Gönderen Konu: ..::::PUAN DURUMU::::.. 9. HAFTA  (Okunma sayısı 1958 defa)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
..::::PUAN DURUMU::::.. 9. HAFTA
« : 05 Kasım 2006, 12:53:07 »

EURO LİG ŞAMPİYONU BARCELONA(HAMZA)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ..::::PUAN DURUMU::::.. 6. HAFTA
« Yanıtla #1 : 10 Kasım 2006, 14:29:48 »
6. haftada neler oldu?

HAMZANIN MANAJERLİĞİNDEKİ BARCELONA YILDIZLARIYLA ADETA BİR ZAFERE KOŞUYOR NAĞMAĞLUP BARÇA BU HAFTA YİNE YENİLMEDİ VE LİDERLİK KOLTUĞUNDAKİ YERİNİ KORUDU MALATYASPORLUNU GÖREVE GETİRİLDİĞİ LİVERPOOL TAKIMINI İNGİLTEREDE YENMEYİ BAŞARDI LİGİN BİTMESİNE 3 HAFTA KALMASINA RAĞMEN LİVERPPOL SON SIRADA BULUNUYOR VE DAHA KAZANAMADI  METEDİNHONUN TAKIMI M.UNİTED LİGTE ÇOK İİ BİR İSTAKRAR SÜRDÜREREK BARCELONA TAKIMIYLA AYNI PUANDA ŞAMPİYONLUK YOLUNDA YÜRÜRKEN 6. HAFTADA ULTRAASLANIN TAKIMI MİLANA KAYBEDEREK ŞAMİYONLUKTA BÜYÜK BİR YARA ALDI MİLAN TAKIMI LİG 2.SİNİ DEVİREREK LİDERİN 6 PUAN GERİSNDE 3. SIRADA YER ALDI MİLAN TAKIMI 2. HAFTADAKİ BARCELONA MAĞLUBİYETİNDEN SONRA 4 HAFTADIR YENİLMEZLİĞİNİ SÜRDÜRÜYOR(( 3 galibiyet 1 beraberlik )) BU HAFTA MERAKLA BEKLENEN MAÇLARDAN BİRİ İSE LONDRADA OYNANDI EMİRATESTE ADETA GOL ŞOV VARDI BURGİNİN TAKIMI CHELSEA EMİRATESTEN VAFERLE AYRILDI 6-4 GİBİ BİR SKORLA SERİSİNİ SÜRDÜRDÜ ANCAK ARSENAL TAKIMI 3 HAFTADIR DÜŞÜŞÜNÜ SÜRDÜRÜYOR . BU HAFTANIN EN FARKLI GALİBİYETİNİ SEROONUN TAKIMI REAL MADRİD ALDI MADRİD TAKIMI YAVAŞ YAVAŞ KENDİNE GELMEYE BAŞLADI KADIKÖY CEHENNEMİNDE OYNANAN MAÇI MADRİD 6-0 KAZANMAYI BAŞARDI FORMSUZ FENERBAHÇENİN DÜŞÜŞÜNÜ SÜRDÜRÜKEN SON HAFTALARA GELİRKEN UMUDUNU YİTİRMEYE BAŞLADI BİR FORMSUZ DİĞER TAKIM İSE GALATASARAY CİMBOM ALİSAMİYENDE OYNADIĞI MAÇI O.LYON KARŞISINDA 4-1 KAYBETTİ CİMBOMUN ART ARDA ALDIĞI MAĞLUBİYETLER YÖNETİMİ ADETA ÇİLEDEN ÇIKARTIYOR :D

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: ..::::PUAN DURUMU::::.. 9. HAFTA
« Yanıtla #2 : 18 Kasım 2006, 21:32:19 »
arkadaşlar 6. hafta güsl bir yorum yazdım ama üşendim diğer haftaları yapmaya şöle diim zamanım olmadı ilgilenemiyodum :) ama diğer maçlar tamamlandığında tam bir analiz sezon analizini buraya yazıcam ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 18 Kasım 2006, 21:41:49 »
amet kardeşim puan durumunda bir yanlışlık yapmişsin sanirim . m.united 6. haftada 15 puandaydi . 7. hafta milan ile berabere kaldi . 8 hafta ise mağlup oldu bu durumda 16 puanda olmasi gerekiyor ;)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2006, 22:28:42 »
amet kardeşim puan durumunda bir yanlışlık yapmişsin sanirim . m.united 6. haftada 15 puandaydi . 7. hafta milan ile berabere kaldi . 8 hafta ise mağlup oldu bu durumda 16 puanda olmasi gerekiyor ;)

şimdi gözden geçircem puıan durumunu aga 6. haftanın tablosu vardı haber vercem sana ;)

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 18 Kasım 2006, 22:32:01 »

şimdi gözden geçircem puıan durumunu aga 6. haftanın tablosu vardı haber vercem sana ;)

aga oke şimdi gördüm çok özürdilerim 8. hafta tablosuna skoru yanlış yazmışım yaw ona göre yaptım ;) hemn hallediyorum

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2006, 22:43:08 »
şimdi değiştirdim aga bakabilirsin doğru busefer zirvede puanlar doğruysa sorun yoktur :D ;)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2006, 22:45:33 »

aga oke şimdi gördüm çok özürdilerim 8. hafta tablosuna skoru yanlış yazmışım yaw ona göre yaptım ;) hemn hallediyorum

estağfirullah kardeşim . olur böyle şeyler . her insan hata yapabilir . ilginden ötürü teşekkür ederim .

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #8 : 18 Kasım 2006, 22:46:58 »
aga 9.hafta maçımıda yaptım ligi tamamladım pek iç açıcı değil ama +rap sözü vardı hatırladınmı :D

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #9 : 18 Kasım 2006, 22:48:14 »
aga 9.hafta maçımıda yaptım ligi tamamladım pek iç açıcı değil ama +rap sözü vardı hatırladınmı :D

unuturmuyuz hocam :D 20 repini veriyorum şimdi :D güle güle harca :D

Çevrimdışı amett

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2006, 22:49:30 »

unuturmuyuz hocam :D 20 repini veriyorum şimdi :D güle güle harca :D

euheuhuehe... :D gördüm aga sağolasın  :D

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2006, 05:59:15 »
hatasız kul olmaz hatamla sev beni diridiridi