Gönderen Konu: SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ  (Okunma sayısı 6411 defa)

Çevrimdışı Alikutay

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
SOHBET-MUHABBET-SORU-SORUN YERİ
« Yanıtla #48 : 01 Nisan 2007, 12:28:47 »
canım sıkıldı hiç online olan yok  :( maç yapmak istom  :'(
pes4 ağı iyi oynayan herkezi bekleriz
ağ adı: pes4team
şifre : 123

kutaykozanali@hotmail.com hamachiden her türlü oyunu oynamak isteyenler  ;)

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 02 Nisan 2007, 02:13:42 »

senin adına sevindim ali kardeş ne güsel bi sürü boş zamanın var sanırım bizimse iş güç sınavlar kosturuyoruz bes dakkamız bile yok hiç maç yapmadan elenmişim sanki keyfimizden yapmıoruz erdi bu haksızlığı düzelt lütfen cumartesi pazar sınavlara giricemi biliodun bugün aksam 20:00 da hazır olucam hamachide nasıl olsa çeyrek final maçlarını kimse yapmamıs kimseye haksızlık olmaz yani öle değilmi ???

ayrıca  pazar günü 17:30 itibari ile hamachideydim quadriceps arkadaşımla iki maç yaptık pes4 ultra lig maçlarıydı bjk mas onüç daywerk vede biri daha vardı nick ini hatırlıyamaıorum baska kimse yoktu yani son gün 1 nisandı biliorum vede ben 17:30 itibari ile hamachideydim artı aksam 23:10 da yine girdim mas bjk mehmetsen vardı yine kimse yokdu e şimdi ne olucak çeyrek final maçlarına kimse başlamadan bu yazıyı okuyabilirmi lütfen bana haksızlık yapılmıyormu arkadaşlar ???
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #50 : 02 Nisan 2007, 13:45:50 »
DARK SINAV NASILDI KARDEŞ..BEN KİTAPLARI BİLE ALMADAN GİRDİĞİM HALDE..3-4 DERS İİYDİ..AGA O İSTATİSTİK NE YAWW ARAPCA GİBİ GELDİ WALLA ??? >:(
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #51 : 02 Nisan 2007, 13:54:09 »
YA BEN BAŞLANGICDA CEKİNEREK SINAVLARA GİRDİM CÜNKÜ OCAK VE SUBAT AYLARINDA CALISTIĞIM KONULARI MARTTA SON GÜNE KADAR AKLIMDA TUTAMDIM HER DERS BİRBİRİNDEN FARKLI O YÜZDEN BİLGİLER KAFADA TUTACAK KADAR BASİT DEĞİL SON 2 GÜN SINAVDAN ÖNCE PSIKOLOJİM BOZULUR GİBİ OLDU KENDİME GÜVENİM KALMIYORDU NERDEYSE AMA SINAVLAR BEKLEDİĞİM KADAR ZOR GECMEDİ ALLAH (C.C) DA YARDIMETTİ E BENİ SEVEN DOSTLARIM BÜYÜKLERİMİNDE BAYAĞI DUASINI ALINCA RAHAT 6 SINAV GECİRDİM YANİ EN AZINDAN HEPSİNDEN 50 ALSAM YETER BANA O CİVARLARDA YANİ İKİNCİ SINAVDA YİNE 50 LERLE GECERİM SENDE BİLİYORSUN ZATEN  ;) 

İSTATİSTİĞE GELİNCE BEN O DERSİ 4.SINIFDA GÖRÜCEM SANIRIM AMAKONULARI EĞLENCELİ VEDE MATEMATİĞE DAYANIO GİBİ GELİO BANA SEN NASIL ARAPCAYA BENZETTİN ANLIYAMADIM ::) SENDE KAC DERS VARDI ZAYIF BEKLİOMUSUN ???

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #52 : 02 Nisan 2007, 17:04:30 »
WALLA KARDEŞİM BENM İLK GN SABAH TAKILDIGIM DERSLER VARDI..HUKUK VE TEML BLGİ TEKNOLOJİLERİ(blgisayr)
VALLA HUKUKTA YASALARI KENDİ MANTIGIMA GÖRE UYARLADIM DESEM YERİDİR..OKUDUM BÖLE OLMALIDIR DEDİM YAPTIM..HERKES BİLGİSAYAR VE HUKUKTAN GECMŞ BN ONLARDAN KALIOM YAA...BİLLGİSAYARDA KRİTİK YA,BEN SADECE BU MERETTE İİ PES OYNARIM ÖBÜR SEYLERİ PEK BİLMEM..(kacırdıgım sorunun biri şöledi:ekranın cözünürlük ayarlarının yapıldıgı seyi sordu..bende ya görünüm ya ayarlar dedim ama görünümü işaretledim..evde baslata tıkladıgım an yıkıldım belki o soruyla kalıcam die)
ÖGLEDEN SORA 2.SINIF DERSLERİNDEN MUHA.UYG  TİCRT.HUKK  KAMU MALYSİNDEN GİRDİM..BUNLARIDA MANTIKLA CÖZDÜM...

PAZAR İĞRENCTİ..YÖNTM VE ORGANZSYOM..İSTATİSTİK..İKTİSAT TEORİSİ..ATTRK İLKLRİ VE  İNK TARİHİ....BUNLAR YAKARSA YAKAR BENİ....
not:hangi gün hangi ders oldugunu bilmiyodum..sabah birden hukuk ve bilgisayarı görünce  sasırdım ;D ;D
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #53 : 02 Nisan 2007, 20:01:19 »
 :D :D :D

Çevrimdışı MaS

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 248
  • && JONH CAREW &&
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #54 : 02 Nisan 2007, 20:39:49 »

senin adına sevindim ali kardeş ne güsel bi sürü boş zamanın var sanırım bizimse iş güç sınavlar kosturuyoruz bes dakkamız bile yok hiç maç yapmadan elenmişim sanki keyfimizden yapmıoruz erdi bu haksızlığı düzelt lütfen cumartesi pazar sınavlara giricemi biliodun bugün aksam 20:00 da hazır olucam hamachide nasıl olsa çeyrek final maçlarını kimse yapmamıs kimseye haksızlık olmaz yani öle değilmi ???

ayrıca  pazar günü 17:30 itibari ile hamachideydim quadriceps arkadaşımla iki maç yaptık pes4 ultra lig maçlarıydı bjk mas onüç daywerk vede biri daha vardı nick ini hatırlıyamaıorum baska kimse yoktu yani son gün 1 nisandı biliorum vede ben 17:30 itibari ile hamachideydim artı aksam 23:10 da yine girdim mas bjk mehmetsen vardı yine kimse yokdu e şimdi ne olucak çeyrek final maçlarına kimse başlamadan bu yazıyı okuyabilirmi lütfen bana haksızlık yapılmıyormu arkadaşlar ???

TAMAMEN HAKLISIN KARDEŞİM ! BU KONUDA Bİ HAKSIZLIK OLDUĞU KESİN FAKAT ERDİ BU YANLIŞINI EN KIZA ZAMANDA DÜZELTECEKTİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM !!!

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 02 Nisan 2007, 20:41:59 »
duy bu mesajları yani oku mesajları site moduuuuuuuuuuuuuuu

Çevrimdışı mehmetsen10

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 56
    • MSN Messenger - mehmet10numara@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • emniyetsporgücü
    • E-Posta
« Yanıtla #56 : 02 Nisan 2007, 21:26:09 »

ewet bencede haksızlık olur dark'ın elenmesi
böyle elenmeler filan olunca zaten maçların zevki de kalmıo ben şimdi kimi yenecem yılmaz olmayınca ;D

adı konulmamış olsada aslında biz 5. büyüğüz.EMNİYETSPOR