Gönderen Konu: OYUNSİTENİZ.COM SOHBET BÖLÜMÜ  (Okunma sayısı 12173 defa)

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: OYUNSİTENİZ.COM SOHBET BÖLÜMÜ
« Yanıtla #48 : 06 Ekim 2006, 16:23:09 »
ARKADŞALAR YETER ARTIK EĞER BU KONU KAPANMAZ BENİM ATTIĞIM MSJIN ALTINA BU KONU İLE İLGİLİ Bİ MSJ DAHA GLEİRSE HAMZAYA SÜRELİ OLARAK BANLANMASINI İSTİCEM  >:( >:( VENOOMM KARDEŞ SENDE BİRAZ YAŞINA GÖRE DAVRANIRSAN SEVCİNİCEM TARTIŞTIĞIN ARKADAŞLA DAĞLAR KADR YAŞ FARKI VAR.

KONU KAPANMIŞTIR DİYORUM BİR MSJ DAHA ATILIRSA BU KONU HAKKINDA O KİŞİ SÜRELİ BANLANACAKTIR.

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #49 : 06 Ekim 2006, 20:28:14 »
EVT BEYLER ARTIK BU SORUNLAR ÇOK OLDU . SİZ SADECE OYUNUNUZA VE OYUNDAN KEYİF ALMAYA BAKIN . BU SADECE BİR OYUN BUNU BÖLE CİDDİYE ALIPTA KALP KIRMAYA DEĞMEZ . EĞER BUNDAN SONRA YİNE Bİ SORUN ÇIAKRSA BUNU FORUMA TAŞIYIP GEREKSZİ YAZILAR YAZARSANIZ HEPSİ EDİT'LENECEKTİR.
LÜTFEN BİRAZ BU KONUYA DUYARLI OLUN...

Çevrimdışı venomm

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan -17
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #50 : 06 Ekim 2006, 21:23:51 »
haklısın sero kardeş    oyun için kalp kırmaya değmez   haklısın kardeşim

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #51 : 06 Ekim 2006, 22:58:24 »
nadir kardşeim bu arkini dedikleri doğruysa şu huyunadan vazgeç artık maçını yap yenildiysen arkadaşı tebrik et ve çık sorun yaratmaya gerek yok eğer şuan düzenlenilicek liglerde bu gibi sorunlar olursa sorun yaratan arkadaşı diskalifiye edilicektir herkese duyurulur fair paly çerçevesinde maçlarımız yapılırsa mutlu olucam arkadaşlar ;)
amett kardeşim bu adamlar benim turnuva maçım filan oktu yav o teklif maç ölesine bende kabuk ettim yaptık07 de sonra beni kızdırdı sie dedim olay bu ya büyüttüo adam gittikçe yakında 3.dünya savaşı çıkartırsa hiç şaırmayın

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #52 : 06 Ekim 2006, 23:02:35 »
nadir kardşeim bu arkini dedikleri doğruysa şu huyunadan vazgeç artık maçını yap yenildiysen arkadaşı tebrik et ve çık sorun yaratmaya gerek yok eğer şuan düzenlenilicek liglerde bu gibi sorunlar olursa sorun yaratan arkadaşı diskalifiye edilicektir herkese duyurulur fair paly çerçevesinde maçlarımız yapılırsa mutlu olucam arkadaşlar ;)
amett kardeşim bu adamlar benim turnuva maçım filan oktu yav o teklif maç ölesine bende kabuk ettim yaptık07 de sonra beni kızdırdı sie dedim olay bu ya büyüttüo adam gittikçe yakında 3.dünya savaşı çıkartırsa hiç şaırmayın

oke anladım nadir kardeşim daha öncede belirtmiştin bu konuyu bana anlıyorum seni nese konuyuda kapatalım artık fazla uzamadan  ;)

Çevrimdışı nadir_pıero

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -101
    • MSN Messenger - nadir_piero10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #53 : 06 Ekim 2006, 23:48:45 »

oke anladım nadir kardeşim daha öncede belirtmiştin bu konuyu bana anlıyorum seni nese konuyuda kapatalım artık fazla uzamadan  ;)
kardeşim ben uzatmam zayen kendileri uzatıo

Çevrimdışı amett

• 3. SINIF UYE
  • Puan 294
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: OYUNSİTENİZ.COM KAYİTLARİ BURADAN
« Yanıtla #54 : 08 Ekim 2006, 20:19:38 »
vuducini

vuducini@hotmail.com

kankaa nerelerdesin yaw özlettin kendini :D :D

Çevrimdışı gfb_sero

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan -150
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #55 : 08 Ekim 2006, 20:23:01 »

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #56 : 08 Ekim 2006, 21:14:03 »
arkadaşlar kuralari çektim . bizim cepheye kayit yaptiran bir kaç arkadaşimizi forumdestan tarafina kura ile aldim . hoş göreceğinizi umuyorum

Çevrimdışı vuducini

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 4
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #57 : 08 Ekim 2006, 21:25:06 »
merhaba beyler uzun bi yaz tatilinden sonra tekrar aranızda olmak güzel, sero amett bakıyorum mod olmuşsunuz, en son bıraktıgımda fifadelisindeydiniz. ne maclardı beaa  ;D ;D neyse uzun lafin kısası  vuducini sahalara tekrar iniyor ;D ;D ;D

Çevrimdışı hakan1989

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 144
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #58 : 09 Ekim 2006, 07:59:30 »
HAMZA KAREŞİM ALLAH RAZI OLSUN BENİ ALMAMIŞSIN CANIN SAGOLSUN. BEN SİZE YARDIM İÇİN BURDAYDIM AMA DEMEK SEÇİLMEK İÇİN LAYIK OLAMADIM.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #59 : 09 Ekim 2006, 18:27:04 »
HAMZA KAREŞİM ALLAH RAZI OLSUN BENİ ALMAMIŞSIN CANIN SAGOLSUN. BEN SİZE YARDIM İÇİN BURDAYDIM AMA DEMEK SEÇİLMEK İÇİN LAYIK OLAMADIM.

hakan kardeşim öncelikle bizlere değer verip kayit yaptirdiğin için teşekkür ederim . turnuvavamızın formatina göre 8 kişi oyunsiteniz tarafindan 8 kişi de forumdestan tarafindan olacakti . fakat forumdestan cephesi için pek ilgi olmadiğindan buraya kayit yaptiran yaklaşik 40 kişiden 8 ini forumdestana 8 inide oyunsiteniz cephesine almak zorunda kaldim . ve şu an kayit yaptirdiği halde turnuvamiza giremeyen yaklaşik 20 - 25 kişi oldu . hepsinden teker teker özür dilerim . 40 kişi arasindan mecburen bir 16 kişi seçmek zorundaydim . ve bu durumda yaklaşik 20 -25 kişi açikta kalacakti . öyle de oldu . hakkını helal et kardeşim . fakat oyunsitenizde turnuvalarin sonu yok . fifa 07 için hedefimiz tam 100 turnuva . ve bunu gerçekleştireceğimize gönülden inaniyorum . yeterki sizin gibi saygi değer katilimcilarimiz olsun . hepinize kayit yaptirdiğiniz için teşekkür ederim . bizlere değer verene , bizlere saygi gösterene biz de saygi gösteririz . biz de mutlaka değer veririz . bunu unutmayin