Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OYUN DIŞI BÖLÜMLER => Hosting Siteniz İnternet Hizmetleri => KÜLTÜR SANAT EĞİTİM VE TEKNOLOJİ => Müşterilerimize Özel => Konuyu başlatan: win - 04 Ağustos 2008, 18:24:10

Başlık: Smfseo upgrade hatası
Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 18:24:10
hamza abi sitede smfseo yüklerken smfseo uprgade hatası veriyor..
onu düzeltirmisin..
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 18:33:04
3.Maddeyi Okuyunuz Lütfen.Bu Konuda Sizinle özel olarak görüşüldü PM aracılığı İle

http://www.oyunsiteniz.com/forum/konu-acmadan-evvel-okuyunuz-t102339.0.html
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 18:33:49
Sorununuzun Çözümü için Yapmanız gereken veritabanınızı güncellemeniz.Bunun İçin upgrade.php çaliştirmaniz yeterli olacaktır

İyi çalışmalar
Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 18:36:15
Sorununuzun Çözümü için Yapmanız gereken veritabanınızı güncellemeniz.Bunun İçin upgrade.php çaliştirmaniz yeterli olacaktır

İyi çalışmalar

peki nasıl calıstıracağim
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 18:38:01

İyi çalışmalar

peki nasıl calıstıracağim

Forum Dizinine upgrade.php dosyasini upload et Ve İnternet Tarayıcın İle Aç.Orada Sana söylenecek adımları Uygula
Gönderen: -CARLOS- - 04 Ağustos 2008, 18:42:37
aynı sey bendede oldu veri tabanında kalıntılar olmus onları silmen gerekiyor
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 18:46:18
Önemli Değil.Bu Sefer Dikkatlice yükle.yapman gerekenler oldukça basit.Enty leri sildikten sonra sana yapman gereken adımlari söyleyeceğim.Beni Dikkatlice Dinlersen En Geç 4 dakikada Başarıyla Kurulmuş Olur
Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 18:51:26
Önemli Değil.Bu Sefer Dikkatlice yükle.yapman gerekenler oldukça basit.Enty leri sildikten sonra sana yapman gereken adımlari söyleyeceğim.Beni Dikkatlice Dinlersen En Geç 4 dakikada Başarıyla Kurulmuş Olur

hamza abi simdi abana ayarları söylermisin..
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 18:58:55
.htaccess Dosyasının chmod ayarlarını 777 yap bakayim.birde sitenin gitmesi imkansız.admin paneli çalişiyordur.forum seçeneklerine girip Url leri göstermeden Kullan,sadece apache seçeğine çentik at
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 19:00:17
RewriteBase /

Yazan kısma

oyunsitem yazısını Eklersen Düzelecektir.Ben Seni Free Site Olarak Düşünmemiştim.Forum Url Adresin oyunsitem
Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 19:00:59
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@oyunsitem.hostingsiteniz.net and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 500 Internal Server Error error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

--------------------------------------------------------------------------------

Apache/2.2.9 (Unix) mod_ssl/2.2.9 OpenSSL/0.9.8b mod_auth_passthrough/2.1 mod_bwlimited/1.4 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/5.2.6 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.8.8 Server at www.oyunsitem.hostingsiteniz.net Port 80

.htaccess chmod 777 de yaptım gitti gelmedi  :'( :'( :'( =(((((
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 19:02:07
Sen Bir önceki mesajda dediğimi yap bakayim

Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 19:05:08
yaptım gene aynı :'(
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 19:06:56
Tamam Ben Sana Düzeltip Kurayim Madem
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 19:13:07
Ah be kardeşim dediğimi yapmamişsinki bak Aynen Sana Söylediklerimi Uyguladim 45 saniyede kuruldu :))

hadi bakalim geçmiş olsun
Gönderen: win - 04 Ağustos 2008, 19:14:41
Ah be kardeşim dediğimi yapmamişsinki bak Aynen Sana Söylediklerimi Uyguladim 45 saniyede kuruldu :))

teşekkür edeeeeerrrrrrrrrrrrrim :D :(alk) :(alk) :(alk)
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2008, 19:19:04
Rica ederim

teşekkür edeeeeerrrrrrrrrrrrrim :D :(alk) :(alk) :(alk)

Bak Bu Bölümü açmamdaki amacım Karşılaşılan Sorunları Ve Tüm Merak Edilenleri Açık Anlatımlarla Sizlerle Paylaşarak Bu konuda bilgi sahibi olmak isteyen herkesi bilgilendirmek.Siz Soru Sordukça Yeni Bilgiler Öğrenmiş Oluyorsunuz ama Bunlari bana yaptirarak hiç bir şey öğrenemezsiniz.Yoksa İstediklerinizi bende kurabilirim vaktimi almaz Şimdi Olduğu Gibi Ama Bunun size hiç bir yararı olmayacaktır

Problemler Çözüldüğüne Göre Konuyu Kitliyorum