Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => FIFA 08 CUPS => 2007-08 | 2008-09 | 2009- 2010 Sezonları Online Yarışma Arşivi => 250 KONTÖR ÖDÜLLÜ FİFA 08 TURNUVASI (YENİİİ) => Konuyu başlatan: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:45:34

Başlık: Çok Önmli Bir Haber
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:45:34
Cevdet, Leader, Arslan75, Hakkarili_Genc, Stalker, Vasili-Zaitjæv, Rambo2, At@K@N, Mustyy, NVIDIA, Cem0, Telephone, novasiska, Volkan_9396 
bunların hepsi aynı kişidr hpsinin ip aynıdır yaptıkları şerfsizlikten dolayı ona teşkkür ediyorum itirazın varsa söle ama hamza abi ipten baktıı
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 17:48:09
yuh 14 tane üyelik açmış
Gönderen: dddennnizzz - 25 Ağustos 2008, 17:49:03
süper oldu böylece anket oylamasında oylar nası yükseldi ortaya çıktı
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:50:23
eet aynen ole  :=) 8) bu harika oldu bölece çok rahat gruplu açablrz hem az kişiye dştk snra hemen elemli ve final
Başlık: Ã�ok Ã�nmli Bir Haber
Gönderen: Mustyy - 25 Ağustos 2008, 17:52:53
BU  NE  LAN  DALGAMI GEÇİONUZ ...YADA ŞAKA FALANMI
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:53:59
hayr gayet ciddi hamza abi yani site admini herkesin ip ten 14 kişinn ip aynı olduunu grdü ve söledi ;)
Gönderen: Saw - 25 Ağustos 2008, 17:54:21
Anasının bilmem nesi şerefsiz heriffffff!!!!!!!!! Yedek kayıt lazım şimdi!
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:55:05
hyr 14 kşi de silinecek ve daah ii bi turnuva olck ;)
Başlık: Ã�ok Ã�nmli Bir Haber
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 17:55:18

bide şu nickten mesaj yaz Stalker
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 17:55:44
NEEYYYYYYYYYYYYYY.

HİÇ BİR BOK ANLAMADIM.
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:56:27

bide şu nickten mesaj yaz Stalker
zuhahaha şmdi atakan oldu :D
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 17:57:36
adam bukelamun gibi  :X
Gönderen: win - 25 Ağustos 2008, 17:57:58
way ayı var :D
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 17:58:21
adam bukelamun gibi  :X
ZUHAHAHAHAHAHAHHA eet  :X :X
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:00:27
ARKADAŞLAR BAKIN BEN CİDDİYİM...STALKER DENEN ADAM BENDEN ŞİFREMİ İSTEDİ SADECE  BİR ŞEYE BAKACAM DEDİ BENDE AVATAR YÜKLEMİYO FALAN DEDİ BENDE WERDİM..NOLUYO.LÜTFEN AÇIK KONUŞUN.
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 18:01:19
eet oledir oyuzden 14 kişi birbirine avatra yklüyo dimi
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:02:15
YAW KARDEŞİM BANANE 14 KİŞİDEN BEN YEMİN EDİYORUM ÖYLE OLDU..NE OLDU NE BİTTİ HALA ANLAMADIM.
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 18:03:44
lan bi kere hep caps lock açık yazı yazıyosun her nickte
Gönderen: schoot9 - 25 Ağustos 2008, 18:04:18
lan bi kere hep caps lock açık yazı yazıyosun her nickte
eet onada dikkat ettm :D
Gönderen: Saw - 25 Ağustos 2008, 18:05:14
it!
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:05:57
TÖBE TÖBE...YA ARKADAŞLAR BAKIN YEMİN EDİYORUM EKMEK KURAN ÇARPSIN.ADAM ŞİFREMİ İSTEDEN BENDE EŞŞEK KAFAM VERDİM İŞTE.YEMİN EDİYORUM.TAMAM ATIN TURNUVAN BAŞKASINA ŞİFREMİ VERDİM AMA İNANIN DURUM BÖYLE OLDU.LAN ŞERFSİZ STALKER O:Ç YAZSANA DOĞRULARI İBNE NEREYE GİTTİN.
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 18:09:24
yaw bir kere şifreni başka birisine versen bile senin ıp le onun ıp si aynı olmaz ıp no nicke göre deil pcye göre degişiyo
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:10:48
yaw bir kere şifreni başka birisine versen bile senin ıp le onun ıp si aynı olmaz ıp no nicke göre deil pcye göre degişiyo

KARDEŞ ŞİFREMİ O PİÇE VERDİM.SONRADA NE OLDU ANLAMADIM..AMA OLAY BÖYLE OLDU YEMİN EDERİM.
Gönderen: Aykut - 25 Ağustos 2008, 18:13:23

KARDEŞ ŞİFREMİ O PİÇE VERDİM.SONRADA NE OLDU ANLAMADIM..AMA OLAY BÖYLE OLDU YEMİN EDERİM.

kardeş sen anlamadın herhalde.tamam şifreni ona vermiş olabilirsin.oda pc sinden girmiş senin avatarı değiştirmiş olabilir ama senin ip le o kullanıcının ipde aynı diolar.kısacası sende kabulllenirsen iyi olur.konu daha fazla uzamaz.
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:14:58

kardeş sen anlamadın herhalde.tamam şifreni ona vermiş olabilirsin.oda pc sinden girmiş senin avatarı değiştirmiş olabilir ama senin ip le o kullanıcının ipde aynı diolar.kısacası sende kabulllenirsen iyi olur.konu daha fazla uzamaz.

BAK KARDEŞİM TAMAM ATIN TURNUVAN.HATTA BEN ÇEKİLİYORUM OKE BU TAMAM DEMİ.YOKUM TURNUVADA.

AMA YEMİN EDİYORUM.BENİM BİR ALAKAM YOK.
Gönderen: Saw - 25 Ağustos 2008, 18:16:13
Ya malesef 14 nickte atıldı eğer ben o adam değilim diyorsanız bi şekilde kanıtlayınnn
Gönderen: At@K@N - 25 Ağustos 2008, 18:17:33
Ya malesef 14 nickte atıldı eğer ben o adam değilim diyorsanız bi şekilde kanıtlayınnn

NASIL KANITLAYIM KARDEŞ.BİR YOLU WARSA SÖYLE.TAMAM ATILDIM TURNVUADAN ŞİFREMİ VERDİM EŞŞEKLİK ETTİM.AMA OLAY SANDIĞINIZ GİBİ DEİL.
Gönderen: Aykut - 25 Ağustos 2008, 18:17:53

BAK KARDEŞİM TAMAM ATIN TURNUVAN.HATTA BEN ÇEKİLİYORUM OKE BU TAMAM DEMİ.YOKUM TURNUVADA.

hersey ortada kardeşim artık itiraz etmene gerke yok.
sus artıkta tartısmada kesılsın.kuralar aksıo senın yuzune.
cıkıs yap hadii artık.
Gönderen: Saw - 25 Ağustos 2008, 18:20:35

hersey ortada kardeşim artık itiraz etmene gerke yok.
sus artıkta tartısmada kesılsın.kuralar aksıo senın yuzune.
cıkıs yap hadii artık.

Ewet aykutun dediği gibi burdan git artık kanıtlamanın yolunuda ben sölemicem
Gönderen: SeRcaN - 25 Ağustos 2008, 18:29:24
Kanıtlamanın yolu Stalkerle konuşurken bi ss gönderebilirsin
Gönderen: KiNG_JoNeS - 03 Eylül 2008, 18:25:46
ee nolcak ahmet adisi((Novasiska))  -si- *s@* #sin#