Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => ŞAMPİYONLAR LİGİ KULVARİ => Konuyu başlatan: amett - 21 Eylül 2006, 16:23:59

Başlık: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: amett - 21 Eylül 2006, 16:23:59
SEVGİLİ ARKADAŞLAR 34.FİFA 06 CUP YARI FİNAL Ş.LİGİ EŞLEŞMELERİ MAÇ SONUÇLARİNİZİ LÜTFEN BU KONUYA YAZİNİZ .YARI FİNAL MAÇ SONUÇLARI İÇİN SON GÜN 22 EYLÜL CUMA GÜNÜDÜR HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM
Başlık: Ynt: YARI FİNAL EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: gfb_sero - 21 Eylül 2006, 20:49:02
Gfb_sero : 3-3 : grkm

grkm : 0 ,- 4 : gfb_sero
Gönderen: Burqi - 22 Eylül 2006, 13:25:46
1mac sonucları ::
meslord 4-8 Burqi
acmilan  -   brazil

2.mac sonucları
meslord 3-6 Burqi
acmilan - brazil
Gönderen: meslord - 22 Eylül 2006, 13:46:20
Arkadaşlar İddaa ediyorum serrooo burgiyi süzgeç eder.Hazırlık maçlarında yenmeme rağmen zamanında burgiyi eleyen mansizi elememe rağmen bugün şansım yaver gitmedi ve iki maçtada yenildim.ANcak oyun sistemi çok ezberci ve çözülebilir yanlız sinirlenmemin sebebi burgi sallan yuvarlan oynuyor serounun ilk dk larda gool yememesi önemli amaaan sero yese bile dağıtır :D maçı Yine söylüyorum Champion seroo
Gönderen: Burqi - 22 Eylül 2006, 15:59:39
meslord sana 8 farkve 3 fark attım daha ne istiyon ben ne zamndır mansızla mac yapmadım fazla sert konusma bu sadece bi oyun tamammı mac sonunda kimn fifa2006 yı birakcagini gorcez ok
Gönderen: meslord - 22 Eylül 2006, 17:18:57
meslord sana 8 farkve 3 fark attım daha ne istiyon ben ne zamndır mansızla mac yapmadım fazla sert konusma bu sadece bi oyun tamammı mac sonunda kimn fifa2006 yı birakcagini gorcez ok

Burgicim ben ilk defa yenilmiyorum veya ilk defa fark yemiyorum tabii böyle şeyler olabilir ancak özellikle ilk maçta öne geçince yaptığın terbiyesizliği unutmuş deilim takımın birezilya 8-3 öndesin nedendir bilinmez zaman geçiriyosun bu nedenle bu benim kişisel görüşümdür ne senden nede senin fifa oynama tarzından hiç haz etmedim bunu bil.Sert konuşmuş olabilirim bunu hakettin ayrıca GFB-Seron'un seni yeneceği  bir mücize olmazsa maçı alacağını biliyorum.Öyle yazının rengini kırmızı yaparak filan etkileyici olamazsın terbiyesizlik yaptın sert cevabımı aldım zaten sana hamachi içindede söledim İnşallah bir daha karşılaşmayız.Ben senin gibi insanlarla ne dostluk ederim nede bir başka şeyi paylaşırım.Yine söylüyorum inşallah bir daha karşılaşmayız.