Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => ŞİKAYET VE ÖNERİLER => Konuyu başlatan: m3t3d1nh0 - 22 Eylül 2006, 13:34:06

Başlık: PC PROGRAMLARININ MODU BÖLÜMÜ İLE İLGİLENMEDİĞİ İÇİN MODLUKTAN ÇIKARILSIN MI ?
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Eylül 2006, 13:34:06
BENCE ÇIKARILSIN ÇÜNKÜ HİÇ BİŞE KATMIO BEN Bİ PROGRAM İSTEDİM KATMADI SAMED KARDESTE İSTEDİ KATMADI
Başlık: Ynt: PC PROGRAMLARININ MODU BÖLÜMÜ İLE İLGİLENMEDİĞİ İÇİN MODLUKTAN ÇIKARILSIN MI ?
Gönderen: samed2194 - 22 Eylül 2006, 22:43:12
ÇIKARILSIN YA.İŞ YAPTIĞIMI VAR HERİFİN. >:( >:( >:(
Başlık: Ynt: PC PROGRAMLARININ MODU BÖLÜMÜ İLE İLGİLENMEDİĞİ İÇİN MODLUKTAN ÇIKARILSIN MI ?
Gönderen: Hamza - 24 Eylül 2006, 12:47:27
Sevgili arkadaşlar full programlar moderatörümüz yaklaşik bir hafta önce kendisiyle karşilikli anlaşilip moderatörlükten çikarilmiştir. bu sene yoğun çalişma temposundan dolayi istifasinı  bana kendisi sunmuştur . en kısa zamanda yerine başka bir arkadaşimiz getirelecektir. eğer aranizda bu bölüme talip olacak varsa moderatör başvuru yerinden başvurusunu yapabilir . anlayişinizdan dolayi hepinize teşekkür ederim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 24 Eylül 2006, 22:42:14
hamza abi ben olabilirim mod full programlara
Gönderen: nadir_pıero - 27 Eylül 2006, 17:58:41
mete sen zaten yeteri kadar modluğun var bırakda birazda biz olak yaw