Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: Ballack - 20 Aralık 2008, 07:55:26

Başlık: C0*adminlik verir misiniz
Gönderen: Ballack - 20 Aralık 2008, 07:55:26
emre abi, hamza abi, yha kısa bi süredir burdaım ama belki 3 ay s0nra ayrılacağuk :D ben canada yha yerleşi0m bi kıyak geçin kucuk kardesinize  ;D
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2008, 20:04:26
Sen önce Türkçe Yaz.!!!

Başvurunu Değerlendirmeye Aliyorum Kaan.çalişmalarini beğeniyorum ama daha iyisini yapabilleceğini düşünüyorum

Görevi Başari İle tamamlarsan Co-Admin Olabilirsin

Görevin :

332 Olan Konu Sayını 700 Yap

Süren : 3 Gün

bitiş tarihi : 23 Aralık Salı Akşamı
Gönderen: Ballack - 21 Aralık 2008, 16:19:18
abi yha 700 gerçekten çok bu hafta sınav haftam lütfen 500-450 fln olsun bu gün yapıım hmn
Gönderen: Hamza - 21 Aralık 2008, 16:31:16
abi yha 700 gerçekten çok bu hafta sınav haftam lütfen 500-450 fln olsun bu gün yapıım hmn

Tamam 550 Olsun Bari.BuGün De Son Süre Olsun

Başarilar
Gönderen: FabregaS - 21 Aralık 2008, 16:32:48

olm daha dün geldin siteye ne bu adminlik hevesi otur oturdugun yerde, hamza abi de sana hemen rütbe vermiş, anlamıyorum artık...
Gönderen: El_NiNo - 21 Aralık 2008, 16:57:37

olm daha dün geldin siteye ne bu adminlik hevesi otur oturdugun yerde, hamza abi de sana hemen rütbe vermiş, anlamıyorum artık...

Emre Ne bu şiddet bu celal! Hamza Abi Buna karar verir seni ilgilendirmez hem adam co adminlik istiyo bizde 4 - 5 tane co admin var görev yaptıkları yok onun yerine bu olsun ne fark var ki ?
Gönderen: Hamza - 21 Aralık 2008, 17:43:10

Emre Ne bu şiddet bu celal! Hamza Abi Buna karar verir seni ilgilendirmez hem adam co adminlik istiyo bizde 4 - 5 tane co admin var görev yaptıkları yok onun yerine bu olsun ne fark var ki ?

Herkesin Fikrine Saygılıyım.Yalnız Şunu Belirtmek İstiyorum,Salihin Söylediği Gibi Şu An Sitedeki Co-Admin,Site Admin Ve Hatta Kurucuların da Çoğu Çalişmiyor...Yeni üye de olsa siteye katkıda bulunacak Üyelere Çok ihtiyacimiz var.Kaan da bunu görüyorum.gerçekten istekli ve azimli çalişiyor bence Bu görevini de yaparsa Rütbesini hak etmiş olacak
Gönderen: FabregaS - 21 Aralık 2008, 17:59:33

Herkesin Fikrine Saygılıyım.Yalnız Şunu Belirtmek İstiyorum,Salihin Söylediği Gibi Şu An Sitedeki Co-Admin,Site Admin Ve Hatta Kurucuların da Çoğu Çalişmiyor...Yeni üye de olsa siteye katkıda bulunacak Üyelere Çok ihtiyacimiz var.Kaan da bunu görüyorum.gerçekten istekli ve azimli çalişiyor bence Bu görevini de yaparsa Rütbesini hak etmiş olacak

abi o zaman sende niye inat ediyon acıma, görevini yapamayanların rütbesini elinden al yoksa sitenin gidişatı vahim olur !
Gönderen: Ballack - 21 Aralık 2008, 18:21:24
ya sadece bu hafta sınav haftası dedim bişi demedim kızmayın
Gönderen: El_NiNo - 21 Aralık 2008, 23:26:05
ya sadece bu hafta sınav haftası dedim bişi demedim kızmayın
Kaan Sana kızan Yok kardeşim... Destekliyorum Seni...
Gönderen: sir_safak - 22 Aralık 2008, 11:01:41
bence gorevını yapmayanlardan  rutbelerıın al
Gönderen: Ballack - 22 Aralık 2008, 21:03:24
aynen katılıorum
Gönderen: BoJanqles - 22 Aralık 2008, 21:11:07
Önüne gelen yetki istiyor ve alıyor bence biraz işi sıkıya alın..
Gönderen: Ballack - 22 Aralık 2008, 21:16:57
yav kardeş afedersin ama hak eden kazanıyor geleli belki 2 hafta oldu ve sınav haftamdayım ve nerdeyse 1000e yakın msjım var demekki sen önce almıssın hak edemeyip kaybetmissin mesjlarından öle gözüküo
Gönderen: BoJanqles - 22 Aralık 2008, 21:24:01
yav kardeş afedersin ama hak eden kazanıyor geleli belki 2 hafta oldu ve sınav haftamdayım ve nerdeyse 1000e yakın msjım var demekki sen önce almıssın hak edemeyip kaybetmissin mesjlarından öle gözüküo

1.Lütfen kim olduğumu bilmeden abuk sabuk konuşmayalım :)
2.Mesaj sayısıyla yetki hakedilmez.
3.Bu sitedeki yetkimi ben bıraktım
4. Mesut Hamza ve Ben admindik :)
Gönderen: Hamza - 22 Aralık 2008, 21:48:45
Hak Etmeyene Rütbesini Vermeyiz.Konu Burada Kapanmiştir.Daha Fazla Uzatmasın Kimse.

Gönderen: Ballack - 23 Aralık 2008, 17:16:30
ya hamza abi ben hak edmiyo muyum?
Gönderen: Hamza - 18 Ocak 2009, 21:54:10
ya hamza abi ben hak edmiyo muyum?

ben senin için söylemedim Kaan.Görevini Bitirmediğin İçin rütbeni almadın sadece

İstersen Yeniden Başvuruda Bulun