Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: weathered - 24 Ocak 2009, 10:05:22

Başlık: Adminlik İstiyorum
Gönderen: weathered - 24 Ocak 2009, 10:05:22
Adminlik İstiyorum Cevaplarınızı bekliyorum.

Nick=Weathered
adım=Anıl
e-mail=a_canozdogru57@hotmail.com

Hergün neredeyse onlineyim Adminlik verirseniz daha iyi çalışacağıma eminim.
Gönderen: FabregaS - 24 Ocak 2009, 13:43:00
daha yeni co-adminlik verildi biraz sabredersen devamı gelir  :)
Gönderen: weathered - 24 Ocak 2009, 13:47:51
OLlsun.Adminlik alınca daha çok çalışırım.
Gönderen: FabregaS - 24 Ocak 2009, 14:09:17
OLlsun.Adminlik alınca daha çok çalışırım.

tamam dostum hamza abiyle konuşursun o zaman  ;)
Gönderen: djarum black- - 24 Ocak 2009, 18:13:55
weathered sana bi sözüm yok yanlış anlama admin olursa en çok ben sevinirim ama Adminlik bu kadar kolaymı oldu :-\ eskiden kimse adminlik isteyemezdi.. :S
Gönderen: Hamza - 24 Ocak 2009, 20:16:41
Demon Lig Çalişmalarin Güzel Gidiyor.Hiç Bozmadan Aynı Şekilde Devam et Kardeş,

Ancak Yeterli Sayıda Fast Cup Açmiyorsun..Her Gün En az 2 ffc açman gerekiyor admin olmak istiyorsan

Konu Sayını 1000 Yaptiğin zaman admin olacaksin

Başarilar
Gönderen: sir_safak - 24 Ocak 2009, 20:46:39
 :D :D
Gönderen: weathered - 24 Ocak 2009, 21:18:42
Tmm.Teşekkürler Elimden geleni yapacağım.Ve Adminliği alacağım ;D
Gönderen: Hamza - 24 Ocak 2009, 21:56:10
Tmm.Teşekkürler Elimden geleni yapacağım.Ve Adminliği alacağım ;D

Başarilar
Gönderen: weathered - 24 Ocak 2009, 22:30:04
KaÇ Gün Süre.Yoksa süresiz mi? ;D
Gönderen: MegaFox99 - 25 Ocak 2009, 00:14:37
Bende istiyorum adminlik (!) durum o vaziyete geldi :D
Gönderen: Hamza - 25 Ocak 2009, 00:14:41
KaÇ Gün Süre.Yoksa süresiz mi? ;D

4 Gün süren var
Gönderen: sir_safak - 25 Ocak 2009, 10:54:14
her onune gelen admınlık ıstemeye basladı :// gun gelıcek admınlıgıde begenmıceksnız anasnı satyım :D
Gönderen: FabregaS - 25 Ocak 2009, 11:40:55
her onune gelen admınlık ıstemeye basladı :// gun gelıcek admınlıgıde begenmıceksnız anasnı satyım :D

:D :D
Gönderen: Abdullah - 25 Ocak 2009, 17:47:37

:gip
Gönderen: sir_safak - 25 Ocak 2009, 20:37:00
 :-* :-* :-*
Gönderen: weathered - 25 Ocak 2009, 23:23:26
Bir hedefin olacak ki ona göre çalışcaksın.Hedefin olmadan niye çalışıon ki boşu boşuna :F@
Gönderen: Hamza - 26 Ocak 2009, 21:17:43
Takdir ediyorum seni kardeşim.1 günde 500 kadar konu açmişsin.rütbeni verdim.Çalişmalarinı bu şekilde devam ettirirrsen sitemizin kalıcı adminlerinden olabilirsin
Gönderen: sir_safak - 27 Ocak 2009, 14:53:54
Takdir ediyorum seni kardeşim.1 günde 500 kadar konu açmişsin.rütbeni verdim.Çalişmalarinı bu şekilde devam ettirirrsen sitemizin kalıcı adminlerinden olabilirsin
=))) kanka bende  okadar konu paylasırım nevarkı yahu admınlık almak bukadar kolaymı ver banada ordan az kızarmıs bı osc admın  ;D :=) ;D
Gönderen: The_Fog - 27 Ocak 2009, 17:09:25
=))) kanka bende  okadar konu paylasırım nevarkı yahu admınlık almak bukadar kolaymı ver banada ordan az kızarmıs bı osc admın  ;D :=) ;D
konu sayını 1000 yapman gerekior sanırım
Gönderen: Hamza - 27 Ocak 2009, 18:22:32

evet safak.Başvuruda bulun istersen.konu sayını 1000 yaptiğin zaman admin olabilirsin
Gönderen: sir_safak - 27 Ocak 2009, 19:38:39
ohalde bulunuyorum hamza :D
Gönderen: Hamza - 27 Ocak 2009, 19:46:57
ohalde bulunuyorum hamza :D

yakışır kardeşim  :)
Gönderen: MegaFox99 - 29 Ocak 2009, 21:21:57
vah vah etraftaki mesajı az olan ama admin olanları gördükçe safağında istahını kabarttı adminlik :)
Gönderen: Nightmare - 30 Ocak 2009, 02:31:31

evet safak.Başvuruda bulun istersen.konu sayını 1000 yaptiğin zaman admin olabilirsin

hamza bu ne yaw bizim zamanımızda konunun modu olsan göbek atardın millet şimdi admin oluyo herhalde yetkilerini kısıyosun sende az degilsin ha !  ;) :D
Gönderen: Hamza - 30 Ocak 2009, 11:10:51

hamza bu ne yaw bizim zamanımızda konunun modu olsan göbek atardın millet şimdi admin oluyo herhalde yetkilerini kısıyosun sende az degilsin ha !  ;) :D

yetkilerde fazla bir eksiklik yok enes.admin panelini güvenli hale getirdik.eskiden Adminlik vereceğimiz Kişiyi Baştan Aşağı Tanımamız gerekiyordu.Şimdi böyle bir zorunluluğumuz ortadan kalkınca rahatladık.Burada Adminlik verdiğim Kişilere Güvensizlikten söz etmiyorum.Zaten OSC de hiç bir zaman site adminlerimiz siteye zarar vermemiştir.tüm zararlar adminlerin şifrelerini kaptırmalarindan veya iyi niyetle yakın arkadaşlarina vermelerinden kaynaklaniyordu.Bu Bakımdan Güvenlik Meselesini Çözünce Rütbe verme Konusunda da esnek davranmaya Başladık