Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

POPÜLER OYUNLAR => FIFA => FIFA 2007 => Konuyu başlatan: cmylmzzz - 02 Ekim 2006, 05:16:43

Başlık: Manager mode' de nasıl türk oyuncu keşfedebiliyoruz?
Gönderen: cmylmzzz - 02 Ekim 2006, 05:16:43
arkadaşlar baya uğraştım ama çözemedim
hep dışardan veriyor yeni oyuncuları
of word war bir tek ondada hiç türk oyuncu cıkmadı ne kadar denediysem
ligimizdeki bütün oyuncular yaşlanıyor 10-11 yıl sonra oyuncu kalmıyor lig full yabancı oyuncularla doluyor
hiç yeni türk oyuncu kesfedilmiyor yani

çözen warsa bu işi söylermisiniz nasıl?

Manager mode' de nasıl türk oyuncu keşfedebiliyoruz?
Başlık: Ynt: Manager mode' de nasıl türk oyuncu keşfedebiliyoruz?
Gönderen: YuRY - 02 Ekim 2006, 05:19:46
KARDEŞ TSL FAZLA ÖNEM VERMEDİLİR BU NEDENLE YOK BAKASAN TOPU TOPU NA LİGİMİZ DE 12 TANE FACE Lİ VAR DAHA NE OLSUN DA YAW
Gönderen: grkm - 05 Ekim 2006, 15:57:34
en azından tsl yi eklediler ya ona da şükür
Gönderen: tolgafb - 11 Ekim 2006, 13:41:23
youth academy de olan oyuncularla anlaşma sağla ve onları hep kiraya yolla o sayede 22yaşına geldiklerinde hem genç hem kaliteli türk futbolcuların olur
Gönderen: ALLEN67 - 05 Kasım 2006, 11:55:24
Arkadaşım tabi özen göstermezler Türkiyede kaç tane orjinal Fıfa 07 satılıyorki adamlar TSLigine özen göstersinler... Biz dua edelimki adamlar oyunun orjinalı Türkiye'de satılmamasına karşın TSLigini koydular...
Gönderen: Hamza - 05 Kasım 2006, 17:52:12
Arkadaşım tabi özen göstermezler Türkiyede kaç tane orjinal Fıfa 07 satılıyorki adamlar TSLigine özen göstersinler... Biz dua edelimki adamlar oyunun orjinalı Türkiye'de satılmamasına karşın TSLigini koydular...

haklısın kardeşim . Turkiyede orjinal fifa 07 satimi gerçekten çok az . o yüzden yıllardır tsl yapılmıyordu . bana kalırsa böyle giderse seneye tslyi yapmayacaklardir .