Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: fifacan - 09 Şubat 2009, 20:29:09

Başlık: Geldim
Gönderen: fifacan - 09 Şubat 2009, 20:29:09
Selam arkadaşlar fifa tekrar kurdum eğer turnuvada aksaklık veya boş takım varsa geliyim hemen
Gönderen: weathered - 09 Şubat 2009, 21:01:11
Selam arkadaşlar fifa tekrar kurdum eğer turnuvada aksaklık veya boş takım varsa geliyim hemen

geldiysen geldin banane ya  -si- niye ligin içine konu açıon site sohbet bölümüne aç allah allah veya lig sohbet yerine yaz -si- :F@ :F@
Gönderen: FabregaS - 09 Şubat 2009, 21:02:41

geldiysen geldin banane ya  -si- niye ligin içine konu açıon site sohbet bölümüne aç allah allah veya lig sohbet yerine yaz -si- :F@ :F@

tmm anil sakin  ;)
Gönderen: weathered - 09 Şubat 2009, 21:44:01

tmm anil sakin  ;)

kusura bakmayın sinirlendim birazda :)
Gönderen: Hamza - 09 Şubat 2009, 23:23:59
Hoşgeldin Kardeş.Özlettin Kendini
Gönderen: Hamza - 09 Şubat 2009, 23:24:24

tmm anil sakin  ;)

kusura bakmayın sinirlendim birazda :)

tamam problem değil anıl.ben konuyu genel sohbet bölümüne aliyorum
Gönderen: fifacan - 10 Şubat 2009, 18:49:40
yaw kardeş pardon turnuvaya katılmak istiyodum baktım ydk kayıtlar fln yok sohbet yerini görmedim pardon

bu arada hoşbulduk hamza
Gönderen: Hamza - 10 Şubat 2009, 22:43:38
yaw kardeş pardon turnuvaya katılmak istiyodum baktım ydk kayıtlar fln yok sohbet yerini görmedim pardon

bu arada hoşbulduk hamza

tamam canım np  :)
Gönderen: fifacan - 11 Şubat 2009, 01:08:50
 :) eyw. turnuva  :yemek