Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => SORULAR VE SORUNLAR => Konuyu başlatan: Google - 05 Ekim 2006, 14:03:51

Başlık: SAYIN ARKADAŞLAR LÜTFEN OKUYUN !!!
Gönderen: Google - 05 Ekim 2006, 14:03:51
arkadaşlar  ben  bu siteye   girdigimde    bi  sürü    gereksiz   konu   açıldıgını  ve   gereksiz  mesaj   yazıldıgını   gördüm ,  sayın  admınlere    rica   ediyorum      bun lara     izin  vermeyin ,       adamlar    mesaj   sayılarını   yükseltmek  icin   sacma   sapan  mesajlar    yazıyo  ve    sacma   sapan konular   açıyo   ,  ve   bunun   zararı   da    siteyi    yavaşlatmasıdır   , lütfen  siteye   sahip  çıkalım ;       
Başlık: Ynt: SAYIN ARKADAŞLAR LÜTFEN OKUYUN !!!
Gönderen: Hamza - 05 Ekim 2006, 16:29:10
arkadaşlar  ben  bu siteye   girdigimde    bi  sürü    gereksiz   konu   açıldıgını  ve   gereksiz  mesaj   yazıldıgını   gördüm ,  sayın  admınlere    rica   ediyorum      bun lara     izin  vermeyin ,       adamlar    mesaj   sayılarını   yükseltmek  icin   sacma   sapan  mesajlar    yazıyo  ve    sacma   sapan konular   açıyo   ,  ve   bunun   zararı   da    siteyi    yavaşlatmasıdır   , lütfen  siteye   sahip  çıkalım ;       

arkadaşim lütfen saçma sapan üye isimleriyle gereksiz yere konu açma . kirlilik yapiyorsun :D ve sitemiz yavaşliyor :D
Gönderen: nadir_pıero - 05 Ekim 2006, 17:51:13

arkadaşim lütfen saçma sapan üye isimleriyle gereksiz yere konu açma . kirlilik yapiyorsun :D ve sitemiz yavaşliyor :D

helal hamza abi
Gönderen: Appiah_4 - 05 Ekim 2006, 18:29:14
YÜRRÜ BEA KİM TUTAR SENİ ÇEKEMEYENLER ÇATLASIN :D :D :D :D :D :D ;D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 06 Ekim 2006, 14:46:49
arkadas  bunu bana  dior
Gönderen: dkutluturk - 06 Ekim 2006, 14:59:15
bencede scm
Gönderen: m3t3d1nh0 - 06 Ekim 2006, 16:02:33
hamza abi bu arkadas bana özel msj göndermiş ve küfür etmmiş hemde çok kötü hamachiye gelirs
en sölerim