Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: Sinoplu57 - 02 Mayıs 2009, 12:43:18

Başlık: MOERATÖR OLMAK İSTEYENLER BURAYA BAKABİLİRLER YADA YÜKSELMEK İSTEYENLER
Gönderen: Sinoplu57 - 02 Mayıs 2009, 12:43:18
Arkdaşlar Sizde Yönetime Katılmak Yada Rütbe Yükseltmek için Pm atabilirsiniz.

Gönderen: Hamza - 02 Mayıs 2009, 16:15:23
kolay gelsin tugay.güzel bir kadro kuracaksin inşallah
Gönderen: Sinoplu57 - 02 Mayıs 2009, 18:17:39
inşşlah   yapıcaz
Gönderen: kingmaximus - 29 Haziran 2009, 13:34:41
Ben 18 yaşındayım oyun hakkında moderatör olmak istiyorum daha önce oyunforumum.com da moderaötrlük yaptım ücretsiz sitelerde görev yaptım ancak kapandı (co adminlik moderatörlük uploaderlık...) şimdi oyunlardan sorumlu mod olmak istiyorum çok çalışcağımdan emin olabilirsiniz oyuncehenneminde 500 mesajım var sadece oyunla ilgili  umarım alırsınız pişman olmayacağınızdan emin olabilirsiniz
Gönderen: Hamza - 30 Haziran 2009, 18:20:28
başvurun değerlendirmeye alınmıştır.

Full Oyunlar Bölümüne 200 Adet Güncel ve popüler konu açtiğin takdirde iyi bir rütbe vereceğiz

Başarılar
Gönderen: 56Kaan - 04 Temmuz 2009, 12:36:11
Beni hatırlayacak mısınız bilemiyorum ben fifacehennemi.com da co-admindim işimi düzgün yaparım sebahattin, hamza beni tanırlar eğer unutmadılarsa 2 gün sonra İngiltere'ye gideceğim 3 hafta sonra döneceğim ama eğer moderatör olursam döndüğümde işimi layıkıyla yaparım emin olun.   56Kaan
Gönderen: Hamza - 04 Temmuz 2009, 14:26:42
Beni hatırlayacak mısınız bilemiyorum ben fifacehennemi.com da co-admindim işimi düzgün yaparım sebahattin, hamza beni tanırlar eğer unutmadılarsa 2 gün sonra İngiltere'ye gideceğim 3 hafta sonra döneceğim ama eğer moderatör olursam döndüğümde işimi layıkıyla yaparım emin olun.   56Kaan

hoşgeldin kaan. Gidene kadar kendini göster. Gitmeden evvel sana rütbeni veririm başarili görür isem. Döndüğünde asıl çalişmalarina da başlarsin

Başarilar
Gönderen: incemert - 11 Haziran 2010, 15:57:35
BEN METİN2 BÖLÜMÜNE MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM BİRÇOK SİTELERDE MODERATÖRLÜĞÜM OLMUŞTUR METİN2 İLE İLGİLİ ÇOK İYİ PAYLAŞIMLARIM OLMUŞTUR ÇOK MEMNUNDULAR SİTE SAHİPLERİ AMA OKUL BAŞLAYINCA BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM ŞİMDİ OKULLARDA KAPANIYOR ÇOK İYİ PAYLAŞIMLARIM OLUR GEREGİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM

Saygılar ...
Gönderen: Hamza - 11 Haziran 2010, 16:32:57
Arkadaşlar başvurularınızı yeni konu halinde yapınız.

Teşekkürler