Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => FİKSTÜR => Konuyu başlatan: amett - 06 Ekim 2006, 22:48:34

Başlık: 9.HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: amett - 06 Ekim 2006, 22:48:34
FENERBAHÇE- GALATASARAY
2-4
LİVERPOOL- CHELSEA
4-5
ARSENAL-MİLAN

O.LYON - REAL MADRİD

M.UNİTED- BARCELONA
0-5
Başlık: Ynt: 9.HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: evanescence - 17 Kasım 2006, 21:28:31
Fenerbahçe 2 - 4 Galatasaray
amett 2 - 4 evanescence

güzel maçtı amett kardeşime teşekkürler ve diğer maçlarında başarılar
Gönderen: Burqi - 18 Kasım 2006, 15:41:36
liverpool: 4 - 5 Burqı

guzel bi mactı malatyasporlu tbrk
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 06:32:02
aga yeni konu açarsın final diye m.united-barca diye eğer uygunsa
Gönderen: ultrAslan54 - 19 Kasım 2006, 10:07:19
ARKADAŞLAR CMYLMZ'DAN HABERİ OLAN VAR MI?BAYAĞIDIR ORTALIKLARDA GÖZÜKMÜYOR!
Gönderen: amett - 19 Kasım 2006, 10:54:12

gerek yok diye düşünüyorum mete lig yapıyoz sonuçta bide herkes biliyodur şampiyonun BARCELONA - M.UNİTED(hamza -metehan) maçı sonunda belli olacağını hamzaya bir bereberlik yetiyo ama mete bu maçı senin mutlak kazanman gerek ;)
Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 10:56:36
KARDEŞ SENCE ŞAMPIYON KİM OLUR !!!!!!

HAMZA ABİ Mİ ?

METEDİNHO MU?
Gönderen: amett - 19 Kasım 2006, 11:01:41
KARDEŞ SENCE ŞAMPIYON KİM OLUR !!!!!!

HAMZA ABİ Mİ ?

METEDİNHO MU?

şampiyonun kimin olacağını gerçekten bende bilmiyorum beckham hamzada metehanda gerçekten çok iyi oynuyolar artı gününde olup olmıcaklarıda belli değil bugün hangisi şanslı hangisi şanssız olucak görücez barcelona(hamza) 2 haftadır düşüşte m.united(metehan) ise son 2 haftada 5 puan kaybetti tarafsız bi karar veriimm hamzayla 07 sadece turnuvalarda 1 maç yaptık o oyun düzenini göz önüne alarak metehan diyorum ;)
Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 11:04:05
BENCE HAMZA ABİ BU ARALR DÜŞÜTE METE DİNHO ALIR
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 11:19:04
abi gel msnyede yapak
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 11:19:48

gerek yok diye düşünüyorum mete lig yapıyoz sonuçta bide herkes biliyodur şampiyonun BARCELONA - M.UNİTED(hamza -metehan) maçı sonunda belli olacağını hamzaya bir bereberlik yetiyo ama mete bu maçı senin mutlak kazanman gerek ;)

oke aga
Gönderen: Hamza - 19 Kasım 2006, 11:27:37
abi gel msnyede yapak

saat tam 13.00 da yapalim maçimizi mete . şimdi beckham ile ffc 6 maçina giriorm ;)
Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 11:28:01
HAMZA ABİ GİRMİYORUZ SENİ BEKLİYORUZ
Gönderen: Hamza - 19 Kasım 2006, 11:32:30
HAMZA ABİ GİRMİYORUZ SENİ BEKLİYORUZ

10 dakka sonra msnde olacağim beckham oke ;)
Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 11:33:36
OK KARDEŞİM BEKLİYORUM . KOLAY GELSİN
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 13:11:00
hamza abi gelde ypalım maçı
Gönderen: Hamza - 19 Kasım 2006, 14:01:22
ŞAMPİYON BARCELONA  

ŞAMPİYON HAMZA  

BARCELONA 5 - 0 M. UNİTED 

HAMZA 5 - 0 METEDİNHO  

Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 14:02:35

tbr kardeşim 2. şampıyonluğun hayırlı olsun
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 14:02:37

tbr hamza abi
Gönderen: YuRY - 19 Kasım 2006, 14:15:38
SAĞLIK OLSUN AGAM BENDE FİNA L KAYBETTİM BOŞLVER TAKMA DAHAÇOK TURNUVA OLCAK
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 14:21:29
hamza abi tbr sinirliydim sinirim geçti kusra bakma hamza abi amett ve ultraslan54 kardesşim özür diliyorum biraz sinirliydim final kaybetmeme bağışlayın hamza abi amett ve ultraslan birde 5-0 ondan böle oldu tekrar tbr hamza abi
Gönderen: Hamza - 19 Kasım 2006, 14:25:57
hamza abi tbr sinirliydim sinirim geçti kusra bakma hamza abi amett ve ultraslan54 kardesşim özür diliyorum biraz sinirliydim final kaybetmeme bağışlayın hamza abi amett ve ultraslan birde 5-0 ondan böle oldu tekrar tbr hamza abi

önemli değil meteciğim . bunu düşünüp hata yaptiğini anlaman bile yeterli . önümüzde daha bir çok turnuva olacak . bir tanesinde son anda kaybettin diye üzülmene gerek yok . sen de güzel oynuyorsun ve bu oyununla kupalari bir bir kaldiracağina inaniyorum . önümüzdeki turnuvalarimizda başarilar dilerim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 14:26:53

önemli değil meteciğim . bunu düşünüp hata yaptiğini anlaman bile yeterli . önümüzde daha bir çok turnuva olacak . bir tanesinde son anda kaybettin diye üzülmene gerek yok . sen de güzel oynuyorsun ve bu oyununla kupalari bir bir kaldiracağina inaniyorum . önümüzdeki turnuvalarimizda başarilar dilerim

saol abi
Gönderen: ultrAslan54 - 19 Kasım 2006, 14:33:38

Abinle sende zaten bu huy göze çarpıo :)Ama önemli deil kardeşim ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Kasım 2006, 15:09:58

Abinle sende zaten bu huy göze çarpıo :)Ama önemli deil kardeşim ;)

aga yok ben öle değildim gerçekten final ve 5-0 yenildim ya
Gönderen: amett - 19 Kasım 2006, 17:32:39
tebrikler kanka gerçekten hakettin bu şampiyonluğu ve muhteşem bi turnuva oldu gerçekten başarılarınında devamını diliyorum kardeşim ;)
Gönderen: amett - 19 Kasım 2006, 23:19:48

mete bu msjı şimdi dikkat ettim güsl kardeşim burada yenersinde yenilirsinde sen yenildin diye sana kızmıyoruz benim favorim sendin ve kaybettin favorilerde kaybeder unutma bunu sağlık olsun sonuçta bu bi oyun metehancım unutma ;) biz senin nekadr iyi oynadığını biliyoruz canını sıkmaya gerek yok oke  ;)
Gönderen: Hamza - 20 Kasım 2006, 19:58:36

mete bu msjı şimdi dikkat ettim güsl kardeşim burada yenersinde yenilirsinde sen yenildin diye sana kızmıyoruz benim favorim sendin ve kaybettin favorilerde kaybeder unutma bunu sağlık olsun sonuçta bu bi oyun metehancım unutma ;) biz senin nekadr iyi oynadığını biliyoruz canını sıkmaya gerek yok oke  ;)

elbette meteciğim altı üstü bir oyun bu , yenmek de var yenilmekte , yenildiğiniz zaman kendinizi üzüp , sinirlenmeye gerek yok . sen oynadiğin bu futbol ile önümüzdeki turnuvalarimizda çok büyük başarilara imza atacağina inaniyorum . fakat her zaman maç sonu gülen taraf olmayabilirsiniz . böyle zamanlarda rakibinize şansliydin , kötü maç oldu gibi şeyler söyleyeceğine , onu tebrik etmeli ve oynadiği oyundan ötürü kendisine teşekkür etmelisin .