Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: tolgafb - 24 Ekim 2006, 00:09:55

Başlık: v.manisa-fenerbahçe (manisadaki)maçının bilet fiyatlarınıbilen var mı arkdaşlar
Gönderen: tolgafb - 24 Ekim 2006, 00:09:55
çok şey soruyorum ksura bakmayın:( :(  :'(
Başlık: Ynt: v.manisa-fenerbahçe (manisadaki)maçının bilet fiyatlarınıbilen var mı arkdaşlar
Gönderen: tolgafb - 24 Ekim 2006, 00:36:12
galiba konuyu çok acayp bi yerde açtım:(
Başlık: Ynt: v.manisa-fenerbahçe (manisadaki)maçının bilet fiyatlarınıbilen var mı arkdaşlar
Gönderen: YuRY - 24 Ekim 2006, 05:43:38
SORULAR VE SORUNLAR  bölümünü boşa açmadık kardeş
Başlık: Ynt: v.manisa-fenerbahçe (manisadaki)maçının bilet fiyatlarınıbilen var mı arkda
Gönderen: Hamza - 24 Ekim 2006, 12:11:24
galiba konuyu çok acayp bi yerde açtım:(

hiç bir önemi yok kardeşim . nereye açarsan aç . sizlerin soru sormasi bizleri memnun ediyor . aklınıza ne takıldıysa sorabilirsiniz . 24 saat hizmetinizdeyiz .

vestel manisa - fenerbahçe bilet fiyatlari henüz duyurulmadi . fakat duyurulur duyurulmaz , bu konu altindan fiyat listesini vereceğim . izlemede kalın
Gönderen: tolgafb - 25 Ekim 2006, 22:51:55
ohooo ben sorarım bol bol o zman karşımam ;) saollun  :D
Gönderen: tolgafb - 26 Ekim 2006, 19:39:41
bilet fiyatları açıklandı 50ile 20ytl araındaki fiyatlarla satışa sunulmuş..gidicek var mı?? ???