Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => ŞİKAYET VE ÖNERİLER => Konuyu başlatan: corleone - 24 Ekim 2006, 18:15:12

Başlık: Admin arkadaşlar üyelğim silinsin.
Gönderen: corleone - 24 Ekim 2006, 18:15:12
benim üyelğimi silin. hamza sana pm attım ama sonuç alamadm. üyeliğim silinsin. artı bana site yöneticilerinden turnuva var diye link atılmasın.
Başlık: Ynt: Admin arkadaşlar üyelğim silinsin.
Gönderen: Hamza - 24 Ekim 2006, 19:01:13
benim üyelğimi silin. hamza sana pm attım ama sonuç alamadm. üyeliğim silinsin. artı bana site yöneticilerinden turnuva var diye link atılmasın.

sitemiz kurallarina göre üyelerin , forum kurallari dışında bir hareket yapmadiklari sürece üyeliklerinin silinme talebi kabul edilmeyecektir.

Gönderen: corleone - 24 Ekim 2006, 23:38:16
zorlamı üyee tutacaksın adama bak ya. at kardeşim banlanmadan güzlce üyeliğim silinsin. ne adamsın ya böylesinide ilk defa gördüm silecksin üyeliğimi. istemiyorum >:( >:( >:( >:( >:( sitenide adil olan turnuvalarınıda istemiyorum. >:( 
Gönderen: Hamza - 24 Ekim 2006, 23:39:31
zorlamı üyee tutacaksın adama bak ya. at kardeşim banlanmadan güzlce üyeliğim silinsin. ne adamsın ya böylesinide ilk defa gördüm silecksin üyeliğimi. istemiyorum >:( >:( >:( >:( >:( sitenide adil olan turnuvalarınıda istemiyorum. >:( 

silmiyorum ben de zorlami :D
Gönderen: Appiah_4 - 25 Ekim 2006, 17:51:07
kardeş istemiyorsan girme siteye üyeligini neden silelim o kadar mesaj sonra konular bölüncek
Gönderen: Hamza - 25 Ekim 2006, 17:52:33
kardeş istemiyorsan girme siteye üyeligini neden silelim o kadar mesaj sonra konular bölüncek

baba bu mümkün mü sence :D bizim site bağimlılık yapıyor valla :) korkuyor kendimi tutamayip girerim diye :D o yüzden silin diyor :)
Gönderen: Appiah_4 - 25 Ekim 2006, 17:53:49
kardeş biz burda kimseyi zorla tutmuyoruz istemeyen girmez isteyen girer yani sen istemiyorsan girme zorla değil
Gönderen: gfb_sero - 25 Ekim 2006, 17:56:04

silmiyorum ben de zorlami :D

:D :D :D :D :D
Gönderen: Hamza - 25 Ekim 2006, 17:57:26
kardeş biz burda kimseyi zorla tutmuyoruz istemeyen girmez isteyen girer yani sen istemiyorsan girme zorla değil

ben de onu diyecektim yanİ :D ama işte dayanamiyor insan :D
Gönderen: gfb_sero - 25 Ekim 2006, 17:59:56
Eroin gibi bu meret forum da  :D :D
Gönderen: Appiah_4 - 25 Ekim 2006, 18:05:44
valla hea bagımlılık yaratıyo :D ne biçim şey :S :D
Gönderen: corleone - 25 Ekim 2006, 20:42:11
beyler siz kaydımı silin ben girmemem zaten. ha eğer illa çirkeflik diyorsanız onada gelirim. benim kaydımı silin arkadaşlar.
Gönderen: Hamza - 25 Ekim 2006, 20:53:50
hocam sana işkence silmiyorum kaydini :D dayanamayip bir daha girmişsin bak :D dedim ya bağimlilik yapiyor :D tutamiyor insan kendini :D
Gönderen: Appiah_4 - 25 Ekim 2006, 21:00:43
beyler siz kaydımı silin ben girmemem zaten. ha eğer illa çirkeflik diyorsanız onada gelirim. benim kaydımı silin arkadaşlar.

yok baba öyle yap demiyoruz yani silemeyiz o kadar mesajın var konular bölünüyo sonra topiç karışıyo değişik bi şekle giriyo o yüzden silemeyiz sen girme oke?
Gönderen: Hamza - 25 Ekim 2006, 21:01:31

yok baba öyle yap demiyoruz yani silemeyiz o kadar mesajın var konular bölünüyo sonra topiç karışıyo değişik bi şekle giriyo o yüzden silemeyiz sen girme oke?

girme demesi kolay tabi . adam acı çekiyor valla :D o da bizim gibi bağımlısı olmuş :D 10 saat girmeyince kriz geliyor :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Kasım 2006, 07:43:53

girme demesi kolay tabi . adam acı çekiyor valla :D o da bizim gibi bağımlısı olmuş :D 10 saat girmeyince kriz geliyor :D

banada öle oluyor valla abi 3 hafta giremedim varya evde duramıyordum
Gönderen: Appiah_4 - 05 Kasım 2006, 11:42:29
ne adamsın aga ya :D valla çok komiksin süper demişsin ;D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Kasım 2006, 17:39:25
ne adamsın aga ya :D valla çok komiksin süper demişsin ;D

gerçekten ha önceden hiç dışarı çıkmazdım şimdi net bağımlılığı yerine dışarı bağımlılığı oldu ama yavaş yavaş düzelio