Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => SONA EREN FİFA 07 TURNUVALARİMİZ => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => 21.FİFA 07 TURNUVAMIZ => Konuyu başlatan: djarum black- - 21 Kasım 2006, 21:46:09

Başlık: SOHBET - MUHABBET - SORU - SORUN
Gönderen: djarum black- - 21 Kasım 2006, 21:46:09
OYUNSİTENİZ.COM'UN DÜZENLEDİĞİ 21. OYUNSİTENİZ TURNUVASINA HOŞGELDİNİZ SORU SORUN VE MUHABBETLERİNİZİ BU TOPİÇ ALTINA YAZABİLİRSİNİZ
Başlık: Ynt: İSİMLER VE MSN ADRESLERİ
Gönderen: tugkan - 21 Kasım 2006, 22:56:29
arkadaslara basarılar dılerm
Başlık: Ynt: SOHBET - MUHABBET - SORU - SORUN
Gönderen: nadir_pıero - 22 Kasım 2006, 10:27:35
hamza abi kaç kişilik olcak
Gönderen: nadir_pıero - 22 Kasım 2006, 10:28:27
pardon sadık kardeş kaç kişilik olcak turnuva bi de formatını falan yazsan ii olur
Başlık: Ynt: 1. TUR EŞLEŞMELERİ
Gönderen: cmylmzzz - 22 Kasım 2006, 14:14:04
agam güçlü rakipleri nie birbiriyle eslestirion ya daha ilk turdan genemi hamza:D
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 14:15:29
NE BİLİM KARDEŞ KURADAN O ÇIKTI  ;D ;D
Gönderen: amett - 22 Kasım 2006, 15:50:13
agam güçlü rakipleri nie birbiriyle eslestirion ya daha ilk turdan genemi hamza:D

torbadan hamzaya sen çıkmışsın kardeşim :D :D olur böle eşleşmeler başarılar ikinizede
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 15:55:16
SADIK : 5-3 : TUGKAN

SADIK : 4-2 : TUGKAN

TEK MAÇ OLCAKTI
Gönderen: cmylmzzz - 22 Kasım 2006, 15:56:05
1. siboyna 1. turlarda eşleşioz turnuvalarda :D
2. si hamzayla oynamaktan değil oynayamamaktan sıkılıom zaten cünki hiç denk gelmio kapı kapı hamza arıoz:D
Gönderen: amett - 22 Kasım 2006, 15:57:40
1. siboyna 1. turlarda eşleşioz turnuvalarda :D
2. si hamzayla oynamaktan değil oynayamamaktan sıkılıom zaten cünki hiç denk gelmio kapı kapı hamza arıoz:D

hayalet hamza hayalet  :D :D
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 16:16:25

TEK MAÇ OLCAKTI

KARDEŞİM PLAY OFF DİYORUZ İLK ÖNCE ANLAMLARINI OKU
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:19:18

TEK MAÇ OLCAKTI

KARDEŞİM PLAY OFF DİYORUZ İLK ÖNCE ANLAMLARINI OKU

MAÇLAR CUMARTESİ AKŞAMI SON BULMAK ZORUNDADIR. MAÇLAR ROVANŞSIZ OYNANACAKTIR

bu yazı ne peki agam
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 16:23:20
HAMZA ABİ PLAY OFF DEMİŞ BENDE ROVANSSIZ DEMİŞİM YANİ Bİ ANLAŞMAZLIK OLMUŞ HEMEN DÜZELTİYORUM MÇLAR ROVANŞLI OLACAKTIR ;)
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:24:27
HAMZA ABİ PLAY OFF DEMİŞ BENDE ROVANSSIZ DEMİŞİM YANİ Bİ ANLAŞMAZLIK OLMUŞ HEMEN DÜZELTİYORUM MÇLAR ROVANŞLI OLACAKTIR ;)

ok agam önce yazdığın yazıyı oku ndan sonra bana cevap yaz ok  ;)
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 16:26:19
BAK BECKHAM SÜPER MOD OLDUN DİYE Bİ KAÇ GÜNDÜR BANA KARŞI ÜSTÜNLÜK KURMAYA ÇALIŞIYOSUN EN SONUNDA Bİ GÜN PATLICAM LÜTFEN KİMSEYİ AYIRMA DERS VERİR GİBİ  >:(
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:38:47
BAK BECKHAM SÜPER MOD OLDUN DİYE Bİ KAÇ GÜNDÜR BANA KARŞI ÜSTÜNLÜK KURMAYA ÇALIŞIYOSUN EN SONUNDA Bİ GÜN PATLICAM LÜTFEN KİMSEYİ AYIRMA DERS VERİR GİBİ  >:(

BEN KİMSİYE KARŞI ÜSTÜNLÜK KURMAYA HAYATTRA ÇILIŞMAM ÇALIŞMADIM DA HATANI BELİRİTİYORUM

OLACAK İŞMİ YAW  BİLİP BİLMEDEN KONUŞUYON İŞTE NE DİYİM  >:(
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 16:44:43
evt kardes ben beckham ı bilirim öle iş yapmaz zaten bu sitede herkes aynı sadece rütbeler değşik birde zaten senin rütbe ile bizimkinde bi fark yok nerdeyse aynı birkaç şeyde bizde daha fazla olabilir ondan bişe olmaz zaten boşver sen süp modu süp modluğun önemi yok ha süp mod ha 5.sınıf üye benim için farkeden bişe yok valla beckhamlada aynı seviyedeyim hamza abi ilede cmylmzzz ilede sizde öle olun çok arkadasınız olur vallaha
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 16:46:11
YAA TAMAM BENİM AÇIMDAN SORUN YOK  ;D
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:51:21
evt kardes ben beckham ı bilirim öle iş yapmaz zaten bu sitede herkes aynı sadece rütbeler değşik birde zaten senin rütbe ile bizimkinde bi fark yok nerdeyse aynı birkaç şeyde bizde daha fazla olabilir ondan bişe olmaz zaten boşver sen süp modu süp modluğun önemi yok ha süp mod ha 5.sınıf üye benim için farkeden bişe yok valla beckhamlada aynı seviyedeyim hamza abi ilede cmylmzzz ilede sizde öle olun çok arkadasınız olur vallaha

OK KARDEŞİMDE BENİ ŞİKAYET EDEN TEK ÜYE YAW EN YENİ GELEN ÜYE BİLE BANA TEŞEKÜR EDİYOR YAW İLK BENİM MSN Yİ EKLİYOR ADAMLAR METE KARDEŞ SENDE BİLİYORSUN HİÇ BİR ZMAN SÜPER MODUM VEYA MOD UM DİYE HİÇ KİMSEYE KENDİMDEN ALTTA GÖRMEDİM SENDE BİLİYORSUN YANİ
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 16:51:29
agalar ikinizinde yaptığı çok yanlış gerçekten diyorum bak ya bir gün turnuva kurcam sizin barışmanız için sadece sizi aynı turda yapcam öbürlerini ama kura ile  :D
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:52:38
agalar ikinizinde yaptığı çok yanlış gerçekten diyorum bak ya bir gün turnuva kurcam sizin barışmanız için sadece sizi aynı turda yapcam öbürlerini ama kura ile  :D

KARDEŞ ARTIK HİÇBİR İŞİM KALMADI BU ARKADAŞ İLE SATEN EĞER KARIŞILAŞIRSAM HÜKEM YAZ DERİM  ;)
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 16:53:09
YAA METEDİNHO ŞU KONUŞMALARI SOHBET BÖLÜMÜNE TAŞI GÖZÜNÜ SEVEYİM SÖZDE BURASI SONUÇ BÖLÜMÜ İDİ HADİ SEVABINA  ;D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 16:53:15

OK KARDEŞİMDE BENİ ŞİKAYET EDEN TEK ÜYE YAW EN YENİ GELEN ÜYE BİLE BANA TEŞEKÜR EDİYOR YAW İLK BENİM MSN Yİ EKLİYOR ADAMLAR METE KARDEŞ SENDE BİLİYORSUN HİÇ BİR ZMAN SÜPER MODUM VEYA MOD UM DİYE HİÇ KİMSEYE KENDİMDEN ALTTA GÖRMEDİM SENDE BİLİYORSUN YANİ

oke aga sen haklısın desem sadık darılır sadık haklı desem sen darılırsın onun için ikinizde  haksızsınız
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 16:54:23
YAA METEDİNHO ŞU KONUŞMALARI SOHBET BÖLÜMÜNE TAŞI GÖZÜNÜ SEVEYİM SÖZDE BURASI SONUÇ BÖLÜMÜ İDİ HADİ SEVABINA  ;D

BİZDE TAŞIMA YETKİSİ YOK KARDEŞİM O YETKİ SADECE HAMZA ABİ BİDE MELİH ABİDE VAR ONLARA SÖYLERSEN SEVİNİRİM ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 16:56:29

aga bende taşıma yetkisi yok gerçekten hamza agaya sölereim taşır yada melih agaya bende birleştirme var sadece sabitle gönderbirde kilitle var
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 16:58:29
agalar bu konu burda kapanmıştır geride kalmış yazıları editlenecektir sakın ola biri geri editlemeye kalkmasın küçücük bişe için hemen kavgaya dönüyorsunuz birbirinizden özür dilemezseniz yazdığınız burdaki msj ları editleyeceğim
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 17:00:02
SORUN BİTTİİ AGAM GEREK YOK EDİTLEMEDE ANI OLARAK KALSIN  :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 17:03:43
aga lk önce sitede birbirinizden özür dileyin
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 17:04:59
ÖZÜR DİLERİM SADIK KARDEŞİM SUÇ KİMDE OLDUĞUNU BİLMİYORUM AMA ÖZÜR DİLERİM
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 17:05:29
BENDE ÖZÜR DİLERİM KARDEŞİM  ::)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 17:08:26
hıh şöle arkadaslar bu msjların birine bile dokunanı keserim :D tşk ederim ikinezede kardes sözü dinlediğiniz için :D
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 17:12:43
METE KARDEŞ KİM DÜŞÜRÜYOR BU REPLERİ YAW 106 DAN 100 YAPTILAR BENİMKİNİ
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Kasım 2006, 17:52:12
bilmiyorum aga benimde düşüyo
Gönderen: YuRY - 22 Kasım 2006, 18:04:31
FALCONİ - GFB_SEROO

bu maçın sonucunu merak ile bekliyorum
Gönderen: gokalp96 - 22 Kasım 2006, 18:09:15
arkadaşlar hiç kimse turnuvadan çıkmıyo bea
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 18:10:12
amett 2-4 metedinho tbr amett ii maçtı

MAÇLAR ROVANŞLI KARDEŞ
Gönderen: nadir_pıero - 22 Kasım 2006, 18:14:24
sadık senin dediklerin çok yanlış...oraya bakamdan konuşmus ve beckham kardeşime haksızlık etmişsin
Gönderen: nadir_pıero - 22 Kasım 2006, 18:15:16
FALCONİ - GFB_SEROO

bu maçın sonucunu merak ile bekliyorum

benim favorim sero
Gönderen: djarum black- - 22 Kasım 2006, 18:17:50
sadık senin dediklerin çok yanlış...oraya bakamdan konuşmus ve beckham kardeşime haksızlık etmişsin

biz sorunu çözdük kardeş nie hala konuyu açıyosun ok biz aaramızda hallettik kardeş
Gönderen: nadir_pıero - 22 Kasım 2006, 18:25:52

biz sorunu çözdük kardeş nie hala konuyu açıyosun ok biz aaramızda hallettik kardeş
tamam niye bağuırıyonda polis mi çağırak.
Gönderen: gfb_sero - 22 Kasım 2006, 18:44:57
Aldım beyler maçı . Ama falconi gerçekten iyi oynuo  ;)
Gönderen: djarum black- - 23 Kasım 2006, 10:43:04
ÇEYREK FİNAL MAÇLARININ TAMAMLANMASI İÇİN SALI SON GÜN ARKADAŞLAR MAÇLARINI YAPMIYANLARI HİÇ TEREDDÜTSÜZ Bİ ÜST TURA ALMADAN YAPANLARLA YARI FİNAL FİNAL EĞER AZ KİŞİ VARSA DİREK FİNAL MAÇLARI KURALARINI ÇEKİCEM

BİLGİNİZE
Gönderen: djarum black- - 25 Kasım 2006, 10:22:19
SİHİRBAZ KARDEŞİM GELDE YAPALIM ŞU MAÇIMIZI