Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => FİKSTÜR => Konuyu başlatan: djarum black- - 29 Kasım 2006, 19:45:48

Başlık: 5. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI (1 maç eksik "İNTER - M.UNİTED" )
Gönderen: djarum black- - 29 Kasım 2006, 19:45:48
**********5. HAFTA MAÇLARI************

İNTER - M.UNİTED

REAL MADRİD - VALENCİA  ---- 3 - 4

MİLAN - ARSENAL ---- 3 - 2

BARCELONA - EVERTON --- 2 - 1

CHELSEA - B.MÜNİH ---- 3 - 4

MAÇLARIN SON OYNANMA TARİHİ PAZAR GÜNÜDÜR
Başlık: Ynt: 5. HAFTA MAÇLARI VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: amett - 29 Kasım 2006, 21:18:12
İNTERLİ KARDEŞİM CUMA GÜNÜ YAPARIZ MAÇI OKE ;)

sadık takımlarının isimlerini tam yazarsan sevinirim oke çok tuhaf duruyolarda ;) :D
Gönderen: djarum black- - 30 Kasım 2006, 18:18:48
arkadaşlar milan takımı ile maç yapıyoduk 15. dkka koptu sonra bidaha girdik 20 de koptu sonra bidaha girdik 20 dkka geçti oyundan çıktı dioki maç bitti skor 3-2 miş gerken yapılşın
Gönderen: amett - 30 Kasım 2006, 18:22:44
arkadaşlar milan takımı ile maç yapıyoduk 15. dkka koptu sonra bidaha girdik 20 de koptu sonra bidaha girdik 20 dkka geçti oyundan çıktı dioki maç bitti skor 3-2 miş gerken yapılşın

kafadan kendi isteğiyle maç bitti skor bu denmez akadaşım maçta 90 dk. tamamlanmadan bitmez şöle yapalım

15 + 20 + 20 = 55 :D 35 dk. daha oynanıcak maç kaldığı skordan ;)
Gönderen: ultrAslan54 - 30 Kasım 2006, 18:24:03

ARKADAŞ YENİLDİĞİ İÇİN NE SÖLEDİĞİNİ BİLMİYOR HERALDE BU DA NADİRİN CİNSİNDEN!

MAÇ 3-2 BİTMİŞTİR MİLAN KAZANMIŞTIR!
Gönderen: djarum black- - 30 Kasım 2006, 18:29:05
arkadaşlar bana sen görürsün kimseyi güvenmiyecem dedi ve beni engelledi yani pc çökertcem dedi yardımcı olunnn :-\
Gönderen: amett - 30 Kasım 2006, 18:42:38
arkadaşlar bana sen görürsün kimseyi güvenmiyecem dedi ve beni engelledi yani pc çökertcem dedi yardımcı olunnn :-\

vallahi sadık hanginiz doğru hanginiz yanlış bilemiyorum bu konuma varsa koy foruma okuyalım eğer sorun devam eder 2 kişi aynı karara varmazsa maç tekrar oynanıcak eğer burada biri yalan sölüyosa ....gitsin >:( çünkü bu tür sorunlarda bende sinirleniyorum ve kimin doğru yanlış sölediğini bilmiyorum bana gelipte amet beni tanımıyomusunda demeyin çünkü bu sanal alemde kimseye güven olmuyo arkadaşlar aynı karara varmıcaksanız anlaşmıcaksanız maç tekrar edilecektir. >:(
Gönderen: ultrAslan54 - 30 Kasım 2006, 19:02:40

vallahi sadık hanginiz doğru hanginiz yanlış bilemiyorum bu konuma varsa koy foruma okuyalım eğer sorun devam eder 2 kişi aynı karara varmazsa maç tekrar oynanıcak eğer burada biri yalan sölüyosa ....gitsin >:( çünkü bu tür sorunlarda bende sinirleniyorum ve kimin doğru yanlış sölediğini bilmiyorum bana gelipte amet beni tanımıyomusunda demeyin çünkü bu sanal alemde kimseye güven olmuyo arkadaşlar aynı karara varmıcaksanız anlaşmıcaksanız maç tekrar edilecektir. >:(

KARDEŞİM BEN HERZAMAN AYNI OLAYLARDAN SIKILDIM ARTIK!YENİLEN KİŞİ HAZMEDEMİYOR VE SÜREKLİ OLAY ÇIKARIYOR EĞER BU BÖLE DEVAM ETCEKSE BENİM DE ÜYELİĞİMİ İSLİN!
Gönderen: amett - 30 Kasım 2006, 19:06:18
ÜYELİĞİNİ SİLME KONUSUNU HAMZAYA DANIŞ BEN BİŞEY YAPAMAM BU KONUYUDA Bİ HAMZAYLA KONUŞUN BEN SÖLİCEĞİMİ SÖLEDİM EĞER BURADA BİRİ YALAN SLÜYO İSE ADAM DEĞİL ONA SÖLİM  >:( HEP AYNI SORUNLAR SIKILDIM  ARTIK ELİNİZDE Bİ KANIT OLSUN LAFLA GELMEYİN ARKADAŞLAR YAZIŞTIKLARINIZI PRİNT ALIN BEA >:( Kİ BİZDE KARARA VARALIM
Gönderen: Hamza - 30 Kasım 2006, 19:37:49
SADIK - ULTRASLAN 5. HAFTA KARŞILAŞMASİNIN EN BAŞTAN OYNANMASINA KARAR VERİLMİŞTİR . BU KARARA İTİRAZ EDEN TARAF 3-0 HÜKMEN MAĞLUP OLUP , OYUNSİTENİZ İKİNCİ EURO LİG TURNUVAMIZDAN BİRİNCİ İHTARİNİ ALACAK VE BİR İKİNCİ İHTARDA İSE TURNUVAMIZDAN DİSKALİFİYE OLACAKTİR .
Gönderen: djarum black- - 30 Kasım 2006, 19:44:53
ben kabul ederim kardeşim ama o msn de yüzüme kapadı ( engelledi ) görürsün dercesine şimdide blöf yapıyo ben liderim istiyosanız maçı ona verin farketmez benim için ama hamza kardeşim itiraz eden olursa atılacak demiş madem ben varım engeli kaldırırsa oynarım birde onun pc si çok yavaş host ben oluyim yavaş oynanmıyor
Gönderen: Hamza - 30 Kasım 2006, 20:09:50
ben kabul ederim kardeşim ama o msn de yüzüme kapadı ( engelledi ) görürsün dercesine şimdide blöf yapıyo ben liderim istiyosanız maçı ona verin farketmez benim için ama hamza kardeşim itiraz eden olursa atılacak demiş madem ben varım engeli kaldırırsa oynarım birde onun pc si çok yavaş host ben oluyim yavaş oynanmıyor

beni anlayişla karşıladiğin için teşekkür ediyorum sadık kardeşim . bu durumda ultraslan kardeşimizinde bu konu altindan maçinizi yapmak için saat vermesini bekleyeceğiz . ultraslan kardeşiminde beni anlayişla karşılayacağina inaniyorum .
Gönderen: vuducini - 30 Kasım 2006, 22:13:23
barcelona 2 - 1 everton

stresli oyun. tebrikler dostum..
Gönderen: Hamza - 30 Kasım 2006, 22:23:47
nadir ne zaman istersen maçimizi yapalim . burdayim ben ;)
Gönderen: evanescence - 01 Aralık 2006, 00:38:39
barcelona 2 - 1 everton

stresli oyun. tebrikler dostum..

eyw dostum harbi stresliydi
Gönderen: ultrAslan54 - 01 Aralık 2006, 15:53:19

beni anlayişla karşıladiğin için teşekkür ediyorum sadık kardeşim . bu durumda ultraslan kardeşimizinde bu konu altindan maçinizi yapmak için saat vermesini bekleyeceğiz . ultraslan kardeşiminde beni anlayişla karşılayacağina inaniyorum .

Hamza bir düşün bir insanın maçı kaybettikten sonra o puanı kazanabilmesi için bişeler lazım kendisi de bulmuş!Ben yendiğim karşılaşmayı neden tekrarlim????
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 17:30:38
canım kardeşim ben kime inanayim . bir tarafta sadık kardeşim sürenin dolmasina daha 35 dakka var iken bir tarafta sen ; süre bitti mücadeleyi 3-2 kazandim diyorsun . bu durumda , ne bu maçi sana verebilirim ne de sadıka . en iyi çözüm 90 dakikayi 0-0 dan oynamak .
Gönderen: ultrAslan54 - 01 Aralık 2006, 19:55:29
canım kardeşim ben kime inanayim . bir tarafta sadık kardeşim sürenin dolmasina daha 35 dakka var iken bir tarafta sen ; süre bitti mücadeleyi 3-2 kazandim diyorsun . bu durumda , ne bu maçi sana verebilirim ne de sadıka . en iyi çözüm 90 dakikayi 0-0 dan oynamak .

SORUN DA ORDA BEN NEDEN OYNİM Kİ AMA BİR 3 PUAN İÇİN BUNLAR YAPILCAKSA  ALSIN SADIK PUANLARI BÖLE PUAN ALCAKSAK LANET OLSUN!SADIK KARDEŞ ALSIN 3 PUANI   3-0 OLARAK BELİRLENSİN SONUÇ!
Gönderen: sinyordemir - 01 Aralık 2006, 19:56:41
valencia 3:1 real madrid (ilk yarı skoru)

ilk yarı 3-1 benim üstünlüğümle bitti real'den cannavaro kırmızı kart yedi önüm bomboştu gole gidiyodum arkadan kaydı kırmızıyı yedi ilk yarıyı 3-1 önde bitirdim ikinci yarı başlarken bağlantı koptu arkadaşa dedim 1 devre oynayalım diye tamam dedi ama sen 10 kişiydin nolcak dedim sen onumu düşünüyon al maç senin olsun o zaman dedi kırmızı kart yerine 1 gol daha ver dedim çıktı hamaçiden msn'dede skora 4-1 yaz dedi bi ilgilenin nolcak bu iş
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 20:02:11

SORUN DA ORDA BEN NEDEN OYNİM Kİ AMA BİR 3 PUAN İÇİN BUNLAR YAPILCAKSA  ALSIN SADIK PUANLARI BÖLE PUAN ALCAKSAK LANET OLSUN!SADIK KARDEŞ ALSIN 3 PUANI   3-0 OLARAK BELİRLENSİN SONUÇ!

ultra kardeşim . sinirlenmene gerek yok . sonuçta bu bir oyun . iki taraftan biri toplam oynanan süreyi yanliş hatirliyor sanirim . bu gibi durumlarda sizden mutlaka print almanizi istiyoruz . maçlar kopmadan önce her zaman 1-2 saniyelik donma yaşaniyor . bu donma anında klavyenizdeki print tuşunuza basarsaniz ve bize burada gösterirseniz bu sorunlarin hiç biri yaşanmaz idi .

sadık kardeşimin 3-2 lik skordan 55 dakika oynandiğini söylediği , seninde 90 dakika 3-2 lik skorla oynandiğini söylediğin maç için benim verebileceğim en iyi karar sizce ne olabilir ?

bana kalırsa ; ultraslan kardeşimiz 1 fark ile üstün olduğu için mücadeleye 1-0 ultra üstünlüğü ile başlanilsin ve 90 dakika en baştan oynansin .
Gönderen: YuRY - 01 Aralık 2006, 20:03:48

ilk yarı 3-1 benim üstünlüğümle bitti real'den cannavaro kırmızı kart yedi önüm bomboştu gole gidiyodum arkadan kaydı kırmızıyı yedi ilk yarıyı 3-1 önde bitirdim ikinci yarı başlarken bağlantı koptu arkadaşa dedim 1 devre oynayalım diye tamam dedi ama sen 10 kişiydin nolcak dedim sen onumu düşünüyon al maç senin olsun o zaman dedi kırmızı kart yerine 1 gol daha ver dedim çıktı hamaçiden msn'dede skora 4-1 yaz dedi bi ilgilenin nolcak bu iş

hamza bai şuna cavap yaz bekliyorum
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 20:10:08

sevgili kardeşlerim ; bu gibi durumlarda yapmaniz gereken kırmızı karti gören taraf oyuna kalan skor ve süreden tekrar girildiği anda rakibine bilerek arkadan kayar , fifa 07 oyununda arkadan kaymalara hakem hiç taviz vermiyor ve direk kırmızı veriyor . şayet sari karti gösterirse bir daha denersiniz . ta ki 10 kişi kalınana kadar . kopan maçta 10 kişi kalan ekip , yeni girilen mücadelede de 10 kişi kaldiği andan itibaren süre başlar . ve o süreden itibaren maçin kalan kısmı , kalan skordan oynanip buraya yazilir .

not : kırmızı karti yemeye çalişirken atilan goller ve işlenen süre sayilmayacaktir . lütfen bu süre zarfinda sadece rakibi kart gördürmeye çalişiniz .
Gönderen: YuRY - 01 Aralık 2006, 20:12:36
bende böyle dedim ama anlayan yok ki
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 20:25:19
bende böyle dedim ama anlayan yok ki

masum tilki kardeşimizin dediğine göre öyle dememişsin ama :)
Gönderen: sinyordemir - 01 Aralık 2006, 20:39:25
valencia 4:3 real madrid

toplam skor budur 2. yarıyı yapıp ekledik

hamza kardeş şuan ordaysan msnyi açta yapalım maçımızı
Gönderen: YuRY - 01 Aralık 2006, 20:39:56
HAMZA ABİ MSN GEL BUGUN YAAPLIM LİG MAÇMIZI BEKLİYORUM KESİN GEL HAFTA SONU YOKMUŞSUN SATEN

KESİN GEL MSN YE BEKLİYORUM
Gönderen: sinyordemir - 01 Aralık 2006, 20:41:55
hamza abi msnye gelde 4. hafta maçımızı yapalım artık bekliyorum bak
Gönderen: YuRY - 01 Aralık 2006, 20:42:23
HAMZA ABİ MSN GEL BUGUN YAAPLIM LİG MAÇMIZI BEKLİYORUM KESİN GEL HAFTA SONU YOKMUŞSUN SATEN

HAMZA ABİ KESİNKLE BEKLİYORUM!!!!!!!!!!!!!
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 21:18:08

HAMZA ABİ KESİNKLE BEKLİYORUM!!!!!!!!!!!!!

önce masum tilki ile yapacağim beckham . sen genelde burdasin zaten yapariz bu akşam .
Gönderen: sinyordemir - 01 Aralık 2006, 21:43:11
biz hamza abiyle maçımızız yaptık beckham sıra sende
Gönderen: Hamza - 01 Aralık 2006, 22:33:56
biz hamza abiyle maçımızız yaptık beckham sıra sende

biz maçimizi yaparken beckham gitmiş sanirim. yarın akşam yapariz artik
Gönderen: nadir_pıero - 04 Aralık 2006, 09:57:34
hamza abi kaçta burda olabilirsin
Gönderen: djarum black- - 04 Aralık 2006, 17:39:22
hamza abi ultraaslan beni msn de engellemiş maçımızı yapamıyoruz 3-0 yazın demiyorum ama bu durumda yapacağımız bişey yok son sözü sen söle
Gönderen: YuRY - 04 Aralık 2006, 17:55:03
SADIK KARDEŞİM KİMSE İLGİLENİYOR BUNE BÖYLE YAW 1 HAFTA OLDUN 2 MAÇ YAPILDI ÖDÜLLÜ TURNUVADA AMA HERKEZ ORDA ONLİNE  İLGİ LÜTFEN MAÇLARI ONLANALRA PM AT KARDEŞİM
Gönderen: ultrAslan54 - 04 Aralık 2006, 18:00:38
SADIK SEN KAÇ DK.MIZ KALDI DEMİŞTİN???
Gönderen: djarum black- - 04 Aralık 2006, 18:16:44
hamza abi 90 dkka oynayın demiş 0-0 dan engeli kaldır >:(yapalım maçımızı
Gönderen: ultrAslan54 - 04 Aralık 2006, 19:31:16
sen kaçta kaldını söle aynı skor devam!
Gönderen: YuRY - 05 Aralık 2006, 04:23:44
HADİ BEYLER ANLAŞIN ARANIZDA ARTIK ÇOK FAZLA UZADI BU HAFTA YAW  ;)
Gönderen: nadir_pıero - 05 Aralık 2006, 07:40:05
hamza abi bisim maç noljak bicvp yas
Gönderen: djarum black- - 05 Aralık 2006, 14:22:28
skoru tam bilmiyorum ama 0-0 dan oynanacak öle yazıyo hamza nın mesajında
Gönderen: YuRY - 05 Aralık 2006, 14:23:47
sadık kardeşim bu hafta ne kadar zor oldu yaw aradan 1 hafta geçti ama daha 2 maç yapıldı yaw hadii yapın artık sende yap agam  maçını tince hep açık yaw
Gönderen: ultrAslan54 - 05 Aralık 2006, 15:26:45
BEN NEDEN 0-0dan BAŞLİM BOŞUNA MI OYNADIM!HATTA SENLE KALAN SÜREYİ BİLE YAPMAM HAKSIZLIK(ÖLE Bİ SÜRE YOK!)AMA SORUN OLMASIN DİYE ;)
Gönderen: ultrAslan54 - 05 Aralık 2006, 15:43:23
MİLAN:3-2:ARSENAL    LİGİN EN ÖNEMLİ İKİ TAKIMI MAÇ YAPINCA OLAY ÇIKIOMUŞ DMEK >:(
Gönderen: djarum black- - 05 Aralık 2006, 15:46:15
MİLAN:3-2:ARSENAL    LİGİN EN ÖNEMLİ İKİ TAKIMI MAÇ YAPINCA OLAY ÇIKIOMUŞ DMEK >:(

>:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Gönderen: amett - 05 Aralık 2006, 17:06:57
tamam gerilim istemiyorum :)
Gönderen: amett - 06 Aralık 2006, 19:24:49
benimle maçı olucak arkadaşlar hafta sonu yapalım maçlarımızı hafta içi zamanım olmuyo ;)
Gönderen: nadir_pıero - 07 Aralık 2006, 07:40:53
hamza abi maçı ne saman yapıcas
Gönderen: Hamza - 08 Aralık 2006, 17:57:40

uzun zamandir online olamadim nadir . şimdi müsaidim . senin içinde uygunsa yapabiliriz
Gönderen: YuRY - 08 Aralık 2006, 18:01:16
HAMZA ABİ ÇOK FAZLA UZADI YAW BU HAFTA HADİ YAW 10 GN OLDU NERDEYSEYAW
Gönderen: Hamza - 08 Aralık 2006, 18:03:58
HAMZA ABİ ÇOK FAZLA UZADI YAW BU HAFTA HADİ YAW 10 GN OLDU NERDEYSEYAW

haklisin beckham . zaten bir tek benle nadirin maçi kalmiş . biz uygun bir anda yapariz .

6 hafta maçlarina geçiyoruz . hepinize başarilar dilerim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 08 Aralık 2006, 18:04:26

uzun zamandir online olamadim nadir . şimdi müsaidim . senin içinde uygunsa yapabiliriz

abi msnye gel senle konusalım sonra abimle yaparsınız oke
Gönderen: YuRY - 08 Aralık 2006, 18:04:52
KARDEŞ BİDE Bİ MAÇ DAHA VAR
Gönderen: YuRY - 08 Aralık 2006, 18:05:55
İNTER - M.UNİTED

HADE YAW SİZ HERGÜN ONLİNESİNİZ AMA Bİ TÜRLÜ YAPMIYORSUNUZ YAW
Gönderen: Hamza - 08 Aralık 2006, 18:07:02

abi msnye gel senle konusalım sonra abimle yaparsınız oke

Tamam metahan geliorm ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 08 Aralık 2006, 18:11:37
oke abi
Gönderen: nadir_pıero - 08 Aralık 2006, 20:00:18
bayern münih 4-3 chelsea
Gönderen: Hamza - 08 Aralık 2006, 20:03:49
bayern münih 4-3 chelsea

Zevkli bir mücadele oldu nadir . ellerine sağlik . kalan maçlarinda başarilar dilerim