Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => ŞİKAYET VE ÖNERİLER => Konuyu başlatan: YuRY - 10 Aralık 2006, 18:09:17

Başlık: HAMZA ABİ İSTEĞİM OLCAK
Gönderen: YuRY - 10 Aralık 2006, 18:09:17
HAMZA ABİ Bİ OYUN İNCELEME BÖLÜMÜ AÇSAN OYUN ALMADAN ÖNCE OYUNUN NASIL LUĞUNU İLCELİYECEN ONDAN SONRA BEĞENDİĞİNİ ALCAN GİBİSİNE DÜŞÜNÜRÜZ

NE DERSİN 

Başlık: Ynt: HAMZA ABİ İSTEĞİM OLCAK
Gönderen: CapsLock - 10 Aralık 2006, 18:19:23
bence düşünce güzell başarılırsa iyi olur
Gönderen: YuRY - 10 Aralık 2006, 18:19:59
BEN MOD U DA OLURUM
Gönderen: nadir_pıero - 11 Aralık 2006, 22:21:25
BEN MOD U DA OLURUM
beckham msnye gelirmisin maçlarımızı yapalım
Gönderen: Hamza - 11 Aralık 2006, 22:22:56
ne demek istediğini anladim fakat tam olarak nasil bir bölüm açacağiz onu anlamadim .  biraz daha açar misin beckham
Gönderen: nadir_pıero - 11 Aralık 2006, 22:27:03
ne demek istediğini anladim fakat tam olarak nasil bir bölüm açacağiz onu anlamadim .  biraz daha açar misin beckham
abi oyun inceleme bölümü dio yani orda yeni çıkcak oyunları ve birinin alacağı oyunları incelices dio
Gönderen: YuRY - 12 Aralık 2006, 05:40:04

HAMZA ABİ OYUN İNCELEME BÖLÜMÜ AÇSAK SON ÇIKAN OYUNLARIN İNCELMELERİNİ BEN KOYSAM  OYUNU ALMADAN ÖNCE RESİMLERİNİ FELAN BAKARLAR NASIL OYUN OLDUĞU ANLARLAR İYİ OLUR GİBİ GELİYOR BENİDE MOD YAPARSIN BEN İLGİLENİRİM

NE DERSİN ?
Gönderen: nadir_pıero - 12 Aralık 2006, 10:12:26

HAMZA ABİ OYUN İNCELEME BÖLÜMÜ AÇSAK SON ÇIKAN OYUNLARIN İNCELMELERİNİ BEN KOYSAM  OYUNU ALMADAN ÖNCE RESİMLERİNİ FELAN BAKARLAR NASIL OYUN OLDUĞU ANLARLAR İYİ OLUR GİBİ GELİYOR BENİDE MOD YAPARSIN BEN İLGİLENİRİM

NE DERSİN ?

bence güsel fikir bende netten oyun indireceğim  saman bilgim olur
Gönderen: Appiah_4 - 12 Aralık 2006, 10:28:08
açılabilir ama seninde dediğin gibi derslerin başlamış şimdi açsak sen mod olurum demişsin ama serie a modlugunuda bıraktın bunu biraz daha erteleyebiliriz ya da başka ilgilenmek isteyen bi arkadaş olursa buraya ya da moderatör başvuru yerine yapabilir
Gönderen: nadir_pıero - 12 Aralık 2006, 12:23:11
açılabilir ama seninde dediğin gibi derslerin başlamış şimdi açsak sen mod olurum demişsin ama serie a modlugunuda bıraktın bunu biraz daha erteleyebiliriz ya da başka ilgilenmek isteyen bi arkadaş olursa buraya ya da moderatör başvuru yerine yapabilir
bencede appi abinin dediği doğru aga peki seria modluğunu kim yapacak ve beckham niye bıraktı
Gönderen: YuRY - 12 Aralık 2006, 13:10:36
bencede appi abinin dediği doğru aga peki seria modluğunu kim yapacak ve beckham niye bıraktı

nadir kardeş serie a yı çok yoğun geliyor mod olmak o nedenle bıraktım bide dersler çok yoğunşlatığı için
Gönderen: nadir_pıero - 12 Aralık 2006, 13:21:26

nadir kardeş serie a yı çok yoğun geliyor mod olmak o nedenle bıraktım bide dersler çok yoğunşlatığı için
ok kardeş hadi gel msn ye maçları yapalım
Gönderen: Hamza - 12 Aralık 2006, 22:40:17

NE DERSİN ?

bunun için ayri bir katagori açmazsak bile full oyunlar bölümünün alt başliği olarak oyun inceleme alt konusunu açabiliriz . düşüncen gayet güzel bana kalırsa . bölüm ile ilgillenecek olan birileri varsa hemen açabiliriz .
Gönderen: YuRY - 13 Aralık 2006, 05:18:28

NE DERSİN ?

bunun için ayri bir katagori açmazsak bile full oyunlar bölümünün alt başliği olarak oyun inceleme alt konusunu açabiliriz . düşüncen gayet güzel bana kalırsa . bölüm ile ilgillenecek olan birileri varsa hemen açabiliriz .

ben ilgilenebilirim hamza abi
Gönderen: YuRY - 13 Aralık 2006, 05:35:08
HAMZA ABİ MSALA Bİ İSTEKTE BULUNURLAR BNDEDE O OYUNUN İNCELMESİNİ RESMİNİ FELAN KOYARIM
Gönderen: Hamza - 13 Aralık 2006, 18:58:01
peki o halde full oyunlar bölümü içerisine alt başlik olarak OYUN İNCELEMERİ topicini açiyorum ben . ilgilendiğin için teşekkür ederim beckham
Gönderen: YuRY - 13 Aralık 2006, 19:01:03
peki o halde full oyunlar bölümü içerisine alt başlik olarak OYUN İNCELEMERİ topicini açiyorum ben . ilgilendiğin için teşekkür ederim beckham

ok kardeşim bugun saat 21:45 e kadar onlin im doldururum  ;) sen açta
Gönderen: Hamza - 13 Aralık 2006, 19:15:47
FULL OYUN İNCELEMELERİ bölümünü açtim beckham haber vereyim dedim ;) kolay gelsin kardeşim

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?board=13.0 
Gönderen: YuRY - 13 Aralık 2006, 19:33:52
HAMZA ABİ İSTEĞE GÖRE OYUNUN İNCELEMESİNİ KOYCAM DAHA İYİ OLUR SENDE İSTİYORSAN HAMZA Bİ OYUN RESİMLERİNİ VB ÖZELLİKLERİNE KOYARIM  ;)
Gönderen: яєαρєя - 15 Aralık 2006, 16:53:15
aslında ıyı bı fıkır ama sureklı ılgılenecek birisi lazım cunku ugras ısteyen bı iş ;)
Gönderen: YuRY - 15 Aralık 2006, 20:17:57
aslında ıyı bı fıkır ama sureklı ılgılenecek birisi lazım cunku ugras ısteyen bı iş ;)

BEN VARIM YA AGAM
Gönderen: dj_system - 15 Aralık 2006, 22:50:23
turnuvaya nasıl katılcaz bi söylersen çok güzel olacak