Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => SORULAR VE SORUNLAR => Konuyu başlatan: ozgenozturk - 14 Aralık 2006, 23:08:15

Başlık: arkadaşımın pc sine yükledim acıldı benimkinden acılmıyo yardım lütfen...
Gönderen: ozgenozturk - 14 Aralık 2006, 23:08:15
arkadaşlar ben pes 6 yı arkadaşımın pc sine yükledim aynı şekilde benimkine yükledigimöde ise şu yazılar cıkıyo

enter user name
user name is savedin option file and is used four multiplayer matches in cup mode and leagune

sonra bende yazı yazmam için bi yer veriyo yazıyorum sonrada

there is not enough space to save on hard disk .you need 1228kb of space to creat an optiın file

bu kadar arkadaşlar şimdiden teşekürler...
Başlık: Ynt: arkadaşımın pc sine yükledim acıldı benimkinden acılmıyo yardım lütfen...
Gönderen: gamerbk - 14 Aralık 2006, 23:37:56
walla hard diskte yer yok diyo.c: sürücüne bak b ine kadar yer war.
Başlık: Ynt: arkadaşımın pc sine yükledim acıldı benimkinden acılmıyo yardım lütfen...
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 01:34:34
7 GB DAN FAZLA YER VAR...
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 10:59:42
ARKADAŞIM HALA ACILMADI 8 GB YER VAR ALLAH ALLAH PC DE SORUN MU VAR ACABA...
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 12:57:55
kardeşbilmiyorum ama ben pes 5 ide yüklemeye calıştım aynı surun var

bide bizimarkadaşın pc sine yükledigimde d : ye atmıştım o önemli degildir heralde ama onda aynı surunu vermişti ilk yüklememde meyer crack yapmayı unutmuşum

ya benim bu oyunu oynamam lazım yardım edin ....
Gönderen: m3t3d1nh0 - 15 Aralık 2006, 13:00:07
format at ondan sonra yükle :D
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 13:35:56
kardeş sorun çözülücekse 2 kere atim fromat ta çözülmezse yalan olduk ... :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 15 Aralık 2006, 13:59:14
kardeş sorun çözülücekse 2 kere atim fromat ta çözülmezse yalan olduk ... :D
olabilir olma şansı %50 fln olabilir
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 20:19:18
peki diger %50 olan ihtimal ne olcak yani hala çalışmazsa ?
Gönderen: m3t3d1nh0 - 15 Aralık 2006, 21:21:21
peki diger %50 olan ihtimal ne olcak yani hala çalışmazsa ?
valla bilmiyorum
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 22:00:16
ne sorunmuş be tanıfıgım kimese çözemedi  :( neyse format ı deniycez bakalım ne olcak
Gönderen: Hamza - 15 Aralık 2006, 22:05:55
there is not enough space to save on hard disk .you need 1228kb of space to creat an option file yazisindan hard diskinde yeteri kadar yer olmadiğini anliyorum fakat 7 gb yer olduğunu söylüyorsan neden böyle bir uyari verdiğini anlayamadim :S
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 22:13:13
walla bende anlamadım yinede teşekürler bi arkadaşım winzip te sorun var dır dedi yeniden yüklüyorum sizce alakası varmı ya?
Gönderen: Hamza - 15 Aralık 2006, 22:21:14
walla bende anlamadım yinede teşekürler bi arkadaşım winzip te sorun var dır dedi yeniden yüklüyorum sizce alakası varmı ya?

pek sanmiyorum ama dene istersen . olmazsa bilgisayarina format atmayi deneyebilirsin . ama formattan sonrada ayni sorun çikarsa bize kızma :D
Gönderen: ozgenozturk - 15 Aralık 2006, 23:49:30
yok kardeş neden kızim sana da format attıktan sonra olomazsa ben bu pc yi cöpemi atcam okadarda para verdim parcaları toplayana kadar canım cıktı hepsini kendi emegimle aldım ...
Gönderen: gamerbk - 16 Aralık 2006, 11:48:27
parçasına bişey olmayacakki.:D 1 saatte aynı sistei kurarsın tekrardan.programların setuplarını falan bi cdye yazdır.