Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 16:38:20

Başlık: hamza abi buraya bakarmısın yeni bölüm isteği
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 16:38:20
hamza abi ben diğer oyunlar bölümünede konu çaıp yazmıştım THE LORD OF THE RİNGS: THE BATTLE FOR MİDDLE EARTH serisi için bi bölüm açarmısın popüler oyunlar kategörisine çok güzel bi oyun ea gamesi 3 tane oyun çıkardı the battle for middle earth 1-2 ve rise of the witch king harika bi oyun çok seviliyo özel siteleri bile var sewn yeni bi bölüm açarsan popüler oyunlar kategorisine battle fo middle earth serisi diye ben ilgilnirim baya çok konu açarım ne dersin ;)
Başlık: Ynt: hamza abi buraya bakarmısın yeni bölüm isteği
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 18:04:05
hamza abi baksana bi bu konuya mesaj at fikrini söle yeni bölüm hakkında lütfen
Gönderen: Diego - 20 Aralık 2006, 18:12:08
ben şahsen oynamıyorum ama çok övdü arkadaşlar hamza abi bu konuya sıcak bakacaktır
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 18:34:48
bu oyunların ismini ilk defa duyuyom yawf
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 19:34:35
kardeş bizim buralarda son 2 yılın en popüler oyunu özel siteleri bile var mesela www.stratrjitr.net www.ringofangmar.gen.ms ve daha birçok site siteleri verdim ama reklam amacım yok
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:05:14
bahsettiğin oyunlar son zamanlarin en çok oynanan ve beğenilen oyunlarindan . bana kalırsa da populer oyunlar katagorimize böyle bir bölüm açabiliriz . senden onay gelir gelmez alt bölümü açacağim . bölüm ile bizzat sen ilgileneceksin değil mi ?
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:08:20
evet hamza abi ben bizzat ilgileneceğim msnye gelirsen daha ayrıntılı bi şekilde konuşuruz senden bi tane daha bölüm isteğim olacak kitaplık diye bi bölüm açmanı istiycem msnye gel ayrıntılı bi şekilde konuşalım ne dersin
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 21:10:21
evet hamza abi ben bizzat ilgileneceğim msnye gelirsen daha ayrıntılı bi şekilde konuşuruz senden bi tane daha bölüm isteğim olacak kitaplık diye bi bölüm açmanı istiycem msnye gel ayrıntılı bi şekilde konuşalım ne dersin
kardeş bura oyunsitesi kitaplığın işi olmaz
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:12:40
peki o halde populer oyunlar katagorimize THE LORD OF THE RİNGS:THE BATTLE FOR  MİDDLE EARTH adında yeni bir bölüm açiyorum . bölüm moderatörü de sensin . şimdiden iyi çalışmalar . paylaşimlarini bekliyoruz ;)

yalniz kitaplık derken neyi kastettiğini anlayamadim . biraz daha açar misin ?

Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 21:13:09

peki o halde populer oyunlar katagorimize THE LORD OF THE RİNGS:ATHE BATTLE FOR MİDDLE EARTH adında yeni bir bölüm açiyorum . bölüm moderatörü de sensin . senden bolca paylaşimlar bekliyorum .

abi msn ye gelirmisin maçlarımızı yapalım
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:16:05
hamza abi kitaplık derken şunu söylemek istiyorum;
her türden kitapla ilgili sitelerden kitapların açıklamalarını alıntı halinde yazacağım ve üyelerimizin hizmetine sunacağım mesela YÜZÜKLERİN EFENDİSİ kitabının açıklamasını kopyala yapıştır yaparak alıntı halinde koyacağım ve her kitap içinde yeni bir konu açacağım böylece üyelerimiz istedi kitabın açıklamasını okuyp yorumunu yapabilecekl
nadirin açıklamasınma gelince nadir bu site yunsitesi ise GSM, futbol, şarkı sözü, mp3 vb. şeylerin ne işi var bu site artık büyük bir site ve içinde herşeyi barındırabilecek üye kapasitesine sahip bu yüzden kitaplık olması çok güzel olur yanlışım var sa söyleyin değerli üyeler
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:16:46
hamza abi istersen msnye gel seninle ayrıntılı bi şekilde görüşelim ne dersin
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:18:23

peki o halde populer oyunlar katagorimize THE LORD OF THE RİNGS:ATHE BATTLE FOR MİDDLE EARTH adında yeni bir bölüm açiyorum . bölüm moderatörü de sensin . senden bolca paylaşimlar bekliyorum .

pazar akşamı bilgisayarima format attıktan sonra elimde 07 cdleri olmadiğindan ötürü uzun bir süredir turnuva maçlarimi yapamiyorum malesef . bu sabah cdleri almayi planliyordum o yüzden sana bu gün yapalim demiştim . fakat fırsat olmadi . yarın bir aksilik çikmaz ise cdleri alacağim inşallah  . saat 20.30 gibi gelirsen yapalim oke ;)
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 21:19:00

pazar akşamı bilgisayarima format attıktan sonra elimde 07 cdleri olmadiğindan ötürü uzun bir süredir turnuva maçlarimi yapamiyorum malesef . bu sabah cdleri almayi planliyordum o yüzden sana bu gün yapalim demiştim . fakat fırsat olmadi . yarın bir aksilik çikmaz ise cdleri alacağim inşallah  . saat 20.30 gibi gelirsen yapalim oke ;)
oke abi yarın olmassa cuma kesin yaparıs
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:21:43
hamza abi kitaplık derken şunu söylemek istiyorum;
her türden kitapla ilgili sitelerden kitapların açıklamalarını alıntı halinde yazacağım ve üyelerimizin hizmetine sunacağım mesela YÜZÜKLERİN EFENDİSİ kitabının açıklamasını kopyala yapıştır yaparak alıntı halinde koyacağım ve her kitap içinde yeni bir konu açacağım böylece üyelerimiz istedi kitabın açıklamasını okuyp yorumunu yapabilecekl
nadirin açıklamasınma gelince nadir bu site yunsitesi ise GSM, futbol, şarkı sözü, mp3 vb. şeylerin ne işi var bu site artık büyük bir site ve içinde herşeyi barındırabilecek üye kapasitesine sahip bu yüzden kitaplık olması çok güzel olur yanlışım var sa söyleyin değerli üyeler

bana kalırsa böyle bir bölümün açılmasina üyelerimiz karar versin. istersen şimdi anketler bölümünden yeni anket aç . anketimiz 3 gün süre ile açık kalsin. çoğunluk açalim der ise açacağim
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:22:23
hamza abi hadi msnden bana mesaj at ayrıtntılı bi şekilde konuşalım
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:33:17
hamza abi benim dediğim konuları açacakmısın açmayacakmısın ;D ben şimid maça giriyom maç bitince gelirim sen cevabını yaz
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:34:14
hamza abi hadi msnden bana mesaj at ayrıtntılı bi şekilde konuşalım

şu an offline gözüküyorsun .

zaten anlaştik sanirim . birazdan populer oyunlar katagorimize istediğin oyunu ekliyeceğim . kitaplık bölümümüz içinde anket açabilirsin kardeşim oke ;)
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:45:50
hamza abi maça girmiştim işimdi geldim msnden bana mesaj at ayrıntılı bi şekilde görüşemlim olurmu cevap yaz lütfen
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:49:07
hamza abi maça girmiştim işimdi geldim msnden bana mesaj at ayrıntılı bi şekilde görüşemlim olurmu cevap yaz lütfen

gürkan kardeşim inan msne girip uzun uzun konuşacak vaktim yok . akşamlari 1-2 saatten fazla giremiyorum internete . fırsat olmuyor bir türlü . zaten mutabakata vardik sanirim . ben birazdan istediğin bölümü populer oyunlar katagorisi içerisine açacağim .

kitaplık bölümü içinde senden anket açmani bekliyorum . daha önce de söylediğim gibi anket sonucu çikacak oylara göre bu bölümü de açabiliriz
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 21:50:27
tamam hamza abi anketi açıyorum battle for middle earth bölümünüde bekliyorum anlayışın için teşekkür ederim yüzünü kara çıkarmayacağım
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 21:52:32
tamam hamza abi anketi açıyorum battle for middle earth bölümünüde bekliyorum anlayışın için teşekkür ederim yüzünü kara çıkarmayacağım

eywallah kardeşim . asıl ben teşekkür ederim ilgilendiğin için . bölüm iki dakikaya hazir olacak . şimdiden iyi paylaşimlar ;)
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:08:11
hamza abi hani yav benim bölüm yok hala  ;)
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:23:03
hamza abi noldu ya birden mesaj yazmaz oldun niye yazmıyosun benim bölümü açmıycanmı hamza abi
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 22:26:05
hamza abi noldu ya birden mesaj yazmaz oldun niye yazmıyosun benim bölümü açmıycanmı hamza abi

bölümü açtim kardeşim . iyi paylaşimlar . kolay gelsin ;)

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?board=416.0
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:32:53
teşekkürler hamza abi
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:34:42
hamza abi senden bide o bölüme 4 tane alt bölüm isticem

1) THE BATTLE FOR MİDLLE EARTH 1
2) THE BATTLE FOR MİDDLE EARTH 2
3) THE RİSE OF THE WİTCH KİNG
4) YAMALAR VE MODLAR

BU ALT BÖLÜMLERİ AÇARSAN SEVİNİRİM DAHA İYİ VE DÜZENLİ OLUR BU ŞEKİLDE
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 22:40:48
hamza abi senden bide o bölüme 4 tane alt bölüm isticem

1) THE BATTLE FOR MİDLLE EARTH 1
2) THE BATTLE FOR MİDDLE EARTH 2
3) THE RİSE OF THE WİTCH KİNG
4) YAMALAR VE MODLAR

BU ALT BÖLÜMLERİ AÇARSAN SEVİNİRİM DAHA İYİ VE DÜZENLİ OLUR BU ŞEKİLDE

tamam kardeşim . en geç 5 dakika içinde açacağim tüm bölümleri . izlemede kal ;)
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 22:44:56
çok gereksiz bişe
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:46:01
izlemedeyim hamza abi :D
ben birazdan yatıcam sen alt bölümleri açtıktan sonra bikaç temel konu açıp yatıcam dün geç saatlere kadar site ile uğraştım ev sabah uyanmakta zorluk çektim çok yorgunum umarım beni anlayışla karşılarsın bugün biraz daha erken yatıcam
asıl patlamayı cuma-cumartesi-pazar yapıcam ben hamza abi herşey için şimdiden çok teşekkürler +replerini esirgeme bizden  ;)
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:50:42
çok gereksiz bişe

neden geerksiz olsunki nadir kardeşim bu oyunun ben dahil birçok fanatiği var 20-25 yaşındaki adamlar bile oynuyo bu oyunu
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 22:56:59
çok gereksiz bişe

neden geerksiz olsunki nadir kardeşim bu oyunun ben dahil birçok fanatiği var 20-25 yaşındaki adamlar bile oynuyo bu oyunu
oyun diil kitaplık
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 22:58:15
kitaplık için bi anket açtım nadir kardeş anketten çıkacak olan sonuca göre açıp açmayacağımıza dair karar vericez oy kuulanabilirsin sende
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 23:03:45
kitaplık için bi anket açtım nadir kardeş anketten çıkacak olan sonuca göre açıp açmayacağımıza dair karar vericez oy kuulanabilirsin sende
tamam kardeş anket hani
Gönderen: sinyordemir - 20 Aralık 2006, 23:04:38
tamam kardeş anket hani

anketler bölümünde nadir kardeş ;)
Gönderen: nadir_pıero - 20 Aralık 2006, 23:08:33
tamam kardeş anket hani

anketler bölümünde nadir kardeş ;)
tamam gördüm oke
Gönderen: Hamza - 20 Aralık 2006, 23:27:44
Gürkan kardeşim , istediğin alt bölümlerden üçünü açtim . son istediğin bölüm olan yamalar ve modları da bana kalırsa her oyununun kendi bölümü içine atarsan daha düzenli olur

bölüme gitmek için tıklayabilirsin . paylaşimlarini bekliyorum kardeşim . kolay gelsin ;)

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?board=416.0
Gönderen: sinyordemir - 21 Aralık 2006, 14:29:39
teşekkürler hamza abi tüm oyunsiteniz ailesine hayırlı uğurlu olsun ;)