Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: Hamza - 04 Ocak 2007, 23:29:18

Başlık: YENİ LOGO HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZ
Gönderen: Hamza - 04 Ocak 2007, 23:29:18
SİTEMİZİN EN ÜSTÜNDE BULUNAN YENİ LOGOMUZ HAKKINDAKİ FİKİR VE GÖRÜŞLERİNİZİ BU TOPİC ALTİNA YAZABİLİRSİNİZ

SİZLERİN GÖRÜŞLERİ DOĞRULTUSUNDA LOGO ÜZERİNDE DEĞİŞİKLİKLERE DE GİDEBİLİRİZ  .

BU KONUYU OKUYAN TÜM ÜYELERİMİZİN FİKRİNİ BEKLİYORUM
Gönderen: gamerbk - 04 Ocak 2007, 23:30:56
çok mu büyük olmuş ne.biraz küçültsek iyi olur.yüksekliği düşürürüz.paintte uzat eğ ile
Gönderen: YuRY - 05 Ocak 2007, 06:37:48
temayı beğenmedim ama logo gerçekten çok güzel olmuş ama hamza abi sırf fifa hakkında yapmışsınız site bütün oyunları kapsıyo yani fifa sitesi gibi yamışsınız bence diğer oyun resimleri da eklemliydiniz
Gönderen: m3t3d1nh0 - 05 Ocak 2007, 08:37:25
evt bencede güzel olmuş küçültmeye gerek yok temayı değiştircez zaten
Gönderen: gfb_sero - 05 Ocak 2007, 13:58:05
Evet güzel olmuş bencede .Ronaldinho ile Henry nin ikisininde parmakları havada . Birinin yerde olsa daha güzel olur  :D :D :D
Gönderen: яєαρєя - 05 Ocak 2007, 14:53:34
hamza ellerıne sağlık harıka gayet super olmuş muthiş :D
Gönderen: sinyordemir - 05 Ocak 2007, 16:26:42
çok güzel hazırlayanların ellerine sağlık ;)
Gönderen: Appiah_4 - 09 Ocak 2007, 13:56:14
çok güzel hazırlayanların ellerine sağlık ;)

eyw kardeşim sağolasın ;)
Gönderen: Appiah_4 - 09 Ocak 2007, 13:58:09

hamza agzına sağlık dicektin hemşo hamza sadece konuştu :D biz yaptık begendirene kadar şeyim terledi ;D

bide sero o parmagı senin biyerinde gösterecektim ama ne yapalım senin resmin yoktu :D ;D ;D 
Gönderen: яєαρєя - 09 Ocak 2007, 15:09:47

ayıpsın hemşı ellerınıze sağlık :D

hamza agzına sağlık dicektin hemşo hamza sadece konuştu :D biz yaptık begendirene kadar şeyim terledi ;D

bide sero o parmagı senin biyerinde gösterecektim ama ne yapalım senin resmin yoktu :D ;D ;D 

Gönderen: Appiah_4 - 09 Ocak 2007, 19:54:35
sağol toprak ama hamzada resimleri ayarladı ;) sağol hamzacım öpüyorum cnm  :-*  :-*
Gönderen: Diego - 09 Ocak 2007, 20:06:05
iyidir iyi
hiç olmamasından iyi
Gönderen: gfb_sero - 09 Ocak 2007, 22:32:31

Sie len keraneci  :D :D
Gönderen: Appiah_4 - 10 Ocak 2007, 09:50:37
aga bi ara resmini gönderde logoyu değiştirelim :D :D :D ;D
Gönderen: nadir_pıero - 10 Ocak 2007, 09:54:34
logo iyi anjak temanın turnuvalar bölümü kötü durmuş  :(
Gönderen: Appiah_4 - 10 Ocak 2007, 11:56:09
ewt nadir bu temaya bu yüzden gıcık oldum iğrenç duruyor hiç birrşey anlamıyorum mesaj atılmış ama öyle bi şey yapmışlarki :D mesaj atıldıgı anlaşılmıyor :S çok değişik bir şey değişcek ama ;)
Gönderen: host - 13 Ocak 2007, 13:52:37
ellerine saglık güzel...
Gönderen: Appiah_4 - 14 Ocak 2007, 17:14:22
ellerine saglık güzel...

sağol kardeş
Gönderen: Hamza - 14 Ocak 2007, 21:16:58

haklısın , özellikle fifa 07 ve FFC turnuvalari bölümü biraz kabarik duruyor . fakat diğer tema ile kıyasladiğimizda bana kalırsa bunun hiç bir önemi yok . yeni temamız oldukça şık ve güzel . ayrıca logomuz ile beraber çok hoş bir uyum oluşturdular . logo yapımında emeği geçen appiah kardeşime teşekkür ediorm
Gönderen: Appiah_4 - 15 Ocak 2007, 16:28:52

haklısın , özellikle fifa 07 ve FFC turnuvalari bölümü biraz kabarik duruyor . fakat diğer tema ile kıyasladiğimizda bana kalırsa bunun hiç bir önemi yok . yeni temamız oldukça şık ve güzel . ayrıca logomuz ile beraber çok hoş bir uyum oluşturdular . logo yapımında emeği geçen appiah kardeşime teşekkür ediorm

bişi değil aga görevimiz :D ama benje şu temayı değiştirek ben fazla begenmedim çok karışık ortalık çorbaya dönmüş :D hiç bişi anlamıyorum gene logomuza uygun bi tema bulalım bulamazsak kalsın :D
Gönderen: Nightmare - 15 Ocak 2007, 19:54:57
ii olmuş elinize saglık
Gönderen: Hamza - 15 Ocak 2007, 21:36:35

bişi değil aga görevimiz :D ama benje şu temayı değiştirek ben fazla begenmedim çok karışık ortalık çorbaya dönmüş :D hiç bişi anlamıyorum gene logomuza uygun bi tema bulalım bulamazsak kalsın :D

açıkçasi bu temayi oldukça beyendim fakat istemiyorsaniz değiştiririz elbette ;)

perşembe ve cuma akşamlari genel sohbet bölümüne yeni bir topic açip , tüm üyelerimizinde görüşlerini alarak yepyeni bir tema yükleyelim , ne dersiniz ?
Gönderen: nadir_pıero - 17 Ocak 2007, 22:25:51
hamza kardeş bende editlediğim bi tema var hem diğer kırmızı temaya benziyo default temanın editlenmişi çünkü onu yaparıs herkes beğenir eminim bundan kuşkun olmasın ben cuma akşamı online olucam  ;)
Gönderen: Hamza - 19 Ocak 2007, 08:34:20
hamza kardeş bende editlediğim bi tema var hem diğer kırmızı temaya benziyo default temanın editlenmişi çünkü onu yaparıs herkes beğenir eminim bundan kuşkun olmasın ben cuma akşamı online olucam  ;)

tamam nadir , bu akşam saat 20.00 gibi online olacam . o zaman deneriz ;)