Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => ŞİKAYET VE ÖNERİLER => Konuyu başlatan: YuRY - 12 Ocak 2007, 18:41:41

Başlık: NFS TURNUVALARİ YAPALİM Mi ?
Gönderen: YuRY - 12 Ocak 2007, 18:41:41
NFS TURNUVALARİ YAPALİM Mi ?

YAPALIM DİYOSANIZ HANGİ SERİSİNİ ?     

Need for Speed: Underground 2

Need for Speed Carbon

Need For Speed: Most Wanted

Need for Speed: Underground
Gönderen: яєαρєя - 12 Ocak 2007, 18:44:52
nfs carbon harıc hepsinin turnuvasını yaparıs cunku carbon serverlardan oynnaıyo serıalsız oynamak mumkun ama bı turnuva duzenlendıgınde birbirinizi bulmanız neredeyse ımkansız biliyosunuzkı carbonda lan desteği yok ama diğerleri için aynı şey değişiyor onlarda lan desteği var rahatlıkla hamachi yardımı ıle oynanabılır ve turnuvaları duzenlenebilir
Gönderen: Hamza - 12 Ocak 2007, 18:50:35
dördü arasinda bir seçim yapacak olsaydim elbette carbon derdim fakat nfs carbonun serverlardan oynanmasindan ve bu şekilde katilimcilarimizin birbirini daha zor bulacağindan ötürü , seçimimi MOST WANTED olarak kullaniyorum
Gönderen: яєαρєя - 12 Ocak 2007, 18:52:31
bencede hamza en uygunu odur :D
Gönderen: YuRY - 12 Ocak 2007, 19:06:22
BENCE HAMZA ABİ Most Wanted FAZLA KİŞİDE YOK VE OYUN ÇOK FAZLA KASIYO BEN OYNAMIŞTIM 3-4 KERE ZEVKLİ OLMUYO AMA Need for Speed: Underground 2  ÇOK ZEVKLİ OLUYO YANİ BENCE  Need for Speed: Underground 2 TURNUVASI YAPALIM 2 CD Lİ BİR OYUN HERKZDE VARDIR BENCE
Gönderen: Hamza - 12 Ocak 2007, 19:08:19
BENCE HAMZA ABİ Most Wanted FAZLA KİŞİDE YOK VE OYUN ÇOK FAZLA KASIYO BEN OYNAMIŞTIM 3-4 KERE ZEVKLİ OLMUYO AMA Need for Speed: Underground 2  ÇOK ZEVKLİ OLUYO YANİ BENCE  Need for Speed: Underground 2 TURNUVASI YAPALIM 2 CD Lİ BİR OYUN HERKZDE VARDIR BENCE

haklisin , most wanted normal oynarken bile bazen yavaşliyor görüntü . online oynayinca iyice kasabilir . fakat underground bu açidan daha iyi . ve oldukça zevkli bir oyun . eğer ilgi olursa en kısa zamanda Underground 2 turnuvalarini açariz

bu konuyu takip eden tüm üyelerimizden yorumlarini bekliorm 
Gönderen: YuRY - 12 Ocak 2007, 19:11:45

haklisin , most wanted normal oynarken bile bazen yavaşliyor görüntü . online oynayinca iyice kasabilir . fakat underground bu açidan daha iyi . ve oldukça zevkli bir oyun . eğer ilgi olursa en kısa zamanda Underground 2 turnuvalarini açariz

SATEN HAMZA ABİ BEN KESİN LİNKLEİRNİDE BULURUM İSTEYEN İNDİRİR VE TURNUVALARA KATILIR SATEN BU ARALAR SİTEMİZDE FİFA DIŞINDA TURNUVA YAPMAMIZ İLGİ DE ARTITIRCAKTIR ÖZELLİKLE YARI YIL TATİLİNDE BU İLGİ 2 KATINA ÇIKACAĞINA İNANIYORUM BİDE BU ARADA FFC 35 AÇCAZMI BUGUN
Gönderen: Hamza - 12 Ocak 2007, 19:15:42

SATEN HAMZA ABİ BEN KESİN LİNKLEİRNİDE BULURUM İSTEYEN İNDİRİR VE TURNUVALARA KATILIR SATEN BU ARALAR SİTEMİZDE FİFA DIŞINDA TURNUVA YAPMAMIZ İLGİ DE ARTITIRCAKTIR ÖZELLİKLE YARI YIL TATİLİNDE BU İLGİ 2 KATINA ÇIKACAĞINA İNANIYORUM BİDE BU ARADA FFC 35 AÇCAZMI BUGUN

haklisin beckham , yari yil tatilinde Underground turnuvalarini açmamiz iyi olur .

ffc 35 ' i ise 2-3 dakika içerisinde açacağim . izlemede kalın ;)
Gönderen: YuRY - 12 Ocak 2007, 19:17:58

haklisin beckham , yari yil tatilinde Underground turnuvalarini açmamiz iyi olur .

ffc 35 ' i ise 2-3 dakika içerisinde açacağim . izlemede kalın ;)

OK KARDEŞ YARI YIL TATİLİNDE İYİ OLUR BİDE FFC 35 MOD BEN OLURUM OK BİDE MELİH ABİDE ŞUAN SİTEDEYKEN PANEL İŞİNİ KONUŞSSANIZ OK
Gönderen: Hamza - 12 Ocak 2007, 19:20:03
tamam beckham ffc 35 ' i açmadan önce msni açarsan konuşalim üçümüz ;)
Gönderen: YuRY - 12 Ocak 2007, 19:21:15
tamam beckham ffc 35 ' i açmadan önce msni açarsan konuşalim üçümüz ;)

ok kardeşim açıyorum msn yi bekliyorum
Gönderen: YuRY - 13 Ocak 2007, 07:14:36
HAMZA ABİ EĞER

TURNUVASI AÇARSAK BEN FULL SÜRÜMÜNÜ BULURUM SİTEYE KOYARIM O KESİN YANİ ŞUAN ELİMDE VAR FUL LİNKLERİ TURNUVAYI AÇALIM BEN KOYARIM İSTEYEN YÜKLER VE BAŞLARIZ NE DERSİN
Gönderen: яєαρєя - 13 Ocak 2007, 11:10:09
beckham onu oynayan olmaz ya yenı surumlerı varken most wanted biraz daha iyi olur sanki
Gönderen: amett - 13 Ocak 2007, 14:52:24
underground 2 olsun bende oynarım carbonu benim ekran kartı desteklemiyo yeni çıkan oyunları daha doğrusu şimdilik bunu oynayak sora carbona geçeriz :D
Gönderen: Hamza - 13 Ocak 2007, 14:55:15
HAMZA ABİ EĞER

TURNUVASI AÇARSAK BEN FULL SÜRÜMÜNÜ BULURUM SİTEYE KOYARIM O KESİN YANİ ŞUAN ELİMDE VAR FUL LİNKLERİ TURNUVAYI AÇALIM BEN KOYARIM İSTEYEN YÜKLER VE BAŞLARIZ NE DERSİN

tamam beckham o halde Online turnuvalar & yarişmalara katagorisine Need For Speed Underground 2 turnuvalari bölümünü açiyorum .

bölüm içerisinden Underground 2 full sürümünü yeni topic halinde yayinlarsin sen ;)
Gönderen: Hamza - 13 Ocak 2007, 14:58:05
beckham onu oynayan olmaz ya yenı surumlerı varken most wanted biraz daha iyi olur sanki

bende ilk başta most wanted ' i tercih etmiştim fakat , Most wanted multiplayer oynarken görüntü oldukça yavaş oluyormuş ayrica bazi arkadaşlarimizin bilgisayarlari da bu oyunu destekliyemiyor malesef . bu durumda şimdilik Underground 2 turnuvalarini açalim diyorum ben . ama çoğunluk Most wanted açalim derse Most Wanted turnuvalarini da açabiliriz elbette
Gönderen: яєαρєя - 13 Ocak 2007, 15:23:02
most wanted ı duzkun calıstıran pc onlıne oynarkende calıstırabılır fakat dersenız kı undergraund acalım dıe oyun cogu kışide yuklu değil turnuva için indirceklerını de sanmıyorum cunku o oyunun zamanı geçti :D
Gönderen: rdgnblt - 13 Ocak 2007, 16:18:01
ikisini de acın abi katılan katılır zaten ;)
Gönderen: Ricardinho - 11 Şubat 2007, 10:03:53
Beyler aranızda Fifa 07 online oynamayı bilen varsa sorular topigine yazabilir mi?
Gönderen: m3t3d1nh0 - 11 Şubat 2007, 10:16:28
BEn yazdım kardes
Gönderen: Nightmare - 13 Şubat 2007, 15:56:20

bende ilk başta most wanted ' i tercih etmiştim fakat , Most wanted multiplayer oynarken görüntü oldukça yavaş oluyormuş ayrica bazi arkadaşlarimizin bilgisayarlari da bu oyunu destekliyemiyor malesef . bu durumda şimdilik Underground 2 turnuvalarini açalim diyorum ben . ama çoğunluk Most wanted açalim derse Most Wanted turnuvalarini da açabiliriz elbette

Bencede Kardeşim Underground 2 iyidir  ;)
Gönderen: DeViL - 20 Şubat 2007, 16:19:47
Bence en uygunu underground 2 çünkü görüntü de mükemmel ancak most wanted hamzanın dediği gibi görüntü o kadarda iyi değil multiplayerde
Gönderen: Abdullah - 20 Şubat 2007, 19:24:19
Beyler aranızda Fifa 07 online oynamayı bilen varsa sorular topigine yazabilir mi?

Ricardinho kardesim sitemizi biraz araştırırsan bulursun.
Gönderen: rdgnblt - 02 Mart 2007, 10:50:40
herhangi bi gelişme yok sanırım oyunu denediniz mi arkadaşlar lag durumu nasıl
geçn karbon yukledim bu oyunu netten oynamak biraz kasar ;D
512 ram im
256 ekran kartım
3,00 ghz işlemcim var   genede pc yi yavşlattı
5,4 gb lık bi oyun :-\
gerçi bu işlemcilerin ancak %4-5 ini kullanabiliyoruz ama diğer ozellikler yetersiz kaldı :( sınır ozellikleriymiş zaten oyunda yavaşlama yoktu fakat pc de  :-\
Gönderen: YuRY - 02 Mart 2007, 17:16:40
hamza abi ben diyorumki nfs undergrand 2 turnuvası yapalım zevkli ve güzel olur
Gönderen: C3MALAKKo - 11 Mart 2007, 19:31:54
ŞİMDİYE KADAR OYNADIĞIM EN MANYAK OYUNLARDAN BİRİYDİ MOST WANTED ;) 2 GÜNDE OYUNU BİTİRDİM BENCE MOST WANTED OLSUN...
Gönderen: champ1on - 11 Mart 2007, 20:00:14
nfs underground 2 olsun
Gönderen: Force23 - 11 Mart 2007, 20:34:49
Bence Most Wanted olsun