Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => SORULAR VE SORUNLAR => Konuyu başlatan: m3t3d1nh0 - 22 Ocak 2007, 08:03:09

Başlık: ARKADASLAR BİLİYORMUYDUNUZ
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Ocak 2007, 08:03:09
ARKADASLAR BEN BİR KAÇ YERDE GTA SANANDREAS MULTİPLAYERDEN OYNANA BİLİYORMUŞ SİZİNDE Bİ BİLGİNİZ VARMI
Gönderen: LeGeND-MæN - 22 Ocak 2007, 13:03:40
ooo bnu çoğu biliyor ama yinede söyledğin çin teşekkürler bilmeyenler vardır kesin ;)
Gönderen: яєαρєя - 22 Ocak 2007, 13:59:36
kardes bunu herkesz bılıyo artık ayrıca bunun yaması da var gta bolumunu bakarsan sevınırım orda var
Gönderen: Hamza - 24 Ocak 2007, 22:46:08
ARKADASLAR BEN BİR KAÇ YERDE GTA SANANDREAS MULTİPLAYERDEN OYNANA BİLİYORMUŞ SİZİNDE Bİ BİLGİNİZ VARMI

gta dahil bir çok oyunda multiplayer oynanabilme özelliği bulunuyor . bilmeyen arkadaşlarimizi bilgilendirdiğin için teşekkür ediorm yinede ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 25 Ocak 2007, 07:33:52

gta dahil bir çok oyunda multiplayer oynanabilme özelliği bulunuyor . bilmeyen arkadaşlarimizi bilgilendirdiğin için teşekkür ediorm yinede ;)
ÖNEMLİ DEĞİL ABİ BENDE SENİN SORUNUNA Bİ TANE GALİBA ÖNERİ BULDUM PCİN KENDİ KENDİNE KAPANIYOR YA ONU AÇTIGIN TOPİCE YAZDIM İNŞ. DÜZELİR BİZİMDE ÇOĞU KEZ ÖLE OLMUSTU AMA ARTIK ÖLE OLMUYOR GEREKSİZ DOSYA İNDİRMİYOZ
Gönderen: Hamza - 25 Ocak 2007, 08:52:19

ÖNEMLİ DEĞİL ABİ BENDE SENİN SORUNUNA Bİ TANE GALİBA ÖNERİ BULDUM PCİN KENDİ KENDİNE KAPANIYOR YA ONU AÇTIGIN TOPİCE YAZDIM İNŞ. DÜZELİR BİZİMDE ÇOĞU KEZ ÖLE OLMUSTU AMA ARTIK ÖLE OLMUYOR GEREKSİZ DOSYA İNDİRMİYOZ

çözüm önerisi getirdiğin için teşekkür ederim mete , fakat açtiğim topic altindan da belirttiğim gibi senin söylediğin yol ile sorunumu çözemiyorum . problemimi ilgili topic içerisinden konuşalim oke ;) konu dağılmasın