Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => SONA EREN FİFA 07 TURNUVALARİMİZ => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => SİTELER ARASI TURNUVADA YARİŞACAKLAR BURADA => Konuyu başlatan: YuRY - 29 Ocak 2007, 08:50:03

Başlık: İPTAL
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 08:50:03
İPTAL
Başlık: 1. TUR EŞLEŞMELERİ VE MAÇ SONUÇLARI
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Ocak 2007, 08:51:23
Hakan abi bugün içerisinde yapalım maçımızı
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 08:53:57
big_sexykn kardeşim bugun yapalım son gün bugun bugun bitircez
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 10:43:16
sihirbaz yapalım bugün msndeyim şuan gel sende gel hadi
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 11:17:53
erdogan kardeşim ne zaman müsaid olursan mesaj yaz , seni bekliyorum ;)
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:18:42
HAMZA ABİ NASIL OLMUŞ FORMAT EN SON KALAN 3 LÜ GİDECEK OK
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 11:25:50
HAMZA ABİ NASIL OLMUŞ FORMAT EN SON KALAN 3 LÜ GİDECEK OK

benim fikrim , fifa 07 turnuvalarinda daha önce şampiyonluk ipini göğüsleyen tüm katilimcilarin ( sony_harun ve gfb_sero da dahil olmak üzere ) davet edildiği bir fast futbol lig yapmamizdi . nitekim play - off usulüne göre düzenlenen turnuvalarda kura çekimleri sonunda her katilimciya farklı güçta rakipler düşebiliyor . bu da haksizlıklara yol açacaktir . fakat dün gece sana bunu söylemeye fırsatim olmadi . bu sabah da erken giremedim . kuralari belirlemişsin artik . umarim gerçekten hak eden ve oyunsitenizi en iyi şekilde temsil edecek 3 katilimciyi bu şekilde bulabiliriz . her ne olursa olsun bizi bu organizasyona sokup , ön eleme turnuvamızı açmandan dolayi sana teşekkür ediyorum korsan kardeşim
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:28:26
bişey değil hazma abi ama bu fikir bana iyi geldi
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 11:37:53
tughan msn e gel be olm
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 11:47:06

bana pek iyi geldiği söylenemez fakat ne olursa olsun harcadiğin tüm emeklerden dolayi sana bir teşekkür etmek borcumuzdur kardeşim .

özellikle sony_harun ve gfb_seroo katilimcilarini hiç maç oynamadan direk turnuvamıza sokma fikri oldukça mantıksiz . nitekim az önce birinci turdaki rakibim olan erdogan fast futbol cup 70 turnuvasinda sony_harun ' u mağlup etti . ve burada bulunan bir çok katilimcimizda sony_harun ile gfb_seroo ' yu yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip .

benim fikrim , oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi seçebilmek için bu katilimcilar arasinda bir fast futbol lig yapalim ve ilk 5 ' e girenler forumlarasi turnuvamıza katilabilsinler .

bu konu da tüm katilimcilarimizin fikir ve görüşlerini mutlaka bekliyorum
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 11:50:53
katılıyorum herkesın şu durumdakı performansı onemlı
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 11:53:29
walla beyler ii olur ama o kadr vakit varmı eger zaman yeticeksen olabilir yapalım ligimiz 5 kişi çıkar zaetn en ii 5 belli oluckatır ;)
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:54:50
BİG_SEXYKN 1 - 2  KORSAN

Gönderen: amett - 29 Ocak 2007, 11:55:05

bana pek iyi geldiği söylenemez fakat ne olursa olsun harcadiğin tüm emeklerden dolayi sana bir teşekkür etmek borcumuzdur kardeşim .

özellikle sony_harun ve gfb_seroo katilimcilarini hiç maç oynamadan direk turnuvamıza sokma fikri oldukça mantıksiz . nitekim az önce birinci turdaki rakibim olan erdogan fast futbol cup 70 turnuvasinda sony_harun ' u mağlup etti . ve burada bulunan bir çok katilimcimizda sony_harun ile gfb_seroo ' yu yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip .

benim fikrim , oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi seçebilmek için bu katilimcilar arasinda bir fast futbol lig yapalim ve ilk 5 ' e girenler forumlarasi turnuvamıza katilabilsinler .

hamzaya sonuna kadar destekliyorum böle bi karar sero ve harunun direk çıkması çok gereksiz bi karar herkes hakkınla oynayım siteler arası turnuvada oyunsitenizi temsil etsin hem şöle diim burada mücadel etmeyip direk çıkıcak 2 arkadaş siteler arası turnuvada kötü sonuçlar aldığında bu onların suçu olmaz onları seçip o turnuvaya sokanın suçudur bilsiniz ;) ;)
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 11:55:33
katılıyorum herkesın şu durumdakı performansı onemlı

kesinlikle kardeşim , ayrıca lig usulüne göre yaparsak tüm katilimcilarimiz birbirleriyle oynama fırsati elde etmiş olacak ve böylece oyunsiteniz adına yarişacak en iyi 5 kişiyi adil bir yolla belirlemiş olacağiz . bana katildiğin için teşekkür ederim
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:56:06

HAMZA ABİ OZAMAN SERO VE HARUNUADA KATALIM BEN MAÇIMI YAPTIM BENİM RAKİBİ GİNE BİG KOYARSINBEN YENMİŞOLDUM YANİ SEN BİLİRSİN Bİ BEN MAÇ YAPMIŞKEN HEMEN BELİRLE O ZAMAN  ;)
Gönderen: hakan1989 - 29 Ocak 2007, 11:57:18
hamza kardeşime katılıyorum. lig şeklinde olması dhaa güzel olur ilk 5 i hak eden kişiler  bu güzel siteyi temsil eder. ;) :D
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 11:57:58

hamzaya sonuna kadar destekliyorum böle bi karar sero ve harunun direk çıkması çok gereksiz bi karar herkes hakkınla oynayım siteler arası turnuvada oyunsitenizi temsil etsin hem şöle diim burada mücadel etmeyip direk çıkıcak 2 arkadaş siteler arası turnuvada kötü sonuçlar aldığında bu onların suçu olmaz onları seçip o turnuvaya sokanın suçudur bilsiniz ;) ;)

kesinlikle katiliyorum kardeşim , bu sitede tüm katilimcilarimiz birbirini yenebilecek yetenek ve kapasiteye sahip , ben şu anda hiç kimseyi kimseden üstün görmüyorum . ve bu durumda bu katilimcilar arasinda hızlı bir fast futbol lig yapmamiz oldukça adil olacaktir .
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:59:18
HAMZA ABİ YARIN AKŞAM İLK 5 VERİLCEK AMA
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 11:59:55
HAMZA ABİ MSN YE GELDE KONUŞALIM YAW
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:00:24

HAMZA ABİ OZAMAN SERO VE HARUNUADA KATALIM BEN MAÇIMI YAPTIM BENİM RAKİBİ GİNE BİG KOYARSINBEN YENMİŞOLDUM YANİ SEN BİLİRSİN Bİ BEN MAÇ YAPMIŞKEN HEMEN BELİRLE O ZAMAN  ;)

yukari da yazdiklarimi bir kez daha okumani öneriyorum beckham kardeşim . şayet oyunsiteniz için yarişacak en iyi 5 katilimciyi seçeceksek tüm katilimcilarimizi birbirleriyle eşleştirmemiz gerekmektedir . nitekim daha önceden de belirttiğim gibi yukaridaki davetli listesinde bulunan herkes birbirini yenebilecek kapasite ve yeteneğe sahip . bu bakımdan ön elemeleri lig usulüne göre yapmak en adil yol olacağina inaniyorum .
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:01:30
yaw hamza abi çok iyi düşünce ama yarın akşam vercem 5 lik listeyi ama
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:02:25

ben bu akşam verileceğini zannediyordum beckham. yarına kadar oldukça fazla zamanımız var . daha öncede dediğim gibi ön elemeleri fast futbol cup turnuvalarimizda olduğu gibi hızlı bir formatta yapacağiz . buna göre bu gün herkes 5 katilimci ile , yarin ise diğer beş katilimci ile oynayacaktir .
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:02:56

ben bu akşam verileceğini zannediyordum beckham. yarına kadar oldukça fazla zamanımız var . daha öncede dediğim gibi ön elemeleri fast futbol cup turnuvalarimizda olduğu gibi hızlı bir formatta yapacağiz . buna göre bu gün herkes 5 katilimci ile , yarin ise diğer beş katilimci ile oynayacaktir .

hamza abi msn ye elde detaylı bi şelikde konuşalım
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Ocak 2007, 12:04:02
HAMZA ABİ SANA SONUNA  KADAR KATILIYORUM MESELA KORSAN BENİ YENDİ AMA BEN BAŞKASIYLA EŞLEŞSEM ONU YENEBİLİRDİM.KURAYA GÖRE İŞ YAPILIRSA HİÇ ADİL OLMZ.BEN YENİLDİM DİYE SÖYLEMİYORUM.AMA LİG USULÜ OLRSA HERKES BÜTÜN GÜÇTEKİ OYUNCULARLA OYNAMA FIRSATI BULUR.BENCE HEMEN LİG AÇIN VE BUGÜN HİÇ FFC YAPMADAN BUNU BİTİRELİM
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:05:35

hamza abi msn ye elde detaylı bi şelikde konuşalım

fikirlerimizi buradan paylaşalim ki tüm katilimcilarimiz bizlerin görüşlerini okuyup , herkesin ortak bir noktada buluşacaği güzel bir format belirleyelim . ben diyorum ki ön elemelerimizi lig usulünde yapalim ve maç programini da ,herkesin bu gün 5 yarin da 5 katilimci ile oynamak üzere belirleyelim .  
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:06:34
hamza abi ok hemen aç listeyi herke heemn yapsın ben ilk maçımı yaptım ikinicye geçiyom ok hadi aç süre çok ksıtlı
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:07:28
HAMZA ABİ BEN ÇIKIYORUM NE YAPIYOSANIZ SİZ YAIPIN BUGUN AKŞAM MAÇLARIMI OYNARIM LİG İSE İLK MAÇINI BEN YAPTIM VE YENDİMONU DA EKLERSİN
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:07:40
HAMZA ABİ SANA SONUNA  KADAR KATILIYORUM MESELA BECKHMA BENİ YENDİ AMA BEN BAŞKASIYLA EŞLEŞSEM ONU YENEBİLİRDİM.KURAYA GÖRE İŞ YAPILIRSA HİÇ ADİL OLMZ.BEN YENİLDİM DİYE SÖYLEMİYORUM.AMA LİG USULÜ OLRSA HERKES BÜTÜN GÜÇTEKİ OYUNCULARLA OYNAMA FIRSATI BULUR.BENCE HEMEN LİG AÇIN VE BUGÜN HİÇ FFC YAPMADAN BUNU BİTİRELİM

bende bu sebeple formatimizi değiştirmeye karar verdim kardeşim . beni onayladiğin için teşekkür ediyorum .

ayrıca bu gün hiç fast futbol cup turnuvasi yapmamamizda oldukça güzel bir fikir . o halde vakit kaybetmeden fikstürü belirlemeye başliyorum

tüm katilimcilarimiza başarilar dilerim .  
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:08:32
HAMZA ABİ HADİ YAP SEN FİXTÜRÜ İLK HAFTA BİGLE BEN YAP OK BEN ÇIKIYORUM BY
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:09:06
hamza abi o zaman daha fazla beklemek ve burda zaman geçirmek yerine hemen aç ligi ok ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Ocak 2007, 12:09:21
TAMAM YAW SEN İLK MAÇI YENDİN ANLADIK :D
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:10:20

tamam beckham , fikstürü belirlemeye başliyorum hemen . en geç 15 dakika içerisinde buraya koyacağim . senin ilk maçini big ' e veriyorum . bu karşılaşmayi daha önceden oynadiğin için tekrardan yapmaniza gerek olmayacaktir .akşam gelir gelmez maçlarini oynamaya başlarsin .
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:10:46
HAMZA ABİ SANA SONUNA  KADAR KATILIYORUM MESELA BECKHMA BENİ YENDİ AMA BEN BAŞKASIYLA EŞLEŞSEM ONU YENEBİLİRDİM.KURAYA GÖRE İŞ YAPILIRSA HİÇ ADİL OLMZ.BEN YENİLDİM DİYE SÖYLEMİYORUM.AMA LİG USULÜ OLRSA HERKES BÜTÜN GÜÇTEKİ OYUNCULARLA OYNAMA FIRSATI BULUR.BENCE HEMEN LİG AÇIN VE BUGÜN HİÇ FFC YAPMADAN BUNU BİTİRELİM

bende bu sebeple formatimizi değiştirmeye karar verdim kardeşim . beni onayladiğin için teşekkür ediyorum .

ayrıca bu gün hiç fast futbol cup turnuvasi yapmamamizda oldukça güzel bir fikir . o halde vakit kaybetmeden fikstürü belirlemeye başliyorum

ok hemen başlayak hamza krualrı beklioruz
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:11:39
hamza abi ligde bu davetliğ listesindekilermi olacak sero ev harun dahilmi lige
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:11:49

ok hemen başlayak hamza krualrı beklioruz

eşleşmeleri hazirlamaya başladim . olabildiğince çabuk bitirmek için sizlere bir süre cevap veremiyeceğim . fikstürü 15 dakika içinde yayinlayacağim . tüm katilimcilarimiza başarilar dilerim
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:12:22
hamza abi ligde bu davetliğ listesindekilermi olacak sero ev harun dahilmi lige

bunu hatırlatman iyi oldu gürkan , sero ve harunu da ekliyorum hemen ;)
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:12:45
saol hamza hadi çabuk olalım
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:13:31
HAMZA ABİ SERO VE HARUNDAN  2 KAT DAHA SÜPER OYNAYAN Bİ ADAM BULDUM BESTFİFADAN ALDIK HOPEFUL  SON FFC ŞAMPIYONU ONU KESİN LİSTEYE AL SİTEMİZİN İSMİNİ YÜKSELTECEK Bİ OYUNCU KESİN AL
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:14:59
HAMZA ABİ SERO VE HARUNDAN  2 KAT DAHA SÜPER OYNAYAN Bİ ADAM BULDUM BESTFİFADAN ALDIK HOPEFUL  SON FFC ŞAMPIYONU ONU KESİN LİSTEYE AL SİTEMİZİN İSMİNİ YÜKSELTECEK Bİ OYUNCU KESİN AL

Kendisini dahil ettim beckham , haber verdiğin için teşekkür ederim . buna göre davetli listesi aşağidaki gibi olmuştur :

1. HAMZA

2. AMETT

3. BİG _SEXYKN

4. METEHAN

5. KORSAN

6. MASUMTİLKİ

7. TUĞKAN

8. NADİR_PİERO

9. ERDOĞAN

10. HAKAN1989

11. SİHİRBAZ

12. REAPER

13.SONY_HARUN

14.GFB_SEROO

15.HOPE_FULL  
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Ocak 2007, 12:15:31
Hamza abi beckhama dedim ama anlamadı ya abim oynucak ben katılamıyacam mı yani abi bana sözün vardı hatırladınmı
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:15:57
hamza abi şimdi 14 maçı nasıl yapcaz yaw 1.5 günde
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:16:06
hamza eee şimdi nasıl olcak herkes herkesle 1 maçmı oynıcak
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:17:18
yenıden mı kura cekıyoz
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:17:42
evt beyler öyle olcak daha fixtür yapcaz hamza abi off yaw yetişmez gibi
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:17:58
Hamza abi beckhama dedim ama anlamadı ya abim oynucak ben katılamıyacam mı yani abi bana sözün vardı hatırladınmı

oyunsiteniz adına yarişacak kişileri , ligimizin sonunda en çok puan toplayan 5 kişiyi alarak belirleyeceğiz mete. sende bu 5 kişi arasina girersen forumlarasi turnuvamıza katilabilirsin ;)
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:18:29
yuav anlamıyon galiba bu işler sözle olacak iş değil
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:18:45

merak etme beckham , her şeyi ayarladim . ben yetiştireceğimize inaniyorum . sende inan kardeşim ;)
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:19:18
hamza eee şimdi nasıl olcak herkes herkesle 1 maçmı oynıcak

evet kardeşim , tüm katilimcilarimiz birbirleriyle birer maç oynayacak
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:19:45
TMM HAMZA ABİ NSIL Bİ UYGLAMA YAPCAZ FİXTÜR FLN MI ÇIKARCAZ YOKSA SERBEST Mİ HERKEZİ DURUMU PUAN DURUMU FLN KİM YAPCAK
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Ocak 2007, 12:19:48
Nasıl yapcaz abimle ben onu söylermisin
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Ocak 2007, 12:20:12
yapılır beckham merak etme ffclerin yerine bu maçlar yapılacak işte hem daha yarın da var ;)
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:20:20
oke o zaman hemen baslayalım yetısmek zor olacak cunku :D
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:21:06
TMM HAMZA ABİ NSIL Bİ UYGLAMA YAPCAZ FİXTÜR FLN MI ÇIKARCAZ YOKSA SERBEST Mİ HERKEZİ DURUMU PUAN DURUMU FLN KİM YAPCAK

1. HAMZA

2. AMETT

3. BİG _SEXYKN

4. METEHAN

5. KORSAN

6. MASUMTİLKİ

7. TUĞKAN

8. NADİR_PİERO

9. ERDOĞAN

10. HAKAN1989

11. SİHİRBAZ

12. REAPER

13.SONY_HARUN

14.GFB_SEROO

15.HOPE_FULL  

bu davetli listesinde bulunan herkes birbiriyiyle oynayacak kardeşim . birazdan fikstürü yeni topic halinde yayinlayacağim . izlemede kalin ;)
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:21:41
OK KARDEŞ ANLADIM HERKEZE AYRI Bİ TOPİK OLCAK KAZNDIĞI MAÇLARI YAZCAK YAPTIĞI MAÇLARI YAZCAK
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:21:59
bencede aga sözle olucka iş deil sende tuturdn söz die
bak benle seroyu ilk önce direk aldılar sonra ligoldu ben bişi idormuyum hamzaya heleolsn kardşeim doruda yaptı belki bende ii oynalar var ama ne olrsa olsn çok ii bi beşli olcana inanıorm ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Ocak 2007, 12:22:21
internet kafede :D
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:23:34
internet kafede :D
bak şu anda bende kafeyedim zaten fazlazor olmupor kardeş :D
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:23:47
HADİ BEYLER HAMZA ABİ TOPİCLERİ AÇARKEN BİZDE MAÇLARI YAPALIM
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:24:47
hamza hadi beklioruz kardeş bu işten zamanında muaffak olmamzı için elimizi çabuk tutmamız lazım ;)
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:25:14
yav sihirbaz burada değil nolcak
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Ocak 2007, 12:25:29
Bizim burdaki kafelerde Fifa 07 yok
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:25:43
başlıyozmu şimdi
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Ocak 2007, 12:26:04
HADİ BEYLER HAMZA ABİ TOPİCLERİ AÇARKEN BİZDE MAÇLARI YAPALIM
[/qu
KORSAN SEN HANİ GİDİODUN 10 DK ÖNCE :D
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:26:28
Bizim burdaki kafelerde Fifa 07 yok

beyler sizde berabere yazarsınız yaw 1 paunda bişey yoksa kavga edin kim döverse o alsın maçı  :D
Gönderen: Hamza - 29 Ocak 2007, 12:26:43
beyler fikstürü hazirlamama bile gerek yok fakat sadece daha düzenli olmasi için yeni topic halinde rakiplerinizi yazacağim . siz bu süre zarfinda online bulduğunuz katilimcilar ile oynamaya başlayin . maç sonuçlarinizi da bitirince buraya yazarsiniz .

hepinize başarilar dilerim
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:27:29
YAV BENCE LİGE SADECE ŞUAN BURADA OLANLAR YADA BELLİ SAATE KADAR BURADA OLACAK OLANLAR FİLAN KATILSIN YOKSA YETİŞMEZ GERÇEKTENDE...
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:28:05
hamza abi bütün listeye yani yopic aç ordansonuçlarını yazsınlar ok
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:28:15
oke hamza beklıyoruz fıksturu
Gönderen: sinyordemir - 29 Ocak 2007, 12:28:30
hamza abi maç sonuçları için yeni bi topic açıyorum ben burası sohbet topici haline geldi maç sonucu bulmak zor olur
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:29:24
evt bencede baska topc acın
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 12:29:44
oke hamza beklıyoruz fıksturu

agam sen online bulduğun işi il emaçını yap herkese ayrı bi tpik açılcak herkeze skoru oarya yazcak gir biri il e
Gönderen: яєαρєя - 29 Ocak 2007, 12:30:38
beckham fıkstur bellı olsun ona gore duzenlı bı sekılde oynacam ben oke
Gönderen: HaruN - 29 Ocak 2007, 12:31:18
beyler ne olcuaksa çabuk olsub
Gönderen: sihirbaz - 29 Ocak 2007, 15:27:52
geldim tilki yapalım hemen  ;)
Gönderen: YuRY - 29 Ocak 2007, 16:35:29
geldim tilki yapalım hemen  ;)