Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => SORULAR VE SORUNLAR => Konuyu başlatan: Diego - 30 Ocak 2007, 16:50:41

Başlık: dvd den bi sorunum var >:(
Gönderen: Diego - 30 Ocak 2007, 16:50:41
 bENİM BİLGİSAYARIN KASASINDA ÜSTTE CD ALTTA DVD ROM VAR OYUNSİTENİZDE MESAJLARIMA YAZILAN SON CEVAPLARI GÖSTER E BASINCA DVD ROM KENDİLİĞİNDEN ÇIKIYO 1-2 DAKİKA İÇİNDE GİRİYO İÇERİYE NEDEN OLDUĞU HAKKINDA Bİ FİKRİN VAR MI???UYUZ OLDUM YA BİDE BAZEN BÖYLE ANİDEN ÇIKIYO ÖDÜM POKUMA KARIŞIYO
Gönderen: gamerbk - 30 Ocak 2007, 17:29:47
çok ilginç bişeymiş :D aklıma hiçbişey gelmiyo.yazılan son mesajlarla ne alakası war onu çözemedim
Gönderen: Abdullah - 30 Ocak 2007, 17:46:47
Garip aga cidden. :o
Gönderen: MaS - 30 Ocak 2007, 17:52:49
bENİM BİLGİSAYARIN KASASINDA ÜSTTE CD ALTTA DVD ROM VAR OYUNSİTENİZDE MESAJLARIMA YAZILAN SON CEVAPLARI GÖSTER E BASINCA DVD ROM KENDİLİĞİNDEN ÇIKIYO 1-2 DAKİKA İÇİNDE GİRİYO İÇERİYE NEDEN OLDUĞU HAKKINDA Bİ FİKRİN VAR MI???UYUZ OLDUM YA BİDE BAZEN BÖYLE ANİDEN ÇIKIYO ÖDÜM POKUMA KARIŞIYO

ENTERESAAANN  ;D
BÖYLE BİŞEY MSN ŞAKALARINI YAPARKEN Bİ PROGRAMDA VARDI AMA BUNA ASIL SIR ERMEZ  ;D ;D ;D
Gönderen: яєαρєя - 30 Ocak 2007, 17:54:58
bnde cozemedım :D ne alakası var cozemedım vıruste olabilir :D
Gönderen: DARK - 30 Ocak 2007, 18:27:21
arkadaşlar bu olay hakkatten komik doğrusu  ;D vede kafa karıştırıcı  ???
Gönderen: gamerbk - 01 Şubat 2007, 01:37:49
en iyisi bi hocaya falan göster.okusun üflesin.belki evinizin altı yatır falandır.:D
Gönderen: Diego - 01 Şubat 2007, 09:21:33
en iyisi bi hocaya falan göster.okusun üflesin.belki evinizin altı yatır falandır.:D
;D ;D o değilde sorun biraz daha ilerledi artık dvd ile ilgili değil günün her anı aniden çıkıyo uyuz oldum teknik bi çözüm bulamazsam senin dediğini uygulayacağım
Gönderen: Hamza - 01 Şubat 2007, 12:40:02

hakikaten çok ilginç bir sorun :) reaperin dediği gibi pc ne virüs de girmiş olabilir . bana kalırsa bir format atmayi dene . buna rağmen sorun çözülmezse hocaya git :D
Gönderen: яєαρєя - 01 Şubat 2007, 15:59:01
haha nasıl bı sorun bu ya arastırıyorum ama bı cevap yok :D format cek kesın olur ama :D ;)
Gönderen: Diego - 01 Şubat 2007, 16:00:48
haha nasıl bı sorun bu ya arastırıyorum ama bı cevap yok :D format cek kesın olur ama :D ;)
YOK YAA

BENİM GÖTÜM ÇATLADI 2007 BULANA KADAR KAÇ KİŞİYE YALVARDIM HABERİN VAR MI??
ÖLÜRÜMDE FORMAT ATMAM ZATEN ABİM GEÇEN ATIYODU ALDIM ELİME BIÇAĞI TEHDİT ETTİM KUŞBAŞI YAPARIM SENİ DİYE BIRAKTI ;D
Gönderen: яєαρєя - 01 Şubat 2007, 16:02:33
dostum al c den fıfayı koy dıe dıske cek formatı sonra nıe kafanı sıkıyon :D o zaman bişi olmaz :D
Gönderen: Diego - 01 Şubat 2007, 16:03:57
dostum al c den fıfayı koy dıe dıske cek formatı sonra nıe kafanı sıkıyon :D o zaman bişi olmaz :D
HİÇ UĞRAŞAMAM ZATEN DURDU GİBİ BUGÜN OLMADI DAHA
Gönderen: яєαρєя - 01 Şubat 2007, 18:30:21
yada hıc olmadı surucuyu devre dısı bırak bılgısayarımdan ondan sonra işine lazım olacağı zaman etkinleştir :D boylece kendı kendıne acılmaz :D ;D ;)
Gönderen: Alemin__Kralı - 11 Şubat 2007, 16:15:14
çok ilginç bişeymiş
Gönderen: Nightmare - 12 Şubat 2007, 23:41:43
HİÇ UĞRAŞAMAM ZATEN DURDU GİBİ BUGÜN OLMADI DAHA

FURKAN ESKİ KAFALI OLMA REAPER HAKLI AT D YE BAS FORMATI C YE  ;)
Gönderen: Diego - 13 Şubat 2007, 17:36:28
çözüldü sorun zaten