Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => SONA EREN NBA 07 TURNUVALARİMİZ => NBA LİVE 07 TURNUVALARI => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => BİRİNCİ NBA 07 TURNUVAMIZ => Konuyu başlatan: meert - 11 Şubat 2007, 16:55:43

Başlık: ÇEYREK FİNAL MAÇLARI VE SONUÇLARI
Gönderen: meert - 11 Şubat 2007, 16:55:43
1.OYUNSİTENİZ NBA 07 TURNUVASI ÇEYREK FİNAL EŞLEŞMELERİ AŞAĞİDAKİ GİBİDİR  . MAÇ SONUÇLARİNİZİ BU TOPİC ALTİNA YAZABİLİRSİNİZ . TÜM KATİLİMCİLARİMİZA BAŞARİLAR DİLİYORUM

THEBLON - NIGHTMARE

HAMZA -  WADECAN 3

ABDULLAH   -  MEERT

XRCRASH -  CRAL86
Gönderen: Force23 - 11 Şubat 2007, 19:53:33
ARKADAŞIM FİFA 07 DEİL NBA 07 olucaktı o
Gönderen: Hamza - 11 Şubat 2007, 20:03:51
Tüm katilimcilarimiza bir üst tura çıkma yolunda gönülden başarilar diliyorum
Gönderen: Force23 - 11 Şubat 2007, 20:20:50
Saol hamza abi bide hamza abi apdullah çizlmiş ne oldu apdullaha ve turnuvaya katılıcakmı veya sitede online olucakmı hala ?
Gönderen: Nightmare - 11 Şubat 2007, 21:20:57
HERKESE BAŞARILAR DİLERİM  ;)
Gönderen: Hamza - 13 Şubat 2007, 20:48:08
Saol hamza abi bide hamza abi apdullah çizlmiş ne oldu apdullaha ve turnuvaya katılıcakmı veya sitede online olucakmı hala ?

abdullaha verilen ban süresi az önce doldu kardeşim . birazdan kendisini normal üye yapacağim ve turnuvamıza kaldiği yerden devam edecek
Gönderen: Nightmare - 13 Şubat 2007, 21:43:39
YA ARKDAŞLAR BEN RAKİBİMİ EKLEDİM KABUL ETMEDEİ TANIYAN VARSA THEBLONA SÖYLEYİN KABUL ETSİN YADA EKLESİN BENİ
Gönderen: Force23 - 14 Şubat 2007, 17:09:50
Kardeş sen kayıt yaptırdınmı?
Gönderen: Nightmare - 14 Şubat 2007, 17:12:32

evet  ;)
Gönderen: Force23 - 14 Şubat 2007, 17:13:17
Kardeşim cok cok özür dilerim kusura bakma birden kaçmış gözümün önünden bide sen theblon dan ne istiodun bidaha sölede ben ona ulaşiim
Gönderen: Force23 - 14 Şubat 2007, 17:15:19

evet  ;)
Kardeş sen nickinimi deiştirdin ben ondan karıştırdım ???
Gönderen: Abdullah - 14 Şubat 2007, 21:26:55
s.a beyler benim rakib meert kardesim.Meert aga bugun msne gel de yaplım su maçı  ;)
Gönderen: Nightmare - 14 Şubat 2007, 22:00:31
Kardeşim cok cok özür dilerim kusura bakma birden kaçmış gözümün önünden bide sen theblon dan ne istiodun bidaha sölede ben ona ulaşiim

kardeşim msnde ekledim onu sanırım kabul etmedi beni etsin yada beni eklesin  ;)
Gönderen: Force23 - 15 Şubat 2007, 21:26:25
Kardeş seni ekledi çocuk sen kabul edince tamam oluyor
Gönderen: Nightmare - 16 Şubat 2007, 20:47:10
Kardeş seni ekledi çocuk sen kabul edince tamam oluyor

kabul etmem için bi seçenek gelmedi  ???
Gönderen: Force23 - 17 Şubat 2007, 22:11:09
hmm oke ozaman sen ekle kardeş lebronjam23@hotmail.com
Gönderen: YuRY - 18 Şubat 2007, 07:59:10
hadi beyler daha 1 maç yok
Gönderen: Force23 - 18 Şubat 2007, 09:03:19
ABİ ŞU CRAL86 YI TANIYAN VARMI 2 HAFTADIR SİTEDE ONLİNE DEİL MAÇ YAPACAM YAPAMIORM EGER GELMEZSE BUGUN DİSKALİFİYE OLUR VE YEDEKLERDEN BİRİSİYLE MAÇIMI YAPARIM....
Gönderen: YuRY - 18 Şubat 2007, 09:47:33
AGAM DÜN MSN DE VARDI SEN YOKTUN
Gönderen: Force23 - 18 Şubat 2007, 13:18:26
Kardeş o beni eklemedi ben şimdi onu ekledim adam ne sitede online nede msn de bulursan haber verde maçımızı yapalım artık cok uzadı....
Gönderen: rdgnblt - 18 Şubat 2007, 23:32:38
agalar harbiden bi maç yapılmamış :D

herkese başarılar dilerim ii atan kaznsın ;)
Gönderen: Abdullah - 20 Şubat 2007, 22:26:11
agalar harbiden bi maç yapılmamış :D

herkese başarılar dilerim ii atan kaznsın ;)

Valla kardes cidden kimse yapmamaıs.
Gönderen: Force23 - 21 Şubat 2007, 18:15:10
Eğer cral 86 adlı arkadaş cuma gününe kadar gelmezse siteye yada msn e diskalifiye olucaktır duyrulur ve ben yedeklerden birinle maçımı yaparım saten wadecan 3 adlı arkadaşta elendi ...
Gönderen: YuRY - 22 Şubat 2007, 14:19:32
beyler boşamı açtınız yaw bu turnuvayı daha 1 maç yok
Gönderen: DeViL - 22 Şubat 2007, 16:12:57
beyler boşamı açtınız yaw bu turnuvayı daha 1 maç yok
koran doğru sölyüyo kimse maç yapmamuş
Gönderen: Force23 - 22 Şubat 2007, 17:18:26
Cral gelse yapacam maçımı ama bu gun son gündü gelmiyecek heralde msn de de ekledim gelmedi nese yedek kayıttan birisini alırız artık hamza abiyle fernando gago yapıcak cd yi bekliyor sonra nightmare le de the blon yapıcak ama ekleme sorunları oluyro nese hafta sonu gelsinde hallederiz hepsini....
Gönderen: Abdullah - 22 Şubat 2007, 20:53:32
ya bende merti bekiyom
Gönderen: DeViL - 22 Şubat 2007, 21:50:30
Cral gelse yapacam maçımı ama bu gun son gündü gelmiyecek heralde msn de de ekledim gelmedi nese yedek kayıttan birisini alırız artık hamza abiyle fernando gago yapıcak cd yi bekliyor sonra nightmare le de the blon yapıcak ama ekleme sorunları oluyro nese hafta sonu gelsinde hallederiz hepsini....
fifa07 turnuvaları varken bu turnuva ile kimse ilgilenmez xcrash kardeşim ama sen yine uğraşısun helal olsun
Gönderen: rdgnblt - 22 Şubat 2007, 22:05:24
aga kurallar cok kotu ;D
sureyi azaltın bi de hızı yukseltin ;)
Gönderen: Force23 - 23 Şubat 2007, 16:57:16
Abi tamam da şimdi amatörden alırsak işi iyi olmazmı ? yani benim düşüncem öyle bide fifa 07 gibi tabe ilgi görmez ama ne yapalım yani bununda buna göre bi ilgisi olur az cok ben öle umut ediyorum.... ;)
Gönderen: Hamza - 23 Şubat 2007, 16:59:20

xrcrash kardeşim bana kalırsa turnuvamızın formatini biraz daha hızlandiralim . nba 07 turnuvalarimizda da , pes 4 ve fifa 07 turnuvalarinda olduğu gibi her bir tur için maximum 2 ya da 3 gün verilsin . birinci turnuvamızı açali 15 günden fazla oldu fakat henüz hiç bir karşılaşma oynanmamiş . bu durumun en büyük sebebinin , karşılaşmalarin tamamlanmasi için son tarihin verilmemesi ve sürenin oldukça uzun olmasindan kaynaklandiğini düşünüyorum . isterseniz daha fazla vakit kaybetmeden rakibi burada olmayanlari diskalifiye edip turnuvamızla ilgilenen katilimcilari birbirleriyle eşleştirelim .
Gönderen: Force23 - 23 Şubat 2007, 17:03:59

xrcrash kardeşim bana kalırsa turnuvamızın formatini biraz daha hızlandiralim . nba 07 turnuvalarimizda da , pes 4 ve fifa 07 turnuvalarinda olduğu gibi her bir tur için maximum 2 ya da 3 gün verilsin . birinci turnuvamızı açali 15 günden fazla oldu fakat henüz hiç bir karşılaşma oynanmamiş . bu durumun en büyük sebebinin , karşılaşmalarin tamamlanmasi için son tarihin verilmemesi ve sürenin oldukça uzun olmasindan kaynaklandiğini düşünüyorum . isterseniz daha fazla vakit kaybetmeden rakibi burada olmayanlari diskalifiye edip turnuvamızla ilgilenen katilimcilari birbirleriyle eşleştirelim .

Sana tamamiyle katılıyorum hamza abi cral 86 diskalifiye oldu saten ben dün bütün gün onu bekledim gelsede maçımızı yapsak diye ama o gelmedi şimdi yedek kayıttan birisini seçelim cral 86 nın yerine girsin bu hafta sonuda bütün maçları bitirelim bence en kısa sürede ikinci nba 07 turnuvası yapalım hem daha cok konu ve ilgi olur diye düşünüyorum sen ne dersin hamza abi ?????
Gönderen: DeViL - 28 Şubat 2007, 22:53:06
şuraya bak daha 1 maç yapılmamış boşu boşuna alt bölüm açtık
Gönderen: YuRY - 01 Mart 2007, 14:35:56
BEYLER SIKILIYORUM AMA BOŞA AÇTINIZ TURNUVAYI KİMSE MAÇ FLN YAPMIYO YA W
Gönderen: Force23 - 01 Mart 2007, 18:05:08
Kardeş siz niye sıkılıyorsunuz anlamadım sanki turnuvadasınız keşke sizde katılsaydınız sadece biz online ız sitede dierleri  bazen hatta neredeyse hiç girmiyor....
Gönderen: rdgnblt - 01 Mart 2007, 20:28:15
dursun zamanla dolar ;)
Gönderen: Hamza - 01 Mart 2007, 23:42:14

Sana tamamiyle katılıyorum hamza abi cral 86 diskalifiye oldu saten ben dün bütün gün onu bekledim gelsede maçımızı yapsak diye ama o gelmedi şimdi yedek kayıttan birisini seçelim cral 86 nın yerine girsin bu hafta sonuda bütün maçları bitirelim bence en kısa sürede ikinci nba 07 turnuvası yapalım hem daha cok konu ve ilgi olur diye düşünüyorum sen ne dersin hamza abi ?????

bana kalırsa gereğinden fazla bekledik kardeşim . istersen daha fazla vakit kaybetmeden online olan 4 katilimcimizi bir üst tura yükseltip birbirleriyle eşleştirelim .
Gönderen: DeViL - 02 Mart 2007, 08:01:44
Hamzanın dediği doğru hem onLine oLanlar maçLarını yapabilirLer. BöyLece turnuvanın akışı hızLanır....
Gönderen: meert - 02 Mart 2007, 17:06:32
bencede iyiolur  ;)  ;)   ;)   ;)  ;)  ;)
(arkadaşlar maçımı yarın yapamam çünkü sabah uldağ a gidip akşam 00:00 da döncem
Gönderen: Force23 - 02 Mart 2007, 17:24:13
Tamam ozaman hamza abi sizlere katılıyorum diğer gelmeyen arkadaşlar diskalifiye oldu ozaman turnuvada sadece hamza abi meert ben nightmare ve apdullah kaldı  5 kişi olduk keşke 6 olsaydı yaw bide fernando gago gelse ii olur inşallah almıştır cd leri
Gönderen: DeViL - 02 Mart 2007, 18:13:17
Tamam ozaman hamza abi sizlere katılıyorum diğer gelmeyen arkadaşlar diskalifiye oldu ozaman turnuvada sadece hamza abi meert ben nightmare ve apdullah kaldı  5 kişi olduk keşke 6 olsaydı yaw bide fernando gago gelse ii olur inşallah almıştır cd leri

siz devam edin kardeşim onLine oLmayanları turnuvanın moderatörü diskaLifiye etsin...
Gönderen: Hamza - 02 Mart 2007, 22:09:10

sayimizin pek fazla bir önemi yok bana kalırsa . eğer play - off usulüne göre eşleşemiyeceksek 5 kişilik mini bir lig düzenleyelim aramızda . herkes rakipleriyle birer maç yapsin . ne düşünüyorsunuz bu konuda ?
Gönderen: Force23 - 02 Mart 2007, 23:11:31
Eğer istiyorsanız play off ta olur ama bence bu ilk turnuva çok uzun sürdü artık 2. ye geçelim de yeni kişilerde kayıdını yapsın hem şimdi online 5 kişi var 2 şer 2 şer eşleşsek bir kişi açıkta kalıyor onu nasıl halledecez yada herkez iki maç yapsın puanlı olsun mesela 2 de 2 yapan direk çeyrek finale kalır 2 de bir yapan diğer 2 de bir yapanla maçını yapıp oda çeyrek finale çıkar sonra onlar arasında maç yapılır öle düzenlersek olur deilmi ?
Gönderen: Hamza - 07 Mart 2007, 23:18:31
Eğer istiyorsanız play off ta olur ama bence bu ilk turnuva çok uzun sürdü artık 2. ye geçelim de yeni kişilerde kayıdını yapsın hem şimdi online 5 kişi var 2 şer 2 şer eşleşsek bir kişi açıkta kalıyor onu nasıl halledecez yada herkez iki maç yapsın puanlı olsun mesela 2 de 2 yapan direk çeyrek finale kalır 2 de bir yapan diğer 2 de bir yapanla maçını yapıp oda çeyrek finale çıkar sonra onlar arasında maç yapılır öle düzenlersek olur deilmi ?

birinci turnuvamızı bitirmeden ikinciye geçmeyelim bana kalırsa . online olan 5 katilimcimiz varsa bu 5 kişi arasinda mini bir lig düzenleyebiliriz kardeşim . play - off usulüne göre eşleşmemiz şart değil . isterseniz fikstür topicini açayim hemen ?
Gönderen: Force23 - 08 Mart 2007, 16:59:52
Evet abi iyi olur ben saten birinci bitmeden ikinciye geçelim demiyorum sadece birinci hemen bitsin baride ikinciyi açalım dedim neyse bunun önemi yok şimdi seninde söylediğin gibi 5 kişi ile play off yapalım sonra kazanana da ödülünü veririz...
Gönderen: Onüç - 13 Mart 2007, 21:22:56
Ben her akşam siteye girmeme rağmen turnuvanızda hiç bir hareketlilik yok.Beni Meert arkadaşla eşleştirdiniz.Kendisi şu gün oynayamam bu gün oynayamam.Şu saatte oynayalım diye bir çağrıda yok...Hamza'nın söylediği doğru maçlar için bir tarih verilir o tarihe kadar yapılmayan maçlardan hangi kişi yoksa diskalifiye edilir...Durup dururken beni niye yok saydınız anlamadım...
Saygılarımla...
Gönderen: DeViL - 14 Mart 2007, 15:59:41
nba turnuvalarının alacağı hal belliydi zaten baksanıza bir kişi bile maçlarını yapmamış...
Gönderen: rdgnblt - 14 Mart 2007, 16:05:35
NBA TURNUVALARI GEREKEN İLGİYİ ÇEKEMEDİ
HAMACHİYLE ALAKALI SİTELERE BİR AĞ KURUP NBA İLE İLGİLİ
ORDAN İLGİ ÇEKİLMEYE ÇALIŞILABİLİR ;)
Gönderen: rdgnblt - 14 Mart 2007, 16:07:11
NBA TURNUVALARI GEREKEN İLGİYİ ÇEKEMEDİ
HAMACHİYLE ALAKALI SİTELERE BİR AĞ KURUP NBA İLE İLGİLİ
ORDAN İLGİ ÇEKİLMEYE ÇALIŞILABİLİR ;)
2 AYLIK PREMİUMU DENEYEREK BU İŞİ YAPMANIZ TAVSİYE EDİLİR :)
Gönderen: Force23 - 14 Mart 2007, 16:16:05
Kardeş ben rakibimi bekliyorum cd leri alıcakmış hamza abylede nightmare in bi sorunu yok sanırım onlar maçını yapabilir ...
Gönderen: meert - 14 Mart 2007, 17:38:22
abi kızma ama bugün aradım yarın gelio cd ler
Gönderen: Force23 - 14 Mart 2007, 17:56:22
İyi Cuma akşamı yada ctesi sabahı yaparız...
Gönderen: rdgnblt - 14 Mart 2007, 18:19:57
abi bak yukarda soylediğimi bi dene
sürekli sayınız artar
biz bugunlere peste oyle geldik ;D
Gönderen: Force23 - 14 Mart 2007, 23:10:08
Onu nasıl yapcez anlamadım sen yardımcı olsan 2 aylık premium nerden alınır..?
Gönderen: rdgnblt - 14 Mart 2007, 23:23:06
ABİ HAMACHİDE PREMİUMU DENE DİYE BİR ŞEY VAR TERCİHLERDEN GİRİYOSUN
BEDAVA İKİ AY PREMİUM OLUYOR
Bİ DE PREMİUM NBA07 AĞI DEDİN Mİ
Bİ SÜRÜ KİŞİ OLUR AĞIN İÇİNDE
VE NBA 07 TURNUVALARINA KATILIM ARTAR
HAMACHİTURK E NBA BOLUMUNE AĞ DERSİN Bİ DE DİPNOT DÜŞERSİN TURNUVALAR DA DÜZENLİYORUZ DİYE REKLAM YAPMA BAN YERSİN ;D
Gönderen: MaS - 15 Mart 2007, 14:16:49
HAMACHİTURK E NBA BOLUMUNE AĞ DERSİN Bİ DE DİPNOT DÜŞERSİN TURNUVALAR DA DÜZENLİYORUZ DİYE REKLAM YAPMA BAN YERSİN ;D

AFFERİN ERDİ SEN KAPMIŞIN BU İŞİ
  ;D
Gönderen: akyollu - 15 Mart 2007, 16:10:56
ulen erdi ne adamsın  ;D
Gönderen: Force23 - 16 Mart 2007, 17:01:37

Tamam saol kardeş belki denerim..
Gönderen: Hamza - 16 Mart 2007, 19:04:16
Ben her akşam siteye girmeme rağmen turnuvanızda hiç bir hareketlilik yok.Beni Meert arkadaşla eşleştirdiniz.Kendisi şu gün oynayamam bu gün oynayamam.Şu saatte oynayalım diye bir çağrıda yok...Hamza'nın söylediği doğru maçlar için bir tarih verilir o tarihe kadar yapılmayan maçlardan hangi kişi yoksa diskalifiye edilir...Durup dururken beni niye yok saydınız anlamadım...
Saygılarımla...

onüç kardeşimizin de dediği gibi turnuvamızın daha seri bir şekilde işlemesi için online olan katilimcilarimiz arasinda yeni bir eşleşme hazirlamamız daha iyi olacaktir . birazdan

XRCRASH

ONÜÇ

HANZER

NİGHTMARE

MEERT ve

ABDULLAH nickli katilimcilarimızı yeni topic halinde birbirleriyle eşleştireceğim
Gönderen: Nightmare - 16 Mart 2007, 22:05:50
Saygılarımla...

onüç kardeşimizin de dediği gibi turnuvamızın daha seri bir şekilde işlemesi için online olan katilimcilarimiz arasinda yeni bir eşleşme hazirlamamız daha iyi olacaktir . birazdan

XRCRASH

ONÜÇ

HANZER

NİGHTMARE

MEERT ve

ABDULLAH nickli katilimcilarimızı yeni topic halinde birbirleriyle eşleştireceğim

bekliyoruz ;)
Gönderen: Force23 - 16 Mart 2007, 23:05:02
Oke hamza abi ...
Gönderen: Hamza - 17 Mart 2007, 16:22:15
ikinci tur eşleşmeleri belli olmuştur

http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=21895.0

maçlarimizi oynamaya en kısa zamanda başlayalim ;)