Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => YENİ OYUNCULARIN TANIŞMA MEKANI => Konuyu başlatan: meert - 16 Şubat 2007, 18:58:37

Başlık: Lütfen Bakın
Gönderen: meert - 16 Şubat 2007, 18:58:37
Hamza abi saçma gelebilir ama böle sohbetler sıkıcı oluonasıl olsa buranın adı yeni kişilerin kaynaşma yeri bunun içinde ben hamachide yeni ağ açtım hem burda yeni arkadaşlarımız chat yapar we kaynaşma adına online oyunlar oynarlar:

ağadı::    oyunsiteniz konuşma odası
şifre:       oyunsiteniz
Gönderen: Metehan - 18 Şubat 2007, 07:27:42
Ya yapan msnleydede chat yapar alla alla msnde hemde davet edebilirsin kardes vallaha sen daha yenisin diye birşey yapmıyom dün çok çektirdin valla bana ya başka biri olsa  dayanamazdı vallaha
Gönderen: Nightmare - 18 Şubat 2007, 13:33:22
Ya yapan msnleydede chat yapar alla alla msnde hemde davet edebilirsin kardes vallaha sen daha yenisin diye birşey yapmıyom dün çok çektirdin valla bana ya başka biri olsa  dayanamazdı vallaha

;D ;D ;D
Gönderen: Abdullah - 18 Şubat 2007, 15:36:52

burası forum sitesi mete istenilen sey yazılır karısma meert'e  >:(
Gönderen: DeViL - 20 Şubat 2007, 23:38:54
nereye baksam apo ile mete kavga ediyolar anlamadım gitti
Gönderen: Nightmare - 27 Şubat 2007, 00:00:31
nereye baksam apo ile mete kavga ediyolar anlamadım gitti

;D
Gönderen: forumtr - 27 Mart 2007, 10:29:46
aramıza hoşgeldin
Gönderen: sir_safak - 06 Haziran 2007, 01:17:20
h.g akrdesım ıyı eglenceler burada ve ıstenılen her yerde konusulabılır  yınede dusuncen ıcın saolasın