Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: amett - 18 Şubat 2007, 23:27:59

Başlık: AZ ALKMAAR NASIL BİR TAKIM ?
Gönderen: amett - 18 Şubat 2007, 23:27:59
arkadaşlar sizce alkmaar nasıl bi takım yorumlarmısnız?  DİĞER TAKIMI TUTAN ARKADAŞLARDA YORUMLAR BEKLİYORUM TARAFSIZ OLURSA YORUMLAR SEVİNİRİM ;)  DİĞER TAKIMLARA KÖTÜ GÖNDERME YAPILAN MSJLAR EDİTLENECEKTİR.
Gönderen: Nightmare - 18 Şubat 2007, 23:40:18
bence fb kadrosunun çok rahat yenebilecigi ama sırf hırs olmadıgı için kaybettigi bir takım olarak görüyorum az ahım şahım bi takım deyil
Gönderen: sihirbaz - 19 Şubat 2007, 00:13:13
bence fb kadrosunun çok rahat yenebilecigi ama sırf hırs olmadıgı için kaybettigi bir takım olarak görüyorum az ahım şahım bi takım deyil

sana katılıyorum kardeşim ama ekliceklerim var fb akıllı oynamıyo bu Türk futbolunda bi hastalık gol atınca ardından hemen gol yiyor yada tehlike yaşıyor yada gol yiyince sakin olamıyor fb doğru taktikle oynatılırsa ve oyuncularda brz çabalarsa yenilmeyecek bi takım değil ama hafife almamak lazım şu anda dünya liglerindeki en golcü takım alkmaardır  ;)
Gönderen: HaruN - 19 Şubat 2007, 13:18:37
alkmarı kayseri ile yapana kadar isim olarak biliordum ve güçsüz kendi liglerindeki anadolu takımı gibi algılıyordum halende öle orta boy bi takım ama futbolcuları istekli geldi kayseri elinden kaçırmıştı ama bu sefer kadıköyde alkmar feneri elincen kaçırdı 3.1 den 3.3 yaptı fenerbahçe ve dicegim o ki kayseri aklmarı elinden kaçırıken fener bu kadro zengilgine ragmen neden işi ilk turda bitiremedi ve turu hollandaya bıraktı bu çok riskli bu sefer deplasman skor avantajları var diyebiliriz fener kendini ateşe attı bence bu futbolculardaki isteksizliktir cebim rahat etsinde takım umrumdamı sanki diyenler var fenerbahçedede gibi gelior en azından bana bence hepsi ii egitilmiş paralı asker ;)
Gönderen: champ1on - 19 Şubat 2007, 16:46:23
zico istifa diyenler,alex istifa diyenler,ayrıl diyenler size sorum var:ronaldinho her maç çok mu iyi oynuyor?jose morinho nun yönettiği takım hep iyimi oynuyor??
Gönderen: champ1on - 19 Şubat 2007, 16:49:39
zico istifa diyenler,alex istifa diyenler,ayrıl diyenler size sorum var:ronaldinho her maç çok mu iyi oynuyor?jose morinho nun yönettiği takım hep iyimi oynuyor??+ bence az iyi diyil.bence fb kat be kat daha iyi,ama fenerde mesela defansta büyük eksikler vardı.az yi rahatlıkla yenebilirdik.izliyenler görmüştür biz orta sahada büyük hatalar yaptık,mesela mehmet orta açsa mutlak gol ama şut çekio.fener bahçe oyuncularından bazıları bencil bence.bence sorunlar bunlar.az alkmaar hızlı ataklar yapabilir ama defans yerli yerinde olursa yenilirler bence.
Gönderen: amett - 20 Şubat 2007, 00:26:07
alkmarı kayseri ile yapana kadar isim olarak biliordum ve güçsüz kendi liglerindeki anadolu takımı gibi algılıyordum halende öle orta boy bi takım ama futbolcuları istekli geldi kayseri elinden kaçırmıştı ama bu sefer kadıköyde alkmar feneri elincen kaçırdı 3.1 den 3.3 yaptı fenerbahçe ve dicegim o ki kayseri aklmarı elinden kaçırıken fener bu kadro zengilgine ragmen neden işi ilk turda bitiremedi ve turu hollandaya bıraktı bu çok riskli bu sefer deplasman skor avantajları var diyebiliriz fener kendini ateşe attı bence bu futbolculardaki isteksizliktir cebim rahat etsinde takım umrumdamı sanki diyenler var fenerbahçedede gibi gelior en azından bana bence hepsi ii egitilmiş paralı asker ;)

sölediklerine azmı az katılıyorum kardeşim tek katılmadığım konu fener kendini ilk maçtaki skora göre kendini ateşe attı demişsin buna katılmıyorum aslında ii skor değil 3-3 ama 3-1den sora 3-3e getirlmesine bakılınca ii geliyo saçma sapan goller yiyip saçma sapan pozisyonlar verdik >:( daha hiçbişe bitmiş değil bence hertürlü galibiyet biizi çıkarıcak zaten mağlup duruma düştüğümüzde bu futbolla biyere varılmaz son sakarya maçına bakıldığında öle gözüküyo artık akılları az maçındamıydı oynayamadılarmı gerçekten bilemicem  ;) 
Gönderen: YuRY - 20 Şubat 2007, 19:57:05
berbat birçok eziğin futbol oynadığı bi takım

( BU BÖLÜMDEKİ MSJ DİĞER TAKIMLARA GÖNDERME NİTELĞĞİNDE OLDUĞU İÇİN AMETT TARAfından editlenmiştir ) 
Gönderen: Nightmare - 20 Şubat 2007, 21:39:24
başlarken yazdığım msj dikkate alınmamıştır bu msj gönderme niteliğindedir editlendi...
Gönderen: Abdullah - 20 Şubat 2007, 21:41:48
Alkmaar çok guçlu bir takım değil,orta seviyeli bir takm.
Gönderen: gamerbk - 22 Şubat 2007, 15:11:37
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde
Gönderen: DeViL - 22 Şubat 2007, 15:31:13
iyi bi takım değil.zaten hollanda ligide kaliteli bi lig değil.fenerin çok rahat yenebilir.ama kağıt üstünde
sana katılmıyorum fenerden iyi bir kadrosu olmayabilir ama o kötü kadrosunu fenerden daha iyi kullandığı kesin adamlar istanbulda fenere 3gol attılar fazla söze gerek yok
Gönderen: Nightmare - 22 Şubat 2007, 16:33:05
sana katılmıyorum fenerden iyi bir kadrosu olmayabilir ama o kötü kadrosunu fenerden daha iyi kullandığı kesin adamlar istanbulda fenere 3gol attılar fazla söze gerek yok

buda fb için acı bir gerçek tabi  ???
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 19:24:59

arkadaşlar burda tarafsızça fikirlerinizi söleyin dedim ama göndermeye yapmayı çok seviyosunuz nightmare kardeşim senle uzuncaa bi konuda tartışmıştık sora ikimizde uzatmamaya karar verdik hatırlıyosan sizin bu konuşmalarınızı pekte takmıcam ama benim gibi düşünenen biride çıkmayabilir direk sölediklerinize sert çevaplar veren çıktığında gereksiz konuşmalar sözle dalaş çıkar onun için uzatmayalım sadece yazılanlara tek cevap verim 

gmrbk kardeşim hollanda ligi kaliteli bir lig değil diyosun ama hollanda takımlarının istatiklerine konuşsaydın daha güsl olucaktıı hollanda ve hollanda takımları avrupaya damga vurmuş bir ligi ve takımları var ve şuan hala avrupda mücadele eden takımları var  örneğin ajax,alkmaar,psv feyenoorda'da avrupadaydı ama bu yıl ihraç edildi avrupadan bak nası takımları var  istatistikleride böle :

ŞAMPİYONLAR LİGİ

AJAX   :  6 FİNAL OYNAMIŞ  4 KEZ KUPYAI KAZANMIŞ
PSV : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ
FEYENOORD : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ

UEFA KUPASI

AJAX : 1 KUPASI VAR
PSV : 1 KUPASI VAR
FEYENOORD : 2 KUPASI VAR

KALİTESİZ BİR LİGİN TAKIMLARI HALA AVRUPADA İSİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOLAR  ;)  ALKMAARDA BU GİBİ TAKIMLARLA OYNAYIP GÜCÜNE GÜÇ KATIYO HOLLANDADA ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE EDİYO GEÇEN YIL ŞAMPİYON OLMUŞLARDI SANIRIM GEÇEN YIL VEYA ONDAN ÖNCEKİ YIL DİYE BİLİYORUM GEÇEN YILDA UEFADA YARI FİNAL OYNAMIŞ TAKIM NE ÇOK BÜYÜTELİM NEDE ÇOK KÜÇÜLTELİM FUTBOL SAHADA OYNANIYO KİMİN NE YAPICAĞI BELLİ OLMUYO GEÇMİŞİMİZDE ÇOK ÖRNEKLERİ VAR TAKIMLARIMIZIN AVRUPA TAKIMLARINI FALAN ANLICAĞINIZ BİR KASABA LİGİNİN KASABA TAKIMI DEĞİL ALKMAAR SAYGILAR  (( bu mesaja polemikler yaratmadan cevap verilirse sevinirim başka kulüplere rakiplere gönderme görüyosanız bu mesajda bilgilendirin beni özür diliim sizden sadece bu arkadaşımın yazdığı bir yoruma cevap bilgilendirme gibi bişe işte  ;) ;) ))
Gönderen: champ1on - 22 Şubat 2007, 19:34:00

arkadaşlar burda tarafsızça fikirlerinizi söleyin dedim ama göndermeye yapmayı çok seviyosunuz nightmare kardeşim senle uzuncaa bi konuda tartışmıştık sora ikimizde uzatmamaya karar verdik hatırlıyosan sizin bu konuşmalarınızı pekte takmıcam ama benim gibi düşünenen biride çıkmayabilir direk sölediklerinize sert çevaplar veren çıktığında gereksiz konuşmalar sözle dalaş çıkar onun için uzatmayalım sadece yazılanlara tek cevap verim 

gmrbk kardeşim hollanda ligi kaliteli bir lig değil diyosun ama hollanda takımlarının istatiklerine konuşsaydın daha güsl olucaktıı hollanda ve hollanda takımları avrupaya damga vurmuş bir ligi ve takımları var ve şuan hala avrupda mücadele eden takımları var  örneğin ajax,alkmaar,psv feyenoorda'da avrupadaydı ama bu yıl ihraç edildi avrupadan bak nası takımları var  istatistikleride böle :

ŞAMPİYONLAR LİGİ

AJAX   :  6 FİNAL OYNAMIŞ  4 KEZ KUPYAI KAZANMIŞ
PSV : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ
FEYENOORD : 1 KEZ FİNAL OYNAMIŞ 1 KEZ KAZANMIŞ

UEFA KUPASI

AJAX : 1 KUPASI VAR
PSV : 1 KUPASI VAR
FEYENOORD : 2 KUPASI VAR

KALİTESİZ BİR LİGİN TAKIMLARI HALA AVRUPADA İSİMLERİNİ SÜRDÜRÜYOLAR  ;)  ALKMAARDA BU GİBİ TAKIMLARLA OYNAYIP GÜCÜNE GÜÇ KATIYO HOLLANDADA ŞAMPİYONLUK İÇİN MÜCADELE EDİYO GEÇEN YIL ŞAMPİYON OLMUŞLARDI SANIRIM GEÇEN YIL VEYA ONDAN ÖNCEKİ YIL DİYE BİLİYORUM GEÇEN YILDA UEFADA YARI FİNAL OYNAMIŞ TAKIM NE ÇOK BÜYÜTELİM NEDE ÇOK KÜÇÜLTELİM FUTBOL SAHADA OYNANIYO KİMİN NE YAPICAĞI BELLİ OLMUYO GEÇMİŞİMİZDE ÇOK ÖRNEKLERİ VAR TAKIMLARIMIZIN AVRUPA TAKIMLARINI FALAN ANLICAĞINIZ BİR KASABA LİGİNİN KASABA TAKIMI DEĞİL ALKMAAR SAYGILAR  (( bu mesaja polemikler yaratmadan cevap verilirse sevinirim başka kulüplere rakiplere gönderme görüyosanız bu mesajda bilgilendirin beni özür diliim sizden sadece bu arkadaşımın yazdığı bir yoruma cevap bilgilendirme gibi bişe işte  ;) ;) ))

saol bilgiler için ve bugün görecez(şimdi)
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 19:41:42

[/quote]

saol bilgiler için ve bugün görecez(şimdi)
[/quote]

öenmli değil kardeşim inş. bu akşam iyi bir futbol ve skorla FENERBAHÇE'm TÜRKİYE'ye dönücek  :) inş. dilediğimizce olur  ;) ben maça kaçtımm by hepinize :)
Gönderen: HaruN - 22 Şubat 2007, 20:23:37
walla amet helal olsn çok ii bi araştırma
Gönderen: champ1on - 22 Şubat 2007, 20:25:28
2-0 oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu gece alkmarda,gölnümüz stadda,çalsın sazlar,oynasın kızlaaar,hayde hayde gol gol gol,hayde hayde gol gol gol
alex ve tümer attı golleri
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 20:36:08
2-0 oleyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu gece alkmarda,gölnümüz stadda,çalsın sazlar,oynasın kızlaaar,hayde hayde gol gol gol,hayde hayde gol gol gol
alex ve tümer attı golleri

aman arkadaşlar susun nazar değmesin :)
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 20:36:45
walla amet helal olsn çok ii bi araştırma

sağol kardeşim ;)
Gönderen: champ1on - 22 Şubat 2007, 20:37:47
bu maçı alacazalamasakta biz bu sevdaya kapılmışız,yensek de,yenilsekte birşey demicez
Gönderen: rdgnblt - 22 Şubat 2007, 20:43:13
mal bi takım  :D
Gönderen: Nightmare - 22 Şubat 2007, 20:54:32
Fb yeniyo bu turu geçeçek bence  ;)
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 21:55:51
Fb yeniyo bu turu geçeçek bence  ;)

bakın arkadaşlar alkmarı çok dibe soktunuz ama nası bi takım olduğunu gördünüz dimii nese o farketmezde 2-2 bitti yazık oldu :'( yenilmeden elendim a.q :'( :'(
Gönderen: HaruN - 22 Şubat 2007, 21:59:48
çok ballı a.q
Gönderen: champ1on - 22 Şubat 2007, 22:08:55
cümleten geçmiş olsun aq >:(
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 22:25:39
çok ballı a.q

gerçekten çok ballıı sanki gelicek diye hep içime doğdu 2-1ken korkuyodum korktuğum başıma geldi  :'( :'( yazık oldu yazık yazık ettiler resmen 2-0ken o maç 3-0da olurdu 4-0 da 2-1kende öleydi ama aptal bunlar  :'( :'( :'(
Gönderen: rdgnblt - 22 Şubat 2007, 23:36:04
ballı olmasaydı kayseri bile elicekti :(
Gönderen: amett - 22 Şubat 2007, 23:38:13
ballı olmasaydı kayseri bile elicekti :(

evet kayseride elindne kaçırdıı bu takımda kendi evinde ayrı bi bal var middlesbroughyu kendi evinde son dakikalarda yenip yarı finale çıkmıştı
Gönderen: Nightmare - 23 Şubat 2007, 17:51:16
Fb çok gol kaçırdı özellikle tuncay atmalıydı atsa adamların direncini kırardı 5-0 bile olabilirdi
Gönderen: amett - 23 Şubat 2007, 18:08:52
Fb çok gol kaçırdı özellikle tuncay atmalıydı atsa adamların direncini kırardı 5-0 bile olabilirdi

evet tuncay çok kaçırdı 2. yarı ziconun tecrübesizliği sonucu tura veda ettik 2. yarıda takım ıgeriye çekti ve olan olduu ;)
Gönderen: fatih1gfb2 - 23 Şubat 2007, 20:26:34
cok lötü bir takım bencxe
Gönderen: amett - 23 Şubat 2007, 23:03:58
cok lötü bir takım bencxe

:D :D :D :D şaka falanmı  ;D ;D popçu değil topçu herifler :)
Gönderen: LeGeND-MæN - 24 Şubat 2007, 15:49:46
avrupanın bütün ekipleri türkleri yenr hakemlerde türklere sahtekarlık yapıyor ama
Gönderen: amett - 24 Şubat 2007, 17:03:54
avrupanın bütün ekipleri türkleri yenr hakemlerde türklere sahtekarlık yapıyor ama

yanılıyosun kardeşim türk takımları avrupada oynaya bilcek düzeyde hatta şuanki fenerbahçenin kadrosu beşiktaşın kadrosu avrupada oynuyacak düzeyde ama teknik direktörleri ve oyunucuların tecrübesizliği sonucu böl oluyor   
Gönderen: Nightmare - 24 Şubat 2007, 18:11:03

yanılıyosun kardeşim türk takımları avrupada oynaya bilcek düzeyde hatta şuanki fenerbahçenin kadrosu beşiktaşın kadrosu avrupada oynuyacak düzeyde ama teknik direktörleri ve oyunucuların tecrübesizliği sonucu böl oluyor   

gs nin deyil yani
Gönderen: HaruN - 24 Şubat 2007, 18:45:50

gs nin deyil yani
ameticim tesüf ederim gs yokmu :D :D :D :D
Gönderen: amett - 25 Şubat 2007, 14:29:36

gs nin deyil yani

pardon yha gsyi unutmuşum :D :D avrupada türkiyen in adını duyurabilecek tek takımlar fenerbahçe ,galatasaray ve beşiktaş tabi bunlarda avrupada tecrübe kazanmış teknik direktör ve futbolcu olursa ben kendi takımımla bir yorrum yapiimm fenerbahçede futbolcular uefa kupası için oldukça yeterli idi bu sezon için ama teknik direktör yetersizdii ziconun tecrübesizliğine haybeye elendik  >:( akın akın gelen alkmaarı bi türlü duddurabilcecek bişe yapmadı takımı 2. yarıda geriye çekmekten başka aynısı dünkü maçta beşiktaşta oldu tigana oyuna müdahale etmedii hatta 80. dakikadan sonra oyuncualmaya başladıı sanki öndemiş gibi işte avrupadada bu yüzden böle oluyoo ;)
Gönderen: Nightmare - 25 Şubat 2007, 14:31:20

gs nin deyil yani

pardon yha gsyi unutmuşum :D :D avrupada türkiyen in adını duyurabilecek tek takımlar fenerbahçe ,galatasaray ve beşiktaş tabi bunlarda avrupada tecrübe kazanmış teknik direktör ve futbolcu olursa ben kendi takımımla bir yorrum yapiimm fenerbahçede futbolcular uefa kupası için oldukça yeterli idi bu sezon için ama teknik direktör yetersizdii ziconun tecrübesizliğine haybeye elendik  >:( akın akın gelen alkmaarı bi türlü duddurabilcecek bişe yapmadı takımı 2. yarıda geriye çekmekten başka aynısı dünkü maçta beşiktaşta oldu tigana oyuna müdahale etmedii hatta 80. dakikadan sonra oyuncualmaya başladıı sanki öndemiş gibi işte avrupadada bu yüzden böle oluyoo ;)

walla haklısın kardeşim zico gerets vve tigana bence çok dandik hocalar  ;)
Gönderen: amett - 25 Şubat 2007, 14:39:34
aynen öle aga fenerbahçede tecrübeli bi teknik direktör olsa galatasarayda tecrübeli bi teknik direktör ve tecrübeli 1-2 yabancı olsa beşiktaştada teknik direktör tecrübeli olsaydı enazından bu 3 takımımız şuan avrupadaydıı diye düşünüyorum nese seneye artık benim istediğim ve düşüncem gelecek yıl bu üç takım uefaya giden gruptan çıkar bi üst tura kalır ş.liginde olan takımlarmızdanda en az 3. olmalarıın bekliyorum tabi bunları yapak bilmek için başta olması gerekenleri söledim ;) arupada yenilmicek takım yoktur bence