Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: Nightmare - 07 Mart 2007, 21:04:58

Başlık: HALISAHA MAÇLARI DÜZENLİYELİM
Gönderen: Nightmare - 07 Mart 2007, 21:04:58
ARKADAŞAR DİYORUMKİ BEN İZMİRDEYİM İZMİRDEKİ OYUNSİTENİZ.COM ÜYELERİ KENDİ ARAMIZDA BİR HALISAHA MAÇI YAPALIM 12 KİŞİ ÇIKAR HERHALDE KOSKOCA SİTEDEN :D KATILIMLARINIZI YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ;)
Gönderen: Nightmare - 07 Mart 2007, 21:07:43
İZMİRDEN 3 KİŞİ BULDUM BEN

1- NİGHTMARE = ENES

2- JİXBOSS = MERT

3- RESUCED = CESUR

9 KİŞİ LAZIM ARKADAŞLAR ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 08 Mart 2007, 20:37:44
walla biraz daha konuşup biraz daha bekleyip bütün site istanbulday apsın ama izmirden falan gelmezler..bi sitede gördüm çocuk mardinde mi ne geliyordu site halısaha maçı için ;D
Gönderen: Diego - 08 Mart 2007, 21:26:32
ARKADAŞAR DİYORUMKİ BEN İZMİRDEYİM İZMİRDEKİ OYUNSİTENİZ.COM ÜYELERİ KENDİ ARAMIZDA BİR HALISAHA MAÇI YAPALIM 12 KİŞİ ÇIKAR HERHALDE KOSKOCA SİTEDEN :D KATILIMLARINIZI YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ;)
kardeş parasını sen mi veriyon biz geçen bi halı saha organizasyonu yapalım dedik ordaki herife borçlu çıktık paranın yarısını zor ödedik bedava saha bulursanız gelirim ben :D
Gönderen: Nightmare - 08 Mart 2007, 22:18:24
kardeş parasını sen mi veriyon biz geçen bi halı saha organizasyonu yapalım dedik ordaki herife borçlu çıktık paranın yarısını zor ödedik bedava saha bulursanız gelirim ben :D

KARDEŞİM 5 YTL NİN LAFINI YAPCAK ADAMLAR YOKTUR BU SİTEDE ;)
Gönderen: Diego - 08 Mart 2007, 22:24:21

KARDEŞİM 5 YTL NİN LAFINI YAPCAK ADAMLAR YOKTUR BU SİTEDE ;)
BURDA YOKTUR AMA BİZ ÇİFT MAÇ YAPTIK 5*2 BİDE YENİLİNCE ÖBÜR TAKIMDAN Bİ KİŞİYİ SEÇİP ONUN 2 MAÇINI DA BİZ ÖDEDİK 5* 4
Gönderen: mert961 - 09 Mart 2007, 12:49:07
bende gelirim enes bencede yapalım ama adam zor bulunur
Gönderen: LeGeND-MæN - 09 Mart 2007, 13:24:00
herkes parasını getirsin ama yazın yapalım..
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 15:28:25
herkes parasını getirsin ama yazın yapalım..
kardeşim ne farkederki :D ben her zaman oynarım walla ben bizim sınıftan bir takım çıkarırım 6 kişi ayarlarsak izmirden oyunsiteniz.com olarak istedimiz zaman yaparz ;)
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 18:12:35
istanbulda olsak hertürlü oynardım ama 20 dakkaya tıkarnırdım çünki sigara içiorm :D :D :D :D
Gönderen: LeGeND-MæN - 09 Mart 2007, 18:46:15
istanbulda olsak hertürlü oynardım ama 20 dakkaya tıkarnırdım çünki sigara içiorm :D :D :D :D

hehe ;D
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 21:40:00

;D ;D ;D