Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => ŞİKAYET VE ÖNERİLER => Konuyu başlatan: Nightmare - 08 Mart 2007, 20:02:11

Başlık: Herkes turnuva yetkilisi oluyo ben anlamadim gitti ...!!!!
Gönderen: Nightmare - 08 Mart 2007, 20:02:11
Arkadaşlar Son zamanlarda nedendir bilinmeyen gerçi benim aklıma birşeyler geliyo fakat bir şekilde herkes turnuva yetkilisi başvuruları yapıyor sitedede bence çok mod oldu hamzayıda anlıyorum arkadaşlarımızın hevesini kırmak istemiyor ama bence biryerden sonra artık tamam demeli yani bugün bence asla yetkili olamıcak arkadaşlar başvurular yapıyolar ve bu bana çok komik geliyo lütfen hamza bu uyarımı bir dikkate al kardeşim ...;)
Gönderen: HaruN - 08 Mart 2007, 20:08:55
bencede yani alınsında ne bilim  uygun olan kişiler daha efendi olan kişiler olsn  ne bilim çok mod oluor hamza bence her teklifi kabul etmen yanlış

Gönderen: Nightmare - 08 Mart 2007, 20:18:36
bencede yani alınsında ne bilim  uygun olan kişiler daha efendi olan kişiler olsn  ne bilim çok mod oluor hamza bence her teklifi kabul etmen yanlış

ilk destegi meslektaşımdan görmek güzel ;)
Gönderen: HaruN - 08 Mart 2007, 20:28:02

ilk destegi meslektaşımdan görmek güzel ;)
ben doru olanı desteklerim kardeşim sende dorusun  ;)
Gönderen: Diego - 08 Mart 2007, 21:57:23
BENCE DE KARDEŞİM HAMZA ABİ ÇOK MOD ALIYO HER SINIRI GEÇENİ MOD YAPIYO
Gönderen: Nightmare - 08 Mart 2007, 22:03:17
BENCE DE KARDEŞİM HAMZA ABİ ÇOK MOD ALIYO HER SINIRI GEÇENİ MOD YAPIYO

bir fikirdaş daha ;)
Gönderen: HaruN - 08 Mart 2007, 22:06:50
evet bir fikirdaş daha
Gönderen: Hamza - 08 Mart 2007, 22:51:10
hepinizin fikrine sonuna kadar saygılıyım . fakat her ne olursa olsun şu güne kadar hiç bir üyemize hak etmediği bir rütbe vermedim , vermeyi de düşünmüyorum . ayrıca şunu da belirtmek istiyorum ki sitemizde turnuva yetkilisi olan tüm üyelerimiz görevlerini en iyi şekilde yaptıklarindan da hiç bir şüpheniz olmasin . zaten bu yetkiyi adlarina yakişir bir şekilde kullanamayan turnuva yetkililerini de en kısa zamanda görevlerinden çıkartmaktayim .
Gönderen: YuRY - 09 Mart 2007, 06:22:28
hamza abi bu meseleyi senle çok konuştuk artık konuşmuyacağım sen ne dersen o artık  ;)
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 15:46:02

mesela...
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 15:59:22
konuda ne var fikir serbettir
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 19:39:18

üstüne alınıyosan senin bilcegin iş  ;)
Gönderen: C3MALAKKo - 09 Mart 2007, 20:35:26
BAŞKALARININ MOD OLMASI SİZİ NEDEN İLGİLENDİRİYO ONU ANLAMADIM.. DEĞERİNİZ FLNMI DÜŞÜYO KISKANIYOMUSUNZ , ÇEKEMİYOMUSUNUZ..??(BENİM AKLIMA İLK BUNLAR GELİYO)

ZATEN NE KADAR MOD OKADAR PAYLAŞIM... SİTENİN BÜYÜMESİNDE BÜYÜK PAY MODERATORLERİN.. ;)

HAMZA ÇOK DOĞRU Bİ YOLDA ;)

Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 20:41:47
bizi ilgilendirmior bizene biz siteyi ilgilendirior düşündük ayrıca kıskanıorsam ben kendi adıma ve enesin adına sölüorm en adi şerefsizim olm ne kıskanıcam kıskanılcak neyin var her maç herkese meydan okuyon ama hepte yenilion bunumu kıskanıcam yoksa ilk günlerinde mod olmak için başvuru yaptın bunumu anlamadım dostum sen rahat ol biz kimseyi kıskanmayız  ;)çok talep olur yakında modluk merkezinde konu açma yeri kalmassa şaşırmıayın onu demek istedik
Gönderen: C3MALAKKo - 09 Mart 2007, 20:48:21
BEN BENİ KISKANIYOsunuz veya kıskanmıyosunuz DEMEDİM ......
MODERATOR OLAN HERHANGI BİRİLERİNİ ..... dedim

AyrıcA Madem kıskanmıyosun etmıyosun (bunlar bi örnek herkes baska türlü düşünebilir)...

neden istemiyosunuz açıklıyı verin.._??
Gönderen: C3MALAKKo - 09 Mart 2007, 20:52:50

EFENDLİK DEMİŞSİN ÖNCE KENDİ DAVRANISLARINI GOZDEN GEÇİR SİTEDE EN ADİ ŞEREFSİZİM DEMEK EFENDİLİĞE GİRERMİ _??
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 20:58:45

EFENDLİK DEMİŞSİN ÖNCE KENDİ DAVRANISLARINI GOZDEN GEÇİR SİTEDE EN ADİ ŞEREFSİZİM DEMEK EFENDİLİĞE GİRERMİ _??
lan olm sen benle polemigemi girmek istion ben efendiligimi bu saatten sonra kimseye kanıtlıcak deilim olm beni bilen bilir  sen neden üstüne alınıon her lafı yaranmı var gocunuyon annamadım alla allah en adi şerefisizm dedim evet ne alakası var kendime eger yalanım varsa dedim ve yalanımda olmadıgı için o laf bi geçerlilik taşımıor bumu terbiyesizlik sen belliki sana dedigimizi düşünüon demiordum ama bu saatten sonra öle düşünüorm bunu bil benlede polemige girme yol al şimdi
Gönderen: C3MALAKKo - 09 Mart 2007, 21:05:11

SEN KİMSİNKİ SENLE POLIMIGE GIREYIM BEN GENEL KONUSTUM SEN USTUNE ALINDIN SONRADA AĞZININ PAYINI VERMEK ZORUNDA KALDIM  ;)

ÜSTELİK SIRF BOŞ KONUŞUYOSUN HALEN AÇIKLAMADIN MODERATORLERİ NEDEN İSTEMEDİĞİNİ  ;)
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 21:11:21

SEN KİMSİNKİ SENLE POLIMIGE GIREYIM BEN GENEL KONUSTUM SEN USTUNE ALINDIN SONRADA AĞZININ PAYINI VERMEK ZORUNDA KALDIM  ;)

ÜSTELİK SIRF BOŞ KONUŞUYOSUN HALEN AÇIKLAMADIN MODERATORLERİ NEDEN İSTEMEDİĞİNİ  ;)

ulan asıl sen kımsın ya adama bak olm ne zaman geldn siteye alla alla  genelmi konuşuyon lan olmn adi şeefsizsim demek efendilige sıgarmı demedinmi o lafı kim söledi ben söledim olm alınmıcammı adama bak ya başkasımı alınsın o lafı o zaman sen ne dedigini bilmiorsun agzımın payını vermemiş olm insan ol önce efendi ol agır ol

bak güzelim sitede çok mod oldu demek le sana laf atmış olmuorsu bende başvurur yaptım nightmarede başvurur yaptı zamanında kendimizde girmiş olurus o zaman çok oluror dioz herkes başvuruyor diorus çok oluor gerek yok diorus biz öle düşündük yanlış veya dogru saygı duymak yerine  konuşuorsun kıskanmak fln hamzaya bak nasıl cevap verdi biz bişi dedikmi ona bizim fikrimize katılmadı ama insan gibi söledi ama sen knşmasını bile bilmiorsun olm git şimdi

benle muhattap olma senle aynı seviyeye düşmek istemiorm  ;)
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 21:12:01
ayrıca cevabını verdim bak daha hala tartışmayı uzatma benlede tartışma halen
Gönderen: Hamza - 09 Mart 2007, 21:13:26
bu şekilde tartişmaya devam etmek ikinizin adına da yakişmiyor arkadaşlar . lütfen aranızdaki problemi forumumuza yansitmadan kendi aranızda halletmeye çalişin .
Gönderen: C3MALAKKo - 09 Mart 2007, 21:14:40

ulan asıl sen kımsın ya adama bak olm ne zaman geldn siteye alla alla  genelmi konuşuyon lan olm salaklıga yatma en adi şeefsizsim demek efendilige sıgarmı demedinmi o lafı kim söledi ben söledim olm alınmıcammı adama bak ya başkasımı alınsın o lafı o zaman sen ne dedigini bilmiorsun agzımın payını vermemiş olm insan ol önce efendi ol agır ol

Gönderen: Hamza - 09 Mart 2007, 21:17:00
bir daha bu konu hakkında mesaj yazdiğinizi görürsem anında sileceğim . lütfen beni anlayişla karşılayip tartişmaniza özelden devam edin ve probleminizi forumumuza yansıtmadan kendi aranızda halletmeye çalişin .
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 21:33:05
ben daha bu konu hakkında bişi yazmıorm kardeşim

bu tartışmaya katıldıgım için özür dilerim hamza
Gönderen: Hamza - 09 Mart 2007, 21:34:07
ben daha bu konu hakkında bişi yazmıorm kardeşim

bu tartışmaya katıldıgım için özür dilerim hamza

beni anlayişla karşıladiğin çok teşekkür ediyorum harun kardeşim
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 21:36:47
rica ederim

seni anlayışla karşılamamak mümkünmü :D :D :D :D
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 21:44:19
rica ederim

:D hamza yasaklamasan warya.... o kadar diom neyse  ;D ;D
Gönderen: HaruN - 09 Mart 2007, 21:45:50
rica ederim

yasaklar çignenmek içindir dermişim ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: Nightmare - 09 Mart 2007, 21:50:10
rica ederim

yasaklar çignenmek içindir dermişim ;D ;D ;D ;D ;D ;D

;D ;D
Gönderen: C3MALAKKo - 10 Mart 2007, 11:39:52
PARDON HAMZA KARDEŞİM SENİ KIRMAK İSTEMEZDİM OKADAR İİLİĞİN OLDU BANA KUSURA BAKMA...
FABREGASADA DİCEK BİŞİ YOK ZATEN ...
Gönderen: Force23 - 10 Mart 2007, 13:48:55
KARDEŞLER BENDE MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM AMA SİZ HERLADE SIKILMIŞSINIZ MODERATÖRLERDEN BEN BAŞVURUMU YAPTIM AMA HAMZA ABİ DAHA BİŞEY DEMEDİ HERALDE BU KONU AÇILDI ONUN YÜZÜNDEN OLDU BENCE PAYLAŞIM YAPAN VE YARIMLAŞAN HERKEZ MODERATÖR OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZCE YANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM YANİ PAYLAŞIM YAPMAYAN ADAM SATEN BU SİTEYE SADECE BİŞEYLERDEN OTLANMAK İÇİN ÜYE OLMUŞTUR DİĞERLERİ İSE BURADA ARKADAŞLIK KURUP BİRAZ OLSUN İYİ VAKİT GEÇİREBİLMEK İÇİN GELMİŞTİR PAYLAŞIM YAPAN HERKEZ(AMA İYİ VE SÜREKLİ) MODERATÖR OLABİLİR BENCE !!
Gönderen: HaruN - 10 Mart 2007, 14:15:31
PARDON HAMZA KARDEŞİM SENİ KIRMAK İSTEMEZDİM OKADAR İİLİĞİN OLDU BANA KUSURA BAKMA...
FABREGASADA DİCEK BİŞİ YOK ZATEN ...

başlama gene
 bitirdik bencede dicek bişiyin yoktur ;)
Gönderen: Nightmare - 10 Mart 2007, 16:06:55
KARDEŞLER BENDE MODERATÖR OLMAK İSTİYORUM AMA SİZ HERLADE SIKILMIŞSINIZ MODERATÖRLERDEN BEN BAŞVURUMU YAPTIM AMA HAMZA ABİ DAHA BİŞEY DEMEDİ HERALDE BU KONU AÇILDI ONUN YÜZÜNDEN OLDU BENCE PAYLAŞIM YAPAN VE YARIMLAŞAN HERKEZ MODERATÖR OLABİLİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM SİZCE YANLIŞMI DÜŞÜNÜYORUM YANİ PAYLAŞIM YAPMAYAN ADAM SATEN BU SİTEYE SADECE BİŞEYLERDEN OTLANMAK İÇİN ÜYE OLMUŞTUR DİĞERLERİ İSE BURADA ARKADAŞLIK KURUP BİRAZ OLSUN İYİ VAKİT GEÇİREBİLMEK İÇİN GELMİŞTİR PAYLAŞIM YAPAN HERKEZ(AMA İYİ VE SÜREKLİ) MODERATÖR OLABİLİR BENCE !!

SANA HİÇ BİR LAFIM YOK KARDEŞİM BU GÜNE KADAR SİTEDE KÖTÜ Bİ OLAYIN OLMADI VE PAYLAŞIMLARIN GAYET GÜZEL ;)  BENCE MOD OLMAYIDA HAKEDİYOSUN
Gönderen: Force23 - 10 Mart 2007, 16:37:53
Saol kardeş bende senden görmedim.. :)
Gönderen: Nightmare - 10 Mart 2007, 16:39:13
Saol kardeş bende senden görmedim.. :)

eyw kardeşim ztn biz burda turnuva ytkilisi olma olayını eleştiriyoruz ;)