Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

SPOR HABERLERİ => DÜNYADAN FUTBOL => ALMANYA LİGİ HABERLERİ => Konuyu başlatan: LeGeND-MæN - 10 Mart 2007, 22:42:17

Başlık: Yıldıray Baştürk kendine geliyor
Gönderen: LeGeND-MæN - 10 Mart 2007, 22:42:17
Yıldıray Baştürk kendine geliyor
Alman 1. Lig (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk, geçirdiği son sakatlıktan sonra kendisini formda hissettiğini söyledi.

Yıldıray, Bild gazetesine yaptığı açıklamada, uzun süredir sakat olduğu için yeşil sahalardan uzak kaldığını belirterek, ''İki günden bu yana antrenmanlara katılıyorum. Kendimi formda hissediyorum'' dedi.

Borussia Mönchengladbach'a karşı yarın oynayacakları karşılaşmada yer alabileceğini ifade eden Yıldıray, ''Bakalım teknik direktör benim ile ilgili nasıl bir karar verecek. Benim oynamam takım için de iyi bir işaret olur'' şeklinde konuştu.

Takımın menajeri Dieter Hoeness, ligin ikinci yarısında Yıldıray'ın oynamasının çok iyi olacağını, onun gibi bir oyuncunun yerini doldurmanın zor olduğunu belirtti.

Yıldıray'ın Brezilyalı takım arkadaşı Gilberto da, Yıldıray'ın çok önemli bir oyuncu olduğunu, ancak takımın Yıldıray olmadan da iyi oynamayı öğrenebilmesi gerektiğini kaydetti.
Gönderen: Force23 - 17 Mart 2007, 22:18:34
Paylaşım için teşekkürler kardeş...
Gönderen: DeViL - 05 Temmuz 2007, 14:44:53
paylaşımın için saol
Gönderen: LeGeND-MæN - 09 Temmuz 2007, 11:58:22
eyw...
Gönderen: ManSpider111 - 09 Temmuz 2007, 18:51:57
saol haber için