Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => FORUM OYUNLARI => Konuyu başlatan: Burqi - 16 Mart 2007, 01:41:46

Başlık: ...baŞinizdan GeÇen En Garİp Olay...
Gönderen: Burqi - 16 Mart 2007, 01:41:46

herkes her konu hakkında burda başından geçen en garip olayı yazabilir....

kısa olması tercihimizdir... okuması kolay olsun

Gönderen: akyollu - 16 Mart 2007, 11:51:32
kimse yazmamış kardeş benimde Aklıma bi garip olay gelmedi maalesef  ;D ;D ;D
Gönderen: Burqi - 16 Mart 2007, 13:11:00
kimse yazmamış kardeş benimde Aklıma bi garip olay gelmedi maalesef  ;D ;D ;D
daa bügün açtım konuyu
Gönderen: Nightmare - 16 Mart 2007, 16:19:26
izmirde atatürk stadına gs h.berlin maçına giderken otobüste bi çocukla tanıştık bodrumdan gelmiş neyse tam iniyoz otobüs duraga tam yanaşmadı arada boşluk war bizim arkadaş indi sonra ben bir adım attım tam iniyom dibindem fiat doblo geçti plakası yok çalıntı bana çarpıcaktıki tam o anda bodrumdan gelen Arkadaş beni geriye çekti ve bir bakıma hayatımı kurtardı sonra arkadaşlarıma bu olayı anlattıgımda tarif ettgim siyah doblo nun çalıntı oldugunu söylediler şok oldum ...!!! yani bana çarpsa güme gitcektim ALLAH korudu....
Gönderen: champ1on - 16 Mart 2007, 16:33:49
ben evde tektim,annemler annanemin mezarına gitmişti,ben bilgisayar oynarken kafamı bi döndürdüm annanemin ruhunu gördüm.şaşırdım.gözümü açtım,kapadım hala ordaydı.sonra dediki ''ordan kalk başkayere git'' .bende gittim.sonra deprem oldu tam bilgisayar oynadığım yere vazo düştü.eğer annanemin ruhunu görmesem belki bana birşey olacaktı(gerçekten oldu)(bodrumdaydık)annaneme teşekkür ettim o hafta(gerçi şimdi de ediyorum)
Gönderen: Force23 - 16 Mart 2007, 16:50:43
ben evde tektim,annemler annanemin mezarına gitmişti,ben bilgisayar oynarken kafamı bi döndürdüm annanemin ruhunu gördüm.şaşırdım.gözümü açtım,kapadım hala ordaydı.sonra dediki ''ordan kalk başkayere git'' .bende gittim.sonra deprem oldu tam bilgisayar oynadığım yere vazo düştü.eğer annanemin ruhunu görmesem belki bana birşey olacaktı(gerçekten oldu)(bodrumdaydık)annaneme teşekkür ettim o hafta(gerçi şimdi de ediyorum)

Vay be gerçekten ilgi çekici kardeş...
Gönderen: champ1on - 16 Mart 2007, 16:51:19
sonra ben tuvalete gittim tabe ;D
Gönderen: Burqi - 23 Mart 2007, 10:24:40
dün  gece evde tek başımaydım tuvaletten sesler çıtırdılar ama ole çit çit değil cok yukses sesde bi baktıydım bi şey goremedım sora yattımm
Gönderen: C3MALAKKo - 26 Mart 2007, 21:44:50
GEÇEN CUMA SALI PAZARINA GİTTİM SADECE BİR TANE NAR ALMIŞTIM EVE GELDİM İÇİNİ AÇTIM BAKTIM BİN TANE OLMUŞ...ÇOK ŞAŞIRDIM GECELERİ RÜYALARIMA ÇIKTI...

;D ;D ;D ;D
Gönderen: champ1on - 26 Mart 2007, 21:46:03
dün  gece evde tek başımaydım tuvaletten sesler çıtırdılar ama ole çit çit değil cok yukses sesde bi baktıydım bi şey goremedım sora yattımm

burqi korkudan yatağa girmiş ;D
Gönderen: Burqi - 27 Mart 2007, 21:55:57

burqi korkudan yatağa girmiş ;D
auzuzuuauahhahah
Cinmısın la :D
Gönderen: -Qlv- - 31 Mart 2007, 12:36:36
:D

Benim Başımdan Garip Olay Geçmedi

Ama Bugün Halı Saha Maçımda Bi Olay Geçecek Elimi Kana Buluyacam :D
Gönderen: amett - 31 Mart 2007, 13:26:49
evimden çıktım sevgilimin evine gitmek üzere yola çıktım  :D okadr heyacanlıyım kii sankii daha önce hiç gitmemişim  ;D tam böle sokaklarının önündeydim tabe aşıkımda geldi  :D nerde geldi bilmiyom ama geldi  :D :D sora o önden gitti apartmana girerken bende arkasından giricektim o girdi ardından sokağın başından yürümeye başladım kapıya doğru tam apartmana giricektim kii karşıma yaşlı bi amca çıktı  :o :o merdücenden çıkyodum önümde durdu apartmanın sahibiymiş bala bak  :D sora nereye gidiyosun dedi bana ben sevgilimin ismini söleyip tabi sölerken sonuna abla ekledim ..... ablalara gidiyom gibi tabe inandı enayii kız benden 1 yaş küçük dedğim lafa bak  :D :D :D bişey alıp gidicem dedim bi cd aldım ve aşağıya indim beni gördü giderken tabe sokağın karşısına girdim buda bodruma girdi bende yine apartmandan içeri girdim sora aşkıımmm ben geldiimmm devamı bende saklı kalsın  ;D ;D ;D ;D 
Gönderen: Burqi - 01 Nisan 2007, 01:38:02
evimden çıktım sevgilimin evine gitmek üzere yola çıktım  :D okadr heyacanlıyım kii sankii daha önce hiç gitmemişim  ;D tam böle sokaklarının önündeydim tabe aşıkımda geldi  :D nerde geldi bilmiyom ama geldi  :D :D sora o önden gitti apartmana girerken bende arkasından giricektim o girdi ardından sokağın başından yürümeye başladım kapıya doğru tam apartmana giricektim kii karşıma yaşlı bi amca çıktı  :o :o merdücenden çıkyodum önümde durdu apartmanın sahibiymiş bala bak  :D sora nereye gidiyosun dedi bana ben sevgilimin ismini söleyip tabi sölerken sonuna abla ekledim ..... ablalara gidiyom gibi tabe inandı enayii kız benden 1 yaş küçük dedğim lafa bak  :D :D :D bişey alıp gidicem dedim bi cd aldım ve aşağıya indim beni gördü giderken tabe sokağın karşısına girdim buda bodruma girdi bende yine apartmandan içeri girdim sora aşkıımmm ben geldiimmm devamı bende saklı kalsın  ;D ;D ;D ;D 
:D :D
Gönderen: El_NiNo - 01 Nisan 2007, 11:16:58
hehheeeh ;D :D
Gönderen: champ1on - 01 Nisan 2007, 18:46:01
gerisini isteriizz,gerisini isterizzz ;D
Gönderen: -Qlv- - 02 Nisan 2007, 10:40:53
Başka Yokmuuu :D
Gönderen: El_NiNo - 02 Nisan 2007, 17:52:55
evet ya başka yokmu  ;D
Gönderen: -Qlv- - 02 Nisan 2007, 19:46:16
ooo.olmazki hade ama

:D
Gönderen: LeGeND-MæN - 02 Nisan 2007, 22:03:47
bi kere evdeydim babam dediki gece gelcem bi baktım öğlenliğin geldi bana çok garip geldi size ;D :D
Gönderen: El_NiNo - 05 Nisan 2007, 14:45:10
 Garip olaya bak  ;D 
Gönderen: ranoldosemih - 05 Nisan 2007, 14:47:15
ewet cok garip
Gönderen: N0RM - 07 Nisan 2007, 12:43:44

ilginç birşey
Gönderen: LeGeND-MæN - 08 Nisan 2007, 09:25:03
şimdi yoldan geçiyordum kafama 1 ton ağırlığında beton düştü beton paramparça oldu benim kafa hala sapasağlam duruyordu alal kadere bak ;D
Gönderen: HaruN - 08 Nisan 2007, 10:22:30
işte öldürmeyen Allah öldürmez boşuına dememişler  :D
Gönderen: N0RM - 08 Nisan 2007, 10:24:08
Okul bitmişti işte yaz tatiline girdik karne aldım Cuma günü ertesi günü sokağa çıktım cumartesi yani araba çarptı bana ve ayağım alçıya alındı 3 ay boyunca evde oturdum ne balkona çıkabildim nede dışarı hep evdeydim ve okullar açıldı benim ayağım alçıdan çıktı
Gönderen: C3MALAKKo - 08 Nisan 2007, 13:34:45
Okul bitmişti işte yaz tatiline girdik karne aldım Cuma günü ertesi günü sokağa çıktım cumartesi yani araba çarptı bana ve ayağım alçıya alındı 3 ay boyunca evde oturdum ne balkona çıkabildim nede dışarı hep evdeydim ve okullar açıldı benim ayağım alçıdan çıktı

;D ;D ;D
Gönderen: El_NiNo - 08 Nisan 2007, 16:21:26
Bana Anlatmıştın  :D
Gönderen: t-jey - 26 Mayıs 2007, 00:20:50
bir gün evde arkadaşlar oturuyorduk o zmn pc yoktu ps yoktu sadece ateri vardı  :D ateri oynarken arka balkonun perdeleri aşağı düştü camlar kapalıydı kendine kendine açıldı sonra bütün herşey yere düştü biz korkudan dışarı kaçmaya kalkıştık kapı kilitliydi sonra 15 dk felan öle oldu sonra herşey düzeldi bizde anlamadım ama çok korktuk  :-\
Gönderen: sir_safak - 04 Haziran 2007, 14:58:24
valla cok talıhsız bır olay
Gönderen: sir_safak - 04 Haziran 2007, 14:59:39
okul ıle  kıslaya gıtdık ır gun  sona kısladakı   toplu arkadaslardan   farkında olmadan ayrılmıssım   arkama  bakarkan bır  asker sılahlı  ellerını kaldır  nereye gıdıyorsun  dedı  bende okul gezısı  felan anlatana kadar     adamla yuzgoz oluyordum  megersem  cephaneye dogru gıdıyormussum :D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 13 Haziran 2007, 08:32:46
geçtide pek hatırlamıyoru m
Gönderen: Diego - 16 Haziran 2007, 21:29:58
okul ıle  kıslaya gıtdık ır gun  sona kısladakı   toplu arkadaslardan   farkında olmadan ayrılmıssım   arkama  bakarkan bır  asker sılahlı  ellerını kaldır  nereye gıdıyorsun  dedı  bende okul gezısı  felan anlatana kadar     adamla yuzgoz oluyordum  megersem  cephaneye dogru gıdıyormussum :D
ehuehhhoı
Gönderen: N0RM - 17 Haziran 2007, 12:48:51
okul ıle  kıslaya gıtdık ır gun  sona kısladakı   toplu arkadaslardan   farkında olmadan ayrılmıssım   arkama  bakarkan bır  asker sılahlı  ellerını kaldır  nereye gıdıyorsun  dedı  bende okul gezısı  felan anlatana kadar     adamla yuzgoz oluyordum  megersem  cephaneye dogru gıdıyormussum :D

:D :D :D :D :D :D
Gönderen: FeaRLeSs - 18 Temmuz 2007, 02:14:34
hehehehe
Gönderen: Abdullah - 19 Temmuz 2007, 18:31:38
ben bakkala koola almak için çıkmıstım.Yolda birini gordum.çok ilginç
Gönderen: Diego - 19 Temmuz 2007, 20:04:20
:o
Gönderen: ManSpider111 - 19 Temmuz 2007, 21:47:17
:o
Gönderen: FeaRLeSs - 20 Temmuz 2007, 00:09:48
 :o  aaa ne ilginçbende ekmek alıyodum ufolu gördüm
Gönderen: ManSpider111 - 20 Temmuz 2007, 12:16:11
:o  aaa ne ilginçbende ekmek alıyodum ufolu gördüm
ufoo gören masum hanzer ;D
Gönderen: sir_safak - 20 Temmuz 2007, 12:27:31
amma sacmalamıssınız heee
Gönderen: ManSpider111 - 20 Temmuz 2007, 12:28:18
amma sacmalamıssınız heee
dogru saçmalama oyunu var gidin orda saçmalayın ;D ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 20 Temmuz 2007, 16:25:27
aynen haaa
Gönderen: gencfbyusuf - 20 Temmuz 2007, 19:53:46
okul ıle  kıslaya gıtdık ır gun  sona kısladakı   toplu arkadaslardan   farkında olmadan ayrılmıssım   arkama  bakarkan bır  asker sılahlı  ellerını kaldır  nereye gıdıyorsun  dedı  bende okul gezısı  felan anlatana kadar     adamla yuzgoz oluyordum  megersem  cephaneye dogru gıdıyormussum :D
                   allah iilini wersin şafak abi
Gönderen: FeaRLeSs - 20 Temmuz 2007, 20:57:40
hehehehe abi
Gönderen: gencfbyusuf - 21 Temmuz 2007, 14:09:23
abimle köprüden geçioz ayyaşın teki yanına çağırdı bizi bizde sarhoş  diye kafa bulmak için gittik yanına adam ne dedi biliyomusunuz bu dewirde kimseye güwenmeyin özelliklede babalarınıza ben babama güwendim anamı  tikti dedi :D :D :D
Gönderen: FeaRLeSs - 23 Temmuz 2007, 17:00:14
hehhe  sizi mikmedi mi
Gönderen: XeLL - 23 Temmuz 2007, 19:06:29
 ;D ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 24 Temmuz 2007, 01:01:48
 ;D ;D ;D ;D