Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: Alikutay - 19 Mart 2007, 16:24:55

Başlık: ~~Mod Başvurusu~~
Gönderen: Alikutay - 19 Mart 2007, 16:24:55
Ali Kutay

KOZANALİ

kutaykozanali@hotmail.com

oyuncehennemi.com süper modluk oyuncenneti.com admin ve birkaç sitede süper modluk yaptım şu anda hiçbir sitede modluğum yok hepsinden ayrıldım fazla ilgilenemem nedeni ile. pes4 turnuvalar bölümüne mod olmak istiyorum bu bölümle ilgilenebilirim adminler uygun görürse beni :)
Gönderen: YuRY - 19 Mart 2007, 16:32:03
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞ GELDİN KARDEŞİM,

KARDEŞİM BAKILIRISA DENEYİMLİ BİR MODSUN VE MOD OLDUĞUN SİTELERDEN TEK oyuncehennemi.com  BİLİYORUM GÜZEL SİTE BU NEDENLE SENİN MODLUK BAŞVURUN BENİM İÇİN UYGUNDUR SATEN TURNUVA YÖNETCEĞİN İÇİN MSJ SAYSININDA FAZLA OLMASI ÖENMLİ DEĞİL TECRÜBE ÖNEMLİDİR KARDEŞİM BİR SONRAKİ PES 4 TURNUVASI DÜZENLEMEDEN ÖNCE SENLE Bİ KONUŞALIM TMM

BU ARADA İMZAN ÇOK BÜYÜK LÜTFEN KÜÇÜLT  ;)
Gönderen: rdgnblt - 19 Mart 2007, 17:08:06
abi gel çok iyi olur ya  ;D

beraber çalışırız ;)

mod olduğun siteler kaliteli siteler arşivli siteler bence uygundur

ama kararları admin veriyor

bence kabul eder ;)

Gönderen: LeGeND-MæN - 19 Mart 2007, 17:09:16
deneyimin iyimiş inş. olursun ne diyelim
Gönderen: meert - 19 Mart 2007, 17:16:14
deneyimin iyimiş inş. olursun ne diyelim

SANA ATILIYORUM İŞALLAH OLURSUN AMA SEN SİTE MODERATÖRLÜĞÜ İSTİYOSAN BENCE OLAMASSIN ÇÜNKÜ MESAJ SAYIN 10 BİLE DEİL   :P
Gönderen: DeViL - 19 Mart 2007, 17:18:51
turnuva yetkiLisi oLmak için deneyiminin yanında mesaj sayısının da fazLa oLması gerekiyo diye biLiyorum ben..!
Gönderen: m3t3d1nh0 - 19 Mart 2007, 18:08:31
Arkadaslar sadece bölüm modlugu istiyor turnuva yetkilisi fln değil oke
Gönderen: Alikutay - 19 Mart 2007, 21:08:02
ÖNCELİKLE SİTEMİZE HOŞ GELDİN KARDEŞİM,

KARDEŞİM BAKILIRISA DENEYİMLİ BİR MODSUN VE MOD OLDUĞUN SİTELERDEN TEK oyuncehennemi.com  BİLİYORUM GÜZEL SİTE BU NEDENLE SENİN MODLUK BAŞVURUN BENİM İÇİN UYGUNDUR SATEN TURNUVA YÖNETCEĞİN İÇİN MSJ SAYSININDA FAZLA OLMASI ÖENMLİ DEĞİL TECRÜBE ÖNEMLİDİR KARDEŞİM BİR SONRAKİ PES 4 TURNUVASI DÜZENLEMEDEN ÖNCE SENLE Bİ KONUŞALIM TMM

BU ARADA İMZAN ÇOK BÜYÜK LÜTFEN KÜÇÜLT  ;)

hoşbulduk. başwurumu değerlendirdiğiniz için teşekkürler.
tmm imzamı en kısa zamanda düzelteceğim
Gönderen: DeViL - 19 Mart 2007, 21:54:04
Arkadaslar sadece bölüm modlugu istiyor turnuva yetkilisi fln değil oke
afedersin kardeşim yanLış anLamışım..
Gönderen: C3MALAKKo - 20 Mart 2007, 10:15:41
Kardeşim her nereye mod olursan ol fark etmez bunun için en az 500 mesajın olması lazım... banada zamanında aynısı olmustu ;)
Gönderen: Force23 - 20 Mart 2007, 16:16:13
Umarım isteğin gerçekleşir kardeş...
Gönderen: FeaRLeSs - 21 Mart 2007, 16:56:29
abi nasıl oluyor ben anlamıyorum benim 200 mesajım vardı bende tecrubesiz sayılmam fakat 250 olana kadar bekledik haksızlık olur bence....
Gönderen: YuRY - 21 Mart 2007, 16:57:42
abi nasıl oluyor ben anlamıyorum benim 200 mesajım vardı bende tecrubesiz sayılmam fakat 250 olana kadar bekledik haksızlık olur bence....

KARDEŞİM SATEN TURNUVA YETKİLİSİ OLMUYACAK SADECE PES 4 TURNUVARINDA YER ALCAK O KADAR VE TABİDE EN AZ 100 MSJ YAZMASI LAĞZIM ÇÜNÜ SADECE Bİ BÖLÜM İÇİN İSTİYOR
Gönderen: FeaRLeSs - 21 Mart 2007, 16:58:28
aga aadamın kAÇmesajı var görmüyormusun?
Gönderen: YuRY - 21 Mart 2007, 16:59:43
aga aadamın kAÇmesajı var görmüyormusun?

SATEN DAHA MOD YAPMADIM  DÜŞÜNÜRÜM DEDİM
Gönderen: FeaRLeSs - 21 Mart 2007, 17:01:33
oke aga siz bilirsiniz mesaj sayısı 5 online süresi yok sayılabilir birde paylaşım yok üye olduğu gibi modluk için başvurmaya gelmiş kardeşim azcık mesaj yazın sonra gelin...
Gönderen: Alikutay - 21 Mart 2007, 21:04:51
oke aga siz bilirsiniz mesaj sayısı 5 online süresi yok sayılabilir birde paylaşım yok üye olduğu gibi modluk için başvurmaya gelmiş kardeşim azcık mesaj yazın sonra gelin...
bence modlukta mesaj sayisi önemli değil eski mod olduğum sitelerde mod olmak isteyenler foruma abuk sabuk şeyler yazıp boş yere kirletiyolardı, deil online süreme gelince ben sadece akşamları girebilirim,siteye başta başwurumu yaparken demiştim forumla fazla ilgilenemem die onun için turnuvalar bölümüne mod olmak istiorum die belirtmiştim ;)
Gönderen: Nightmare - 22 Mart 2007, 00:21:48
bence modlukta mesaj sayisi önemli değil eski mod olduğum sitelerde mod olmak isteyenler foruma abuk sabuk şeyler yazıp boş yere kirletiyolardı, deil online süreme gelince ben sadece akşamları girebilirim,siteye başta başwurumu yaparken demiştim forumla fazla ilgilenemem die onun için turnuvalar bölümüne mod olmak istiorum die belirtmiştim ;)

forum ile ilgilenemeyen turnuvalar forumu ile nasıl ilgilencek ?
Gönderen: FeaRLeSs - 22 Mart 2007, 14:28:14
abim konuştukça batıyon bu gidişler 1000 mesaj atsan olamassın...
Gönderen: Alikutay - 22 Mart 2007, 19:52:37
abim konuştukça batıyon bu gidişler 1000 mesaj atsan olamassın...
  :-\ :-\ :-\
Gönderen: Hamza - 23 Mart 2007, 17:17:46
Ali Kutay

KOZANALİ

kutaykozanali@hotmail.com

oyuncehennemi.com süper modluk oyuncenneti.com admin ve birkaç sitede süper modluk yaptım şu anda hiçbir sitede modluğum yok hepsinden ayrıldım fazla ilgilenemem nedeni ile. pes4 turnuvalar bölümüne mod olmak istiyorum bu bölümle ilgilenebilirim adminler uygun görürse beni :)

pes 4 turnuvalari bölümünde moderatörlük yapabilmen için minumum 500 mesajinin olmasi gerekiyor kardeşim . bunun için yapman gerekenleri msnde konuşabiliriz .

müsaid olduğun zaman haber vermeyi unutma , oyunsiteniz@hotmail.com ' da seni bekliyor olacağim ;)
Gönderen: rdgnblt - 23 Mart 2007, 17:47:14
beş yüz baya bi çok abi senn şunu 250 yap ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 28 Mart 2007, 21:43:19
1 haftadır adam 20 olmuş demekki seneye olur 500
Gönderen: Alikutay - 28 Mart 2007, 23:55:18
1 haftadır adam 20 olmuş demekki seneye olur 500
nie böle cins cins mesajlar yazıosun >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Gönderen: rdgnblt - 29 Mart 2007, 00:02:33