Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => UEFA CHAMPİONS LEAGUE 2006-07 TURNUVALARI => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => OYUNSİTENİZ CL 06/07 EURO LİG => Konuyu başlatan: YuRY - 21 Nisan 2007, 06:28:16

Başlık: MENEJER BASIN TOPLANTI BÖLÜMÜ
Gönderen: YuRY - 21 Nisan 2007, 06:28:16
ARKADAŞLAR BU BÖLÜMDE KENDİNİZ TAKIMLARINIZIN TEKNİK ADAMLARI OLARAK TAKIMLARINIZI GİDİŞATI VB. DURUMLARI AÇSINDAN YORUMLARINIZI EŞLEŞTİRİLERİNİZİ BEKLİYORUM.

AMAÇ LİGİMİZİ ZEVKLİ BİR HALE GETİRMEKTİR.
Gönderen: YuRY - 21 Nisan 2007, 06:33:29
REAL MADRİD MENEJERİ OLARAK LİGDE İDDAMIZI SÜRDÜRECEĞİZ SON HAFTAYA KADAR TÜM RAKİPLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM İLK HAFTA LİVERPOOL MAÇINI İÇİN ÇOK HAZIRLANDIK ALMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ KORK BİZDEN LİVERPOOL  ;)
Gönderen: Nightmare - 21 Nisan 2007, 10:46:10
Lyonu Rahat Geçeçegimize inanıyorum ... ;)
Gönderen: Resuced - 21 Nisan 2007, 11:07:43
Juventus olarak nekadar zor gunler gecirsekde ligdeki iddamiz diyer herkezden fazladir . tum takimlara basarilar ilk maçımızı fatklı olmasini diliyoruz . :D:D
Gönderen: tugkan - 21 Nisan 2007, 19:42:42
ne kadar lyon olsakta bu sene fransadaa sampiyon olduk ve barca ve milan maclarini alicagimzia inaniyorum yi yinecemigize inaniyorummm
Gönderen: HaruN - 22 Nisan 2007, 09:04:19
B.munihin  yeni çiçegi burnunda menajeri olarak takımda revizyona gttim kadroyu gençleştirdim  :P

ve ligede iddalı giriorm şampionluk hedefliorm 2 .cilik benım için başarısızlıktır

ilk hafta chelsea ile yapıcam zor geçicek ama alacagımıza inanıorm  :)

((( ÇOK BÜYÜK BİR CAMİAYIZ ))   :D :D
Gönderen: BoJanqles - 22 Nisan 2007, 19:08:57
REAL MADRİD MENEJERİ OLARAK LİGDE İDDAMIZI SÜRDÜRECEĞİZ SON HAFTAYA KADAR TÜM RAKİPLERİMİZE BAŞARILAR DİLİYORUM İLK HAFTA LİVERPOOL MAÇINI İÇİN ÇOK HAZIRLANDIK ALMAK İÇİN ÇIKACAĞIZ KORK BİZDEN LİVERPOOL  ;)

Real madrid maçı için gerçektende çok çalışıyoruz.maçın zevkli ve zorlu geçeceiğini ve iki takımında kalitesine yakışan bir maç olacağını düşünüyorum ve sözlerimi Real Madrid'e başarılar dileyerek noktalıyorum... ;) :)[/b]
Gönderen: Hamza - 22 Nisan 2007, 23:30:39
birinci haftadaki rakibimiz milan karşısında sahaya mutlak 3 puan parolasiyla çıkip lige oldukça güzel bir başlangiç yapmayi istiyoruz . fakat bu tahmin ettiğimiz kadar kolay olmayacak . rakibimizde en az bizim kadar üç puani istiyor olacaktir. her ne olursa olsun ben oyuncularima güveniyorum ve bu maçtan galibiyetle ayrilip devler ligine adımıza yakişir bir başlangiç yapacağimiza inanmaktayim
Gönderen: Abdullah - 24 Nisan 2007, 19:31:58
Biz takımımız olark champion leage kayıt yerini yakın farkla kaçırdık.bu nedenden dolayı teknik elemanları çıkarttık.Seneye korkun bizden  :D
Gönderen: DeViL - 25 Nisan 2007, 15:00:26
İlk iki haftada Bayern Münih ve Real Madrid gibi zorlu rakiplerimizi mağlup ederek yolumuzda ilerlemekteyiz... Tüm camiamızla birlikte şampiyonluk yolunda emin adımlarla yürüyeceğimize inaniyoruz. Oyuncularım ve yardımcılarım ilk iki haftada alınan galibiyetlere bakarak kendilerini bırakmasınlar. Çünkü önümüzde uzun bir maraton var ve biz bu maratonu 1. ve Şampiyon olarak bitirmek istiyoruz..!
Gönderen: Hamza - 26 Nisan 2007, 18:54:56
Birinci haftadaki zorlu rakibimiz milan karşısında almiş olduğumuz 2-0 lik galibiyetten ötürü tüm oyuncularimi ayrı ayrı kutlamak istiyorum . 90 dakika boyunca 11 futbolcumuzda oyun disiplininden hiç bir zaman kopmayip son düdük çalana kadar ellerinden geleni yaptilar .

Devler ligine güzel bir başlangiç yapmiş olduğumuzdan ötürü teknik heyet olarak oldukça mutluyuz . umarim kalan haftalarda da ayrı başariyi yakalayip fire vermeden yolumuza devam ederiz .
Gönderen: YuRY - 26 Nisan 2007, 19:48:54
REAL MADRİD TENİK ADAMI OLARAK İLK 2 HAFTADA 3 PUAN ALDIK ŞANSIZ BİR ŞEKİLDE CHELSEA YA BOYUN EYDİK AMA LİGDE İDDAMIZI SONUNA KADAR SÜRDÜRECEĞİZ BUNU BÜTÜN RAKİPLERİMİZ BİLSİNLER  ARTIK HER MAÇA FİNAL HAVASINDA ÇIKARAK MAÇLARIMIZI KAZANMAYA BAKACAĞIZ 4.HAFTADAKİ VALENCİA GALİBİYETİDE İYİ GELDİ TAKIMA 3.HAFTADA DA MİLAN I YENEREK GALİBİYET SERİSİNİ SÜRDÜRECEĞİZ

SAYGILARIMLA KORSAN06 ( REAL MADRİD MENEJERİ )
Gönderen: BoJanqles - 26 Nisan 2007, 20:55:05
      İlk 2 haftada isteiğimiz oyunu ortaya koyamadık kabul ediyoruz.Fakat artık puan kaybetmeyi hiç ama hiç istemiyoruz artık lige bir yerden asılmak lazım ve biz bunu 3. haftadaki Barcelona maçı ile gerçekleştirmeyi planlıyoruz inanıyorum bu maçta hiç kolay olmayacak ama yeneceğimizi düşünüyorum ve takımıma güveniyorum.Milan takımı içinde aynı şeyler geçerlidir.Hafta içinde Milan ve Barcelona karşılaşmalarına çok çalıştık.Çalışmanın ve azmin meyvesini alacağımızı düşünüyorum.2 Takıma da başarılar diliyorum.....

Saygılar Liverpool Teknik Direktörü
Zimap_92
[/b]
Gönderen: Nightmare - 27 Nisan 2007, 17:21:34
Bence Liverpool Menajeri Planını Milan Maçına ertelemeli... Çünkü Barça Yenilgisiz Şampiyonlugu Hedefliyor....
Gönderen: Hamza - 27 Nisan 2007, 17:23:29
2. haftadaki rakibimiz olan Valencia karşısında almiş olduğumuz üç puandan dolayi oldukça mutluyuz . ilk iki haftada fire vermeden toplamiş olduğumuz 6 puan şampiyonluk yolunda ekibimizin ne kadar iddiali olduğunu gözler önüne seriyor . umarim kalan haftalarda da ayni başariyi gösterip lig bitiminde hedeflediğimiz yere ulaşiriz
Gönderen: HaruN - 27 Nisan 2007, 18:13:44
ilk iki haftada aldıgımız kötü skorlar nedeni ile üzgünüz futbolcularda bi isteksizlik var ve buna şanssızlık da eklenince böle bi tablo ortaya çıktı önümüzdeki haftalarda bunu telafi edecegimize inanıorum !
Gönderen: Nightmare - 27 Nisan 2007, 18:22:49
ilk iki haftada aldıgımız kötü skorlar nedeni ile üzgünüz futbolcularda bi isteksizlik var ve buna şanssızlık da eklenince böle bi tablo ortaya çıktı önümüzdeki haftalarda bunu telafi edecegimize inanıorum !

Fabregas Adlı Menajerin Yeteneklerine İnanıyorum Ve Bence B.munich ligte 2. olacak kapasitede bir takım ... ;)
Gönderen: HaruN - 27 Nisan 2007, 18:30:58

Fabregas Adlı Menajerin Yeteneklerine İnanıyorum Ve Bence B.munich ligte 2. olacak kapasitede bir takım ... ;)
saol kardeşim inş  ;)
Gönderen: Hamza - 27 Nisan 2007, 18:39:10
3 . Hafta Karşılaşmasi bitimi İnter Manegar 'ı Hamza'nın basin toplantisi :  

" Ligimizin Şampiyonluğa oynayan iddiali ekiplerinden arsenal ( xsideboy ) karşısında almiş olduğumuz 7 - 5 ' lik galibiyetten sonra oyuncularimın kendilerine olan güvenleri bir kat daha artmiş oldu .

Üç Haftada toplamiş olduğumuz 9 puan ile büyük bir olasilikla liderlik koltuğuna oturmuş olacağiz . Artik kazandiğimiz puanlarin hiç birinin tesadüf olmadiğini , Ligimizin en zorlu ekiplerinden bir tanesi olan Arsenal karşısında alinan 7 gollü galibiyetin ardindan herkes görmüş oldu . umarim bu yüksek performansimizin devami da gelecektir . üçüncü haftada oturmuş olduğumuz liderlik koltuğunu hiç bir zaman kaptirmamak en büyük temennimiz

Şimdi önümüzde zorlu Milan deplasmani bulunuyor . oyuncularimizın Arsenal karşısında almiş olduklari galibiyeti tamamen unutup bu karşılaşmaya konsantre olmasi gerekiyor .

Hazirliklarimizi bir günlük aranin ardindan yapacağimiz Çift Kale maçla sürdüreceğiz .

Gönderen: YuRY - 27 Nisan 2007, 19:16:35
REAL MADRİD AİLESİ OLARAK :

3 MAÇDA ALIĞIMIZ 6 PUANDAN MEMNUNUZ VE MİLAN MAÇINIDA ALIP SERİMİZE DEVAM ETMEK İSTİYORUZ LİGDE ZORLU MAÇLARIMIZ OLCAKTIR TABİ BU MAÇLARA ÖNLEMLERİMİZDE OLCAKTIR İNTER ÇOK İYİ GİDİYOR İNTER LE YAPCAIĞIMIZ HAFTAYI MERAKLA BEKLİYORUM SAYGILARIMLA KORSAN06
Gönderen: HaruN - 27 Nisan 2007, 19:18:12
5.2 lik valencia maglubiyetinden sonra bayernde sular durulmuyor fakat bu maçta biraz şanssız olsada bayern kaybedilen puanların telafisi çok zor artık !

bugün divan toplantısı olucak bayernde takım çalkalanıor  :D  menajer FABREGAS  takımda istenmeyen adam ilan edildi  :D :D :D
Gönderen: HaruN - 29 Nisan 2007, 00:13:51
9.3 LÜK İNTER MAÇINDAN SONRA BAYERN UZUN SÜREDEN SONRA HATTA İLK DEFA ÜÇ PUANLA TANIŞTI DEVAMININ GELECEGİNE İNANDIGINI SÖYLEYEN FABREGAS YÖNETİCLERİN VE BAŞKANINDA KIZGINLIGINI AZ DA OLSA GİDERDİ ÇÜNKİ İNTER GİBİ 3 TE 3 YAPAN BİR TAKIMI 9.3 MAGLUP ETTİ

FABREGAS MAÇI YENDİKLERİ İÇİN FUTBOLCULARINA 1 GÜN İZİN VERDİ
ERTESİ GÜN MUNİH OLİMPİYAT STADINDA YAPILACAK ÇİFT KALE MAÇLA Bİ SONRAKİ MAÇIN HAZIRLIKLARINA BAŞLANACAK
Gönderen: mert961 - 29 Nisan 2007, 13:38:26
man.utd menejeri olarak takımımın 2 maçta aldığı farklı galibiyetlerle mutlu oldum ama tek sorunumuz sadece turnuva maçlarında şampiyonlar ligi oynamamız takımımı geliştirme şansı bulamıyorum malesef hedefim ligi ilk 3 içinde tamamlamak..
resuced bekliorum kardeşim msn den yazdım cvp wermedin ;)
Gönderen: DeViL - 29 Nisan 2007, 19:29:35
İlk iki maçta almış olduğum galibiyetlerden sonra üst üste Barcelona ve Manchester United gibi zorlu rakipler karşısında aldığımız mağlubiyetler teknik heyeti , taraftarları ve oyuncularımızın morallerini gerçekten çok büyük derecede bozdu... Ama önümüzde daha uzun bir yol var ve biz bu uzun yolda takılmadan koşacağız ve ligin üst sıralarında bir yer edineceğimize inaniyorum. Buna sadece ben değil oyuncularımın ve taraftarlarında inanması gerekiyor. Bundan sonra maç kaybetmemek için elimizden gelen herşeyi yapacağız...!

Saygılarımla Chelsea Teknik Direktörü Devil
Gönderen: Nightmare - 29 Nisan 2007, 22:46:29
İlk 4 Hafta Bekledigim Gibi Gitmedi Açıkcası Ben Daha Farklı Galibiyetler Bekliyorumdum Özellikle Chelsea Maçında Çok Kaçırdım Chelsea Bu Futbolla İlk 5 e Giremez...Beni Zorlayacak Tek Şey Champions League Yi Sadece Bu Turnuvada Oynuyor Olmam Ama Bu Bile Benim İçin Barcelona Gibi BÜYÜK bir klüp İçin Mazeret Olamaz Hedefimiz Daha Öncede Belirttigimiz Gibi Ligi Yenilmeden Tamamlamaktır...
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Nisan 2007, 20:02:23
5.2 lik valencia maglubiyetinden sonra bayernde sular durulmuyor fakat bu maçta biraz şanssız olsada bayern kaybedilen puanların telafisi çok zor artık !

bugün divan toplantısı olucak bayernde takım çalkalanıor  :D  menajer FABREGAS  takımda istenmeyen adam ilan edildi  :D :D :D

:D :D :D
Gönderen: YuRY - 30 Nisan 2007, 20:41:34
5 ve 6.haftalara baktığımızda en zorlancak takım valencia 5.hafta man united 6.hafta ise barce iel maç yapcak çok zor olcak maçları tabi valencia nın puan kaybetmesi bizim için iyi olabilir ancak bir yönden de kötü olur puan farkı artar lider iel o nedenle valencia alsın diyoruz yoksa bu iki takım birbirleri ile maç yapmadan durmuyacaklar bizde takıpdeyiz tabiki 3 paun fark var ama o farkıda zamanla kaptcaz ve liderliğe doğru gitcez  ;)
Gönderen: HaruN - 30 Nisan 2007, 22:29:50
önümüzde zorlu bir juventus maçı var bayern kafilesi bugün antremandan sonra italyaya uçuyor  :D

3 puan hedefinde olan fabregas sonraki real madrid maçı içinse zor ama 3 puanı alacagımıza inanıyorum dedi 
Gönderen: BoJanqles - 01 Mayıs 2007, 00:05:36
     3. Haftada şanssızlık olarak gördüğüm Barcelona yenilgisinden sonra artık takımca bu gidişata bir dur demek istiyoruz!!Bundan sonra her maça final havasında çıkacağız ve canla başla mücadele edeceğiz..5. Haftada karşılaşacağımız Lyon karşısına mutlak galibiyet parolası ile çıkıyoruz ve 3 puanı alacağımıza inanıyoruz.

Liverpool Yönetimi zimap_92
Gönderen: C3MALAKKo - 01 Mayıs 2007, 16:15:39
Biz takımımız olark champion leage kayıt yerini yakın farkla kaçırdık.bu nedenden dolayı teknik elemanları çıkarttık.Seneye korkun bizden  :D

:D :D :D :D ;D ;D ;D :D :D :D
Gönderen: HaruN - 01 Mayıs 2007, 18:22:59
ilk 3 haftadaki hayal kırıklıgını yavaş yavaş telafi edioruz inter galibiyetinden sonra juventusuda 7.3 gibi iyi bir skorlar kazanan bayernli futbolculara başkandan galibiyet primi geldi

taşları yavaş yavaş yerine oturtan bayernde bugün basına kapalı olarak yapılacak antremanda real madrid maçı hazırlıklarına başlanacak

menajer Fabregas !
Gönderen: HaruN - 01 Mayıs 2007, 22:18:16
bir önceki maçta futbolcularına prim sözü veren başkan r.madridin 4-0 maglup edilmesi üzerine kesenin azını açtı

(( dün gece takım halinde başkan ile birlikte yemek yiyen futbolcular ve menajer fabregas önümüz açık dedi ilk 3 haftada alınan kötü skorları yeni yeni telafi eden menajer fabregas daha alıcak çok puanımız var dedi ve takımda kalı kalmıcagı yönündeki sorularıda  :D başkanla böle bişi knşmadım dedi ve şimdilik burdayım dedi ve bayernle daha çok işler yapıcaz dedi  :D

basına açık yapılan antremanda futbolcuların istekli olmarı dikkati çekti şu anda herşey yolunda bayernde ...

Gönderen: WolborQ - 01 Mayıs 2007, 23:08:13
valencianın teknik tirektörü deişmesi üzeirne yerine yetenekli ugur getirldi....

ilk maçında barcayı gol yağmuruna tutan valencia  süper formunu ilerletmek isitoo
Gönderen: YuRY - 02 Mayıs 2007, 18:30:27
5 VE 6.HAFTALARDAKİ FARKLI MALÜBİYETLERDEN SONRA TAKIMDA DEĞİŞİKLİKLERE GİDİLECEKTİR BİR ÇOK OYUNCU TAKIMDAN YERİ DEĞİŞKCEKTİR BUNALRA ÖRNEK VERİRSEK ROBİNHO + NİSTELROOY +R.CARLOS VB BÖYLE YILDIZ OYUNCULARIN YERİEN GENÇ OYUNCULAR ALCAKTIR BASINA DUYURULUR DİĞER HAFTALARDA MUTLAK GALİBİYET İÇİN ÇIKACAĞIZ. BİRDE TAKTİKSEL DEĞİŞİKLERDE OLCAKTIR TAKIMDA

SAYGILARIMLA KORSAN06
Gönderen: Hamza - 02 Mayıs 2007, 23:28:29
İlk üç hafta alinan 9 puanin ardindan oynanilan son 2 karşılaşmadan farklı mağlubiyetler alan İnter'in daha fazla puan kaybetmeye tahammülü bulunmuyor .

teknik heyet olarak alinan bu mağlubiyetleri oyuncularimizin ilk üç haftada elde etmiş olduklari galibiyetlere güvenerek rehavete girmelerine bağliyoruz . bundan sonraki tüm maçlarimiza ayni disiplin ile çıkıp hiç bir zaman rakiplerimizi küçümsememiz gerekmektedir .

bu sebeple önümüzdeki Chelsea karşıklaşmasi bizim için büyük önem taşiyor . bu maça sahadan mutlak 3 puan ile ayrilma parolasiyla çıkıp 6. maçimizda 12. puanimizi almayi hedefliyeceğiz
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 00:28:19
Valencianın Yeni Menajeri Ugur u Çok Yükseklerde Görüyorum Yüksekler Kaygandır Ugur Adlı Menajere Dikkatli Olmasını Öneririm... Barcelonanın Gerçek Gücü Bu Deyil Hedefimiz Bütün Maçları Kazanıp Şampiyon Olmak 2.lik ...DÜŞÜNÜLEMEZ...!!
Gönderen: WolborQ - 03 Mayıs 2007, 09:28:38
Valencianın Yeni Menajeri Ugur u Çok Yükseklerde Görüyorum Yüksekler Kaygandır Ugur Adlı Menajere Dikkatli Olmasını Öneririm... Barcelonanın Gerçek Gücü Bu Deyil Hedefimiz Bütün Maçları Kazanıp Şampiyon Olmak 2.lik ...DÜŞÜNÜLEMEZ...!!
Valencianın bu yüksek perfonmansı ile bizi kimse durduramaz ....maç sonuçlarındanda belli oluyor...Kendine güvenmiş bir takımımız var eğer ben sezon başından beri ligde olsaydım belki dahada ilerde olcaktım......artık önümüzdeki maçlara bakıyorum....nou campta ki galibiyetimi oyuncularımla kutladım .....İDDAA EDİYORUM YA  1. YA 1. BAŞKA ÇARE YOK
Gönderen: BoJanqles - 03 Mayıs 2007, 15:38:11
    Liverpool un bu çok kötü gidişi tabikide beni, teknik heyeti ve oyuncularımı çok üzüyor.Maçlarda öne geçmemize rağmen üstünlüğümüzü koruyamıyoruz.Şuan da oyuncularımın morali çok kötü.Artık bişeyler yapmaya başlamalıyız.Üstümüzdeki bu şanssızlığı Lyon karşısında atmayı düşünüyoruz.İnşallah isteiğimizi gerçekleştirebilriz.Bu aralar tarafın büyük desteğine ittiyacımız var.

zimap_92 Liverpool Teknik Direktör
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 21:13:08
Valencia Menajeri 1.likten Bahsediyor... :D Sadece Gülüyorum Valencia 1. Olsun Ben Şapkamı Yerim...
Gönderen: YuRY - 03 Mayıs 2007, 21:14:51
Valencia Menajeri 1.likten Bahsediyor... :D Sadece Gülüyorum Valencia 1. Olsun Ben Şapkamı Yerim...

neden acaba bence uygun ve iyi de oynuyor aldığı sonuçlardan da belli değil mi ?
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 21:22:16

neden acaba bence uygun ve iyi de oynuyor aldığı sonuçlardan da belli değil mi ?

Bu Senin Görüşün Ben Kötü Oynuyor Demedim Bencede Çok İyi Bir Oyuncu Ama Lige Geç Geldi Dikkatini Çekerse Onun İçin Ve Takımı Her Hafta Kazancak Kadar İyi Bir Takım Deyil..  ;) Ayrıca Tasası Sanamı Düştü Onu Anlamadım...
Gönderen: YuRY - 03 Mayıs 2007, 21:27:08

Bu Senin Görüşün Ben Kötü Oynuyor Demedim Bencede Çok İyi Bir Oyuncu Ama Lige Geç Geldi Dikkatini Çekerse Onun İçin Ve Takımı Her Hafta Kazancak Kadar İyi Bir Takım Deyil..  ;) Ayrıca Tasası Sanamı Düştü Onu Anlamadım...

lütfen daha dikkatli konuş benimle  ;) ( fifaya başvurcam devam edersen )  ;D
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 21:30:06

lütfen daha dikkatli konuş benimle  ;) ( fifaya başvurcam devam edersen )  ;D

:D:D:D
Gönderen: HaruN - 03 Mayıs 2007, 22:47:56
FLAŞ FALAŞ .....R.MADRİDE VE VE BARCAYA 1 ER MAÇ SAHA KAPATMA CEZASI GELDİ !!!   :D :D

ben şikayet ettim  :)
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 22:49:18
FLAŞ FALAŞ .....R.MADRİDE VE VE BARCAYA 1 ER MAÇ SAHA KAPATMA CEZASI GELDİ !!!   :D :D

;D ;D ;D
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 22:49:44
Fifaya Savunmamı Verdim Cezanın İndirilmesini Bekliyorum...
Gönderen: HaruN - 03 Mayıs 2007, 22:51:41
Bayern munihte işler gerçekten çok iyi fabregas ilk 3 haftada aldıgı kötü sonuçları son 4 haftadaki maçlarını kazanarak telafi etmeye devam edioyor fabreags takıma yeni yeni alışmaya başladım dedi arkasıda gelecek dedi

2.1 lik lyon galibiyeti taraftarı çosturdu klubün resmi internet sitesinde fabregasa övgüler yagdırıldı  :D

yarın ingiltereye uçacak olan fabregas ve ögrencileri tamamıyla liverpool maçına konsantre olmuş durumldalar

COACH FABREGAS ---- THE BAYERN MUNIH
Gönderen: HaruN - 03 Mayıs 2007, 22:52:38
BEKLE sen belki bişi çıkar olm yüksek yerlerde tanıdıklarım var ne yapsan kar etmez  :D :D
Gönderen: Nightmare - 03 Mayıs 2007, 22:54:41
BEKLE sen belki bişi çıkar olm yüksek yerlerde tanıdıklarım var ne yapsan kar etmez  :D :D

;D ;D
Gönderen: WolborQ - 03 Mayıs 2007, 22:56:15
saol korsan kardeş desteklediğin içinnn.........evt night haklı olabilriisn ama lig sonunda görüşecezz
Gönderen: WolborQ - 03 Mayıs 2007, 23:42:25
üst üste 3. maçındada galip gelen valencia durmak bilmio .......teknik tirektör ugur :: takımım süper  inancımız varr kazanmak zorundayız..inşllah 1. olcaz diğer rakiblerimzi bozguna uğratcaz
Gönderen: YuRY - 04 Mayıs 2007, 06:14:10
FLAŞ FALAŞ .....R.MADRİDE VE VE BARCAYA 1 ER MAÇ SAHA KAPATMA CEZASI GELDİ !!!   :D :D

:D UEFA KRİTERLERİNE GÖRE HAMZA YA ŞİKAYET ETME HAKKIMIZ VAR   ;D

SAYGILARIMLA KORSAN06
Gönderen: YuRY - 04 Mayıs 2007, 06:16:55
5 VE 6.HAFTALARDA ALDIĞIM KÖTÜ SKORLAR BENİ TAKTİK DEĞİŞİKLİĞİ VE KADRODA YAPILANDIRMAYA GÖTÜRMÜŞTÜ ONUDA YAPTIM YENİ TAKTİK VE YENİ DÜZENLİ GENÇ OYUNCULARIMLA ÇIKTIĞIM İNTER MAÇINDA MUTLU SONA ULAŞTIM 6-2 YENEREK SON MAÇDA GOL ATAMAMIŞTIM RAHATLAMIŞ OLDUM Bİ YÖNDEN TABİ BÖYLE DE KALMIYACAĞIM VE ÖNÜMÜZDEKİ JUVE MAÇINIDA ALIP LİGDE ÜST SIRALARI HEDEFLİYECEĞİZ LİGİN İLK YARSININ BİTMESİNE 3 HAFTALIK BİR ZAMAN KALDI BU ZAMANDA ÇOK ZORLU MAÇLARIMIZ OLCAK ONLARDA İYİ SKORLAR ALIP DEVREYİ ÇOK İYİ BİR BİÇİMDE KAPATMAK İSTİYORUZ

SAYGILARIMLA KORSAN06
Gönderen: HaruN - 04 Mayıs 2007, 18:46:44
BAYERN GALİBİYETLERE VE FARKA DOYMUYOR ZORLU GEÇEN 2.1 LİK YON GALİBİYETİNDEN SONRA LİVERPOLU 8.0 GİBİ Bİ SKORLA YENEN OYUNCULARI TEKER TEKER TEBRİK EDİORM İNŞ DAHA İİ YERLERE GELİCEZ İLK 3 HAFTADA ALDIGIMIZ YENİLGİLER BENİ VE ÖGRENCİLERİMİ ATEŞLEDİ VE TARAFTARIMIZDA KÖTÜ GÜNÜZMÜZDE YANIMIZDAYDI VE ŞİMDİ BU SEVİNCİ VE GALİBİYETLERİ ONLARA ARMAGAN EDİYORUZ ÇÜNKİ ONLAR BUNLARI FAZLASI İLE HAKETTİ

DÜN GECE GEÇ SAATLERDE İNGİLTEREDEN DÖNEN FUTBOLCULARI VE TEKNİK HEYETİ TARAFTARLAR ÇİÇEKLERLE KARŞILADILAR ÖZELLİKLE PODOLSKİ VE MAKAAY A BÜYÜK İLGİ VARDI

COACH FABREGAS -- THE BAYERN MUNIH
Gönderen: Nightmare - 05 Mayıs 2007, 11:27:30
İlk 6 Haftalık Periyotta Takımı Daha defansif oynatmaya çalıştım tek forver oynuyordum fakat baktımki özellikle valencia maçından sonra gol pozisyonuna giremez olmuşum ve 7. hafta karşılaşmasında artık yeter dedim çünkü attıgım gol 16 yedigim 15 ve 7.hafta maçında inter karşısında daha hücuma yönelik bir oyun sergiledim ve 10 kişi kalmama ragmen 5 gol attım bundan sonra böyle...
Gönderen: YuRY - 06 Mayıs 2007, 06:42:26
LİGDE 6.HAFTA SONUNDA 5. SIRAYA DÜŞEN TAKIMIMIZ YAKIN ZAMANDA 5 VE 6.HAFTALARDA ALDIĞI SKORLARI TEMİN EDECEKTİR TARAFTARIMIZ VE TEKNİK HEYETİMİZ BİZE GÜVENSİN LİGDE EN AZ İLK 5 İ HEDEFLİYORUZ  ;)

SAYGILARIMLA KORSAN06 ( REAL MADRİD )
Gönderen: YuRY - 07 Mayıs 2007, 20:26:12
7 VE 8.HAFTALARDA ALDIĞIM GALİBİYETLERDEN SONRA 9 VE 10.HAFTADA ÇOK ZORLU MAÇLARA ÇIAKCAĞIM LİGDE İLK İKİ SIRADA YER ALAN MAN UNİTED VE BARCA İLE YAPACAĞIM MAÇLAR BENİ KUŞKULANDIRIYO BU İKİ MAÇDAN 3 PUAN ALSAM BİLE ÇOK İYİ OLCAKTIR TABİKİ AMACIZMI 6 PUAN AMA EN KÖTÜ 3 OLSUN İSTİYORUZ VE BAŞARACAĞIMZIDA İNANIYORUZ

SAYGILARIMLA KORSAN06 (REAL MADRİD)
Gönderen: sinyordemir - 07 Mayıs 2007, 21:17:43
TAKIMIN BAŞINA YENİ GELDİM JUVENTUS BİR BATAĞIN İÇİNDE SON SIRALARDA AMA JUVEYİ BU BATAKLIKTAN KURTARACAĞIMA İNANIYORUM OYUNCULARIM VE BEN BİR BÜTÜNÜZ ONLAR BENİM OĞLUM GİBİ.

SAYGILAR....

JOSE MASUMTİLKİ
JUVENTUS
Gönderen: MaviAtes78 - 07 Mayıs 2007, 22:02:16
SOZLERIME NEDEN UZUN ZAMANDIR BASIN TOPLANTISI YAPMADIGIMI ACIKLAMAKLA BA$LIYORUM.NEDENI $UDUR DIKKATLERI USTUME CEKMEDEN SESSIZ VE DERINDEN ILERLEYEREK SAMPIYON OLMAK PESINDEYIZ FAKAT ILK 3 HAFTADA ALDIGIMIZ 3 YENILGI BIZI ATESLEDI VE PUAN KAYBINA TAHAMMULUMUZ KALMADI.HER KAYBEDILEN PUANIN BIZI SIRALAMADAN DUSELTCEGININ BILINCINDE OLAN FUTBOLCULARIM MACLARA YUREKLERINI ORTAYA KOYARAK CIKTI VE SONUC ORTADA.TUM MACLARIMIZ(3.haftadan sonra) 5 VEYA 5 FARKIN USTUNDE BU BOYLE DEVAM EDECEKTIR.!

KALIN SAGLICAKLA .!

Arsenal T.D

Ayberk Bayramgil
Gönderen: -Qlv- - 07 Mayıs 2007, 23:57:27
MERHABA SAYIN BASIN MENSUPLARI :)
BEN LİG'E 8.HAFTADAN İTİBAREN(8.HAFTA DAHİL)KATILDIM.VE 4 PUAN ALDIM.BEN VE FUTBOLCULARIMIN AMACI BU LİGİ İLK 5 TE BİTİRMEKTİR...

SAĞLICAKLA KALINIZ...;)
Gönderen: mert961 - 08 Mayıs 2007, 17:54:13
TAKIMIN BAŞINA YENİ GELDİM JUVENTUS BİR BATAĞIN İÇİNDE SON SIRALARDA AMA JUVEYİ BU BATAKLIKTAN KURTARACAĞIMA İNANIYORUM OYUNCULARIM VE BEN BİR BÜTÜNÜZ ONLAR BENİM OĞLUM GİBİ.

SAYGILAR....

JOSE MASUMTİLKİ
JUVENTUS

kolay gelsin kardeşim ;)
Gönderen: HaruN - 08 Mayıs 2007, 18:00:27
önümüzde çok zorlu bir barca maçı var ve bi o kadar daha zorlu milan maçı bu iki maçı alırsak şampionluk için öenmli bir avantaj saglamak istiorm hedefimiz bu iki maçtan en az 4 puan ve oyuncularıma güveniorm

bugün ispanyaya ıçacak olan bayern kafilesi camp nou da son antremanını yaparak maç saatini beklicekler

coach fabregas .. The BayeRN MüniH !
Gönderen: sinyordemir - 08 Mayıs 2007, 18:22:48

SAYGILAR....

JOSE MASUMTİLKİ
JUVENTUS

kolay gelsin kardeşim ;)
SAOL KARDEŞİM AMA TALİHSİZ Bİ ŞEKİLDE YANLIŞ KADRO SEÇİMİMDEN DOLAYI CHELSEA MAÇINI TAKIMIM 6-3 KAYBETTİ
Gönderen: DeViL - 08 Mayıs 2007, 19:11:38
İLK İKİ HAFTA ALDIĞIM GALİBİYETLERDEN SONRA ARD ARDA GELEN MAĞLUBİYETLER TAKIMDA VE CHELSEA TARAFTARINDA HAYAL KIRIKLIĞI YAŞATTI. MAĞLUBİYETLERDEN SONRA TRİBÜNLERDE HİÇ GÖRÜNMEYEN BOŞLUKLAR GÖRÜNDÜ... ANCAK SON İKİ HAFTADA ÜST ÜSTE ALINAN GALİBİYETLER BU HAYAL KIRIKLIĞINI BİRAZ OLSUN GİDERDİ... AYRICA SON İKİ HAFTADA TAKTİK DEĞİŞİKLİĞİNE DE GİTTİM... BU TAKTİK DEĞİŞKLİĞİ TAKIMI OLUMLU YÖNDE ETKİLEDİ... ARTIK ÖNÜMÜZDEKİ MAÇLARA BAKACAĞIZ VE O MAÇLARI KAYBETMEMEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ..!

SAYGILARIMLA;

CHELSEA TEKNİK DİREKTÖRÜ DEVİL...
Gönderen: sinyordemir - 09 Mayıs 2007, 19:58:58
9. HAFTADA TAKIMIMLA ÇIKTIĞIM İLK MAÇTA ÜZÜCÜ Bİ YENİLGİ ALDIK ANCAK 10. HAFTADA İNTER İLE OYNAYACAĞIZ VE MAÇA MUTLK GALİBİYET PAROLASIYLA ÇIKACAĞIZ
Gönderen: HaruN - 09 Mayıs 2007, 20:14:02
9.HAFTADA MİLANIDA YENEREK ÜST ÜSTE 6. GALİBİYETİMİZİ ALDIK ÖNÜMÜZDE BARCA MAÇI VAR ŞAMPİONLUK YOLUNDA ÇOK ÖNEMLİ BİR MAÇ  ..
Gönderen: YuRY - 11 Mayıs 2007, 15:13:16
İKİNCİ DEVRE OLMUYACAKTIR
Gönderen: mert961 - 13 Mayıs 2007, 22:02:50
mert961 ---  manchester united

Ligin tek yarı mı çift yarı olacağı daha kesinleşmedi ama amacımız son hafta maçı olan milan ı yenerek şampiyonluk turu atmaktır. Çok zor olacağını biliyoruz ama milan ı yenecek güce sahibiz.Ligin başında amacımız ilk 2 ye girmekti ve bunu şuan için yakalamış bulunuyoruz amacımız ekstradan şampiyonluğu da müzemize götürmektir. Maçın oynanma saatini bekliyoruz ama bir türlü milan ın sahibi kılavuz u msn de bulamadık.
Gönderen: mert961 - 24 Mayıs 2007, 18:06:35
ŞAMPİYON MAN.UTD NIN TEKNİK PATRONU -------->>>>> MERT961

BU UZUN VE ÇEKİŞMELİ LİG MARATONUNU LİDER  BİTİRMEKTEN MUTLULUK DUYUYORUM DİĞER ARKADAŞLARI DA MÜCADELELERİNDEN DOLAYI KUTLUYORUM. BU ŞAMPİYONLUĞU SEYİRCİLERİMİZE ARMAĞAN EDİYORUZ VE GELECEK SEZONU BEKLİYORUZ.