Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: FabregaS - 27 Mayıs 2007, 11:02:59

Başlık: MODERATÖR OLMAK İSTERİM
Gönderen: FabregaS - 27 Mayıs 2007, 11:02:59
AD : Emre

SOY AD : KEŞKÜŞ

YAS : 13

MOD OLMAK İSTEDIGI KONU : FARKETMEZ (FİFA OLSA İYİ OLUR)

DAHA ONCE MODLUK YAPTIGI SITELER : yok ama tecrübem var..

SİTE KURULDUKTAN 4 GÜN SONRA KAYIT OLMUŞTUM, SİTENİN EN ESKİLERİNDENİM ŞİMDİ DE MOD OLMAK İSTİYORUM. ;)
Gönderen: t-jey - 27 Mayıs 2007, 11:58:16
inş. olursun
Gönderen: Force23 - 27 Mayıs 2007, 13:33:37
inşallah olursun kardeş mesaj sayın yeterli...
Gönderen: DeViL - 27 Mayıs 2007, 14:10:39
HEM MESAJ SAYIN YETERLİ HEMDE MOD OLMAK İÇİN UYGUNSUN EMRE İNŞ OLURSUN
Gönderen: t-jey - 27 Mayıs 2007, 14:58:06
kesin olursun mesaj sayın yetiyor fakat hamza karar verir
Gönderen: Hamza - 27 Mayıs 2007, 18:49:02
moderatörlük başvurunu değerlendirmeye aliyorum emre kardeşim . sana rütbeni vermeden önce msnde , site moderatörü olduğun zaman yapman gerekenleri söylemek istiyorum . müsaid olduğun zaman bana topic altindan haber verebilirsin
Gönderen: FabregaS - 27 Mayıs 2007, 23:42:51
yarın saat 17.00-18.00 gibi online olabilirim hamza abi ;)
Gönderen: Hamza - 29 Mayıs 2007, 17:42:46
yarın saat 17.00-18.00 gibi online olabilirim hamza abi ;)

bu hafta yeterince online olma fırsatim olmadi malesef . cuma gününden evvel seninle konuşmamiz zor gibi görünüyor . cuma akşamı 16.30 sularinda herhangi bir aksilik çıkmaz ise buralarda olacağim . o zaman konuşurz oke
Gönderen: R3s0rces - 29 Mayıs 2007, 18:25:27
işş olursun kardeş
Gönderen: LeGeND-MæN - 29 Mayıs 2007, 20:20:40
yanlışa anlamayın beyler ama bu gidişle arık sitede üye kalmayacak herkes ya site modu ya başka bişey

hamza abi bir tane site var 10 tane mi yetkili var dahada alınmıyor bizde önüne gelen modluk istiyor yanlış alamayın özelliklede emre yanlış anlama kardeşim
Gönderen: t-jey - 29 Mayıs 2007, 23:47:49
yanlışa anlamayın beyler ama bu gidişle arık sitede üye kalmayacak herkes ya site modu ya başka bişey

hamza abi bir tane site var 10 tane mi yetkili var dahada alınmıyor bizde önüne gelen modluk istiyor yanlış alamayın özelliklede emre yanlış anlama kardeşim
Arkadaşım İstediği Kadar Yetkili Olur Adamlar Mesaj Sayısına Geliyor Hatta Geçiyor ve Yetki İstiyor Herkes Emeğinin Hakkını Alır Bunu Unutma  ;)
Gönderen: Nightmare - 30 Mayıs 2007, 17:27:31

Sana Sonuna Kadar Katılıyorum....
Gönderen: sinyordemir - 30 Mayıs 2007, 20:36:20

ya bende katılıyorum sitede en az 30 tane mod vardır yaw bu kadarı fazla bence. artık mod alımları durdurulsun hatta biraz azaltılsın mod sayısı kimse yanlış anlamasın ama azaltılmalı bence.
ya sitede en çok msaj sayısı olan 10 kişi falan mod kalsın. ya sitede en çok emeği olanlar falan böle bi azaltılma yapılmalı !!!!!
Gönderen: C3MALAKKo - 30 Mayıs 2007, 20:55:28

ya bende katılıyorum sitede en az 30 tane mod vardır yaw bu kadarı fazla bence. artık mod alımları durdurulsun hatta biraz azaltılsın mod sayısı kimse yanlış anlamasın ama azaltılmalı bence.
ya sitede en çok msaj sayısı olan 10 kişi falan mod kalsın. ya sitede en çok emeği olanlar falan böle bi azaltılma yapılmalı !!!!!
AYNEN  ;)
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Mayıs 2007, 21:21:08
enes,cemal ve gürkan kardeşlerim desteğiniz için sağolun ama doğru.benim arkadaş cs_delisi 2-3 aydır siteye takılmıyor site modu sonra örn;host azaltalım hemen mesaj sayısına ulaşan yapmasın deneyelim konu açıyormu,üstlenebiliyormu o konuyu önüne gelen mod oluyor şimdi.örn;övmek gibi olmasın arkadaşlar yanlış anlamayın ben ilk mod oluşum üye oluşumdan 8-9 ay sonra hemde attığım 5000 küsür mesajın 1311'i konu....

bence yeni uygulamaya geçelim..
Gönderen: sinyordemir - 30 Mayıs 2007, 21:52:08
enes,cemal ve gürkan kardeşlerim desteğiniz için sağolun ama doğru.benim arkadaş cs_delisi 2-3 aydır siteye takılmıyor site modu sonra örn;host azaltalım hemen mesaj sayısına ulaşan yapmasın deneyelim konu açıyormu,üstlenebiliyormu o konuyu önüne gelen mod oluyor şimdi.örn;övmek gibi olmasın arkadaşlar yanlış anlamayın ben ilk mod oluşum üye oluşumdan 8-9 ay sonra hemde attığım 5000 küsür mesajın 1311'i konu....

bence yeni uygulamaya geçelim..
HAKLISIN KARDEŞ BENDE MERAK EDİYORDUM  O KADAR MESAJIN VARKEN NEDEN MOD DEİLSİN DİYE. ÇÜNKÜ 50 MESAJI OLAN MODLAR VARDI VE SENİN 5000 MESJAIN VARKEN MOD DEİLDİN. 100 KAT VAR ARADA
Gönderen: LeGeND-MæN - 30 Mayıs 2007, 21:57:24
yok aga ben o zamanlar diyordum kendi kendime eğer mod olursam nasıl yapacam zamnım yetcek mi biraz tırsıyordum açıkçası ;Dama çok aktiftim çokpaylaşımda bulunuyordum hamza abide bana hiç çekinmeden verdi bende burada olduğum sürece görevimi eksiksiz yerine getirmeye çalışacağım ;)
Gönderen: Nightmare - 30 Mayıs 2007, 23:12:13
yok aga ben o zamanlar diyordum kendi kendime eğer mod olursam nasıl yapacam zamnım yetcek mi biraz tırsıyordum açıkçası ;Dama çok aktiftim çokpaylaşımda bulunuyordum hamza abide bana hiç çekinmeden verdi bende burada olduğum sürece görevimi eksiksiz yerine getirmeye çalışacağım ;)

İnş kardeşim Gürkanda bir ara bana neden turnuva yönetmiyorsun demişti kardeş o kadar çok yetkili warki bana bile sıra gelmiyo :D
Gönderen: LeGeND-MæN - 31 Mayıs 2007, 12:51:36

İnş kardeşim Gürkanda bir ara bana neden turnuva yönetmiyorsun demişti kardeş o kadar çok yetkili warki bana bile sıra gelmiyo :D

doğrudur enes ;D ;D
Gönderen: sinyordemir - 31 Mayıs 2007, 22:51:17

:D :D :D
Gönderen: t-jey - 01 Haziran 2007, 00:22:04
Arkadaşlar Burası Oyun Sitesi Bu Kadar Moderatör Olması Kötü Forum Sitesi Olsa Tamam Doğrudur Ama Oyun Sitesi  ;)
Gönderen: El_NiNo - 01 Haziran 2007, 23:52:21
Cemil kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ...  ;) :)
Gönderen: LeGeND-MæN - 02 Haziran 2007, 09:23:20
Cemil kardeşim sana sonuna kadar katılıyorum ...  ;) :)

sende bireaz daha aktif olsan iyi olacak salih ;)
Gönderen: El_NiNo - 02 Haziran 2007, 12:51:14
Değilmiyim  :D
Gönderen: Hamza - 02 Haziran 2007, 13:59:49
şu anda site moderatörü olup da görevlerini adına yakişir bir şekilde yapanlarin sayisinin yeterince fazla olmamasi konusunda sana katiliyorum cemil kardeşim . fakat moderatör veya turnuva yetkilisi alimlarini durdurmayi kesinlikle düşünmüyorum . bunun yerine moderatör olabilmek için gereken koşullari arttirip site moderatörü olmak isteyenlere mesaj sayisi yeterlidir diye hemen rütbelerini vermemeyi düşünüyorm .

birazdan duyurular bölümüne forumda çeşitli rütbelere sahip olabilmek için yapilmasi gerekenleri yeni topic halinde yazacağim
Gönderen: mert961 - 02 Haziran 2007, 15:41:00

haklısın kardeş sitede çok turnuva yetkilisi ve mod war we çoğu haketmiyor aslında benim yetkim de alınabilir sitede turnuva açmıyorum zmn ım pek olmuyor bazen de enes in dediği gibi sıra gelmiyor bence hamza nın bu olaya el atması gerekir herkes yetkili olmamalı yani mesaj sayısı kriter olmamalı bence herkes 1 haftada 1000 mesajı geçebilir rahatlıkla....
Gönderen: Hamza - 02 Haziran 2007, 16:06:19

haklısın kardeş sitede çok turnuva yetkilisi ve mod war we çoğu haketmiyor aslında benim yetkim de alınabilir sitede turnuva açmıyorum zmn ım pek olmuyor bazen de enes in dediği gibi sıra gelmiyor bence hamza nın bu olaya el atması gerekir herkes yetkili olmamalı yani mesaj sayısı kriter olmamalı bence herkes 1 haftada 1000 mesajı geçebilir rahatlıkla....

yukarida da belirttiğim gibi bundan sonra moderatör olmak isteyen üyelerimize rütbelerini vermeden önce sadece ulaşmiş olduklari mesaj sayilarina bakmayip , sitedeki aktifliklerine ve açmiş olduklari topic sayisina vs bakacağim . görevlerini adına yakişir bir şekilde yapmayan yetkililerin de rütbelerini en kısa zamanda ellerinden almayi düşünüyorum
Gönderen: LeGeND-MæN - 02 Haziran 2007, 21:58:53
şu anda site moderatörü olup da görevlerini adına yakişir bir şekilde yapanlarin sayisinin yeterince fazla olmamasi konusunda sana katiliyorum cemil kardeşim . fakat moderatör veya turnuva yetkilisi alimlarini durdurmayi kesinlikle düşünmüyorum . bunun yerine moderatör olabilmek için gereken koşullari arttirip site moderatörü olmak isteyenlere mesaj sayisi yeterlidir diye hemen rütbelerini vermemeyi düşünüyorm .

birazdan duyurular bölümüne forumda çeşitli rütbelere sahip olabilmek için yapilmasi gerekenleri yeni topic halinde yazacağim

iyi olur hamza abi ;)
Gönderen: R3s0rces - 05 Haziran 2007, 17:42:18
bnde bi 500 msj sayısına ulaşıım işş bnde olurum hamza yaparsın deme mod bni ;D ;D ztn sro bölümü mod u bnm ;D bide site moderertörlüm olsa :D :D
Gönderen: Hamza - 05 Haziran 2007, 17:46:58
bnde bi 500 msj sayısına ulaşıım işş bnde olurum hamza yaparsın deme mod bni ;D ;D ztn sro bölümü mod u bnm ;D bide site moderertörlüm olsa :D :D

site moderatörü olmak için bundan böyle minimum 1000 mesajinizin bulunmasi gerekiyor kardeşim ;)
Gönderen: Hamza - 05 Haziran 2007, 18:03:33
emre kardeşim bu senin içinde geçerli . mesaj sayini 1000 ' e çıkarttiğin zaman görüşelim oke
Gönderen: sir_safak - 05 Haziran 2007, 21:12:41
emre kardeşim bu senin içinde geçerli . mesaj sayini 1000 ' e çıkarttiğin zaman görüşelim oke
hamza  kardesım senın dedıgın gıbı  stede aktıflıge bak  hemde acmıs oldugu  konu sayısına bak  ne bılım   cabasına felan  bakl modluk verırken
Gönderen: Hamza - 05 Haziran 2007, 21:14:43
hamza  kardesım senın dedıgın gıbı  stede aktıflıge bak  hemde acmıs oldugu  konu sayısına bak  ne bılım   cabasına felan  bakl modluk verırken

tabi kardeşim . üyelere rütbelerini vermeden önce mesaj sayisinin yaninda yukarida saymiş olduğun gereksinimleri de göz önünde bulunduracağim ;)
Gönderen: R3s0rces - 05 Haziran 2007, 22:45:27
ya tüh hpde bnm zamanımda oluo bu şeyler tam yaklaşıom 1000 oldu allah bilir bn 1000 e yaklaşıncada 2000 olurr ;D ;D ;D
Gönderen: sir_safak - 06 Haziran 2007, 01:35:15
ya tüh hpde bnm zamanımda oluo bu şeyler tam yaklaşıom 1000 oldu allah bilir bn 1000 e yaklaşıncada 2000 olurr ;D ;D ;D
100 yaklasmıs halın bumu  228 desın daha ehuehe :D
Gönderen: FabregaS - 14 Haziran 2007, 21:44:38
hamza abi mesaj sayım bugün cok sukur 1000 e geldi moderatörlük basvurumu degerlendirebilirsin ;)
Gönderen: sir_safak - 15 Haziran 2007, 01:29:25
hamza abi mesaj sayım bugün cok sukur 1000 e geldi moderatörlük basvurumu degerlendirebilirsin ;)
kardesım mesaj sayın geldı dıye sımdı  paylasımların cok az  bıraz daha calıs modluk ıcın
Gönderen: Hamza - 15 Haziran 2007, 17:41:31

safağin söylediği gibi site moderatörü olabilmek için biraz daha konu açip paylaşimda bulunduğun takdirde başvurunu değerlendirmeye alacağim emre kardeşim .
Gönderen: Hamza - 15 Haziran 2007, 17:44:58
şu ana kadar açmiş olduğun topic sayisi : 77

Açmiş olduğun anket sayısı ise 11 'miş .

şayet açtiğin topic sayini 150 , açtiğin anket sayini ise 25 ' e çıkarirsan başvurun değerlendirmeye alinacaktir 
Gönderen: FabregaS - 08 Temmuz 2007, 13:11:28

şayet açtiğin topic sayini 150 , açtiğin anket sayini ise 25 ' e çıkarirsan başvurun değerlendirmeye alinacaktir 

hamza abi istediğin rakamlara ulasmıs bulunmaktayım moderatör olabilir miyim ?
Gönderen: Hamza - 08 Temmuz 2007, 13:17:38

hamza abi istediğin rakamlara ulasmıs bulunmaktayım moderatör olabilir miyim ?

başvurunu şimdi değerlendirmeye aliyorum emre .

sana 1 hafta boyunca deneme moderatörlük vereceğim . bu süre zarfinda mesaj sayini 3000 ' e açmiş olduğun topic sayisini ise 400 ' e çıkartirsan site moderatörü olabilirsin

Gönderen: FeaRLeSs - 18 Temmuz 2007, 01:28:42
emre imza süper
Gönderen: XeLL - 26 Temmuz 2007, 21:06:13
 ;D ;D ;D
Gönderen: Hamza - 04 Ağustos 2007, 20:17:03
Kartal Emre site moderatörü olmuştur

Gönderen: Abdullah - 04 Ağustos 2007, 20:19:52
:D TEBRİKLER EMRE
Gönderen: Force23 - 04 Ağustos 2007, 20:53:32
Tebrikler Kardeşim ...
Gönderen: FabregaS - 05 Ağustos 2007, 00:06:31
Hamza abi bana bu yetkiyi verdiğin icin cok tesekkur ederim..Gorevimi en iyi sekilde yapacagıma soz veriyorum.  ;)
Gönderen: FabregaS - 05 Ağustos 2007, 00:06:52
tesekkur ederim arkadaslar  ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 05 Ağustos 2007, 00:49:21
tebrikler emre
Gönderen: LeGeND-MæN - 05 Ağustos 2007, 10:04:17
emre hakettin hayırlı olsun
Gönderen: Hamza - 05 Ağustos 2007, 14:48:21
Hamza abi bana bu yetkiyi verdiğin icin cok tesekkur ederim..Gorevimi en iyi sekilde yapacagıma soz veriyorum.  ;)

Rica ederim emre . paylaşim ve mesajlarinin devamını bekliyoruz . kolay gelsin