Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => HODRİ MEYDAN => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! => Konuyu başlatan: HaruN - 09 Haziran 2007, 23:28:10

Başlık: FABREGAS - MASUMTİLKİ
Gönderen: HaruN - 09 Haziran 2007, 23:28:10
MAÇIN GALİBİ KAYBEDENIN IMZASINI DEISTIRCEK. VE BİR GÜN KALCAK. VE SİTEDEKİ KARİZMASI '0' A İNCEK . :D BU MAÇIN GALIBI SIZCE KIM OLUR ? OYLARINIZIN YANINDA DEĞERLİ YORUMLARINIZIDA BEKLIYORUZ..!

NOT:  3 maçtan ikisini kazanan galiptir
Gönderen: Abdullah - 09 Haziran 2007, 23:40:07
masumtilki alir
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 10 Haziran 2007, 00:04:50
masumtilki alir
harun banko ;)
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:06:35
masumtilki ilk maçi alır sadece
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:07:08
diğerlerini harun alır
Gönderen: sinyordemir - 10 Haziran 2007, 00:16:07
MAALESEF KAYBETTİM MAÇLARI :(

FABREGAS 6-3 MASUMTİLKİ

FABREGAS 4-3 MASUMTİLKİ
Gönderen: lampardgs - 10 Haziran 2007, 00:22:02
Apo valla snn gibi flodcu adam gormedm zuhaha bi msjnda  masumteilki alır yazmısın-dier msfjnda  masum tilki ilk maçı alır sadece yazmısın dier mesajındada dierlerinide harun alır yazmısın zuhaha valla ne flodcu adamsın ;D
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:22:46
MAALESEF KAYBETTİM MAÇLARI :(

FABREGAS 6-3 MASUMTİLKİ

FABREGAS 4-3 MASUMTİLKİ

ben demiştim harun alır diye 
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:23:02
tebrikler harun  ;)
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:24:19
Apo valla snn gibi flodcu adam gormedm zuhaha bi msjnda  masumteilki alır yazmısın-dier msfjnda  masum tilki ilk maçı alır sadece yazmısın dier mesajındada dierlerinide harun alır yazmısın zuhaha valla ne flodcu adamsın ;D

EHEHE :D
Gönderen: lampardgs - 10 Haziran 2007, 00:28:47

bole varya siteye günde 1000 fkn msj bırakıyosundur :D ;D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 10 Haziran 2007, 00:31:21
harun bi imzada sen koy  :D
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:37:12

bole varya siteye günde 1000 fkn msj bırakıyosundur :D ;D

:D :D
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2007, 00:37:26

evet harun
Gönderen: sinyordemir - 10 Haziran 2007, 01:20:51
LAN OLUM NİYE SEN HER YERDE BANA VE CEMALE BULAŞIP DURUYOSUN MANYAKMISIN EŞŞEKMİSİN SEN ULAN AYIDAN POST SENDEN DOST OLMAZ. İKİ YÜZLÜ DÖNEK HERİF Bİ BANA YAKIN GÖRÜNÜPO CEMALE BULAŞIYON Bİ CEMALE YAKIN GÖRÜNÜP BANA BULAŞIYON APOYA BULAŞIYON MALMISIN MALOZMUSUN NESİN !!!!! >:( >:( >:(
Gönderen: HaruN - 10 Haziran 2007, 09:42:59
LAN OLUM NİYE SEN HER YERDE BANA VE CEMALE BULAŞIP DURUYOSUN MANYAKMISIN EŞŞEKMİSİN SEN ULAN AYIDAN POST SENDEN DOST OLMAZ. İKİ YÜZLÜ DÖNEK HERİF Bİ BANA YAKIN GÖRÜNÜPO CEMALE BULAŞIYON Bİ CEMALE YAKIN GÖRÜNÜP BANA BULAŞIYON APOYA BULAŞIYON MALMISIN MALOZMUSUN NESİN !!!!! >:( >:( >:(
:D
Gönderen: sinyordemir - 10 Haziran 2007, 10:18:33
:D
yaw adam laftan anlamıyoki hergün en az 3 kişiyle kavga ediyo gerçekten seni sitede istemeyenleri toplasak atılırsın bu siteden kalın kafalı
Gönderen: Burqi - 14 Haziran 2007, 11:31:39
her 2 tarafada gönülden başarılar diliyorum iyi olan kazansin