Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => HODRİ MEYDAN => 2005-06 Ve 2006-07 Sezonları Online Yarışma Arşivi => FİFA 07 MEYDAN OKUMA MEKANI..! => Konuyu başlatan: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 12:14:06

Başlık: konuyu silin
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 12:14:06
konuyu silerseniz sevinirim ;)
Başlık: BIG SEXY-UĞUR(RÖVANŞ)
Gönderen: ManSpider111 - 14 Haziran 2007, 12:18:13
2 MAÇ ALAN KAZANACAKTIR KAYBEDEN YARIM SAAT İMZA KOYACAKTIR.
big alır  ;) aga bu avatar nasıl :D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 12:19:18
güzel :D
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 12:36:28
uğur alir bence
Gönderen: WolborQ - 14 Haziran 2007, 13:23:08
YA HAMZA KARDEŞ 4-3 YENDİM İLK MAÇII BANA DİOKİ UZN TOPLA OYNAMA BU NE YA HER ADAMIN BİR OYNAYIŞ TARZI VARDIR ....OFF YAA KONUYU SİLİN DİOR BİDE ...NE BİÇİM İŞ YAA BOŞ BOŞUNAMI MAÇ YAPTIK BARE DEYSE ..BİG  SENLE HERZAMAN MAÇA VARIM..VE HERZAMNADA YENERİM ....TAMAMMI BUNU BÖLE KABULLEN  4-3 YENDİMMM

UGUR 4 -  3 BİGSEXY
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 13:24:45
tamam yendin  ;)
Gönderen: unal - 14 Haziran 2007, 13:26:42
 ;D
Gönderen: WolborQ - 14 Haziran 2007, 13:26:48
YENDİN DEĞİL HERZAMN YENERSİN DE  ;) ;) ;)
Gönderen: C3MALAKKo - 14 Haziran 2007, 13:35:49
YA HAMZA KARDEŞ 4-3 YENDİM İLK MAÇII BANA DİOKİ UZN TOPLA OYNAMA BU NE YA HER ADAMIN BİR OYNAYIŞ TARZI VARDIR ....OFF YAA KONUYU SİLİN DİOR BİDE ...NE BİÇİM İŞ YAA BOŞ BOŞUNAMI MAÇ YAPTIK BARE DEYSE ..BİG  SENLE HERZAMAN MAÇA VARIM..VE HERZAMNADA YENERİM ....TAMAMMI BUNU BÖLE KABULLEN  4-3 YENDİMMM

UGUR 4 -  3 BİGSEXY

(http://ZUHAHA BIGIN HER ZAMANKI HALI UGUR KANKA HAMZA GELINCE SOYLE DEISIR IMZASINI) ;)
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 21:59:30

sen yenildin diye konu neden silinsin cüneyt kardeşim . yapma böyle şeyler lütfen
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 21:59:52

UGUR 4 -  3 BİGSEXY[/b][/size]

tebrikler uğur
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:00:14

sen yenildin diye konu neden silinsin cüneyt kardeşim . yapma böyle şeyler lütfen

hamza meydan okuduğuma pişman etti beni bu kadar buglı oynanmazki full uzun top
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:03:14

herkesin bir oyun stili vardr kardeşim . buna saygi duymak gerekir bana kalırsa . sen rakibinin oyun tarzini beyenmediysen onun galibiyetine gölge düşürüp konuyu silin deme hakkına sahip oluyor musun ?
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:05:03

herkesin bir oyun stili vardr kardeşim . buna saygi duymak gerekir bana kalırsa . sen rakibinin oyun tarzini beyenmediysen onun galibiyetine gölge düşürüp konuyu silin deme hakkına sahip oluyor musun ?
hakedilen galibiyete lafım yok hamza ama sende bug yapanlardan biri lduğun için onun oyun stilini savunman normal haksız olabilirim ama butür hakedilmeyen galibiyetler için imza da taşımam nitekim 2 maç alması gerekiyodu ;)
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:11:14

hakedilen galibiyete lafım yok hamza ama sende bug yapanlardan biri lduğun için onun oyun stilini savunman normal haksız olabilirim ama butür hakedilmeyen galibiyetler için imza da taşımam nitekim 2 maç alması gerekiyodu ;)

hak etsin ya da hak etmesin sonuçta seni düelloda mağlup etmiş kardeşim . günümüz futbolunda da her zaman iyiler kazanmiyor malesef . kötü oynayipda galip gelen bir çok takım bulunuyor . sen burada uğura yenildiysen verdiğin sözü tutup uğurun hazirladiği imzayi profiline koyman gerekiyor . başkalarini bu konuda eleştireceğine biraz kendine de baksan iyi olur
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:12:34
2 maç almadı hamza  ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:13:41
bu arada fifa team elemelerinden çekildim bilginize...
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:15:18
2 maç almadı hamza  ;)

hmm . tek maç üzerinden düello yapacağiniz konusunda anlaştiğinizi zannetmiştim. mesajimi ona göre yazdim az önce . kusura bakma .

diğer maçlari oynamayi düşünmüyormusunuz
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:15:43
bu arada fifa team elemelerinden çekildim bilginize...

hayırdır kardeşim . ne oldu ?
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:16:15
yokbişey hamza
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:17:00
yokbişey hamza

gerekçesini söylemiyecek misin cüneyt ?

buradan söylemek istemiyorsan msnden konuşabiliriz
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:17:44
boşver hamza duygu sömürüsü derler sonra  ;)
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:18:29
boşver hamza duygu sömürüsü derler sonra  ;)

ne alakasi var kardeşim . dur bekle açiyorum msni ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 14 Haziran 2007, 22:18:40
o topici okuyup anlayabilirsin ben çıkıyorum iyi akşamlar
Gönderen: Hamza - 14 Haziran 2007, 22:19:33
o topici okuyup anlayabilirsin ben çıkıyorum iyi akşamlar

peki sen bilirsin
Gönderen: WolborQ - 15 Haziran 2007, 09:06:36

hak etsin ya da hak etmesin sonuçta seni düelloda mağlup etmiş kardeşim . günümüz futbolunda da her zaman iyiler kazanmiyor malesef . kötü oynayipda galip gelen bir çok takım bulunuyor . sen burada uğura yenildiysen verdiğin sözü tutup uğurun hazirladiği imzayi profiline koyman gerekiyor . başkalarini bu konuda eleştireceğine biraz kendine de baksan iyi olur

UGUR 4 -  3 BİGSEXY[/b][/size]

tebrikler uğur

öncelikler hamza abi çok teşekkür ederim..bende onu dedim herkezin bir oyun sitili var ama olsun hamza kardeş ben yendim sonuçta ,bundan öncede yendim ...big dostum benimle maç yaprken bunlara alış knka sonra burda konuyu silin ffelan deme oke yani brda hak yeme kib bu senle son maçımdı oke yanlış tanımışım seni ok hadi kal sağlıcakla by (saol hamza kardeş )
Gönderen: lampardgs - 17 Haziran 2007, 01:45:44
big yenildin diye kouyu silin olmaz ama
Gönderen: lampardgs - 17 Haziran 2007, 01:45:59
ayrıca tbrkler ugur ;)
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 17 Haziran 2007, 02:10:25
şu nedenle silin dedim konuyu ben açtım ve açtığıma pişman oldum ve hakedilmeyen bi galibiyete sebep olduğum için kapanmış konuya tekrar mesaj yazmayın