Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

SPOR HABERLERİ => DÜNYADAN FUTBOL => Konuyu başlatan: WolborQ - 21 Haziran 2007, 08:40:41

Başlık: Amerikalı İşadamı Blackburn’e Talip
Gönderen: WolborQ - 21 Haziran 2007, 08:40:41
Bir Amerikalı işadamı daha Premier lig takımlarından birine göz koydu. Daniel Williams isimli işadamı kulübü almak için bir konsorsiyum kurmak hazırlığında olduğunu söylese de alım işleminin henüz çok uzakta olduğunu belirtiyor.

Aslen İngliz olan Williams, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Daha işin çok ama çok başındayız. İşin bitmekte olduğu ya da fiyatın belli olduğu yolunda çıkan haberler gerçek dışı," diye konuşurken, konsorsiyumun Mart başında teklife dahil olduğunu söyledi.

30 yaşındaki Williams, "Tanıdığım bir arkadaşım Premier ligde bir takım almak istiyordu ve Blackburn’un adı geçti, ben de o zaman ilgilenmeye başladım. Ancak o teklif vermekten vazgeçince ben devam ettim ve konsorsiyuma başka insanları da dahil ettim," dedi.

Williams sıkı bir Rovers taraftarı ve geçen sene Amerika’dan gelip takımın 3 maçını seyretti.

Williams’ın satış gerçekleşmesi halinde paranın büyük bir kısmını cebinden ödeyeceği, gerisini de finans şirketlerinin oluşturduğu konsorsiyumun karşılayacağı iddia edildi.

Manchester United, Liverpool ve Aston Villa daha önce Amerikalı işadamları tarafından satın alındılar ve gelen haberler Arsenal ve Manchester City’nin de satılacağı yönünde.

Ancak Blackburn’un satılması Ewood Park’ın eski sahibi Jack Walker’ın vekillerinin onayına bağlı.
Gönderen: YuRY - 27 Haziran 2007, 11:18:04
eyw. kardeşim saol
Gönderen: Abdullah - 28 Haziran 2007, 16:06:23
HABER İÇİN SAOL
Gönderen: Diego - 29 Haziran 2007, 19:57:44
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER
Gönderen: DeViL - 03 Temmuz 2007, 19:20:51
paylaşımın için teşekürler