Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => OYUNCULARIN SOHBET YERİ => Konuyu başlatan: mert961 - 26 Haziran 2007, 17:26:19

Başlık: PİRAMİTLERİN ÖZELLİKLERİ
Gönderen: mert961 - 26 Haziran 2007, 17:26:19
** Her biri 20 ton olan taşlardan inşa edilmiştir.Ve bu taşları temin edilebilecek en yakın mesafe yüzlerce km. Uzaktadır.

** Bu taşların nasıl getirildiği bilinmemektedir.

** Piramit kimin adına yapıldıysa,onun bulunduğu odaya, yılda iki defa güneş girmektedir.(doğduğu ve tahta çıktığı günler.)

** Mumyalarda radyoaktif madde bulunduğundan; mumyaları ilk bulan 12 bilim adamı kanserden ölmüştür.

** Piramitlerin içerisinde ultra sount,radar,sonar gibi cihazlar çalışmamaktadır.

** Kirletilmiş suyu, birkaçgün ‘’paramit’’in içine bırakırsanız ,suyu arıtılmış olarak bulursunuz.

** Piramitlerin içinde sut birkaç gün süreyle taze kalır ve daha sonar hiç bozulmadan yoğurt haline gelir.

** Bitkiler piramitin içinde daha çabuk büyür.

** ’’Piramit’’in içine bırakılmış su beş hafta süreyle bekletildikten sonar yüz losyonu olarak kullanılır.

** Çöp bidonu içindeki yemek artıkları hiç koku yaymadan piramitler içinde mumyalaşır

** Kesik,yanık,sıysık gibi yaralar bir piramidin içinde daha çabuk iyileşme eğilimi gösterir.

** Piramitlerin bazı odalarının içinde ne olduğuna hakkında bir bilgi yoktur.Araştırmacıların çoğu ya içinde kayboldu yada aynı yerde birkaç tur attılar fakat içlerini göremediler.

** Piramitlerin içi yazın soğuk,kışın sıcak olur.

DOLANIRKEN GÖRDÜM BEN BİLİODUM AMA SİZ DE ÖĞRENİN DİE KOYDUM ALINTIDIR ;)
Gönderen: DeViL - 26 Haziran 2007, 17:34:29
TeşekürLer Mert kardeşim piramitlerin bu kadar çok işe yaradığını bilmiyodum gerçekten
Gönderen: champ1on - 26 Haziran 2007, 17:34:35
 :o :o :o :o :o :o acaba mısır tanrıları gerçekten varmıydı :o :o :o :o :o
Gönderen: HaruN - 26 Haziran 2007, 17:36:42
olm Allahtan başka ilah yoktur şüphesi olan dinden çıkar bunu unutmayın .. ben bunu okumuştum gerçekten enteresan saol mert payalşımın için
Gönderen: champ1on - 26 Haziran 2007, 17:54:44
olm Allahtan başka ilah yoktur şüphesi olan dinden çıkar bunu unutmayın .. ben bunu okumuştum gerçekten enteresan saol mert payalşımın için
zaten acaba dedim çünkü çok garip olaylar
Gönderen: IwAn07 - 26 Haziran 2007, 17:57:05
saol kanka
Gönderen: sir_safak - 26 Haziran 2007, 23:48:38
haruna katılıyorum supersın harun
Gönderen: -Qlv- - 27 Haziran 2007, 11:27:55
biliom bunları ;)
Gönderen: HaLiLL - 27 Haziran 2007, 13:23:11
saol mert bilmiodum bu bilgileri ;)

YÜRÜYÜN MISIR'A GİDİYOZ :D :D
Gönderen: mert961 - 27 Haziran 2007, 13:27:48
saol mert bilmiodum bu bilgileri ;)

YÜRÜYÜN MISIR'A GİDİYOZ :D :D

eet ya atarız benim pc yi püfür püfür kitlenmez de orda yararız karpuzumuzu ohh baba gibi  ;D
Gönderen: HaLiLL - 27 Haziran 2007, 13:29:08
bişey soracam

Orda ADSL de beleşmi içeri girince direk pcnde int. mi oluyo?

:D :D :D
Gönderen: mert961 - 27 Haziran 2007, 13:30:15
bişey soracam

onu da düşünmüşlerdir o kadar sene önce ;D
Gönderen: HaLiLL - 27 Haziran 2007, 13:33:27
bişey soracam

onu da düşünmüşlerdir o kadar sene önce ;D

araştırmak lazım :D
Gönderen: C3MALAKKo - 27 Haziran 2007, 13:40:33
** Her biri 20 ton olan taşlardan inşa edilmiştir.Ve bu taşları temin edilebilecek en yakın mesafe yüzlerce km. Uzaktadır.

** Bu taşların nasıl getirildiği bilinmemektedir.

** Piramit kimin adına yapıldıysa,onun bulunduğu odaya, yılda iki defa güneş girmektedir.(doğduğu ve tahta çıktığı günler.)

** Mumyalarda radyoaktif madde bulunduğundan; mumyaları ilk bulan 12 bilim adamı kanserden ölmüştür.

** Piramitlerin içerisinde ultra sount,radar,sonar gibi cihazlar çalışmamaktadır.

** Kirletilmiş suyu, birkaçgün ‘’paramit’’in içine bırakırsanız ,suyu arıtılmış olarak bulursunuz.

** Piramitlerin içinde sut birkaç gün süreyle taze kalır ve daha sonar hiç bozulmadan yoğurt haline gelir.

** Bitkiler piramitin içinde daha çabuk büyür.

** ’’Piramit’’in içine bırakılmış su beş hafta süreyle bekletildikten sonar yüz losyonu olarak kullanılır.

** Çöp bidonu içindeki yemek artıkları hiç koku yaymadan piramitler içinde mumyalaşır

** Kesik,yanık,sıysık gibi yaralar bir piramidin içinde daha çabuk iyileşme eğilimi gösterir.

** Piramitlerin bazı odalarının içinde ne olduğuna hakkında bir bilgi yoktur.Araştırmacıların çoğu ya içinde kayboldu yada aynı yerde birkaç tur attılar fakat içlerini göremediler.

** Piramitlerin içi yazın soğuk,kışın sıcak olur.

DOLANIRKEN GÖRDÜM BEN BİLİODUM AMA SİZ DE ÖĞRENİN DİE KOYDUM ALINTIDIR ;)

GAVUR YAPIYO BABA  :D :D