Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

SPOR HABERLERİ => DÜNYADAN FUTBOL => İSPANYA LİGİ HABERLERİ => Konuyu başlatan: Nightmare - 27 Haziran 2007, 15:35:05

Başlık: Kanoute Sevilla'da kalıyor
Gönderen: Nightmare - 27 Haziran 2007, 15:35:05
UEFA Kupası Şampiyonu Sevilla'nın Malili yıldızı Frederic Kanoute, İngiltere Premier Ligi takımlarından aldığı transfer tekliflerine rağmen İspanyol ekibinde kalmak istediğini açıkladı.

Sevilla'nın Malili yıldız golcüsü Frederic Kanoute, takımının İspanya Kral Kupası final maçında Getafe'yle yaptığı ve 1-0 kazandığı karşılaşmanın ardından, transfer söylentilerine açıklık getirdi. Kendi attığı golle kazandıkları maçın ardından İspanya'da yayın yapan Cadena Ser adlı radyo istasyonuna konuşan Kanoute, 'Sevilla'da kalacak mısınız?' şeklindeki bir soruya, "Evet, prensipte evet. Söylemediğim birçok şey duydum ancak iki yıllık daha sözleşmem var ve şu anda başka bir öneri duymak istemiyorum. Bu nedenle de burada kalıyorum" dedi.

29 yaşındaki yıldız futbolcu 2005 yılı Ağustos ayında İngiltere Premier Lig ekiplerinden Tottenham'dan transfer edilmişti. Kanoute, ayrıca bir başka Premier Lig ekibi West Ham United'ın yanı sıra, Fransa Şampiyonu Lyon'da da top koşturmuştu.

Bu sezon İspanya Birinci Futbol Ligi'nde (La Liga) 21 gole imzasını atan Malili futbolcu, Sevilla'nın iki sezon üst üste UEFA Kupası'nı almasında büyük pay sahibi olmuştu.

Gönderen: LeGeND-MæN - 29 Haziran 2007, 20:03:14
;)sağol kardeşim
Gönderen: Nightmare - 30 Haziran 2007, 12:37:09
eyw sende saol
Gönderen: DeViL - 05 Temmuz 2007, 12:29:29
paylaşımın için saol
Gönderen: black_tower91 - 08 Mayıs 2008, 15:54:25
saoll