Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:28:24

Başlık: Ü.D.T.Y BAŞVURUSU
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:28:24
BEYLER BENİM BASVURU  YAPTIĞIN ESKİ TOPİC EPEYCE  KARISTI O NEDENLE HAMZANIN DA İSTEĞİ İLE YENİ TOPİC AÇTIM

SUANDA=13000 MESAJIM (2000 TANE EKSİK)

750 KONUM VAR (YETERLİ)

EĞER BİR KAÇ TANE TURNUVA DUZENLERSEN U.D.T.Y OLACAĞIM BİLGİNİZE... ARTIK YORUMLARINIZI LÜTFEN BURDAN YAPIN.DEĞERLİ YORUMLARINIZI BEKLİYORUM :
Gönderen: m3t3d1nh0 - 27 Haziran 2007, 22:28:52
üst düzey mod dimi apo
Gönderen: Hamza - 27 Haziran 2007, 22:36:25
son günlerde gerek sitemizde aktif olduğun süreyle , gerek bulunduğun paylaşimlar , açmiş olduğun topicler ve yazdiğin mesajlar ile oldukça beyenimi kazandim . ancak üst düzey turnuva yetkilisi olabilmen için daha fazla turnuva düzenlemen gerekiyor . şu ana kadar sadece 2 adet omffc ve 1 adet ffc düzenlemişsin . bunun dişinda herhangi bir fifa 07 turnuvasinda kura bile çekmemiş olduğunu görüyorum . bu sebeple 15.000 mesaja ulaştiğin zaman sana hemen rütbeni veremeyeceğim malesef . biraz daha turnuva düzenleyip ONLİNE TURNUVALAR & YARİŞMALAR Katagorisinde eskisinden daha aktif olmani bekleyeceğim senden . eğer bunu yapmak istemiyorsan ÜST DÜZEY SİTE MODERATÖRLÜĞÜ başvurunu yeni topic halinde yaptirabilirsin diye söylemiştim az önce fakat beni yanliş anlamişsin sanirim . yine Ü.D.T.Y yetkilisi olma başvurusunda bulunmşsn ?
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:37:26
evt seni yanlıs anladım simdi anladım evt dedigin gibi daha fazla turnuva duzebnleyecem
Gönderen: Hamza - 27 Haziran 2007, 22:38:11
evt seni yanlıs anladım simdi anladım evt dedigin gibi daha fazla turnuva duzebnleyecem

tamam kardeşim . ne zaman turnuva düzenlemek istersen bana haber ver ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 27 Haziran 2007, 22:40:21
yeni rütben şimdiden hayırlı olsun aga mersin e gidince hayırlı olsun diyemicez :D
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:40:33
yeni rütben şimdiden hayırlı olsun aga mersin e gidince hayırlı olsun diyemicez :D

oke mete saol
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:40:54

tamam hamza simdi çok geç oldu.yarın duzenleriz
Gönderen: Hamza - 27 Haziran 2007, 22:41:31

tamam hamza simdi çok geç oldu.yarın duzenleriz

oke kardeşim
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:41:34
hamza ozm bu yere kimse meesaj yazmasın basvuru yeri karısmasın diye kitliyorum oke ..
Gönderen: Hamza - 27 Haziran 2007, 22:45:00
gerek yok kardeşm kitlemeye . herkes görüşünü belirtebilir buradan ;)
Gönderen: Abdullah - 27 Haziran 2007, 22:45:42
tamam hamza
Gönderen: Diego - 27 Haziran 2007, 23:13:22
apo bence ü düzey mod ol napıcan üdty falan boşver ilkleri yapmaya bak sen sitede henüz üdm yok ilk olucaksın  ;)
Gönderen: C3MALAKKo - 27 Haziran 2007, 23:13:37
APO 13058 MESAJIN  100%70'İNIN TESEKKUR VE FLOOD OLDUGUNU HERKES BILIYODUR SANIRIM
HAMZANIN DEDIGI COK DOGRU DUZENLEDIGIN TURNUVALARLA KENDINI KANITLAMAN GEREK
INS RUTBENI ALIRSIN   ;)
Gönderen: -Qlv- - 27 Haziran 2007, 23:21:34
abdullah inş alırsın rütbeyi
Gönderen: HaLiLL - 27 Haziran 2007, 23:44:42
Abdullah inş. alırsın rütbeyi..!
Gönderen: LuNaT1C - 28 Haziran 2007, 03:36:54
APO 13058 MESAJIN  100%70'İNIN TESEKKUR VE FLOOD OLDUGUNU HERKES BILIYODUR SANIRIM
INS RUTBENI ALIRSIN   ;)

evet çok flood yapıyor msn gibi crime kardeşim kusura bakma fakat durum açık neyse turnuvalar düzenleyerek ulaşırsın umarım ne diyelim. ;)
Gönderen: Abdullah - 28 Haziran 2007, 08:33:03
INS RUTBENI ALIRSIN   ;)

Cemal ben U.D.T.Y e basvurusunda yaparken hamza bana  10 gunde  7500 mesaj atmamı istemisti sence yetistirmek için tessekkur etmezmisisn ? hem zaten bana hamzanın onerisi de tesekkur etmek oldu .
Gönderen: Abdullah - 28 Haziran 2007, 08:34:08
INS RUTBENI ALIRSIN   ;)

evet çok flood yapıyor msn gibi crime kardeşim kusura bakma fakat durum açık neyse turnuvalar düzenleyerek ulaşırsın umarım ne diyelim. ;)
1-sen benim msn im de yoksun nasıl msnde flood yaptıgımı bilebilirsin ki  ???

2-Mesajlardan okudugunu bana satma
Gönderen: DeViL - 28 Haziran 2007, 10:52:37
Apo inş ü.d.t.y olursun artık bu saatten sonra olamazsın diyecek halim yok ama şu replerini düzelt biraz yaww :D ;)
Gönderen: izmirli2 - 28 Haziran 2007, 11:46:47
Apo inş ü.d.t.y olursun artık bu saatten sonra olamazsın diyecek halim yok ama şu replerini düzelt biraz yaww :D ;)
apo flood yapmasın ben siteye her girdiğimde apoya + rep vercem  ama ytrki flood yapmasın :D
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 28 Haziran 2007, 15:37:33
apo flood yapmasın ben siteye her girdiğimde apoya + rep vercem  ama ytrki flood yapmasın :D
:D
Gönderen: Abdullah - 28 Haziran 2007, 16:37:55
sen sen bana gulecegine çalıs

sen 10 gunde 3000 meaj atamazken ben 5 gunde 6.400 mesaj ve 100 kardar konu açtm ve ikimizde paylaım için soal yazıyoruz ve ben   o 5 gun içinde flood yapmadım.kıymetimi bilin   :-*
Gönderen: Diego - 28 Haziran 2007, 17:45:03
burda bi msj daha vardı sanki  ???
çıldırıyo muyum ne
Gönderen: izmirli2 - 28 Haziran 2007, 19:26:53
apo bana mı dion sen 5 günde 6.400 attıysan  6000 flood  ;) ve açtığın konuşar  yok şu üye banlansın mı kim görevini aksatıo  :D :D :D
sen sen bana gulecegine çalıs

sen 10 gunde 3000 meaj atamazken ben 5 gunde 6.400 mesaj ve 100 kardar konu açtm ve ikimizde paylaım için soal yazıyoruz ve ben   o 5 gun içinde flood yapmadım.kıymetimi bilin   :-*

Gönderen: sir_safak - 28 Haziran 2007, 19:43:18
burda bi msj daha vardı sanki  ???
çıldırıyo muyum ne
:D ;D arada banada oluyr ole hamzanın sıldıgını sanıom ama  yanlıs gormussum :D
Gönderen: izmirli2 - 28 Haziran 2007, 19:47:26
bnm msjımı kim sildi apo lan sen sildin deme delikanlı ol kanına dokununca msj silion deme konuş sende yaz efendi gibi
Gönderen: Hamza - 28 Haziran 2007, 19:50:12
bnm msjımı kim sildi apo lan sen sildin deme delikanlı ol kanına dokununca msj silion deme konuş sende yaz efendi gibi

abdullahda silme yetkisi yok kardeşim . ne yazmak istiyorsan tekrar yazabilirsin ;)
Gönderen: HaruN - 28 Haziran 2007, 20:04:18
abdullah bu - replerle yetki fln vermezdim ben olsam
Gönderen: DeViL - 28 Haziran 2007, 20:09:59
abdullah bu - replerle yetki fln vermezdim ben olsam
bende onu söledim az önce adamın fifadan çaktığı yok ama yetkili oluyo ayrıca - 65 repi var adamın yaw bi yetkilinin bu kadar az repi olması kötü olur..!!
Gönderen: izmirli2 - 28 Haziran 2007, 20:35:57

abdullahda silme yetkisi yok kardeşim . ne yazmak istiyorsan tekrar yazabilirsin ;)
boşwer hamza biri silmiş yada ben yazdığı boş gönderdim yazdım ama nese  ;)
Gönderen: Hamza - 28 Haziran 2007, 20:42:15

boşwer hamza biri silmiş yada ben yazdığı boş gönderdim yazdım ama nese  ;)

oke kardeşim
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 28 Haziran 2007, 22:28:11
 :)
Gönderen: LeGeND-MæN - 29 Haziran 2007, 07:51:45
evt -69 :D olabilir ama ne yapalım..çocuk heveslenmiş bırakın olsun ;D
Gönderen: Abdullah - 29 Haziran 2007, 09:13:02
Bir nebze delikanlı olun reple bunun ne alakası var.Sankı cumhurbaskanı seçiliyor.Deneme modumu delikanlı gibi yapıyorum.6500 mesaj yazıdım 1000 mesajı eksik ama 5 dunun daha var.100 kususr konu açtım 750 konum oldu oda hamza yeterli dedi.6500 mesaj yazdıgım arada fırsat bulup 4 ffc 1 omffc yonettim daha ne istiyorsunuz.ve hızlada ffc açmaya devam ediyorum.repin ne anlamı var ki.Evt fifada çok ii olmaya bilirim ama bu sitede benden  kotu olan çok kisi var.Anlayın.Bir U.D.T.Y sinin rep ve fifa oynaması ile ne alakası olabilir ki ?
Gönderen: HaruN - 29 Haziran 2007, 10:28:26
apo ne mi istiyoruz herkes gibi olmanı msj sayımı arttırcam die saçmalamamanı bu eksi replerin sebei yokmu sanıyorsun sen millet bıkmş senden ki - rep atıor kaç ffc de sen geldin die millet illalah etti biliyormusun şimdide kalkmş biraz delikanlı olun ayakları yapıorsun o ben senın gibi msj atmaya kalksam hamzayı bile geçerdim emin ol  ;)
Gönderen: Abdullah - 29 Haziran 2007, 10:40:21
apo ne mi istiyoruz herkes gibi olmanı msj sayımı arttırcam die saçmalamamanı bu eksi replerin sebei yokmu sanıyorsun sen millet bıkmş senden ki - rep atıor kaç ffc de sen geldin die millet illalah etti biliyormusun şimdide kalkmş biraz delikanlı olun ayakları yapıorsun o ben senın gibi msj atmaya kalksam hamzayı bile geçerdim emin ol  ;)

:P :P :P
Bak harun bendim mesajlarımım 1000 tanesi flod olabilir ama unutmaki bu sitede senden daha çok çalısıyorum ve paylaısm yapıyoum.Benim de hak etmem gerekn bir rutbe var ve bu rutbeyi sobnuna kadar hak ettiğimi inanıyorum 
Gönderen: DeViL - 29 Haziran 2007, 10:42:11

Bak harun bendim mesajlarımım 1000 tanesi flod olabilir ama unutmaki bu sitede senden daha çok çalısıyorum ve paylaısm yapıyoum.Benim de hak etmem gerekn bir rutbe var ve bu rutbeyi sobnuna kadar hak ettiğimi inanıyorum 
tamam işte haketmen gereken rütbe ü.d.t.y olmasın. Hamza'Ya söle sana ve matadora özel ü.d.s.m( üst düzey site moderatörü ) olarak yeni bir rütbe açılabilir.!!
Gönderen: Hamza - 29 Haziran 2007, 11:13:30

tamam işte haketmen gereken rütbe ü.d.t.y olmasın. Hamza'Ya söle sana ve matadora özel ü.d.s.m( üst düzey site moderatörü ) olarak yeni bir rütbe açılabilir.!!

kendisine ü.d.s.m ( üst düzey site moderatörü ) olmasi teklifinde bulundum fakat bunu istemedi . bana deneme moderatörlüğüm sırasinca daha çok turnuva düzenleyip Ü.D.T.Y olmak için elinden geleni yapacağini söyledi . ve bu rütbeye sahip olmak için bir çok yetkiliden daha iyi çalişiyor şu anda . 5-6 gün içerisinde bu şekilde devam ederse Üst düzey turnuva yetkilisi olmaya hak kazanacak
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Haziran 2007, 11:23:59
Ü.D.T.Y olmayı haketmediğini kendisi dışında herkes biliyor o repler antipatik olduğunun bi işareti yönettiği ffcleride görüyoruz yarım bırakıp gidiyor ya da uzuyor ne diyelim olsun bakalım
Gönderen: Hamza - 29 Haziran 2007, 11:25:44
Ü.D.T.Y olmayı haketmediğini kendisi dışında herkes biliyor o repler antipatik olduğunun bi işareti yönettiği ffcleride görüyoruz yarım bırakıp gidiyor ya da uzuyor ne diyelim olsun bakalım

şu ana kadar düzenlemiş olduğu turnuvalarda bende kendisine başarisiz olduğunu söyledim zaten . bu yüzden hemen rütbesini vermedim ona . deneme moderatörlüğü esnasinda kendisini sınayacağim . eğer başarili olursa Ü.D.T.Y olabilecek kardeşim
Gönderen: Abdullah - 29 Haziran 2007, 11:43:46

ben ffclerimi yarın bırakmam o ffc ye yetkili bırakmadan hiç bir yere gitmem.Ama yetkili cayarsa benim yapacagım bir iş yok.bazı turnuvaları 11 civarlarında açıyorum.o turnuvanın  uzaması muhtemel.senin de turnuva yetkilisi hak etmedigini herkes biliyor
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Haziran 2007, 13:04:10
o senin fikrin bence senden daha çok iyi iş yapacağım ortada
Gönderen: Abdullah - 29 Haziran 2007, 15:12:04
,

big sana cevap verirsem senin olmayan seviyene duserim  :-*
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 29 Haziran 2007, 15:28:01
,

:D :D :D
Gönderen: Abdullah - 29 Haziran 2007, 21:07:59
,

:D :D :D

gulmeseydin sasardım  :(
Gönderen: Abdullah - 01 Temmuz 2007, 10:27:24
VE İSTE BUYUK SON

YENİ U.D.T.Y CRİME
Gönderen: C3MALAKKo - 01 Temmuz 2007, 12:20:05
VE İSTE BUYUK SON

YENİ U.D.T.Y CRİME

hayırlı olsun  ;)
Gönderen: DeViL - 01 Temmuz 2007, 12:36:57
hayırlı olsun
Gönderen: Hamza - 01 Temmuz 2007, 12:39:36
yeni rütben hayırlı olsun abdullah . paylaşim ve mesajlarinin devamını bekliyoruz . artik daha sık turnuva düzenlersin ;)
Gönderen: Abdullah - 01 Temmuz 2007, 13:12:47
saolun beyler

tabi merak etmeyin trnuvaları daha sıklastırcagım sie
Gönderen: -Qlv- - 01 Temmuz 2007, 13:36:20
hayırlı olsun apo
Gönderen: Abdullah - 01 Temmuz 2007, 13:46:26
eyw saol klavuz
Gönderen: -Qlv- - 01 Temmuz 2007, 13:56:11