Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

SPOR HABERLERİ => DÜNYADAN FUTBOL => İNGİLTERE LİGİ HABERLERİ => Konuyu başlatan: LeGeND-MæN - 02 Temmuz 2007, 12:41:43

Başlık: Lampard Chelsea'yi reddetti!
Gönderen: LeGeND-MæN - 02 Temmuz 2007, 12:41:43
Lampard Chelsea'yi reddetti!
Chelsea'nin yıldızı Frank Lampard, kulübü tarafından kendisine teklif edilen haftalık 121 bin pound'u reddetti.

Adı Juventus ve Barcelona ile anılan yıldız futbolcu, takım arkadaşları Michael Ballack ve Shevchenko ile aynı haftalık ücretin teklif edilmesine rağmen bunu kabul etmemesi Londra ekibinden gideceği söylentilerini de beraberinde getirdi. Sözleşmesi 2009 yılında bitecek olan Lampard'a geçtiğimiz günlerde Barcelona 15 milyon pound'luk bir teklifte bulunmuştu.

29 yaşındaki futbolcu geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, "Bana hiç bir şey teklif etmelerine gerek yok, ben önüme bakacağım" demişti. Lampard ayrıca, Sheva ve Ballack'ın aldığı ücretlerin altında hiç bir teklifi de kabul etmeyeceğini daha önce dile getirmişti. Yıldız futbolcu son olarak, "Kulübüm bana beklediğim teklifi yapmadı. Bunu normal karşılıyorum dünyada her zaman istediğiniz şeyler olmuyor" diye konuştu.

Frank Lampard geçtiğimiz yıl attığı 21 golle en başarılı performanslarından birini sergilemişti.
Başlık: Lampard Chelsea'yi reddetti!
Gönderen: Hamza - 28 Aralık 2007, 23:34:59
Haber için saol