Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => SORULAR VE SORUNLAR => Konuyu başlatan: BARUT - 04 Temmuz 2007, 20:58:00

Başlık: Fifa 07 Oynarken Bağlantım Kopuyor Neden ?
Gönderen: BARUT - 04 Temmuz 2007, 20:58:00
Arkadaşlar önceden bağlantı sorunu yaşamazdım ancak son zamanlarda özellik 1. yarı bittiği zaman çok fazla kopukluk yaşıyorum acaba herhangi bir ayar vs. yapmam gerekiyormu o güzel cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ;)
Gönderen: melih123 - 04 Temmuz 2007, 21:01:31
int. hızıyla alakalı olabilir. iki oyuncudan hangisinin int. hızı fazlaysa onun kurmasını öneririm
Gönderen: DeViL - 04 Temmuz 2007, 21:16:02
Bağlantıdan olabilir güvenlik duvarını falan maça girmeden önce kapat. ayrıca bütün programları da kapat o zaman kopmayabilir ;)
Gönderen: HaLiLL - 04 Temmuz 2007, 23:10:17
bende onlinede hep barçayı seçiodum sonra barçayı seçince atmaya başladı başka takımlar seçiom..!
Gönderen: bestgamer - 05 Temmuz 2007, 00:52:26
bende hem kasiyo hem kopuyo hersey bom bok  :) :(  :o
yapilicak bisey yok bence,,,,,,,,,,,,,
Gönderen: by_seremony - 05 Temmuz 2007, 10:43:42
Arkadaşlar önceden bağlantı sorunu yaşamazdım ancak son zamanlarda özellik 1. yarı bittiği zaman çok fazla kopukluk yaşıyorum acaba herhangi bir ayar vs. yapmam gerekiyormu o güzel cevaplarınız için şimdiden teşekkürler ;)

aga o şeytden olaiblir yama fln varsa oyununda sil bi ara ben yama yapmışdım hep 2.yarı ya geçmeden atıoydu ama hep atıodu bi sildim düzeldi bide öle yap
Gönderen: BARUT - 05 Temmuz 2007, 11:54:15
Yok arkadaşlar dil yaması bile yok oyunda neden anlamadım  :-[
Gönderen: VoLKaN - 05 Temmuz 2007, 13:13:16
msnden anlattım çözümü ve çözüldü :D
Gönderen: bestgamer - 05 Temmuz 2007, 13:20:27
msnden anlattım çözümü ve çözüldü :D
acaib komiksin  :-\
Gönderen: lampardgs - 05 Temmuz 2007, 18:08:42
bende hem kasiyo hem kopuyo hersey bom bok  :) :(  :o
yapilicak bisey yok bence,,,,,,,,,,,,,

la snle kasması normal sn almanyadasın biz türkiyede sen alamanlarla ;D maç yprken atıyo yada kasıyomu ???
Gönderen: Hamza - 05 Temmuz 2007, 19:13:52

Özellikle ,Fıfa 07 yı Multiplayer oynamaya başladiğimiz ilk günlerde bu sıkıntıyı hepimiz yaşiyorduk . fakat dikkat ettiysek son zamanlarda ilk yarinin sonunda eskisi kadar sık bağlanti atmamaya başladi . bunun başlıca sebebi bir çok oyuncunun çözünürlüklerini 640 * 480 ' den 800 * 600' e çıkarmasi olduğunu düşünüyorum

Bu sorunu Nasil çözeriz diye sorarsan ?

* Her iki oyuncununda çözünürlüğünü 800 * 600 , görüntü kalitesini ise Medium yapmasi gerekiyor

Buna rağmen ikinci yari sonunda bağlanti atmaya devam ediyorsa takımlarinizi değiştirin

Ayrıca ikinci yari ve maç başlamadan önce herhangi bir tuşa dokunmayin
Gönderen: BARUT - 05 Temmuz 2007, 22:55:52
Bilgilendirmelerinizden ötürü teşekkür ederim , gerçekten hem benim için hemde diğer arkadaşlarımız için iyi bir brifing oldu ;)
Gönderen: Hamza - 05 Temmuz 2007, 23:03:08
Bilgilendirmelerinizden ötürü teşekkür ederim , gerçekten hem benim için hemde diğer arkadaşlarımız için iyi bir brifing oldu ;)

rica ederiz barut . sizlere yardimci olabildiysek ne mutlu kardeşim
Gönderen: DeViL - 05 Temmuz 2007, 23:40:50

Özellikle ,Fıfa 07 yı Multiplayer oynamaya başladiğimiz ilk günlerde bu sıkıntıyı hepimiz yaşiyorduk . fakat dikkat ettiysek son zamanlarda ilk yarinin sonunda eskisi kadar sık bağlanti atmamaya başladi . bunun başlıca sebebi bir çok oyuncunun çözünürlüklerini 640 * 480 ' den 800 * 600' e çıkarmasi olduğunu düşünüyorum

Bu sorunu Nasil çözeriz diye sorarsan ?

* Her iki oyuncununda çözünürlüğünü 800 * 600 , görüntü kalitesini ise Medium yapmasi gerekiyor

Buna rağmen ikinci yari sonunda bağlanti atmaya devam ediyorsa takımlarinizi değiştirin

Ayrıca ikinci yari ve maç başlamadan önce herhangi bir tuşa dokunmayin

teşekürler hamza yine son noktayı koymuşsun  :)
Gönderen: Hamza - 08 Temmuz 2007, 16:15:39
eywalah ismail