Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => 1.ULUSLARARASI GOLD LİG => Konuyu başlatan: Malatyasporlu - 06 Haziran 2006, 18:26:52

Başlık: ŞİKAYET VE SOHBET
Gönderen: Malatyasporlu - 06 Haziran 2006, 18:26:52

Sevgili katılımcılar sohbet,görüş,öneri ve şikayetlerinizi burda belirtebilirsiniz.Ayrıca moderatörün bilgisi dışında yeni konu açmak yasaktır açılsa bile silinecektir.

Başlık: Ynt: ŞİKAYET VE SOHBET
Gönderen: Malatyasporlu - 06 Haziran 2006, 18:30:20
arkadasım bence aynı takımın 2 kere secilememesi sacmalık neden sonradan gelenler kotu ve bitik takım alsınkı bu hıc adil değil benım için farketmez ama baska takımda oynuyamayan arkadaslar vardır elbet eğer onların alacakları takım secildiyse ne yapsınlar bu dediklerimi bi dusunun asıl rekabet için bu cok onemli

Sevgili dostum kural açık.Aynı takımı seçmek yasak.Eğer dediğin gibi haksızlık olsaydı en kötü takımı alıp şampiyon olan oyuncular bile var.
Gönderen: nrmesuttt - 06 Haziran 2006, 19:16:37
sevgili modum oyun hızının fast olmsasını öneriyorum
Gönderen: nrmesuttt - 06 Haziran 2006, 19:18:51
ve de moderatörlüğün hayırlı ugurlu olsun
inşallah başarılı bir dönem geçiririz seninle
Gönderen: Malatyasporlu - 06 Haziran 2006, 19:19:32
sevgili modum oyun hızının fast olmsasını öneriyorum

Tamam dostum tavsiyen dikkate alınmıştır.Ayrıca fifa06 da hollanda olmadığı için başka takım seçmeni tavsiye ederim.Teşekkür ederim kardeşim inşallah hep birlikte güzel bi turnuva geçireceğiz.
Gönderen: Z3U5 - 07 Haziran 2006, 10:02:01
turnuva için baya emek harcanmış ellerinize sağlık inş güzel turnuva olacak
Gönderen: Malatyasporlu - 07 Haziran 2006, 10:37:33

Sağol kardeşim düşüncen için.Emek harcanmadan güzellikler yaşanmaz.Bu güzelliği hep birlikte yaşamak için bu turnuvayı düzenledim.Sizlerin de destekleriyle ve fikirleriyle bu güzellikler yaşayacaktır.Hepinize teşekkür ediyorum.
Gönderen: punisher_ukala - 07 Haziran 2006, 11:20:44
güzel içeriği var turnuvanın gerçekten oyuncu isimlerine baktımda hepsi çok değerli insanlar bu turnuvada sorun çıkıcağını sanmıyorum herkese başarılar dilerim evren abi sanada tşkr ederim böle bi turnuvaya bizleride çağırdığın için
Gönderen: Hamza - 07 Haziran 2006, 13:45:31
gerçekten katilimcilara baktiğim zaman bizleri çok kaliteli , zevkli , çekişmeli bir turnuva bekleyeceğine inaniyorum.. ve tabi ki de başimizda evren kardeşimiz olduğu müddetçe bu turnuva şu ana kadar yapilmiş olanlarin en iyisi olacaktir..
Gönderen: adriano - 07 Haziran 2006, 15:42:35
ellerine sağlık evren. inş kaliteli bi turnuva olacak. sorun çıkmaz umarım. hepimiz evren kardeşimize yardımcı olmalıyız sorun çıkmaması için ki; güzel bi turnuva olsun hepimiz zevk alalım.
Gönderen: Z3U5 - 07 Haziran 2006, 19:40:05
arjantinle oynayan arkadaşımızda çok lag oluyor oynanmıyor bence başka şikayetler gelirse çıkarılması gerekir ne o zevk alır ne karşısandaki yetkililere duyurulur
Gönderen: Malatyasporlu - 07 Haziran 2006, 20:51:22
arjantinle oynayan arkadaşımızda çok lag oluyor oynanmıyor bence başka şikayetler gelirse çıkarılması gerekir ne o zevk alır ne karşısandaki yetkililere duyurulur

Tamam kardeş şikayetin dikkate alınacak ve aynı oyuncu hakkında ikinci bir şikayet gelirse şikayet aldığı maçlarda almış olduğu puanlar silinecektir.ARJANTİN takımının galibiyeti geçerli sayılmıştır.Ama dediğim gibi aynı konuda şikayet tekrarı olursa gereken yapılacaktır.
Gönderen: amett - 07 Haziran 2006, 23:04:09
kardeşim özürdiliyorum ve turnuvadan çekilmek zorunda kalyorum ben çünkü hamachide sorun var ve bi türlü yapamıyorum  herkeze başarılar
Gönderen: Abdullah - 09 Haziran 2006, 15:19:21
Kardeş turnuva güzel olmuş. Ancak turnuvada nasıl resim koyacagımızı anlatsana. 192 kb tan büyük engeli çıkıyor. ???
Gönderen: nrmesuttt - 09 Haziran 2006, 16:52:52
evren gercekten harika bir turnuva bizleri bekliyor
ellerine sağlık
bana da bi yardımcı olsan benim turnuvamda en az senin kadar güzel olsun ;D
Gönderen: alisse - 14 Haziran 2006, 15:24:18
ya ben artık sorunla karşılaşmak istemiyorum mesut arkadaşla maçımızı yaptık 7-4 aldım neden oyun hızı fast deildi dedi bende fark etmiceni söledim normal hıda oynamak bil zor fln sora tekrar oynadık oyun hızını fast yaptım  dk 77 de 8-1 ken arkadaş çıktı ve bişiyin fark etmediğini söledi. ben artık milletin keyfine göre maçlarımı yapmak istemiyorum... yetkililere duyurulur
Gönderen: nrmesuttt - 15 Haziran 2006, 09:50:32
ya ben artık sorunla karşılaşmak istemiyorum mesut arkadaşla maçımızı yaptık 7-4 aldım neden oyun hızı fast deildi dedi bende fark etmiceni söledim normal hıda oynamak bil zor fln sora tekrar oynadık oyun hızını fast yaptım  dk 77 de 8-1 ken arkadaş çıktı ve bişiyin fark etmediğini söledi. ben artık milletin keyfine göre maçlarımı yapmak istemiyorum... yetkililere duyurulur
alisse e cvp vermek istiyorum
öncelikle maçın skoru benim için önemli değil önemli olan o maçtan zevk almaktır
ilk oynadıgımız oyundan oyuncular cok agır hareket ettiği için o maçtan zevk alınmazdı
belki 2. maçta daha fazla gol yeim ama sonucta güzeldi yani önemli olan bu bişey daha belirtmek isterim
dk.77 de oyundan cıkan ben değildim eger öyle bi niyetim olsaydı daha önceden cıkardım
baglantı koptugu için oyun yarıda kaldı
Gönderen: alisse - 15 Haziran 2006, 18:44:04
ya kardeşim maçtan sora bişi değişmedi diyen benmiydim ya ayrıca 2 oyunun hızıda aynıydı sölediğin gibi...
Gönderen: goalkeeper - 15 Haziran 2006, 23:55:29
MALATYALI KARDEŞİM BİRİ ÇİKARSA BU LİGTEN BEN TALİBİM
nick:goalkeeper
msn:goalkeeper5941@hotmail.com
takıma gerek yok birinin yerine gircez yaa  ;)  :D  favorim portekiz olabilir   ;D sonra cek cumhuriyeti,  ;D hane bunlar olursa ii olur olmazsada biz herşeye razıyız  ;) bilgine beni msnden haberdar edersen sevinirim  ;)
Gönderen: nrmesuttt - 18 Haziran 2006, 13:26:50
goolkeeper ben cekiliyorum turnuvadan
benim takımda zaten cek cumh. idi
başarılar sana
Gönderen: Malatyasporlu - 18 Haziran 2006, 13:42:24
goolkeeper ben cekiliyorum turnuvadan
benim takımda zaten cek cumh. idi
başarılar sana

Çek Cumhuriyeti takımının teknik patronu nrmesut nikli arkadaşımız görevini bırakmıştır.Yerine goolkeeper nikli arkadaşımız getirilmiştir.Başarılar dilerim goolkeeper.
Gönderen: nadir_piero - 19 Haziran 2006, 06:54:11
evren kardeş senden şikayetciyim çünkü benim maçımda adriano ile kim oynamışsa hemen hmen aynısı oldu ama sen saymadın eğer o maç sayılırsa benim de maçım sayılacak.........
Gönderen: scary_mann - 19 Haziran 2006, 21:16:19
 ;D ;D ;D nadir hiç gulecegım yoktU ;D ;D
evren abi herkese esıt davranıyor oncelıkle üslübünu degıstırmenı onerırım!eger bı sorunun varsa evren abının yuzune solemenı onerırım!bole hos olmuyor!
Gönderen: nadir_piero - 19 Haziran 2006, 21:53:49
;D ;D ;D nadir hiç gulecegım yoktU ;D ;D
evren abi herkese esıt davranıyor oncelıkle üslübünu degıstırmenı onerırım!eger bı sorunun varsa evren abının yuzune solemenı onerırım!bole hos olmuyor!

kardeş tamm ona da sölicemde yani benim maçımın aynısı oldu ilk maçımın kardeş ama sayılmadı maçım ben yenik sayıldım....
Gönderen: Hamza - 19 Haziran 2006, 21:57:42
tamam nadir evren kardeşimiz sölediklerini dikkate alacaktir.. zaten evren kardeşimi çok iyi taniyorum merak etme kimseye kesinlikle haksizlik yapmaz burada herkese adil davranilir  ;)
Gönderen: umutguven - 20 Haziran 2006, 20:52:18
(İSPANYA) BEN BU İSVEÇ TAKIMIYLA BİR DAHA OYNAMAM. 2 KERE OYNADIK... 2 SİNDEDE OYUNDAN ÇIKTI...SİTE DE PRNTSCRN İSTEDİĞİNİ BİLDİĞİ İÇİN 2 DEFA OYUNDAN ÇIKTI.. VE BİR DAHAKİ MAÇA TAHAMÜLÜM KALMADI ARTIK... ve arkadaşın cevapları:

"yaw bu sefer benim hatam golü yiyince sinirlendim klavyeye vurdum ama sende oynamayı bilimyon hep aynı golleri atıyon farklı bi gol atmayı biliyosan söle bende deneyim"

"oynamayı bilmiyen çocuk sana diom lan oukuz"

"yemedi"
"oynamayı bilmiyor"

tarzı şeyler yazdı.... BENİM ÇOLUK ÇOCUKLA İŞİM OLMAZ...BİR DAHA BU ÇOCUKLA MAÇ YAPMAM....
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 20:55:46
(İSPANYA) BEN BU İSVEÇ TAKIMIYLA BİR DAHA OYNAMAM. 2 KERE OYNADIK... 2 SİNDEDE OYUNDAN ÇIKTI...SİTE DE PRNTSCRN İSTEDİĞİNİ BİLDİĞİ İÇİN 2 DEFA OYUNDAN ÇIKTI.. VE BİR DAHAKİ MAÇA TAHAMÜLÜM KALMADI ARTIK... ve arkadaşın cevapları:

"yaw bu sefer benim hatam golü yiyince sinirlendim klavyeye vurdum ama sende oynamayı bilimyon hep aynı golleri atıyon farklı bi gol atmayı biliyosan söle bende deneyim"

"yemedi"
"oynamayı bilmiyor"

tarzı şeyler yazdı.... BENİM ÇOLUK ÇOCUKLA İŞİM OLMAZ...BİR DAHA BU ÇOCUKLA MAÇ YAPMAM....

ya sen oynamayı bilmiyon tamam mı benim yazdıklarımda bunlar deil söleyim ben senin gibi küfür etmedim....niye sen print screen almadın korktun mu yoksa senin yazdığın küfürler görükür diye.........
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 20:56:36
hı şunu da söleyim ben bu turnuvadan hiç bir tat alamadım ve turnuvayı bırakıyorum.............turnuvadan çekildim........
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 21:04:30

bakın burası doğru ama bu golü attığında ben bu arkadaşı yeniyodum 5-2 ekmek kuran çarpsınki.........
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 21:05:59
"

"yemedi"
"oynamayı bilmiyor"

ama buralar tamamen uydurmadır çünkü diye sorarsanız eğer ben böle şeyler yazdıysam ispatlasın bunu buraya kendi uydurup yazacağına print screen alsaydı....ama uydurma yapacağı için alamadı
Gönderen: goalkeeper - 20 Haziran 2006, 21:28:49
arkadasla yaptıklarınız hiç ii degil ikiniz açisindan da evren abim kendi işinin rasında siz eglenin diye bir turnuva duzenliyor  ;) atişin diye yada birbirinize hakaret edin die deil !!! ikinizde birbirinize çoluk çocuk diyosunuz ikinizde bu yaklaşımın ustune geçemiyosunuz  :(  ben evren abinin adına konuşmuş gibi olucam (kendisinden çok özür diliyorum  :-[ ) ya  dost ve kardeşlik çerçevesinde  katılın bu tür turnuvalara yada hiç katılmayın !!! yenmeyi yenilmeyi öğrenin !!!  nasil yendiginde tebrik ediliyorsan  yendigin rakibini ve senin  yendigin anda karşi tarafı tbrk etmeyi unutma!!! böle yaparak  hem site sahibi hamza kardeşimi hemde turnuvayı düzenleyen  evren abiyi aynı anda katılan dier arkadasların  huzurunu kaçirabilirsiniz !!!! belki burda problem olmaya bilir ama ayni şeyleri  gerçek hayatta da yaparsanız  emin olun ki bazi şeyleriniz ii gitmiyor demektir  ;)
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 21:45:00
arkadasla yaptıklarınız hiç ii degil ikiniz açisindan da evren abim kendi işinin rasında siz eglenin diye bir turnuva duzenliyor  ;) atişin diye yada birbirinize hakaret edin die deil !!! ikinizde birbirinize çoluk çocuk diyosunuz ikinizde bu yaklaşımın ustune geçemiyosunuz  :(  ben evren abinin adına konuşmuş gibi olucam (kendisinden çok özür diliyorum  :-[ ) ya  dost ve kardeşlik çerçevesinde  katılın bu tür turnuvalara yada hiç katılmayın !!! yenmeyi yenilmeyi öğrenin !!!  nasil yendiginde tebrik ediliyorsan  yendigin rakibini ve senin  yendigin anda karşi tarafı tbrk etmeyi unutma!!! böle yaparak  hem site sahibi hamza kardeşimi hemde turnuvayı düzenleyen  evren abiyi aynı anda katılan dier arkadasların  huzurunu kaçirabilirsiniz !!!! belki burda problem olmaya bilir ama ayni şeyleri  gerçek hayatta da yaparsanız  emin olun ki bazi şeyleriniz ii gitmiyor demektir  ;)

bencede kardeşim doğru değil ama o arkadaş yanlış yaptı kardeş bu maçlardan sonra bi daha maç yaptık her ikisin de de o çıktı hemde maçın 89. dk sinde
Gönderen: Hamza - 20 Haziran 2006, 21:51:51
bak nadir hala ayni muhabbet istersen gökhanin yazisini bi daha oku burada önemli olan bunlar deil arkadaşlar burada önemli olan oynadiğimiz maçlardan zevk almak turnuvadan zevk almak eglenmek zaten bunun için evren kardeşim durmadan çalişior her şeyi en ince ayrintisina kadar düşünüp bizleri eglendirmek için mükemmel bir turnuva düzenlior lütfen artik anlayin bunu KİMSE TURNUDAN ÇEKİLEMEZ ! HERKES BURADA KALACAK ! ÇOK ÖNEMLİ Bİ MAZERETİNİZ OLMADİĞİ MÜDDETÇE ! MESUT gibi , ve bu karşilaşmada 3-0 iki tarafinda mağlubiyeti ile sonuçlanip önümüzdeki maçlara bakacağiz  itiraz edeni bi daha BU SİTEDE GÖRMEK İSTEMİYORUM !! O KADAR.. HEPİNİZE KALAN MAÇLARİNİZDA BAŞARİLAR DİLERİM !..
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 21:52:14
her iki maçıda ben yeniyodum arkadaşlar
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 21:53:52
bak nadir hala ayni muhabbet istersen gökhanin yazisini bi daha oku burada önemli olan bunlar deil arkadaşlar burada önemli olan oynadiğimiz maçlardan zevk almak turnuvadan zevk almak eglenmek zaten bunun için evren kardeşim durmadan çalişior her şeyi en ince ayrintisina kadar düşünüp bizleri eglendirmek için mükemmel bir turnuva düzenlior lütfen artik anlayin bunu KİMSE TURNUDAN ÇEKİLEMEZ ! HERKES BURADA KALACAK ! ÇOK ÖNEMLİ Bİ MAZERETİNİZ OLMADİĞİ MÜDDETÇE ! MESUT gibi , ve bu karşilaşmada 3-0 iki tarafinda mağlubiyeti ile sonuçlanip önümüzdeki maçlara bakacağiz  itiraz edeni bi daha BU SİTEDE GÖRMEK İSTEMİYORUM !! O KADAR.. HEPİNİZE KALAN MAÇLARİNİZDA BAŞARİLAR DİLERİM !..

abi ama ben hakklıyım ya
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 22:09:43
yemin ederim ki ben haklıyım
Gönderen: goalkeeper - 20 Haziran 2006, 22:11:50
bazi şeylerde buyukluk gerekir ;) bazı şeylerde susmak en ii cevaptır ;) bunlar başka buyukluk kapısır ;)  anlamak da anlatmakta hep böledir ;) gerçek ve gerçek gibi ;) 
bu genç yaşima ragmen baya bi hayat tecrubesi edinmek zorunda kaldım ama ben,im yaşimdan bir yas buyk  insandan bile daha az tecrubeliyim ;)

bu da benden bir not olsun ;)  HAKKI YALÇIN 'I BİLEN  BİLİR ;)
GERÇEK AŞK HERKESİN KONUSTUGU,PEK AZININ GÖRDÜĞÜ HAYALETLERE BENZER!
EVET KONUYLA ALAKASI YOK AMA İÇİMDEN GELDİ BEAAAAAA ;););););)

*****KALECİ YALNIZ ADAMDIR*******
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 22:14:18
bakın olayı anlatıyom ben bu arkadaşı yeniyodum sonra oyun attı bağlantı kopptu sonra tekrar girdik yine ben yeniyodum 5-2 arkadaş bi gol attı 5-3 oldu ben de sinirlendim klavyeye vurdum oyundan çıktı...ama arkadaş benim bilerek çıktığımı söledi.......bir kere ben niye bilerek çıkim ki ...........zaten yeniyom......sonra bi daha maça girdik..........bu maçta da 78 dk da 4-0 yeniyodum ama bu sefer diğer arkadaş çıktı bende niye böle yaptın diye sorunca arkadaş bana sana da ayynı çıkma tadını yaşatmak istedim onun için çıktım dedi........sonra ben bişi demedim tekrar girdik ama bunda kimsenin çıkmıcağına söz vermiştik ben 89. dk de durumu 2-2 den 3-2 yaptım ve arkadaş hemen çıktı.........
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 22:15:35
artık bunun cevabını siz verin
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 22:16:02
sizce kim haklı arkadaşlar söleyin ya lütfen
Gönderen: Malatyasporlu - 20 Haziran 2006, 23:38:49
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.

BU MAÇ İLE İLGİLİ BİR TEK YORUM YAZILMAYACAK.YAZILSA BİLE DİKKATE ALINMAYIP SİLİNECEKTİR.KONU KAPANMIŞTIR.KARAR ADMİNLERLE YAPILAN GÖRÜŞME SONUCU VERİLECEKTİR.ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEM.O KADAR EMEĞİME VE SİTE SAHİPLERİNE BİRAZ SAYGINIZ VARSA BU TİP TARTIŞMALARA GİRİLMEZDİ.SONUÇTA BUNUN BİR EĞLENCE VE ZEVK ARACI OLDUĞUNU UNUTUP SADECE BİR ANLIK HIRSINIZA YENİLDİNİZ.İNANIN BU TİP TARTIŞMALARI GÖRDÜKÇE FORUMA VE MSNYE GİRME ZEVKİ,HEYECANI VE İSTEĞİ KALMIYOR.AÇIKÇASI KENDİME KIZMAYA BAŞLIYORUM."SEN BU KADAR EMEK HARCA,SİTE SAHİPLERİ SANA FORUMDA YER AÇSINLAR SENİN TURNUVAN NE HALDE" DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.YANİ EMEĞİME ACIMAYA BAŞLIYORUM BU OLANLARDAN SONRA.SON KEZ SÖYLÜYORUM.O KADAR İŞ GÜÇ SINAV ARASINDA SİZLERE GÜZEL BİR TURNUVA SUNMAYI ÇABALARKEN BÖYLE DAVRANIŞLA BİR DAHA KARŞILAŞIRSAM KESİN VE NET OLARAK SÖYLÜYORUM TURNUVAYI FESHETMEK ZORUNDA KALACAĞIM.ARTIK SIRADAN İNSANLARIN YAPTIĞI GİBİ SIRADAN TURNUVALARA KATILIRSINIZ.BU SÖZÜ ÇOK SEVİYORUM.

"SAYGI GÖRMEK İÇİN SAYGI GÖSTERMEK GEREK."
Gönderen: nadir_piero - 20 Haziran 2006, 23:55:14
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.

BU MAÇ İLE İLGİLİ BİR TEK YORUM YAZILMAYACAK.YAZILSA BİLE DİKKATE ALINMAYIP SİLİNECEKTİR.KONU KAPANMIŞTIR.KARAR ADMİNLERLE YAPILAN GÖRÜŞME SONUCU VERİLECEKTİR.ŞUNU SÖYLEMEDEN GEÇEMEYECEM.O KADAR EMEĞİME VE SİTE SAHİPLERİNE BİRAZ SAYGINIZ VARSA BU TİP TARTIŞMALARA GİRİLMEZDİ.SONUÇTA BUNUN BİR EĞLENCE VE ZEVK ARACI OLDUĞUNU UNUTUP SADECE BİR ANLIK HIRSINIZA YENİLDİNİZ.İNANIN BU TİP TARTIŞMALARI GÖRDÜKÇE FORUMA VE MSNYE GİRME ZEVKİ,HEYECANI VE İSTEĞİ KALMIYOR.AÇIKÇASI KENDİME KIZMAYA BAŞLIYORUM."SEN BU KADAR EMEK HARCA,SİTE SAHİPLERİ SANA FORUMDA YER AÇSINLAR SENİN TURNUVAN NE HALDE" DİYE DÜŞÜNMEDEN EDEMİYORUM.YANİ EMEĞİME ACIMAYA BAŞLIYORUM BU OLANLARDAN SONRA.SON KEZ SÖYLÜYORUM.O KADAR İŞ GÜÇ SINAV ARASINDA SİZLERE GÜZEL BİR TURNUVA SUNMAYI ÇABALARKEN BÖYLE DAVRANIŞLA BİR DAHA KARŞILAŞIRSAM KESİN VE NET OLARAK SÖYLÜYORUM TURNUVAYI FESHETMEK ZORUNDA KALACAĞIM.ARTIK SIRADAN İNSANLARIN YAPTIĞI GİBİ SIRADAN TURNUVALARA KATILIRSINIZ.BU SÖZÜ ÇOK SEVİYORUM.

"SAYGI GÖRMEK İÇİN SAYGI GÖSTERMEK GEREK."

ok kardeş siz adminlerle görüşün ben artık karara saygılı kalcam
Gönderen: umutguven - 21 Haziran 2006, 01:22:38
Arkadaşlar bir düzeltme yapıp sonra bu konuyu kapatıyorum.... bu nadir bilmemne denilen arkadaş tam bir virüs gibidir. Söyledikleri herşey tepeden tırnağa asılsızdır. İlk maçta çıktı... ikinci maçı yapıyorduk ve ikinci maçta 3-1 yeniyordum. 3. golü yiyince golü atmamla beraber çıktı. Şimdi yorumlarını okudumda, 5-3 falan yazmış.. birincisi 5-3 yenen bir kişi sinirlenmez ve oyunu terketmez. Bu tarz şeylere "kuran çarpsın" vs. gibi şeyler yazmış. Bu arkadaş dinsiz ve imansızdır. Kara listeye alınmalıdır ve turnuva düzenleyen arkadaşların dikkat etmesi lazımdır bu kişiye. Turnuvanın adabını bozuyor. Beni az çok tanıyan tanır bilen bilir. Yalan söylemem. Ben bu kişiye küfür etmedim. İlk maçtada ikinci maçtada bilerek çıktı. Bu konuyu kapatıyorum ve bu kişiyle bir daha asla maç yapmayacağım, eğer bir turnuvada karşılaşsak bile. Bence o turnuvayı bırakmadan sizin onu şutlamanız gerekir. Bol şans herkese..
Gönderen: adriano - 21 Haziran 2006, 01:49:51
evren kardeşim seni anlayabiliyorum ama baştan beri sanırım biraz hatan var. bu sorun neden hep aynı kişinin maçlarında çıkıyor. bunun çaresi gayet basitdi teee baştan ama olmadı şimdi kendi kendine büyüdü olay. başka hiç kimse sorun çıkarmıyo. bence arkadaş önce kendisine bu soruyu sorması lazım. kaç kaçtı? kim çıktı? nie çıktı? ne dedi? bu soruların artık hiç bi önemi yok bence. eminim en doğru kararı vereceksin. ama turnuvayı feshedebilirim demende beni üzdü :( 1 kişinin yüzünden neden diğer 17 kişi bu kaliteden mahrum kalacak ? saygılar...
Gönderen: nadir_piero - 21 Haziran 2006, 11:07:24
arkadaşım böle demişsin ama valla benim hatam yok
Gönderen: nadir_piero - 21 Haziran 2006, 11:09:06
arkadaşlar isterse bu turnuvada sonuncu olim ama bu turnuvadan çekilmicem......

Gönderen: nadir_piero - 21 Haziran 2006, 11:19:08
bu turnuvadan çekilmeyeceğini ve bu karşilaşmanin 3-0 iki tarafinda mağlubuiyeti ile sonuçlandiğini kabul ediorm .........
Gönderen: яєαρєя - 21 Haziran 2006, 12:11:13
ya biz bi amc oynadık prent screen almadık die iptal mi oldu butun ayrıntılarıda yazmıstık halbu ki
Gönderen: Malatyasporlu - 21 Haziran 2006, 12:57:08
TARTIŞMA BİTMİŞTİR.HER İKİ TARAFIN 3-0 HÜKMEN YENİLMESİ KARARLAŞTIRILMIŞTIR.

Adriano kardeşim.Kesinlikle 1 veya 10 kişi için asla bu güzel turnuvayı iptal etmem.Bunu yapmak en büyük adaletsizlik olur.Ben bu haksızlığı istesem de yapamam zaten.O mesajı yazmamdaki amaç turnuvamıza sahip çıkmamızdı.Gereken neyse yapılır ama bu turnuva son hafta maçı oynanana kadar devam edecektir.
Kişiler değişir ama turnuva kalıcıdır.Turnuvanın kalıcılığı da dostluğun,kardeşliğin,dürüstlüğün ve karakterli insanların varlığıyla sağlanır.Şu an ligimizde yer alan benim dışımdaki 17 kişi seçilerek turnuvaya alınmıştır.
Hepinizin içi rahat olsun turnuvayı en güzel şekilde bitireceğim.Bakın üstüne basa basa söylüyorum BU TURNUVA SON HAFTA MAÇI OYNANANA KADAR DEVAM EDECEKTİR.ASLA KİMSENİN ŞÜPHESİ OLMASIN.
HEPİNİZE DOSTÇA,ZEVKLİ,EĞLENCELİ,ÇEKİŞMELİ,HEDEFLERİ OLAN MAÇLAR DİLİYORUM.İLK HEDEFİNİZ DOSTLUK OLSUN.BAŞARILAR DİLERİM.(AYRICA EN KISA ZAMANDA MAÇLARI OYNANMAYAN ARKADAŞLAR MAÇLARINI BİTİRSİNLER)
Gönderen: umutguven - 21 Haziran 2006, 13:09:31
Yendiğim maçta adamın işine gelmedi diye oyundan çıkıyo ve 3-0 hükmen yeniliyorum.. Turnuvadan çekiliyorum.. Bu adalet değil..    bu prntscrn uygulaması böyle art niyetli insanlar olduğu sürece hep böyle şerefsizlikleri doğurur..
Gönderen: scary_mann - 21 Haziran 2006, 17:11:40
cek cumhurıyetı bugun de msn e gırmessen ben evren abıden geregının yapılmasını ıstıcem!gelde maçımızı yapak
Gönderen: Z3U5 - 21 Haziran 2006, 18:11:17
bence bu olayda umut un hakkı yenmiştir ben umutla çok maç yaptım ve neredeyse hiç bir maçımız yarım kalmadı ve umut ne olursa olsun maçın sonuna kadar mücadele eder ayrıca bir çok farklı turnuvada oynadık ve hiç böyle bir sorun olmadı nadir denen arkadaşı tanımıyorum yorum yapamayacağım ama umut asla onun söylediklerini yapacak bi insan değildir umut un hakkının yendiğini düşünüyorum
Gönderen: adriano - 21 Haziran 2006, 22:38:30
bence bu olayda umut un hakkı yenmiştir ben umutla çok maç yaptım ve neredeyse hiç bir maçımız yarım kalmadı ve umut ne olursa olsun maçın sonuna kadar mücadele eder ayrıca bir çok farklı turnuvada oynadık ve hiç böyle bir sorun olmadı nadir denen arkadaşı tanımıyorum yorum yapamayacağım ama umut asla onun söylediklerini yapacak bi insan değildir umut un hakkının yendiğini düşünüyorum

BENDE AYNI FİKİRDEYİM AMA MADEM EVREN BÖYLE Bİ KARAR VERDİ SAYGI DUYMAK GEREKİR BENCE. UMUT SENİ HEPİMİZ BİLİYORUZ KARDEŞİM ÇEKİLMENE GEREK YOK BENCE İÇİN RAHAT OLSUN. SAYGILAR...
Gönderen: umutguven - 22 Haziran 2006, 01:24:09
sağolun arkadaşlar bana verdiğiniz destekten ötürü
Gönderen: punisher_ukala - 24 Haziran 2006, 17:14:59
evrenn abi fifa yı yükledim sorun düzeldi ben turnuvadan ihraçmı edildim
Gönderen: Hamza - 24 Haziran 2006, 17:20:49
kardeş 1. ci ve 2. hafta maçlarini yapmişmiydin ? eğer yaptiysan sorun yok şimdi senle 4. hafta maçimiz var zaten istersen hemen yapalim benim için uygun şu anda oke
Gönderen: Malatyasporlu - 24 Haziran 2006, 23:52:39
evrenn abi fifa yı yükledim sorun düzeldi ben turnuvadan ihraçmı edildim

Yok kardeş öyle bi durum sözkonusu bile olamaz.Sen çekilmediğin sürece(fair play aykırı davranışlar hariç) seni kimse ihraç edemez.Maçlarında başarılar dilerim kardeş.
Gönderen: goalkeeper - 25 Haziran 2006, 00:41:01
evren abi çok özür dilerim ayrıca tüm katılımcı arkadaslardan 6 gunluk baglantı problemim ardından tekrar  burdayım pazaar gunu sizi bekliycem benle maçi olan arkadaslar duyrulur ama en geç 9 a  kadar ;) akşam 9 yane :)

BARCELONANIN BUFFONU  OLACAK CHELSEA NİN P.CECHİ VAR ZATEN
AMA EN BUYUGU FENERBAHÇENİN RÜŞTÜ REÇBERİ VARRRRRR!!!!!!!!!!!!
*****2006 DEGİLLLLLLLL******   8)   8)  8)  8)  8) 2008  8)  8)  8)  8) HEDEFE KİLİTLENİLDİ!!!!!!
SON SÖZÜ CAMPELLA CRESPO SOYLUYCEK GİBİ ;) ;)
KOCAELİSPOR SUPER LİGE FENA GELECEK !!!!!
Gönderen: Malatyasporlu - 25 Haziran 2006, 00:41:48
GOLD İNTERNATİONAL SÜPER LİG'de heyecan tekrar başladı.1 Hafta süren ayrılıktan sonra tekrar heyecana kaldığımız yerden devam ediyoruz.Bir daha böyle tatsız olayın yaşanmaması için hepinizden gerekli itinayı göstermenizi bekliyorum.5.hafta maçları ile heyecanı bıraktığımız yerden devam ettiriyoruz.
Şampiyonluk yarışı tüm hızıyla ve çekişmesi ile devam ediyor.
Gönderen: umutguven - 26 Haziran 2006, 00:22:48
Sinirle aldığım bi kararla çekildiğimi açıklamıştım. oynamadığım arkadaşlara haksızlık yaptığımı düşündüm.. sonra bir tane ŞEREFSİZ yüzünden bu turnuvadan çekilmicem.. , destekler için tekrar teşekkürler ve turnuvaya kaldıgım yerden devam edicem her türlü kolpaya ve adaletsiz karara rağmen.. 

tek umudum bir daha böyle bir şerefsizle muhattap olmamak
Gönderen: nadir_piero - 26 Haziran 2006, 12:00:16
Sinirle aldığım bi kararla çekildiğimi açıklamıştım. oynamadığım arkadaşlara haksızlık yaptığımı düşündüm.. sonra bir tane ŞEREFSİZ yüzünden bu turnuvadan çekilmicem.. , destekler için tekrar teşekkürler ve turnuvaya kaldıgım yerden devam edicem her türlü kolpaya ve adaletsiz karara rağmen.. 

tek umudum bir daha böyle bir şerefsizle muhattap olmamak

ya o dediğin kelime sensin bunu bil adam ol öle konuş.......ben 1 maçta çıktım ama o hataydı......ama sen kedine bak.......3 maçta çıktın ağzımı açıp bir kelime bile söylemedim.........
Gönderen: nadir_piero - 26 Haziran 2006, 12:03:51
bu forumda süp mod um  bende bu forumda kural koyabilirim.yani o haka sahibim......bu forumda bir daha küfür edenler banlanacaktır........önce ağzınızı düzeltin öle gelin...bu sözlerim sadece umut mu neyse ona deil herkese......hemde sen umut musun neysen malatyalının arkadaşı hiç kimseye her ne olursa olsun onu incitecek sözler söyleyemezsin.......eğer bi daha olursa bende senin msn de bana yazdığın küfürleri burda yayınlarım...
Gönderen: nadir_piero - 26 Haziran 2006, 12:04:57
sen önce kendine bak bi aynada öle herkese hakaret et.....
Gönderen: Hamza - 26 Haziran 2006, 14:24:46
bak nadir öncelikle kendinden büyük insanlara karşi biraz daha saygili konuşmalisin eğer bu konuyu bi daha açarsan turnuvadan diskalifiye edileceksin . beni en çok üzen lafin ise ben bu sitede super modum her türlü yetkiye sahibim demen oldu . bu sözü tekrar söylersen super modluktan da alinacaksin . umut güven kardeşim sende büyüklüğünü göster herhangi bir cevap verme bu tartişma burda bitmiştir.. golden lig heyacani tüm hiziyla devam ediyor . herkese kalan maçlarinda başarilar diliyorum..
Gönderen: alperen - 01 Temmuz 2006, 11:47:28
slm ben turnuvaya sonra katıldım meksikayı aldım da erteleme maçlarım warmış portekiz msn uğramıyorrr
Gönderen: nadir_piero - 06 Temmuz 2006, 00:12:49
slm ben turnuvaya sonra katıldım meksikayı aldım da erteleme maçlarım warmış portekiz msn uğramıyorrr

noldu kardeş maçınızı yaptınız mı ???
Gönderen: Appiah_4 - 06 Temmuz 2006, 01:19:49
portekiz msn yi sevmez fazla sen ona özel mesaj at bence ben öle yapıyom :D :D ozan
aga burdan sana sesleniyorum :D gelde maçlarını bi yap arkadaşlarla :D ;)
Gönderen: FabregaS - 07 Temmuz 2006, 11:25:58
benim 7. hafta da brezilya ile maçım var ama alisse hiç msn e girmiyo ya da ben göremiyorum girdiğini.napicam anlamadım
Gönderen: umutguven - 07 Temmuz 2006, 11:49:06
alisse her allahın günü msn de , senimi engellemiş acaba? :)
Gönderen: Hamza - 07 Temmuz 2006, 20:10:14
engellemiş olabilir  :) ben de günde 15 -20 saat online oluyorum ve çoğu zamanda alisseyi açik görüorm sen ona bi mail at açsin engeli  :)
Gönderen: goalkeeper - 07 Temmuz 2006, 22:28:49
almanyalı fatih kardeşim gunlerden 08.07.2006 cumartesi saat 19:00 ı gösterdiğinde buluşup şu 7 .hafta maçini  yapalim  tek senle maçim kaldi kardeş  (7.hafta););););)
Gönderen: nadir_piero - 09 Temmuz 2006, 16:53:42
abim ibrahimovic in gollerini yanlış yazmışsın bi daha bakar mısın ?????
Gönderen: nadir_piero - 09 Temmuz 2006, 16:54:24
24 golü olcak 20 deil çünkü ben arjantine ibrahhimovic le 4 gol attım onları yazmamışsın.
Gönderen: nadir_piero - 09 Temmuz 2006, 16:54:40
onları da yazarsan sevinirim
Gönderen: Hamza - 10 Temmuz 2006, 13:22:15
tamam nadir evren abin gol kralliğini sık sık güncellior merak etme hakkini yemeyiz   ;) sakin ol ve bekle , maçlarinda başarilar dilerim
Gönderen: nadir_piero - 13 Temmuz 2006, 17:17:17
tamam nadir evren abin gol kralliğini sık sık güncellior merak etme hakkini yemeyiz   ;) sakin ol ve bekle , maçlarinda başarilar dilerim
tşk abi sanada başarılar
Gönderen: FabregaS - 13 Temmuz 2006, 18:54:50
ya benim 10.haftadaki rakibim meksika ama hiç msn e girmiyo ve maçımı bir türlü yapamadım.  >:(
Gönderen: nrmesuttt - 14 Temmuz 2006, 15:58:23
arkadaşlar portekizle maçı olanlar cumartesi saat 5 ila 6 arası msnde olsun
eksik maçları tamamlayalım nickim nrmesuttt adresim ayaz_gfb_87@hotmail.com
bekliyorum o saatte herkese başarılar
Gönderen: nrmesuttt - 16 Temmuz 2006, 18:23:30
arkadaşlar saat 7 ve 8 arası  benle maçı olanları bekliyorum
Gönderen: punisher_ukala - 19 Temmuz 2006, 16:59:53
bişe sormak istiyorum bu turnuvanın devamında küme düşücekler bidahaki ligde oynamıcak galiba peki bidahaki ligde herkes aynı takımlamı devam edicek eğer öleyse birçok kişiye haksızlık olur die düşünüyorum bilgilerinize
Gönderen: Hamza - 19 Temmuz 2006, 17:57:01
mesut kardeşim hamachiden sana mesajim ulaşmior galiba msn i açmaya çalişiyorum msn de açilmior . bu kadar talihsizliğin bir arada olmasinin bir nedeni var sanirim sen işine git kardeşim yarin yapariz maçi
Gönderen: FabregaS - 25 Temmuz 2006, 21:41:37
çek cumhuriyeti takımına sordum gold liginde maçımız var diye o da bana ben o turnuvadan çekildim diyor
onun yerini turnuvaya kim girecek söyleyebilir misiniz , bıktım bu ''BEN LİGDEN ÇEKİLDİM'' muhabbetlerinden yeter artık  >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Gönderen: Appiah_4 - 26 Temmuz 2006, 13:37:19
evet evren benle maçından sonra çekiliyorum dedi bende sana demek istedim ama biraz saat geçti :D birini alırsan devam eder arkadaşlar
Gönderen: Fuis - 27 Ağustos 2006, 14:19:29
20. ve 21 haftanin maclari ne zaman belli olacak ?
Gönderen: umutguven - 04 Eylül 2006, 19:35:32
danimarka (emre kartal)  takımının bilgisayarında sorunlar oldugu için maçını yapamayacağını ve hükmen yazılmasını söyledi (ispanya)