Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => 1.ULUSLARARASI GOLD LİG => Konuyu başlatan: Malatyasporlu - 09 Haziran 2006, 11:34:56

Başlık: MAÇLARINI YAPMAYAN OYUNCULARIN DİKKATİNE SON GÜN 7 AĞUSTOS
Gönderen: Malatyasporlu - 09 Haziran 2006, 11:34:56
SEVGİLİ DOSTLARIM.GOLD İNTERNATİONAL SÜPER LİGİN İLK YARISININ BİTİM TARİHİ OLAN 7 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ MAÇLAR TAMAMLANSIN YA DA TAMAMLANMASIN 7 AĞUSTOS GÜNÜ SAAT 22:00 İTİBARİYLE YAPILAN MAÇLAR GÖZÖNÜNE ALINACAKTIR.VE LİGİN İLK YARISINDA OLUŞAN PUAN DURUMU ONA GÖRE DÜZENLENECEKTİR.7 AĞUSTOS GÜNÜNE KADAR TAMAMLANMAYAN MAÇLARDA MAÇINI YAPMAYAN TAKIMLAR 3-0 HÜKMEN YENİK SAYILACAKTIR.HERKESE BAŞARILAR DİLERİM.
Başlık: Ynt: MAÇLARINI YAPMAYAN OYUNCULARIN DİKKATİNE
Gönderen: яєαρєя - 18 Haziran 2006, 15:00:45
arkadasım nijerya ne zamandır yok ekledim kabul mu etmedı ne oldu bilmiyom hiç acmıyo yazacam en sonunda hukmen sonra neden yazdın derler
Başlık: Ynt: DİKKAT!!!MAÇLARINI YAPMAYAN OYUNCULARIN DİKKATİNE
Gönderen: beta34 - 25 Haziran 2006, 14:20:01
BEN COGUNLUKLA ONLİNE DURUMDAYIM.

BİR YANLISLIK OLMASIN.
Başlık: Ynt: DİKKAT!!!MAÇLARINI YAPMAYAN OYUNCULARIN DİKKATİNE
Gönderen: Malatyasporlu - 25 Haziran 2006, 15:28:14
BEN COGUNLUKLA ONLİNE DURUMDAYIM.

BİR YANLISLIK OLMASIN.

Abi kolay kolay kimse hükmen yenik sayılmaz.Maçlar yapıldıktan sonra mesele yok.Maçlarında başarılar dilerim.
Başlık: Ynt: MAÇLARINI YAPMAYAN OYUNCULARIN DİKKATİNE SON GÜN 7 AĞUSTOS
Gönderen: Malatyasporlu - 05 Ağustos 2006, 15:44:18
SEVGİLİ DOSTLARIM.GOLD İNTERNATİONAL SÜPER LİGİN İLK YARISININ BİTİM TARİHİ OLAN 7 AĞUSTOS PAZARTESİ GÜNÜ MAÇLAR TAMAMLANSIN YA DA TAMAMLANMASIN 7 AĞUSTOS GÜNÜ SAAT 22:00 İTİBARİYLE YAPILAN MAÇLAR GÖZÖNÜNE ALINACAKTIR.VE LİGİN İLK YARISINDA OLUŞAN PUAN DURUMU ONA GÖRE DÜZENLENECEKTİR.7 AĞUSTOS GÜNÜNE KADAR TAMAMLANMAYAN MAÇLARDA MAÇINI YAPMAYAN TAKIMLAR 3-0 HÜKMEN YENİK SAYILACAKTIR.HERKESE BAŞARILAR DİLERİM.