Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => 128 KİŞİLİK AVRUPA FUTBOL ŞAMPİYONASI => Konuyu başlatan: Hamza - 09 Haziran 2006, 18:27:09

Başlık: sohbet - muhabbet - sorunlar - soru görüş ve önerileriniz
Gönderen: Hamza - 09 Haziran 2006, 18:27:09
turnuva sohbet yeri  ;)
Başlık: Ynt: sohbet - muhabbet - sorunlar - soru ve görüşlerleriniz
Gönderen: hakan1989 - 10 Haziran 2006, 09:19:13
hamza kardeş sana birşey soracam fifa07 çıktımı demoda olsaa çıktı mıı bana bilgi ver yaaa.
Gönderen: Hamza - 10 Haziran 2006, 11:30:19
baba daha fifa 07 çikmadi ama ağustos ayinin sonlarina doğru çikacak sanirim turnuvada anca o zamana biter  ;) biz oyun çikar çikmaz şampiyonumuza hediyesini aninda ulaştiracağiz..
Gönderen: Abdullah - 10 Haziran 2006, 18:50:24
Hamza kardeş 256 kişilik turnuva epey bi uzun sürer.O zamana kadar herkez bu turnuvayı unutur.Ama bu dediklerim olmazsa güzel bir turnuva olabilir.Bu kadar çok kişi ile turnuvayı yapman sitenin daha çok kişi  tarafından tanınmasını da saglayabilir.Ben bu turnuvayı başarı ölçme turnuvası değilde tanıtım turnuvası olarak görüyorum.Ama yinede herkese başarılar!!!   :)
Gönderen: cih@t - 11 Haziran 2006, 00:36:21
çok güzel turnuva hamza ;) ;) iyi düşünmüşün  bnde hazırlık yapiim çook tandır fifa oynamıom :) yaw tahinimiz çıktı çook uzaktayım :(
Gönderen: doruk_1 - 11 Haziran 2006, 17:47:11
slm
birşey söyleyeceğim 640.480 çok düşük olmazmı ??? ???
Gönderen: amett - 11 Haziran 2006, 18:01:57
hamza kardeşim umarım herşey istediğin gibi gider ve herkez bu turnuvaya ilgi gösterir sorumluluk sahibi olmayan bu turnuvaya kayıdını yaptırmasın arkadaşlar. bunuda sölim yanii     
inanıyorum güzel turnuva olucak başarılar hamza kardeşim ;) ;)
Gönderen: xtrx - 11 Haziran 2006, 18:24:56
fifa 07 kopya mı yoksa orjinal mi olacak?
Gönderen: Hamza - 11 Haziran 2006, 20:14:06
slm
birşey söyleyeceğim 640.480 çok düşük olmazmı ??? ???

kardeş sen buraya ramini internet hizini ve ekran kartini yazar misin ona göre bi şey söliyeceğim oke  ;)
Gönderen: Hamza - 11 Haziran 2006, 20:16:22

eğer maddi imkanim müsaid olursa orjinal almaya çalişacağim ama büyük ihtimale orjinal olmaz ..

kardeş cdnin orjinal ya da kopya olmasi hiç bir şeyi deiştirmior zaten , bana burdan orjinal cdlerin kayda değer artilarini söyler misin ? kopya cd ye göre
Gönderen: doruk_1 - 13 Haziran 2006, 14:39:25
Bende başvurmuştum ama ismimi göremedim
doruk_1
azrail_x_men_2@hotmail.com :-[
Gönderen: Z3U5 - 13 Haziran 2006, 15:31:41

eğer maddi imkanim müsaid olursa orjinal almaya çalişacağim ama büyük ihtimale orjinal olmaz ..

kardeş cdnin orjinal ya da kopya olmasi hiç bir şeyi deiştirmior zaten , bana burdan orjinal cdlerin kayda değer artilarini söyler misin ? kopya cd ye göre

kardeş orjinal cdde esl diye bir lig düzenleniyor ve dünyadaki çoğu fifacı ordaki ligde oynuyor sırf o lige katılmak için cdkey satın alanlar var ama kopyada öyle bi şansın yok
Gönderen: Hamza - 13 Haziran 2006, 20:14:34

kardeş orjinal cdde esl diye bir lig düzenleniyor ve dünyadaki çoğu fifacı ordaki ligde oynuyor sırf o lige katılmak için cdkey satın alanlar var ama kopyada öyle bi şansın yok

birakin esl ligini beyler bizim burada yaptiğimiz turnuvalari hiç bir şeye değişmem öle deil mi  ;)
Gönderen: Hamza - 13 Haziran 2006, 20:15:17
hem esl de ödül var mi kazanan için  ;)
Gönderen: Hamza - 13 Haziran 2006, 20:18:24
Bende başvurmuştum ama ismimi göremedim
doruk_1
azrail_x_men_2@hotmail.com :-[

kardeş isminiz kayit yapar yapmaz orda belirmior  :) biz yeni kayit gördükçe ekliorz.. merak etme en kisa zamanda seni de ekliyeceğim  ;)
Gönderen: doruk_1 - 13 Haziran 2006, 20:53:21

kardeş sen buraya ramini internet hizini ve ekran kartini yazar misin ona göre bi şey söliyeceğim oke  ;)

1024 RAM,512 internet hızı,256 ge-force ekran kartı FX 5200  :)
Gönderen: Hamza - 13 Haziran 2006, 20:56:15

1024 RAM,512 internet hızı,256 ge-force ekran kartı FX 5200  :)

kardeş eğer sen bu özelliklerle çözünürlüğü 640. 480 den yukari yaparsan görüntü kalitesi belki güzel olur ama 10 dakkalik bi maçi yarim saatte oynarsin kesik kesik olur yani oke ;)
Gönderen: Hamza - 13 Haziran 2006, 20:57:30
istersen bi dene 800. 600 yap bi kere çözünürlüğü hazirlik maçinda bana hak vereceksin  ;) o zaman
Gönderen: doruk_1 - 13 Haziran 2006, 20:58:45
 :) tamam abi tşk :)
Gönderen: nadir_piero - 14 Haziran 2006, 02:09:25
hamza abi benimkilerde şunlar  512 ram 512 internet hızı 128 ekran kartı

acaba ben nasıl oynarım
Gönderen: nadir_piero - 14 Haziran 2006, 02:10:07
bi de sitedeki herkes kayıt yapsında hemen başlasın turnuva ya sabırsızlanıyorum
Gönderen: zizau - 15 Haziran 2006, 14:37:11
lütfen kurallara kasıtlı faulleri öndeyken gole giden adamı düşürmeyi ve öndeyken kendi ceza sahası içinde top dolaştırmayı engeleyici kurallar konulsun mesala bu hareketleri yapanlar hükmen mağlup sayılabilir ve 1 uyarı verilebilir 3 uyarıyı alan turnuvadan ihraç edilebilir. daha zevkli bi turnuva için dediklerimin dikkate alınmasını diliyorum.
Gönderen: Hamza - 15 Haziran 2006, 17:08:08
hamza abi benimkilerde şunlar  512 ram 512 internet hızı 128 ekran kartı

acaba ben nasıl oynarım

senin içinde en iyi çözünürlük 640.480 olur  ;)
Gönderen: Hamza - 15 Haziran 2006, 17:24:03
bi de sitedeki herkes kayıt yapsında hemen başlasın turnuva ya sabırsızlanıyorum

şu anda 70 kişi kayit yaptirmiş durumda hadi beyler son 180 kişi herkes tanidiklarini akrabalarini komşusunu arkadaşlarini herkesi çağirisin bir an önce başlayalim ;)
Gönderen: pkt - 15 Haziran 2006, 17:25:12
arkadaslar ben oyunun multıtool ıle oynanmasını ıstıyorum.kalecıler multıtool suz cok kotu her attıgın gol oluyor uzaktan orta ıle vs.  bnce en mantıklısı turnuvanın multıtool ıle oynanmsı rekabet daha ıyı olur.desteklerınızı bklıorum
Gönderen: meslord - 16 Haziran 2006, 09:44:01
Hamza kardeş bu fifa 2007 ödülü orjinal cd'se harika olur ama kopya pek iyi olmaz yinede sen bilirsin ama orjinalin birçok avantajı var k.i.b
Gönderen: Hamza - 16 Haziran 2006, 10:16:46
lütfen kurallara kasıtlı faulleri öndeyken gole giden adamı düşürmeyi ve öndeyken kendi ceza sahası içinde top dolaştırmayı engeleyici kurallar konulsun mesala bu hareketleri yapanlar hükmen mağlup sayılabilir ve 1 uyarı verilebilir 3 uyarıyı alan turnuvadan ihraç edilebilir. daha zevkli bi turnuva için dediklerimin dikkate alınmasını diliyorum.

dediğin çok doğru ve mantikli kardeş görüşün için sağol bu tür hareketleri yapan oyuncu karşi taraftan tepki gelirse maç tekrari yapilacaktir.. bu kurala uymanayanlarda turnuvadan ilk uyari geldikten sonra hareketine devam ederse ihraç edilecektir. !
Gönderen: Hamza - 16 Haziran 2006, 10:21:02
arkadaslar ben oyunun multıtool ıle oynanmasını ıstıyorum.kalecıler multıtool suz cok kotu her attıgın gol oluyor uzaktan orta ıle vs.  bnce en mantıklısı turnuvanın multıtool ıle oynanmsı rekabet daha ıyı olur.desteklerınızı bklıorum

kardeş bu yamanin herkes tarafindan yüklenip oyunu daha zevkli hala getirmeyi ben de isterdim ama 256 kişinin de bu yamayi doğru düzgün yüklemesi çok zor sanirim.. mutlaka unutanlar yeni fifa yi silenler olacaktir.. ve biliyorsunuz.. eğer bi tarafta multi tool olur diğer tarafta olmazsa yandan gelen her şutta yamanin özelliğinden dolayi maç kopacaktir.. bu tür sorunlarin yaşanmamasi için malesef görüşünü kabul edemiyeceğim.. ancak sana destek gelirse elbette koyariz  ;)
Gönderen: Hamza - 16 Haziran 2006, 10:24:21
Hamza kardeş bu fifa 2007 ödülü orjinal cd'se harika olur ama kopya pek iyi olmaz yinede sen bilirsin ama orjinalin birçok avantajı var k.i.b

dediğim gibi arkadaşlar maddi durumum müsaid olursa reklam gelirlerimiz artarsa orjinal cd yapacağim ama piyasada şu siralarda gerçekten orji. cdler çok pahalli nerden bakarsaniz bi pes 6 100 ytl vardir en azindan fifa 07 de en az 120 ylt vardir nba 07 70 ytl civari hepsini toplayinca beni maddi olarak sarsabilir bu yüzden cdler büyük ihtimalle orjinal olamayacak
Gönderen: Hamza - 16 Haziran 2006, 20:20:41
Alıntı
kayitlar dolana kadar bence hazirlik maclari yapilabilir !!
benimle hazirlik maci yapmak isteyen:
vay_umitcik@hotmail.com
kapim herkeze acik !!!

kardeş güzel bi fikir turnuva başlayana kadar herkes kendini göstermesi için iyi olur böyle bir konu açacağim  ;) düşüncen için saol
Gönderen: emre__haznedar - 17 Haziran 2006, 14:17:41
arkadaşlar hepinize başarılar
Gönderen: Hamza - 17 Haziran 2006, 15:25:07
Alıntı
[MARADONAX TARAFİNDAN ]bu 2007 turnuvasımı nadir_piero arkadaşın msn deki adında 2007 yazıyo nası indirecez bi yardımcı olsanız?HELP...

öncelikle bu soruyu sorarken ciddi olup olmadiğini öğrenmek istiyorum.. eğer ciddiyetle söylüyorsan nadirin nickini tekrardan iyice okumani tavsiye ediyorum 
Gönderen: LeGeND-MæN - 18 Haziran 2006, 08:42:07
Hamza kardeş kusura bakma fazla bilmiyorum ama fıfa 2006 bilgisayarda yüklü olmasımı gerek yoksa başka türlümü birde kayıt nasıl olunuyor yardımzı olurmusun sana zahmet.....
Gönderen: яєαρєя - 18 Haziran 2006, 10:43:58
hamza bence bu turnuva 10 kısılık ossun yeter ya
Gönderen: Hamza - 18 Haziran 2006, 13:14:27
Hamza kardeş kusura bakma fazla bilmiyorum ama fıfa 2006 bilgisayarda yüklü olmasımı gerek yoksa başka türlümü birde kayıt nasıl olunuyor yardımzı olurmusun sana zahmet.....

rica ederim kardeş biz her türlü soru görüş ve eleştiriye açiğiz soruna gelince cevabini  burada çok sade ve anlaşilir biçimde anlattim  (http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=5080.0)
Gönderen: Hamza - 18 Haziran 2006, 13:16:22
hamza bence bu turnuva 10 kısılık ossun yeter ya

100 kişilik demek istedin demi  :)
Gönderen: яєαρєя - 19 Haziran 2006, 18:00:18
he evt 1oo kısılık
Gönderen: HaruN - 20 Haziran 2006, 10:38:04
ya beyler ben fifayı çok iyi oynarım yeni kayıt oldum sony_harun nickim bu turnuvaya nasıl kayıt olcam merak etigim bişi daha var maçlar nasıl yapılıyo fifa 06 bilgisatarına yüklü olması gerekirmi maça nasıl gircem turnuva maçlarına masaüstündeki fifadanmı yoksa bu sitedenmi
allah aşkına yardımcı olum beyler
Gönderen: Hamza - 20 Haziran 2006, 12:33:53
ya beyler ben fifayı çok iyi oynarım yeni kayıt oldum sony_harun nickim bu turnuvaya nasıl kayıt olcam merak etigim bişi daha var maçlar nasıl yapılıyo fifa 06 bilgisatarına yüklü olması gerekirmi maça nasıl gircem turnuva maçlarına masaüstündeki fifadanmı yoksa bu sitedenmi
allah aşkına yardımcı olum beyler

FİFA 2006 NİN NASİL ONLİNE OYNANACAĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN BURAYA TİKLAYİN  (http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=5080.0)
Gönderen: Hamza - 20 Haziran 2006, 12:37:39
kardeş turnuvaya kayit olmak içinde  BURAYA TİKLA  (http://oyunsiteniz.com/forum/index.php?topic=4653.0) sonrasinda altta yanitla butonu var ona tikla ve mesajini herkes gibi forum nickin + msn adresini yazarak birak o kadar... Ve sık sık sitemizi ziyaret et .. turnuvadaki gelişmelerden haberdar ol ..  8)
Gönderen: Abdullah - 21 Haziran 2006, 20:22:56
256 kişilik turnuva epe fazla yaw.Şunu 100-128 gibi birşey yap bence.  8)
Gönderen: scary_mann - 23 Haziran 2006, 21:03:40
bu turnuva kışa kadar baslarmı?????????????????????????????????
Gönderen: suicast - 26 Haziran 2006, 13:57:33
cidden bu turnuva ne zaman başlayacak
Gönderen: suicast - 26 Haziran 2006, 14:34:54
.
Gönderen: Hamza - 26 Haziran 2006, 14:49:49
YETERLİ SAYİDA KATİLİMCİ BULUNAMADİĞİNDAN TURNUVUVA KONTENJANİ 256 dan 128 e DÜŞÜRÜLMÜŞ ve İLK ÜÇE GİRENLERE VERİLMESİ PLANLANAN ÖDÜLLER KALDİRİLMİŞTİR.. TURNUVAVAMİZDAN ÖDÜL KALDİRİLDİ DİYE ÇEKİLMEK İSTEĞEN OLURSA ' ÇEKİLENLER VE DİSKALİFİYE EDİLENLER ADLİ KONUYA MESAJLARİNİ BİRAKABİLİRLER . 128 KİŞİLİK DEV TURNUVAMİZİN KURALARİ EN GEÇ 30 HAZİRAN CUMA  TARİHİNDE ÇEKİLECEKTİR.. HEPİNİZE ŞİMDİDEN BAŞARİLAR DİLİYORUM
Gönderen: alperen - 01 Temmuz 2006, 11:50:30
bende kayıt yaptım ama katılanlarım msn adresleri bölümünde kendimi göremedim  ne olacak şimdi
Gönderen: Hamza - 01 Temmuz 2006, 17:36:10
ya arkadaşlar insafa gelin yaw ben bir insanim hangi işe birden koşayim buradaki isimler bilgisayar tarafindan otomatik olarak takimlar ve msn adresleri bölümüne eklenmior allah allah lütfen biraz sabredin arkadaşlar biz de insaniz
Gönderen: doruk_1 - 01 Temmuz 2006, 21:28:50
ya arkadaşlar insafa gelin yaw ben bir insanim hangi işe birden koşayim buradaki isimler bilgisayar tarafindan otomatik olarak takimlar ve msn adresleri bölümüne eklenmior allah allah lütfen biraz sabredin arkadaşlar biz de insaniz

hamza abi yetişemiyorsan mod sayısını arttırsana eğer arttırmayı düşünüyorsan ben dünden razıyım  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderen: Hamza - 02 Temmuz 2006, 19:11:59
düşündüğün için çok teşekkür ederim doruk kardeşim msnden detaylari konuşabiliriz  ;) yalniz msn adresim değişti oyunsiteniz@hotmail.com ekle bekliorm ayrintilari konuşalim  ;) tekrardan sağol
Gönderen: doruk_1 - 02 Temmuz 2006, 19:56:06
düşündüğün için çok teşekkür ederim doruk kardeşim msnden detaylari konuşabiliriz  ;) yalniz msn adresim değişti oyunsiteniz@hotmail.com ekle bekliorm ayrintilari konuşalim  ;) tekrardan sağol

ok abi ekli zaten bende konuşalım en kısa zamanda  ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderen: baboli08 - 04 Temmuz 2006, 13:01:11
turnuwa ne zamn baslıcak  :o
Gönderen: Hamza - 04 Temmuz 2006, 13:04:08
turnuwa ne zamn baslıcak  :o

şu an 116 kişi kayit yaptirmiş bulunmakta yani 12 kişiye daha ihtiyacimiz var . Sizler de tüm akrabalariniza tanidiklariniza , komşulariniza herkese haber verin hemen dolduralim bu 12 kişiyi doldurur doldurmaz biz moderatör arkadaşlarla beraber kuralari çekeceğiz
Gönderen: nadir_piero - 05 Temmuz 2006, 21:53:13
abi turnuvadan ödül kaldırıldı mı
Gönderen: baboli08 - 06 Temmuz 2006, 20:02:43
ACELE ETESELR DE BASLASAK YA WWW
http://s2.bitefight.net/c.php?uid=73555 TIKLA KAZAN
Gönderen: Footballer_Emre - 06 Temmuz 2006, 21:39:13
Beş Kelimeyle Söylüyorum ;D "HERKESE BAŞARILAR DOSTÇA GEÇMESİ DİLEĞİYLE..."
Gönderen: mertfenerim - 07 Temmuz 2006, 00:48:18
arkdaşlar turnuva ne zaman başlıyacak
Gönderen: mertfenerim - 07 Temmuz 2006, 01:04:32
arkdaşlar ben kayıt oldum ama katilimcimlerin msn adresleri yerinde yokum
Gönderen: punisher_ukala - 07 Temmuz 2006, 01:40:25
aga kuraları çekseniz diyorumhttp://PUNİSHER_UKALA[move]KRALINA DEĞİL ALAYINA GİDER[/move]
Gönderen: punisher_ukala - 07 Temmuz 2006, 01:44:24
birde kalan iki kişi zeus ve adriano olmalı zannedersem yoklar turnuvada bnce ikna edilmeliler
Gönderen: Hamza - 07 Temmuz 2006, 11:05:38
arkdaşlar ben kayıt oldum ama katilimcimlerin msn adresleri yerinde yokum

canim kardeşim ben seni kayit olur olmaz turnuvadan diskalifiye edilen kilavuz arkadaşimizin yerine yazmiştin büyük ihtimalle ortalarda kaldiği için görememişsindir. şimdi sonlara doğru aldim bakabilirsin  ;)
Gönderen: Hamza - 07 Temmuz 2006, 11:07:03

KAYİTLARİMİZİN DOLMASİNA 2 KİŞİ KALDİ  2 ARKADAŞİMİZİ DA ŞİMDİ ÇAĞİRİYORUM  ;)  BİRAZDAN KURALARİ ÇEKECEĞİZ HEPİNİZE BAŞARİLAR DİLERİM
Başlık: Ynt: sohbet - muhabbet - sorunlar - soru görüş ve önerileriniz
Gönderen: Hamza - 07 Temmuz 2006, 12:13:10
ve sonunda beklenen an geldi arkadaşlar 128 kişilik dev kupamizin kayitlari doldu ve herkes heyecanla kuralarimizin çekileceği ani bekliyor. sizleri artik daha fazla bekletmeden en geç 1  saat içinde kuralari yayinlayacağiz sakin bir yere ayrilmayin arkadaşlar  ;) izlemede kalin  ;)
Gönderen: яєαρєя - 07 Temmuz 2006, 12:49:01
helal ossun hamza rekor 128 kısı :D
Gönderen: яєαρєя - 07 Temmuz 2006, 12:51:45
şampiyonda büyük şampiyon olacak hee
Gönderen: hakan1989 - 07 Temmuz 2006, 15:27:51
HAMZA KARDEŞİM 2 SEFER 128 TOPLUYON HELAL OLSUN SANA. BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİM KARDEŞİM.ÇEK BAKAM NE OLACAAK EŞLEŞMELER
AÇ MSN YİDE BİRAZ KONUŞAK SONRA..
Gönderen: ömer16 - 08 Temmuz 2006, 16:02:32
turnuvadan çekiliyorum
Gönderen: Hamza - 08 Temmuz 2006, 16:17:22
nedenini belirtebilir misin
Gönderen: ömer16 - 08 Temmuz 2006, 16:27:57
kusura bakmada kardeş çekilmek zorundayım
Gönderen: baboli08 - 08 Temmuz 2006, 16:57:37
 ozamn ben dırek ust tura cıktım dımı bole olsun ıstemesdım ama nabalım kısmet :o 8)
Gönderen: nadir_piero - 09 Temmuz 2006, 10:18:31
ozamn ben dırek ust tura cıktım dımı bole olsun ıstemesdım ama nabalım kısmet :o 8)

hayır kardeşim üst tura çıkmadın yedek kayıtlardan birisi alınacaktır o arkadaşımıızın yerine boşa sevinme bedavadan iş olmaz
Gönderen: nadir_piero - 09 Temmuz 2006, 10:19:37
hamza abi bi de scary_man hiç girmiyo msn ye ya hiçbi çözümünü bul...bi ara girdi saat 2:40 dı yane gece ydi.onun için sabah yaparız dedik gelmedi....
Gönderen: baboli08 - 09 Temmuz 2006, 13:34:18
ne Zaman alıcaksınız yedek alında yapım yenmek ıstıyor canım bırllerını  :o
Gönderen: meslord - 09 Temmuz 2006, 16:07:19
arkadaşlar benim rakip ortada yok sölim msn sini kaydeettin ama hiç açmadı
Gönderen: romario11 - 09 Temmuz 2006, 20:01:43
beyler vidicunu ortada yokkkk
Gönderen: serseri_57 - 10 Temmuz 2006, 15:15:20
AYNI SORUN BENDEDE VAR  '' emre_haznedar ''  ARKADAŞI MSN E EKLEDİM AMA ÇOCUKTAN SES SOLUK YOK DAHA HİÇ GİRMEDİ SABAHTAN AKŞAMA KADAR MSN DEYİM HİÇ RASTLAMADIM NOLACAK ŞİMDİ BİŞEYLER SÖYLEYİNNN....!!!!!
Gönderen: nrmesuttt - 10 Temmuz 2006, 17:30:29
işte geldim
ewet 1.5 aylık tatilin ardından tekrar aranıza gelmekten dolayı mutluluk duyuyorum
turnuvayada kaldıgım yerden devam ediyorum arkadaşlar turnuva maçlarına da yarından itibaren
başlıyorum herkese başarılar dilerim
Gönderen: Hamza - 10 Temmuz 2006, 18:45:31
hoşgeldin mesut kardeşim tatilin güzel geçmiştir inş iyi dinlenmişsindir. maçlarinda başarilar dilerim
Gönderen: nrmesuttt - 10 Temmuz 2006, 18:53:54
saol kardeş
tatil cok ii gecti bizim fifa ligi yarıda kalmış galiba
ben cengo kardeşimle devam ettiririm turnuvayı
sende istersen tabi
Gönderen: Hamza - 10 Temmuz 2006, 19:05:12
tamam kardeşim o zaman fifa liginde ikiniz yetklisiniz sen de maçlarini yapmayan birinin yerine girebilirsin kolay gelsin bi kaç gün içinde bitirelim fifa ligini  ;) 
Gönderen: baboli08 - 10 Temmuz 2006, 21:37:03
Benim rakip cekılıd nabıcam omer 16 bana rakıp werın
(http://img257.imageshack.us/img257/1985/republic1zc19io.th.jpg) (http://img257.imageshack.us/my.php?image=republic1zc19io.jpg)
Gönderen: meslord - 10 Temmuz 2006, 21:45:02
Eşleşme sonucu

Meslord  - sarıyerli

böyle oldu ancak arkadaşlar yine söylüyorum:

sarıyerli =   alemdar_cc@hotmail.com

arkadaş  yok msn sini hiç açmadı yetkililere duyrulur. ???
Gönderen: venomm - 11 Temmuz 2006, 23:57:38
abi bu kral 88 in verdii
sonuçlar yanlıştır
o skorlar benimdir abi
Gönderen: venomm - 12 Temmuz 2006, 00:37:36
arkadaşlar   soruyorum size hanginiz hakkının yenmesine müsade eder şahsen ben etmem abi bu kral 88 adlı arkadaş yazdıı skorlaala benim hakkım yemiiştir  abi sizden ricam bu arkadaşa ödün vermemeniz   dediği hiçbirşye   inanmayın bana inanmayan varsa msnmi alsın konuşayım
Gönderen: kral88 - 12 Temmuz 2006, 15:36:47
size burda kendini hakkli cikartmak istiyor ama msn´de bütün
ettgi küfürleri kayit ettim !! admine de göstercem !!
herife basarilar diledik burnumuzdan getirdi !!
Gönderen: Hamza - 12 Temmuz 2006, 16:59:29
sevgili arkadaşim daha öncede belirttiğim gibi burada edilen küfürler bizim asil sorunumuz değildir  elbette ki venoom arkadaşimizin ettiği küfürleri tasvip etmem . ( senden edilen küfürler için belge bekliyorum )   ancak senden gerçek maç sonucunu burada delikanli gibi söylemeni rica ediyorum
Gönderen: beta34 - 12 Temmuz 2006, 21:46:35
rakibim alper_alp hic online olmuyor.
bilginize..
Gönderen: VoLKaN - 13 Temmuz 2006, 00:33:42
sampıyon ya baburfatih(adriano) yada alisse
Gönderen: adriano - 13 Temmuz 2006, 04:01:37
sampıyon ya baburfatih(adriano) yada alisse
eyvallah kardeşim. sağ salim bi üst tur maçları başlasaydı. olaylar bitmek bilmiyo yine :S
Gönderen: Hamza - 13 Temmuz 2006, 12:28:01
sorma kardeşim bütün günümüz bu gereksiz tartişmalarla geçiyor. bir turnuvada şöyle hiç olay olmadan yapilsa keşke
Gönderen: wertyu - 13 Temmuz 2006, 16:16:53
ya ben aykut.guven@hotmail.com benim rakibim davilerkan msnye girmiyorki maç yapalım ne yapmalıyım
Gönderen: nadir_piero - 13 Temmuz 2006, 17:13:20
ya ben aykut.guven@hotmail.com benim rakibim davilerkan msnye girmiyorki maç yapalım ne yapmalıyım

kardeşim yalan  bu çocuk hep msn de ben biliyom çünkü bende hep açık..
Gönderen: venomm - 14 Temmuz 2006, 13:29:15
ha ayak yapıyomuşum adam benim galibiyetime gölge dşürmeye çalıştı ama başaramadı   arkadaşlar sizede tavsiyem bunun gibi arkadaşlara taviz vermeyin   herkese turnuvada bol şanslar hakeden bu turnuvanın 1 cisi olsun    hile yapark olmasın kimsenin hakkı kimseye geçmesin herkes bu yazdıklarımı okusun
Gönderen: nrmesuttt - 14 Temmuz 2006, 16:29:51
arkadaşlar nrmesuttt nickli ve ayaz_gfb_87@hotmail.com adresli arkadaşla yani benle maçı olanlar
cumartesi günleri saat 5 ila 6 arası maçlarını yapabilirler
diğer günlerde pek müsait olamıyorum calıştıgım için
Gönderen: beta34 - 17 Temmuz 2006, 08:08:47
alperalp online olmuyorrrrrrrrrrrr..........
Gönderen: baboli08 - 21 Temmuz 2006, 20:02:14
fr3ud bole bı r arkadas arınıo gırmıo msn ye hıc

http://www.askolcer.org/?askolcer=24620  tıkla aşkını öğren
Gönderen: venomm - 23 Temmuz 2006, 20:44:14
oğuzhanali yoksun abi hiç 1yerde nerdesin yav     baba ekle beni dexterix@hotmail.com
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:26:20
bu turnuva çok uzun sürcek gibi

ya erken bitsinyaw 1. turdan 2. tura kadar çok bekledik 2. turdan şampionlar ligine kadar çok beklicez heralde
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:29:48
ya turnuvada görevlilerin bi suçu  yok arkadaşlar maçları çok geç yapıolar çok geç yapmasalar  maçları yapmak için zaman az olur  ama arkadaşlar  sizde lütfen sizde biraz erken yapın maçlarınızı çok beklioruz bence hamza abi güz sayısı 1 tur için 4-5 gün olsun çok fazla oluyo
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:30:39
hamza abi saan a bişe sorcam ne zaman başlıcak bu şampionlar ligi
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:31:37
arkadaşlar turnuvanin çok hızlı gitmesini sizde istiomusunuz
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:32:28
arkadaşlar ç0k yavaş yapılan turnuvada herkese başşarılar dilerim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 26 Temmuz 2006, 23:33:45
arkadaşlar site hakkinda bişe demiorum çok güzel site herşey var ama çok yavaş yapılıo biran önce başlasın şampionlar ligi
Gönderen: doruk_1 - 27 Temmuz 2006, 10:02:06
arkadaşlar site hakkinda bişe demiorum çok güzel site herşey var ama çok yavaş yapılıo biran önce başlasın şampionlar ligi

acelen ne kardeş yavaş yavaş yapalımki zevk alalım  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:18:43
arkadaslar benle maç yapmak isteyen var mı
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:19:37
arkadaslar seni yenerim dienler le maç yapmak isterim
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:20:25
hamza abi biran önce gelde maç yapalım
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:21:11
arkdaslar fenerbahçenin rakibi dynamo kiev olabilir
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:21:54
galatasarayın rakibide valerenga olabilir
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:22:38
milan cork city yapcak
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:23:44
arkadaslar fenerin rakibi fenere göre zor diil
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:24:20
fenerbahçe hangi takım gelirse gelsin yenebilecek güce sahip
Gönderen: m3t3d1nh0 - 28 Temmuz 2006, 15:27:00
çünkü 2 sene üst üstte avrupada çok kolay takımlara yenilmek ne demek
Gönderen: amett - 28 Temmuz 2006, 15:43:33
sanki bu arki msj sayısını artırma doruklarına çıkmış gibi geldi bana  ;D ;D ;D ;D

devam et devaaaaaaaammmmmm ;D ;D ;D ;D ;D ;D

KOLAY GELSİN KARDEŞİM ;D
Gönderen: amett - 28 Temmuz 2006, 15:48:30

fenerin rakibi d.kiev bu garanti ilk maçı 4-1 kazandı kaybetmez ;D

d.kiev eski gücünde değil yıldızlarını kaybetti ş.saraçoğlundaki maç bizi mlehimize olur d.kievdekini bilmiyom artık ;D ;D ;D

hade şimdi spor haberlerini bırakalımda turnuvamıza geri dönelim  ;)

SIRADA HAVA DURUMU VARR... ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Temmuz 2006, 22:38:41
ya arkadaslar bu amett kedini bişemi sanıo
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Temmuz 2006, 22:40:06
zaten senle maç yapılmaz adamlar en az 5 tane atae
Gönderen: m3t3d1nh0 - 29 Temmuz 2006, 22:41:25
sen bana kızıosan nie itibar aedelion
Gönderen: amett - 29 Temmuz 2006, 23:01:23
metedinho kardeşim bak bu bölüm spor bölümü değil anlıyomusu beni ayrıca sana şunu belirtmek isitiyorum
buraya yazmak istediklerini tek msjla yazarsan daha ii olur böle parça parça senin yazılarını okumak zorunda diil bu millet
enzından maç sonuçları bölümüne yazma sonuçlarımı takip edicez senin spor haberlerinimi eğer spor haberlerini çok merak ediyosam açarım netimi istediğim siteden tvden takip edebilirim herkez kendi kafasına göre bişey yazarsa buraya işimiz var.

burda bukadar millet varken senin bunları yazman çok ilgi çekici ((ilginç))
bana kimin nekadar atıp atmıcağı önemlideğil buda çok saçma bi konu bizim konumuzla alakası bile yok ((ilginç)) ;D
herkezin bana 5tane attığı için itibar ediliyom  ;D ;D
bu gibi şeyler yapıpta reklam yapma kendini tanınmışi hale getirme katıl turnuvalara öle tanınmaya çalış öle reklam yap  ;)
Gönderen: m3t3d1nh0 - 30 Temmuz 2006, 15:11:00
amett yani msj yazıosam nie itibar zedelion yani bende senle maç yapmak isterim ama istediğimde cvp vermen die yazmadım istersen senlede yaparız ben onların güzel oynadığını bildiğim için maç yapalım mı yazdım yani istersen gel senle de yyapalım istersen ben çünkü nie senle maç yapmak istediğimi yazmadım ben senin daha oynayışını görmedim ama onlar ın oynadığını gördümgel senlede maç yapalım
Gönderen: Appiah_4 - 31 Temmuz 2006, 14:31:06
metehan sadık bi daha boş boş yerlere mesaj atarsan mesajların silinecektir bunu bil burası turnuva sohbet yeri adam kalkmış fenerin rakibi zor değil ............. gibi şeyler yazıyon bide bi mesajda yazar insan bi gönderilen zamanlara bakılırsa hep 1 dk 2 dk ara ile atılmış bi daha görmeyim mesaj sayını arttırmak istiyorsan paylaşım yap
Gönderen: m3t3d1nh0 - 01 Ağustos 2006, 21:18:51
arkadaslar hamza abi geldimi
Gönderen: m3t3d1nh0 - 01 Ağustos 2006, 21:47:46
slm ozan abi ordamısın tşk ederim sana sen msni nie kpattın msn de konuşuyoduk senin haberin varmı hamza abi gelldimi bugiün gelcekti
Gönderen: Hamza - 02 Ağustos 2006, 15:27:23
istanbuldan hepinize selamlar sevgiler arkadaşlar 8 günlük aradan sonra tekrar sizlerle olmanin mutluluğunu yaşiyorum . sevgili kardeşlerim bu akşam inşallah şampiyonlar ligi ve uefa kupasina katilanlarin isimlerini sitede duyurup oktay kardeşimle beraber kuralari çekmeyi düşünüyoruz . sakin bir yere ayrilmayin  ;)
Gönderen: doruk_1 - 02 Ağustos 2006, 19:26:10
abi hoşgeldin özlettin kendini  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderen: Hamza - 02 Ağustos 2006, 19:34:42
hoşbulduk doruk saol  ;) inan ben de özledim seni nasil gidior ne yapiorsun  iyisin inşallah
Gönderen: doruk_1 - 02 Ağustos 2006, 21:50:14
hoşbulduk doruk saol  ;) inan ben de özledim seni nasil gidior ne yapiorsun  iyisin inşallah

saol abi bende iii.bize ne getirdin abi orlardan  :D :D :D ;) ;) ;) ;) ;)
Gönderen: umutguven - 14 Ağustos 2006, 13:17:34
metedinho bende seni göremedim nasıl olucak ?
Gönderen: Appiah_4 - 16 Ağustos 2006, 14:29:21
ben böyle maçın  >:( ben bi daha bu sitede adam gibi adamlar olmadıgı sürece hiç bir turnuvaya katılmıyorum
Gönderen: Hamza - 05 Aralık 2012, 17:26:50
Kou geri dönüşüme gönderilmiştir.