Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

GENEL => MODERATÖRLÜK BAŞVURU YERİ => Konuyu başlatan: FeaRLeSs - 06 Eylül 2007, 19:42:04

Başlık: Süper MODERATORLUK BAŞVURUSU[HAZER]
Gönderen: FeaRLeSs - 06 Eylül 2007, 19:42:04
ad:hazer

daha önce çoğu sitede admin yöneticilik ve bu sitedede en fazla üdty oldum hamza  kardeşim cevabını bekliyorum
Başlık: Süper MODERATORLUK BAŞVURUSU
Gönderen: Hamza - 06 Eylül 2007, 20:02:21

daha önce çoğu sitede admin yöneticilik ve bu sitedede en fazla üdty oldum hamza  kardeşim cevabını bekliyorum

Son Zamanlarda oldukça aktif görüyorum seni Hanzer . Üst Düzey turnuva yetkilisi olduktan sonrada görevini başariyla tamamladiğin için ayrıca tebrik ederim.

Ancak Super moderatörlük yapabilmen için henüz hazır görmüyorum seni . Neden diye soracak olursan , Açmiş olduğun konularin büyük bir bölümü Gırgır yeri , Forum oyunlari gibi bölümler içerisinde .

Elbette bu bölümlerde istediğin kadar konu açip dilediğin miktarca mesaj yazabilirsin . bu konuda hiç bir üyemize kısıtlama getirmek istemiyorum . Fakat Birazcik da Sitemizin diğer bölümlerinde de Paylaşimda bulunmani bekliyorum senden .

Sana 3 gün boyunca deneme moderatörlük vereceğim . Bu süre zarfinda Sana msnden vereceğim kaynak sitelerinde yardimiyla sitemizin çeşitli bölümlerinde paylaşimda bulunabilirsin

Açmiş olduğun Konu sayisini bu paylaşimlarinla 2271 ' den 3000 ' e çıkarmani bekleyeceğim

9 Eylül Pazar Gecesi 24.00 ' a kadar vaktin var . Kolay gelsin
Gönderen: LeGeND-MæN - 06 Eylül 2007, 20:15:32

Son Zamanlarda oldukça aktif görüyorum seni Hanzer . Üst Düzey turnuva yetkilisi olduktan sonrada görevini başariyla tamamladiğin için ayrıca tebrik ederim.

Ancak Super moderatörlük yapabilmen için henüz hazır görmüyorum seni . Neden diye soracak olursan , Açmiş olduğun konularin büyük bir bölümü Gırgır yeri , Forum oyunlari gibi bölümler içerisinde .

Elbette bu bölümlerde istediğin kadar konu açip dilediğin miktarca mesaj yazabilirsin . bu konuda hiç bir üyemize kısıtlama getirmek istemiyorum . Fakat Birazcik da Sitemizin diğer bölümlerinde de Paylaşimda bulunmani bekliyorum senden .

Sana 3 gün boyunca deneme moderatörlük vereceğim . Bu süre zarfinda Sana msnden vereceğim kaynak sitelerinde yardimiyla sitemizin çeşitli bölümlerinde paylaşimda bulunabilirsin

Açmiş olduğun Konu sayisini bu paylaşimlarinla 2271 ' den 3000 ' e çıkarmani bekleyeceğim

o kadar mı ??? ??? :D
Gönderen: HaLiLL - 06 Eylül 2007, 20:40:54
kolay gele kanka ;)
Gönderen: PCaNeR - 07 Eylül 2007, 01:41:24
inşallah olursun
Gönderen: Force23 - 07 Eylül 2007, 09:00:47

Yeni sisteme göre yoksa okadar tabiki deil biz olmak için yırtındık be yeni nesil biraz şanslı  :D :D
Gönderen: Hamza - 07 Eylül 2007, 12:23:33

Yeni sisteme göre yoksa okadar tabiki deil biz olmak için yırtındık be yeni nesil biraz şanslı  :D :D

evet eski sisteme göre olsaydi başvuruda bulunmak için bile 21.000 küsur mesaj gerekiyordu
Gönderen: FeaRLeSs - 07 Eylül 2007, 20:41:04
hamza ben bu 3000 konuyu yapmak için heryerde konu açabilirmiyim önemli olan 300 msj mı olmak
Gönderen: Hamza - 07 Eylül 2007, 20:46:35
Daha çok paylaşim yaparak konu açarsan daha iyi olur

sana kaynak site vereyim istersen pm ile
Gönderen: FeaRLeSs - 08 Eylül 2007, 01:06:55
olur kardeşim benim 2. haftayı başlatma üdty birde hamza ben dün sitede 0 saat online olduğum için hasta yani o günün eklenmesini istiyorum birde 3 gün çok  az bu sayıda artırma yapabilirmiyiz benim süremi başlatma daha konu pazartesi günü başlatalım benim deneme sürecini  bu aralar hiç giremeyeceğim
Gönderen: Hamza - 08 Eylül 2007, 11:07:22
olur kardeşim benim 2. haftayı başlatma üdty birde hamza ben dün sitede 0 saat online olduğum için hasta yani o günün eklenmesini istiyorum birde 3 gün çok  az bu sayıda artırma yapabilirmiyiz benim süremi başlatma daha konu pazartesi günü başlatalım benim deneme sürecini  bu aralar hiç giremeyeceğim

hanzer senden sadece 700 küsur konu açmani istedim . eğer sana gerçekten bi deneme süreci verip bu kadar sık dondurmalara gidecek isek super moderatör olabilmen için Mesaj sayisi da isteyeyim o zaman Ve deneme sürecini 5 güne çıkartayim
Gönderen: melih123 - 08 Eylül 2007, 14:26:52
 :)
Gönderen: izmirli2 - 08 Eylül 2007, 17:34:06

hanzer senden sadece 700 küsur konu açmani istedim . eğer sana gerçekten bi deneme süreci verip bu kadar sık dondurmalara gidecek isek super moderatör olabilmen için Mesaj sayisi da isteyeyim o zaman Ve deneme sürecini 5 güne çıkartayim

kendin istediğin hanzer  ;D
Gönderen: Hamza - 08 Eylül 2007, 18:08:42
Ne diyorsun hanzer buna ?
Gönderen: izmirli2 - 08 Eylül 2007, 23:46:55
senn  msjı gördü ve  kalpten gitti galiba  :D
Gönderen: melih123 - 09 Eylül 2007, 11:33:49
 ;D ;D ;D
Gönderen: Force23 - 09 Eylül 2007, 11:45:43
 :D
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 11:57:33
senn  msjı gördü ve  kalpten gitti galiba  :D

;D
Gönderen: El_NiNo - 09 Eylül 2007, 12:00:39
hamza abi 48. freekick turnuvasına gelsene  ;D
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 12:10:09

tmm :)
Gönderen: El_NiNo - 09 Eylül 2007, 12:16:07

tmm :)
eyw  ;D
Gönderen: Force23 - 09 Eylül 2007, 12:20:29
Gönderen: melih123 - 09 Eylül 2007, 12:43:49
 ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 16:36:42
hamza ben dondur demedimki çanakkaledeydik başlatma dedim süremi 700 konu nedirki  3 gün yeter bana ama yarın başlat süremi 

heryere konu açabilirmiyim arada paylaşım konusuda açacam  ;D
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 17:45:58
hamza ben dondur demedimki çanakkaledeydik başlatma dedim süremi 700 konu nedirki  3 gün yeter bana ama yarın başlat süremi 

sana 4 tane seçenek sunuyorum hanzer

a ) 700 tane paylaşim konusu aç

b ) 2400 tane konu aç , ama istediğin yere açmakta özgür olabilirsin

c ) 500 paylaşim konusu aç 1500 tane istediğin yere mesaj gönder

d ) 1500 tane konu açip 1500 tane mesaj gönder (mesaj yazip konu açacağin yerleri sen belirleyebilirsin )
Gönderen: izmirli2 - 09 Eylül 2007, 17:58:20

sana 4 tane seçenek sunuyorum hanzer

a ) 700 tane paylaşim konusu aç

b ) 2400 tane konu aç , ama istediğin yere açmakta özgür olabilirsin

c ) 500 paylaşim konusu aç 1500 tane istediğin yere mesaj gönder

d ) 1500 tane konu açip 1500 tane mesaj gönder (mesaj yazip konu açacağin yerleri sen belirleyebilirsin )
kendin beliryleyebilirsin dedin ya hepsini serbest bölge belirler o sen daha açık bi yer söle  ;D
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 18:08:22
kaç gün kardeşim süre 5 gün süre vereceksen ben şıkkımı belirledim
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 18:11:58
Başvurunu 3 gün önce yaptirmişsin zaten hanzer . bu günleri saymadim senin için ,

süreni bu gün başlatiyorum .

Çarşamba gecesine kadar vaktin var .

daha fazla arttiramam malesef sürecini

hangi şıkkı seçiyorsun ?
Gönderen: Abdullah - 09 Eylül 2007, 18:15:26
BEN OLSAM C Yİ SEÇERİM
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 18:17:09
evet kararini bekliyoruz hanzer hadi
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 18:37:42
ci le d arasında kaldım AMA

cevabım:c
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 18:44:32
ci le d arasında kaldım AMA

cevabım:c

tamam hanzer . süren başlamiştir . Kolay gelsin
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 19:28:09
saol
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 20:27:59
50 konu atabildim şuan msj da gece atarım
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 20:37:03
50 konu atabildim şuan msj da gece atarım

oke
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 21:42:10
17348 mesaj
2350 konu

50 konu attım ve 48 msj galiba

2300 ile başladım

17300 ile de başladım
Gönderen: Hamza - 09 Eylül 2007, 21:45:27
17348 mesaj
2350 konu

50 konu attım ve 48 msj galiba

2300 ile başladım

17300 ile de başladım

tmm hanzer
Gönderen: Force23 - 09 Eylül 2007, 21:49:49
Başarılar kardeş kolay gelsin ..
Gönderen: FeaRLeSs - 09 Eylül 2007, 22:55:55
saol zorlu 3 gün daha var
Gönderen: -CARLOS- - 09 Eylül 2007, 23:01:39
İNŞ OLURSUN KARDES
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 10 Eylül 2007, 00:48:17
bu adam admin bile olur  :D
Gönderen: Force23 - 10 Eylül 2007, 00:50:16
 :D :D

Adminlik paralı yanlız  ;) ;)
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 01:15:55
benim senin gibi adminlikte gözüm yok  sadece olabileceğim en iyi yerde olmaya çalışıyorum
Gönderen: ***ALfoNSo*** - 10 Eylül 2007, 01:31:20
benim senin gibi adminlikte gözüm yok  sadece olabileceğim en iyi yerde olmaya çalışıyorum
:D al deliden doğru cevap ya olum saçma sapan konuşuyosun işte ben senin gibi daha dün gelip 2 gün arayla rütbe değiştirmiyorum.Sitede 8 ay normal üye oldum tamam mı!!Ondan sonra görev almam gerektiğini hissedince başvurumu yaptım.2 ay boyunca turnuva yetkilisi oldum.Ve şimdi hakettiğim rütbedeyim.Senin gibi siteye dün gelip hemen t.y. oldum yok  ü.d.t.y olayım yok yok ü.d.t.y oldum süper mod olayım gibi komplekslerim yok.Olsaydı zaten sen daha bu siteye gelmeden önce olmuştum. ;) Ona göre akıllı konuşta akıllı sansınlar.Şakadan bile anlamıyosan ben ne yapim..
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 02:31:29
:D al deliden doğru cevap ya olum saçma sapan konuşuyosun işte ben senin gibi daha dün gelip 2 gün arayla rütbe değiştirmiyorum.Sitede 8 ay normal üye oldum tamam mı!!Ondan sonra görev almam gerektiğini hissedince başvurumu yaptım.2 ay boyunca turnuva yetkilisi oldum.Ve şimdi hakettiğim rütbedeyim.Senin gibi siteye dün gelip hemen t.y. oldum yok  ü.d.t.y olayım yok yok ü.d.t.y oldum süper mod olayım gibi komplekslerim yok.Olsaydı zaten sen daha bu siteye gelmeden önce olmuştum. ;) Ona göre akıllı konuşta akıllı sansınlar.Şakadan bile anlamıyosan ben ne yapim..
benim siteye geliş tarihime bak öle konuş  ben 5 aya yakın normal üyeydim site modu bile değildim hamza 250 msj yazana modluk veriyodu ben olmadım bile ama sonrada aktifleştikçe rütbemi hakettiğimi ve daha iyileri alabileceğimi düşündüm benim aldığım rütbe sana çok geliyosa  sana veriyim ben rütbeye meraklı değilim benim için önemli olan site ilk önce bende site için en iyi olanını veriyorum sen milleti böle yerli yersiz eleştiriyorsun başka bir işin yok başkalarını değiştirmeden önce kendini değiştir kardeşim yanlış yapıyorsun birdada ulan lı mulan lı konuşma bana karşı !!! >:([/b]
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 02:34:36
sitede 7 ay 2 gündür varım ve 6 ayını normal üyelik pozisyonunda geçirdim sonradan sitede online olumaa başladım ve hakettiğim rütbeleri aldım sana benim rütbelerim çok geliyo herkes inşallah olursun diyor sen onu bile demiyorsun  artık beddua edecem sana  ne hayırsızsın bütün işlerime burnunu sokuyosun maydonoz gibi herşeyimin içinden çıkıyosun yeter kardeşim ne sorunun var bana karşı sana ne diyorum msne gel konuşalım
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 04:04:04
500 KONU BİTTİ HAMZA ŞİMDİ MESAJLARA GEÇİYORUM ALLAHIN İZNİ İLE 2 GÜN İÇİNDE BİTER
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 04:37:20
KONULAR BİTTİ

SON 500 MSJ +0 KONU + 3 GÜN
Gönderen: Force23 - 10 Eylül 2007, 08:54:01
SERBEST BÖLGE    5674
GIRGIR YERİ            3328
GIRGIR YERİ       2408

Kardeş bune ya 11.410 mesajın Gırgır  :D  bende hanzer baya paylaşım yapıo teşekkür edio sandım big sexy birazda sana bu yüzden karşı neyse kardeş sen yine bildiğini oku ... ;)
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 11:34:35
500 KONU BİTTİ HAMZA ŞİMDİ MESAJLARA GEÇİYORUM ALLAHIN İZNİ İLE 2 GÜN İÇİNDE BİTER

Konulari gırgır yerinde açmadin değil mi ?

paylaşim yapacaktin çünki
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 11:38:11
SERBEST BÖLGE    5674
GIRGIR YERİ            3328
GIRGIR YERİ       2408

Kardeş bune ya 11.410 mesajın Gırgır  :D  bende hanzer baya paylaşım yapıo teşekkür edio sandım big sexy birazda sana bu yüzden karşı neyse kardeş sen yine bildiğini oku ... ;)

Force ye katiliyorum .

Kimsenin hangi bölüme mesaj attiğina karişmak istemiyorum elbette . mesala ben gırgır yerine senden daha çok mesaj attim belkide . ama sitemizin diğer bölümlerinde her gün ortalama 40 - 50 topic açarak paylaşimda bulunuyorum . bu sayi bazen daha çok bile olabiliyor . eğer bu rütbeyi gerçekten hak etmek istiyorsan gırgır yerine atacağin mesajlarin yaninda her gün sitemiizn çeşitli bölümlerinde az da olsa paylaşimda bulunmak durumundasin hanzer
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 16:50:28
kardeşim  her gün giriyorum  altlardan başlıyorum sitede paylaşımlara teşekkür ediyorum paylaşım konuları açıyorum hiç mi görmüyosunuz hamza birde konularımın hepsini şarkı sözlerine paylaşmı olarak açtım bakabilirsin

c şıkkını bitirdim seni bekliyorum
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 17:34:15
kardeşim  her gün giriyorum  altlardan başlıyorum sitede paylaşımlara teşekkür ediyorum paylaşım konuları açıyorum hiç mi görmüyosunuz hamza birde konularımın hepsini şarkı sözlerine paylaşmı olarak açtım bakabilirsin

c şıkkını bitirdim seni bekliyorum

şimdi gördüm hanzer . paylaşimlarini arttirmişsin son günlerde . teşekkür ederim . sana super moderatörlük rütbeni vereceğim birazdan .

yeni rütbeni vermeden önce bir pm atacağim . onu dikkatlice oku lütfen oke
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 19:18:55
evet atmamışın bekliyorum msndeyim
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 19:41:20
müsaid değildim kardeşim . şimdi yolluyorum
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 20:03:54
tamam kardeşim
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 20:06:00
bekliyorum bende çıkacam
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 20:24:06
hamza ben okudum pm yi anladım kardeşim rütbeyi verip raporları açabilirsin
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 20:28:17
hamza ben okudum pm yi anladım kardeşim rütbeyi verip raporları açabilirsin

bi de msnde konuşalim istersen öncesinde
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 20:34:51
tamam
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 20:45:46
kardeşim pmye cevap attım msnde konuştuk müsaid olunca rütbeyide verirsin
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 21:09:38
oke hanzer veriyorum şimdi rütbeni
Gönderen: FeaRLeSs - 10 Eylül 2007, 21:15:36
saol kardeşim
Gönderen: Hamza - 10 Eylül 2007, 21:18:57
Yetkilerini verdim hanzer . yeni rütben hayırlı olsun kardeşim

Başarilar
Gönderen: -CARLOS- - 11 Eylül 2007, 12:11:48
tebrikler hanzer
Gönderen: FeaRLeSs - 11 Eylül 2007, 12:15:33
saol
Gönderen: -CARLOS- - 11 Eylül 2007, 12:15:56
hamza duyurulara hanzer artık 1 super mod yazsana
Gönderen: Hamza - 11 Eylül 2007, 12:27:11
hamza duyurulara hanzer artık 1 super mod yazsana

:) neden
Gönderen: Force23 - 11 Eylül 2007, 12:32:49
Saçma olur çünkü herkes kimin ne olduğunu görüyor zaten ... ;)
Gönderen: -CARLOS- - 11 Eylül 2007, 12:33:56
tmm
Gönderen: Force23 - 11 Eylül 2007, 12:34:13
tmm

Gönderen: FeaRLeSs - 11 Eylül 2007, 12:34:18
videoom biraz saçma birşey demişsin ama hamza yeni rütbe alanları duyurulara yazabilirsin ben kendimi sölemiyorum ama 1 hafta içinde rütbe alanlar yazabilirsin bence duyurulara
Gönderen: Hamza - 11 Eylül 2007, 12:53:06
videoom biraz saçma birşey demişsin ama hamza yeni rütbe alanları duyurulara yazabilirsin ben kendimi sölemiyorum ama 1 hafta içinde rütbe alanlar yazabilirsin bence duyurulara

olabilir
Gönderen: FeaRLeSs - 11 Eylül 2007, 12:56:30
düşün bence
Gönderen: -CARLOS- - 11 Eylül 2007, 13:06:58
BENDE İŞTE BUNU ANLATMAK İSTİYODUM
Gönderen: FeaRLeSs - 11 Eylül 2007, 13:44:15
OK