Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OYUN DIŞI BÖLÜMLER => KÜLTÜR SANAT EĞİTİM VE TEKNOLOJİ => FULL PROGRAMLAR => Konuyu başlatan: nadir_piero - 15 Temmuz 2006, 17:11:05

Başlık: sorular ve sorunlar ???
Gönderen: nadir_piero - 15 Temmuz 2006, 17:11:05
sorular ve sorunlar bölümüdür.....
Başlık: Ynt: sorular ve sorunlar ???
Gönderen: nadir_piero - 15 Temmuz 2006, 17:12:16
arkadaşlar ilk soru benden kim bana rapid de beklemeden arka arkaya indirmenin yolunu sölerr ??? ??? ???
Gönderen: nadir_piero - 15 Temmuz 2006, 17:13:11
bi de modeme reset atmak olmucak çünkü modemi iki kişi kullanıyoz modem de yukarda olunca yukardakilerde evde olmuyolar onun için o yöntemi sölicekseniz hiç söleyin...
Gönderen: gamerbk - 15 Temmuz 2006, 18:17:24
walla bende hangi programı denediysem deneyim inmiyo dosya.tek yol modem.bizde 3 kişi kullanıyoz modemi.modem komşuda.msnden kapat diyorum kapatıp açıyo.:).
Gönderen: яєαρєя - 15 Temmuz 2006, 19:29:25
beyim bunu tek yolu modeme reset atmak değil sadece mademi kapayıp 1 dkka sonra acma reset ayrı bı durum sen kapatım acınca ıp adresin değişir ve rapid senın yenı ıp adresini tanımaz bolece arka arkaya ındırırsın :d
Gönderen: gamerbk - 15 Temmuz 2006, 22:03:51
ben kapatıpaçıyom işte
Gönderen: Appiah_4 - 16 Temmuz 2006, 14:12:12
modeme rest atmak istiyorsun ve modem yukarıdaki komşuda böle demi
bak yukarı çık ya da şarteller nerdeyse oraya git o dairenin şartellerini indir sonra biraz bekle kaldır şartelleri :D :D :D :D :D
Gönderen: nadir_piero - 16 Temmuz 2006, 15:10:03
modeme rest atmak istiyorsun ve modem yukarıdaki komşuda böle demi
bak yukarı çık ya da şarteller nerdeyse oraya git o dairenin şartellerini indir sonra biraz bekle kaldır şartelleri :D :D :D :D :D
oke aga saolasın aklıma gelmemişti
Gönderen: gamerbk - 16 Temmuz 2006, 15:35:57
olum modem bozulur falan yüksek voltaj gelir.sakata gelmeyin.komşuyla iyi ilişkiler kur.kapatıp açar o.zaten iyi bi insan  senin komşu. ;D ;D ;D ;D ;D
Gönderen: dkutluturk - 18 Ağustos 2006, 11:18:58
birde cookiesin içindeki dosyaları silmekj zorundasınız ip adresiniz değişmeden önce eğer silmesseniz değiştirdikten sonra bu sefer rapid ıp yi gene tanıyor orada metin belgesini okuyo rapid şu indirilmiş şu saatte falan yazıyor
Gönderen: samed2194 - 15 Eylül 2006, 21:04:39
ARKADAŞLAR BEN OFFİCE EXCEL 2005-2006-2007 ARALARINDAN BİR TANESİNİ İSTİYORUM.(ACİL)MODERATÖRE SESLENİYORUM....
Gönderen: m3t3d1nh0 - 22 Eylül 2006, 13:31:48
ultraslan kardes ya bişe istiyoruz onu bulamıon daha doğrusu siteye girmion
Gönderen: MaS - 02 Şubat 2007, 18:06:20
BEYLER ELİNİZDE DKZ STUDIO 0.90 PROGRAMI OLAN PAYLAŞABİLİRSE ÇOK SEVİNİRİM
Gönderen: göksel - 09 Şubat 2007, 21:03:36
mesela bir klasörden aşağı indiriyorum yavaş yavaş takıla takıla iniyo neden acaba.
Gönderen: r.carlos7 - 02 Mart 2007, 10:03:25
mesela bir klasörden aşağı indiriyorum yavaş yavaş takıla takıla iniyo neden acaba.
bilmem bendede oluyor
Gönderen: N0RM - 04 Nisan 2007, 13:25:49
bndede oluyor :D
Gönderen: hamdi - 21 Mayıs 2007, 21:59:56
s.a arkdaşlar benim hamachi programı açılırken şöyle bi hata veriyo.
Hamaci ağ adaptörünü düzenleme basarısız

düzenleme sorunları cogunlukla firewall ag modlarında yasanmaktadır. bu sorun hamachi adaptörünün en gellenmesine neden oluur.lütfen ag trafigini 5.0.0.1,68 porttan 67.porta izinli oldugundan emin olun.alternatif olarak ağın firewall özelliğini kapatmayı deneyebilirsiniz eger bunun yardım olmadıysa yada bu mesajı almasaydınız bizim destek formumuzu ziyaret edin ve bu sorunu bildirin en kısa zaman da yardım gelecektir siz firewall ayarlarınızı yaparken hamachinin ag adaptörü üzerinden deneme yapmasını istermisizi? yazıo ve evet hayır secenegi var

LTFN yardım ederseniz sevinirim.