Türkiye'nin ilk Oyun Forumlarından olan Oyunsiteniz 17 Yasinda

OyunSiteniz ARŞİV Bölümü => GERİ DÖNÜŞÜM KUTUSU => ÜÇÜNCÜ YEPYENİ WORLD CUP 2006 TURNUVASİ => Konuyu başlatan: gamerbk - 29 Temmuz 2006, 12:32:24

Başlık: SORUNLAR VE SOHBET YERİ
Gönderen: gamerbk - 29 Temmuz 2006, 12:32:24
Buraya turnuva hakkındaki sorunlarınızı ve sohbetinizi yazabilirsiniz.
Başlık: Ynt: SORUNLAR VE SOHBET YERİ
Gönderen: anelka_39 - 30 Temmuz 2006, 20:59:40
Kurallarda şöyle bir madde yer alıyor.

9-Eger Bakılmazsa Ve O Oyuncu O Maçta Oynayıp Gol Atarsa O Gol Geçersiz Olacaktır...

Gol atmazsa ne olacak diye bi soru sormak gerekli !! ..

Bir de diyelim ki Thuram kırmızı kart gördü. 2 dk sonra bağlantı koptuğu takdirde ne olacak ? Bu konuya da bi açıklık getirilir umarım
Gönderen: Appiah_4 - 31 Temmuz 2006, 13:27:14
öyle bi durumda karşısında oynayan arkadaşın devreye girip olanları söylemesi gerekiyo söylemezse vicdanıyla baş başa bırakıyorum
Gönderen: anelka_39 - 01 Ağustos 2006, 10:27:26
Pek iyi anlatamadım galiba !! Kırımızı kartı gördü..Oyuna kaldığı yerden devam edilecek.Ama takım 11 kişi.! Ne olacak o zaman.Adam olanlı söylese ne değişir ki !! Bağlantı koptu işte !! Kimsenin bi suçu yok.Ne olacak peki ? zorladım sizi baya bi :D
Gönderen: Appiah_4 - 01 Ağustos 2006, 20:12:09
Pek iyi anlatamadım galiba !! Kırımızı kartı gördü..Oyuna kaldığı yerden devam edilecek.Ama takım 11 kişi.! Ne olacak o zaman.Adam olanlı söylese ne değişir ki !! Bağlantı koptu işte !! Kimsenin bi suçu yok.Ne olacak peki ? zorladım sizi baya bi :D
biraz öyle oldu..
ne bilim ... vicdanına kalmış bişi baglantıyı bilerek koparması sen olsan ne yapardın gökhan he ???? :D :D
Gönderen: anelka_39 - 03 Ağustos 2006, 16:15:51
Bizim sitedeki turnuvada ikisini de atmıştım :D
Gönderen: Just4kiLL - 03 Ağustos 2006, 23:41:09
herkes tatilde kimse yok yaa
Gönderen: wertyu - 11 Ağustos 2006, 18:13:51
ben turnuvadan çekiliyorum bidaha sizin sitenize giren ne olsun >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(
Gönderen: Appiah_4 - 11 Ağustos 2006, 18:29:03
ben turnuvadan çekiliyorum bidaha sizin sitenize giren ne olsun >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:( >:(

şşşş ne diyon kardeş sorununu tam olarak söyle
Gönderen: gamerbk - 12 Ağustos 2006, 00:53:58

kaybol yalvaracak deiliz sana.ama nedenini söylesen iyi olurdu. ;)
Gönderen: djarum black- - 12 Ağustos 2006, 14:13:00
ya şimdi ben bişey merak ettim takım seçmek serbest olduguna göre maç bitimde print screen yapcazya orda mesala ben brazilyayım rakibim arjantindi maç bitti prin sceerende resmi çektim siteye koydum ama rakibim brazilya bendim diyip galibiyeti üstüne almaya çalışırsa nolcak

teşekkürler
Gönderen: Appiah_4 - 12 Ağustos 2006, 14:18:59
kardeş sonuç yazılırken en üste örnek

Appiah_4: 0-0 : Hamza

mesela böyle ;)
Gönderen: nightofslayer - 13 Ağustos 2006, 10:42:31
arkadaşlar biz maçları ne zaman yapıyoruz????????
Gönderen: Malatyasporlu - 13 Ağustos 2006, 10:49:27
arkadaşlar biz maçları ne zaman yapıyoruz????????

Rakibinizi buldukça maçınızı yapabilirsiniz.Rakipleri msnye gelmeyenler mutlaka buraya belirtmelidir.Aksi takdirde rakibi gelmediğini belirtmeyenler hiçbir hak idda edemeyecekler.HERKESE ZEVKLİ ÇEKİŞMELİ DOSTÇA MAÇLAR DİLİYORUM.

ARTIK YETER DEMEK İSTİYORUM.ARTIK YETER ŞAMPİYONLUĞU ÖZLEDİM.UZUN SÜREDİR HASRET KALDIM ŞAMPİYONLUĞA.:D
Gönderen: nightofslayer - 13 Ağustos 2006, 11:33:43
artık herkes istediği takımı mı alıyo tek takım zorunluluğu yok mu bide her maça takım mı değiştiriliyo öyle bir şey var mı?
Gönderen: Hamza - 13 Ağustos 2006, 12:27:00
Alıntı
artık herkes istediği takımı mı alıyo tek takım zorunluluğu yok mu bide her maça takım mı değiştiriliyo öyle bir şey var mı?

sevgili arkadaşim daha öncede belirttiğimiz gibi herkes istediği maçta istediği takimi seçme hakkina sahip yani mesala ilk maçta brezilya iken ikinci maçta arjantin üçüncü maçtada italya olabilirsin .
Gönderen: fbfarukyakut - 13 Ağustos 2006, 14:09:30
F grubundaki arkadaşlarım metemete,iso,aykut(w..) hiçbiriniz yoksunuz ben kimle maç yapcam
Gönderen: Appiah_4 - 13 Ağustos 2006, 14:20:55
biraz sabret kardeş daha bu gün başladı maçlar işleri vardır belki
Gönderen: tugkan - 13 Ağustos 2006, 14:46:20
beyler slm ben tugkan belki bir cogunuz beni tanır hamza kardesim su cengo 17 denn bi cocuk var ben diom  ewde deilm aksam yaprıs diommacı dio hayır ghemn yapcas emen sdio ya suus diom hala konusuo hazılran yapca s ben ole diosam yapcas dio adm ya beni tanıonuz 2. turnuada hic macları aksatmadım suadama biser yapınya ona sormıcas herale macımız neamn yapcas dio bi tarih vermisinz ozmana kadr yaparıs
Gönderen: Hamza - 13 Ağustos 2006, 14:49:42
tugkan kardeşim seni de cengo17 adli arkadaşimizi da çok iyi taniyorum sanirim arkadaşimiz senin o anda müsait olmadiğini anlayamadi . çok önemli değil arkadaşlar kuralari çekeli 5-6 saatten fazla olmadi . tabi ki bu maçlarimizi aksatalim anlamina gelmiyor ancak akşam yapabilirsiniz maçinizi illa bu sabah yapacaksiniz diye bir şey yok tabi ki  ;)
Gönderen: tugkan - 13 Ağustos 2006, 14:58:55
haklısın kardesmde adam haala soluo ısraar edı ısrar etıo dio senn gotun kalkmıs yapıcas bennediomsaam o olur dio daha neler demio ya delrcem ya hala yazıo bi msnini ac isterwsen hammza kardesm beni bi ekle acınca tugkan@ultraslan.gen.tr
Gönderen: emiremre - 13 Ağustos 2006, 20:28:31
ya bizim arkadasların hiç biri açık degil biz bu maçları ne zaman yapacaz bi care bulun
Gönderen: yusuf - 13 Ağustos 2006, 21:10:56
tugkan beye burdan çıkartma yapayım kimsenin keyfini bekleyemeyiz buna bi çare bulun bi tarih verin şu gün bitiyor deyin ona göre bilelim... :-[
Gönderen: Appiah_4 - 13 Ağustos 2006, 22:47:02
GRUP MAÇLARININ SON GÜNÜ 17.08.2006 DIR ARKADAŞLAR MAÇLARINIZI BU TARİHE KADAR YAPALIM
Gönderen: yusuf - 13 Ağustos 2006, 22:49:06
Tüm arkadaşlar adına teşekkür ediyoruz umarım bazı arkadaşlar bu uyarıyı dikkate alırlar ve herkes rahat eder ;)
Gönderen: grkm - 14 Ağustos 2006, 10:12:04
a grubundaki rakipleri evren sadık ve cral86
bugün akşama kadar netteyim
eğer msne girerseniz de gözümden kaçarsa haber verin
maçlarımızı yapalım ;)
Gönderen: fbfarukyakut - 14 Ağustos 2006, 14:46:38
wertyu turnuwadan çekilmiş bizim grupta (f) o zaman tüm maçlar bitti. Ne olcak şimdi herhalde 2 maça bakılacak?
Gönderen: yusuf - 14 Ağustos 2006, 19:59:38
E GRUBUNDAN DA TUGKAN ADLI OYUNCU ÇEKİLECEĞİNİ SÖYLEDİ BİZZAT BANA APPİAH KARDEŞİMEDE YOLLADIM BUNU GEREKEN NEYSE YAPILSIN YEDEK Mİ ALINCAK VEYA İKİ MAÇA MI BAKILACAK... ???
Gönderen: Appiah_4 - 14 Ağustos 2006, 20:17:46
oke mailini aldım gereken ne ise yapılacak merak etme yedek varsa alalım hemen
Gönderen: grkm - 17 Ağustos 2006, 00:27:22
grubumdaki rakibim Cral86'yı hiç msnde online göremiyorum
eklediğimden beri hiç açmadı
adminlere duyurulur
Gönderen: Hamza - 22 Ağustos 2006, 12:27:17
çeyrek finaldeki rakibim beşiktaşli emre nerelerdesin kardeşim seni bir kere bile msn de görmedim . lütfen bu yaziyi okursan cevap ver